[Q-3] Krem-sebokontrola z wyciągiem z tapioki.

[Q-3] Krem-sebokontrola z wyciągiem z tapioki.

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej. Wygładza skórę, zmiękcza ją i nawilża. Likwiduje problemy związane z nadmierną aktywnością gruczołów łojowych w strefie T (czoło, nos, podbródek). Regularnie stosowany normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Zapobiega połyskowi skóry, nadaje jej matowy wygląd.

Cena: 16,80 zł / 40 ml

Krem ok, ale matowanie żadne

Jestem średnio zadowolona z tego kremu. Po pierwsze nie podoba mi sie jego ciężka konsystencja, przez co jest mało wydajny. Nie matuje on mojej skóry (mam cerę mieszaną, więc wymagam jedynie zmatowienia strefy T, ale nawet temu nie podołał). Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, nie wysusza więc policzków, które sa po nim miękkie i gładkie. Krem ma ładny zapach i szybko się wchłania. To jednak za mało, by dać mu 4 gwiazdki, a tym bardziej, by mianować go KWC.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Tragedia!!

Nie mam pojęcia skąd te dobre opninie na temat tego badziewia.?? Pewnie od konsultantek ;)

Ale do rzeczy.
Krem jest lekki i tani za co ma jedną gwiazdkę.
Teraz wady:
- nie nawilża
- nie matuje
- twarz przetłuszczała mi sie po nim jeszcze bardziej
- pokrywa buźkę jakąś śliską jakby silikonową powłoczką, przez co mam wrażenie że cera nie oddycha

No i największa wada, za którą powinien dostac ujemne gwiazdki, to fakt iż niesamowicie pozatykał mi pory i narobił mnóstwo zaskórników zaledwie w przeciągu 3 dni używania.

Tragiczny, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni i wyrzuciłam do kosza!!!
Ilość zużytych opakowań:

Jak matująca baza

Delikatny i przede wszystkim lekki.Skóra naprawdę przez długi czas pozostaje taka świeża, aksamitna bez brzydkiego połysku.Bardzo szybko się wchłania. Jest jak matująca baza pod makijaż, jeszcze nawilża i reguluje. Gorąco polecam

fakty i mity depilacja

Naprawdę matuje :)

To bardzo dobry krem a raczej kremożel :) Ma taką fajną konsystencję jakby żel ale z domieszką kremu. Chyba dzięki temu wchłania się błyskawicznie, jest bardzo wydajny i co najważniejsze MATUJE :) Nie jest to mat przez cały dzień bo tego chyba najlepszy specyfik nie uczyni, ale i tak buzia jest matowa wystarczająco długo :) Pozatym opakowanie kremu, zwykła stojąca tuba, jest dla mnie na plus.

nawet bardzo dobry

Juz przetestowałam wiele kremów matujących, ale ten póki co wydaje się być najlepszym z nich.
Faktycznie matuje i to nie na godzinkę, ale nawet na parę dobrych godzin.
Od razu po nałożeniu skóra jest napięta, gładziutka, można od razu wykonać makijaż.
Jeden minus, za co daję * mniej, to ten zapach, zbyt intensywny, nieładny, co prawda znika po parunastu minutach, albo też ja go przestaję czuć, ale przeszkadza, bardzo.
Nie wysuszył mi skóry, może dlatego, że na noc używam kremów tzw. bomb witaminowych, silnie nawilżających.
Osobiście gorąco polecam choćby spróbować, bo i cena przystępna:)

I tak i nie ;-))

Generalnie uważam, że to bardzo dobry krem jeśli chodzi o matowanie. Wywiazuje się z tego naprawde super. Niestety wydaje mi się, że bardziej przeznaczony jest do cery tłustej niz mieszanej, którą to posiadam. Wysuszył mi partie podatne u mnie na przesuszenie czyli policzki i skrzydełka nosa. Generalnie podoba mi się jego lekka, szybko wchłaniająca się konsytencja. Taki żelik :) Przyjemnie, prawie niewyczuwalnie pachnie. Nie podraznia i dosyć dobrze nawilża. Na wyjeździe podkradała ;) mi go moja przyjaciółka, która ma tłusta skórę i dla niej to rewelacja totalna :) Dla mnie momentami za mało nawilżał te suchsze partie i za mało natłuszczał ;) Nie wałkuje się pod makijażem. Małe opakowanie, ale bardzo wydajne. Wystarczy mała ilość na całą buzię.
Polecam osobom z tłustą cerą na pewno będą zachwycone :)

Ok

Faktycznie, bardzo podobny do L'Oreala. Bardzo zacny kosmetyk, który fajnie się wchłania i matuje tłusta cerę. Dobrze sparawdza sie pod makijaż. Używam go na spółke z mamą, co oznacza że go sobie wykradamy. Mama jest wniebowzięta, co jej się zdzrza nadzwyczaj rzadko, gdzyrz ma potwornie tłusta cerę a ten krem sobie z nią radzi. U mnie tez sie sprawdza.Ładne opakowanie.

bardzo dobry

Lekki krem o dość neutralnym zapachu.Wygładza skórę i nawilża. Mogę śmiało powiedzieć, że rzeczywiście reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum, jednak na efekty trzeba poczekać kilka tygodni.To krem podobny do Lancome Controle Nuit lub Pure Zone L'oreal, jednak znacznie tańszy.Ilość zużytych opakowań: 1,5