[Q-5] Aro-maseczka z olejkiem eterycznym z rozmarynu.

[Q-5] Aro-maseczka z olejkiem eterycznym z rozmarynu.

Aro-maseczka zawiera cenne olejki eteryczne z rozmarynu, drzewa herbacianego, pierwiosnka lekarskiego, mięty, grejpfruta i cytryny. Jak większość środków w aromaterapii działa na organizm kompleksowo: likwiduje stres, normalizuje działanie gruczołów łojowych, hamuje procesy zapalne. Zmiękcza, nawilża i tonizuje skórę. Znacznie zmniejsza połysk skóry, zapobiega powstawaniu zaskórników. Odświeża i rozjaśnia cerę.

Cena: 16,00 zł / 50 ml

niebardzo

Prawdę mówiąc nie polecam. Jedyną zaletą tej maseczki jest to, że lekko zwęża pory i wygładza.Poza tym ma nieciekawy zapach, który wcale mnie nie relaksuje, żelową konsystencje, za która nie przepadam bo strasznie się lepi przy zmywaniu. Zauważyłam tez, że często mnie szczypie choć nie jestem wrażliwcem. Ogólnie nie widzę powodu dla którego można się nia bliżej zainteresować

dla zapachu warto

lubię ten dziwny zapach pachnie cytrusami i przyprawami i to jest chyba główna zaleta :)odświeża bużkę, daje ładny koloryt, ale matuje słabo, raczej nie reguluje wydzielanie sebum :(stosuję głównie dla relaksu wieczorkiem :) konsystencja jest troszkę wodnista, do opakowania nie czepiam się, bo w porównaniu z Avonem jest śliczne

lubię

Lubię ją, bo rzeczywiście lekko zwęża pory, reguluje wydzielanie sebum oraz odświeża serę a jednocześnie nie wysusza jej!Zapach dość delikatny (jak we wszystkich kosmetykach Faberlic), opakowanie poręczne, jednak średnio ładne.Ilość zużytych opakowań: 1