[Q-4] Żel nawilżająco-regulujący z wyciągiem z miłorzębu japońskiego

[Q-4] Żel nawilżająco-regulujący z wyciągiem z miłorzębu japońskiego

Delikatny i przezroczysty żel do codziennej pielęgnacji cery mieszanej. Wyraźnie chłodzi skórę, ma działanie tonizujące. Skutecznie przywraca właściwy poziom nawilżania. Normalizuje działanie gruczołów łojowych i hamuje procesy zapalne. Preparat wzmacnia i regeneruje funkcje ochronne skóry. Doskonały jako podkład pod makijaż. Nadaje cerze przyjemny matowy wygląd i sprawia, że pozostaje świeża przez cały długi dzień.

mój Ci on!!!

Istne wybawienie dla mojej cery - żel, który matuje, normalizuje, nawilża, chłodzi i jeszcze do tego wzmacnia naczynka. I nie są to czcze zapewnienia producenta, on naprawdę tak działa, przynajmniej na mojej mieszanej, naczynkowej, wrażliwej cerze. Używam go od miesiąca, dzień w dzień rano i wieczorem i zauważyłam, że stan mojej cery uległ poprawie - stała się gładsza, pory uległy zmniejszeniu, niespodzianki prawie w ogóle się nie pojawiają, a do tego dobrze nawilżona cera pozostaje matowa praktycznie cały dzień. Poza tym żel ma wyraźne działanie chłodzące, tonizujące i uspokajające, które nie jest bez znaczenia przy cerze skłonnej do zaczerwienienia, a już szczególnie w letnie upalne dni. Jedynym jego mankamentem jest dla mnie fakt, że czasem podrażnia mi oczy, mimo, że nigdy nie smaruję się nim bezpośrednio w ich okolicach. Mam jednak wrażenie, że fakt ten występuje tylko wtedy, gdy moja skóra jest zbytnio rozgrzana, a żel wnikając w skórę lekko ją chłodzi i wytwarzają się w ten sposób niewidoczne dla oka opary, które unoszą drażniące substancje zapachowe. Niemniej jednak objaw ten jest dla mnie mało istotny zważywszy na fakt, że do tej pory miałam wielki problem z wyborem jakiegokolwiek kremu do twarzy (a to uczulał, a to natłuszczał, a to wysuszał, a to podrażniał itp. itd.). Ten jest zatem tym jedynym, z którym związałam się na dłużej i właśnie zaczęłam drugą tubkę.

Dobry

Dla mnie to jeden z niewielu krmów, chociaż w postaci żelu, które pomagają mojej buzi. Wchłania się idealnie, matuje na dosyć długo, bardzo dobry jako podkład pod makijaż, wydajny. Używam go zarówno na dzień jak i na noc. Wydaje mi się że kosmetyk do cery tłustej w postaci żelu jest lepszy niż krem; sprawia wrażenie lekkości. Dzięki temu żelowi napewno wypróbuję inne kosmetyki tej firmy :-)

całkiem dobry

skusiłam się na wypróbowanie tego żelu,jestem zadowolona z efektów matowienia skóry,mam mieszaną cerę, strefa T przetłuszcza się ,ale nie jest nadmiernie tłusta,po nałożeniu żelu i lekkim wmasowaniu skóra staje się matowa i ten efekt utrzymuje się kilka godzin,jestem zadowolona, nie muszę używać pudru wystarczy sam podkład (używam Coverderm Perfect Face), mankamentem jest słabe nawilżanie , jak na żel nawilżający dla mnie zbyt słabo nawilża,dlatego rano nakładam krem a tuz przed zrobieniem makijażu stosuję ten żel.

3 rodzaje dolnej kreski

totalna porażka

Nieważne czy z nieba leje się żar czy jest chłodno po 2-3 godzinach moja skóra świeci się bardziej niż po kremie nawilżającym. Jak dla mnie totalny gniot!