Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Galderma, Cetaphil MD (Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała)

Galderma, Cetaphil MD (Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała)

Cena już od 29,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermoprotektor został stworzony szczególnie dla tych, którzy zmagają się z różnymi problemami dermatologicznymi. Dzięki odżywczemu składowi, preparat głęboko nawilża, wygładza skórę i chroni jej naturalny płaszcz lipidowy. Stosowany systematycznie zapobiega powstawaniu nowych podrażnień. Dzięki gruntownemu przebadaniu dermatologicznemu mamy pewność, że jest bardzo dobrze tolerowany. Do tego jest najczęściej polecany przez lekarzy specjalistów. Dermoprotektor przyśpiesza leczenie dermatologiczne, dzięki swoim właściwościom nie tylko chroni skórę ale też ułatwia wchłanianie leków stosowanych w różnych chorobach, m.in: w łuszczycy, rogowaceniu przymieszkowym, AZS, wyprysku (alergicznym), suchej, wrażliwej skórze, skórach wymęczonych preparatami antytrądzikowymi (pomaga w czasie kuracji kwasami, antybiotykami, retinoidami). Jest niekomodogenny (nie zapycha porów). Bezzapachowy.

Skład: Aqua/water, glycerin, hydrogenated polyisobutene, cetearyl alcohol, macadamia ternifolia seed oil/macadamia ternifolia nut oil, ceteareth-20, tocopheryl acetate, dimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, benzyl alcohol, citirc acid, farnesol, panthenol, phenoxyethanol, sodium hydroxide, stearoxytrimethylsilane, stearyl alcohol. fil 0133.vo2.

/bw/

Najlepszy balsam

Stosuję go odkąd zaczęłam kurację trądzikową i pozostał ze mną do teraz. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale pozostawiając lekką odczualna warstwę. Nadaje się pod makijaż. Stosuję go nie tylko na twarz, ale również na pojedyncze suche plamki na rękach. Bardzo polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533011].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze na półce

Odkąd parę lat temu poleciła mi go dermatolog, gdy zmagałam sie z wiecznym wysypem trądziku, nie wyobrażam sobie mojej podstawowej pielęgnacji bez tego kosmetyku. Cera mieszana, dojrzała, ze skłonnością do zaskórników i świecenia w strefie T, często przesuszona.
Powiem tak, czym innym bym sie nie smarowała, jakich ser i innych nawilżaczy nie stosowała, bez cetaphilu moja skóra po prostu nie jest wystarczająco nawilżona. Tylko on daje radę mojej kapryśnej cerze. Nie zapycha, nie powoduje podrażnień i krostek. Pod makijaż nie stosuje, bo uważam ze z filtrami których używam na codzień to byłoby za cieżko. Ale na noc, czy po peelingach, maskach oczyszczających itp. jak najbardziej. Ma wtedy takie fajne, kojące działanie. W ogóle uważam ze Gladerma powinna mi płacić za reklamę, bo "nawrociłam" na Cetaphil polowe koleżanek i rodziny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520686].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiony przy AZS

Dłuuuugo omijałam szerokim łukiem ten produkt, ale po wypróbowaniu różnych balsamów i emulsji u moich dzieci w końcu stwierdziliśmy z dermatologiem że może warto spróbować.. No i jaki szok przeżyłam !!!! Używamy emulsji do mycia i balsamu i skóra moich dzieci jest prawie bez zmian, a jak są to jakieś drobne. No niby skład nie powala ale póki co dla maluchów to jest srzał w 10. Cała zima była bez maści sterydowych a lekarka nie mogła się nadziwić że u nich to się tak sprawdziło z czego moeliśmy wersję baby i była beznadziejna.... A ta to zbawienie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

najlepszy!

Jest to dla mnie najlepszy krem do twarzy. Stosuje go na noc ze względu na to, że pozostawia lepiąca powłokę na skórze. Dobrze nawilża, wystarczy jedna aplikacja na twarz, by wszystkie suche skórki zniknęły. Do tego jest bardzo wydajny i jak na tak dobry krem jest bardzo tani w stosunku do swoich odpowiedników aptecznych. Zakupiłam w promocji w superpharmie duże opakowanie 500 ml i mam go już 2 lata, a wcale go nie oszczędzam. Jak dla mnie najlepszy krem nawilżający jaki dotąd stosowałam. Jest bezzapachowy co też uważam że jest wielkim plusem dla niego, gdyż nie lubię perfumowanych kremów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511456].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Dla mnie to chyba najlepszy krem do twarzy. Zaczęłam go stosować zachęcona przez mamę która używa go od lat.
Stosuję go rano pod makijaż (REVLON CS C/O - świetnie z nim współpracuje) jak i wieczorem po demakijażu - tylko wtedy kładę naprawdę solidną warstwę. Mimo to dość szybko się wchłania. Rewelacyjnie nawilża skórę na suchych partiach twarzy, a w strefie T nie powoduje nadmiernego błyszczenia. Skóra pod nim wypoczywa i jest tak przyjemnie napięta. A jeszcze lepiej działa aplikowany po peelingu (np pasta ziaji) lub po maseczce enzymatycznej. Wtedy jest efekt wow. Na ciało nie stosowałam - trochę mi go na to szkoda :) Jako krem do twarzy jest mega wydajny i w sumie za śmieszną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498526].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest taki świetny, a taki wychwalany

Nie sprawdził się, ale wielkich szkód nie zrobił, może dlatego, że stosowałam go tylko 2 tygodnie. Na początku myślałam, że to dobry produkt i strzał w dziesiątkę, w pierwszych dniach po nałożeniu moja skóra (sucha i bezproblemowa) była nawilżona, krem nadawał się również pod makijaż (używam produktów mineralnych), lecz po tygodniu zauważyłam po zaaplikowaniu czerwone plamki. Po prostu mnie uczulił, skóra twarzy mnie swędziała, po kilkunastu minutach przestawała, ale było uczucie podrażnienia. Na noc również średnio się sprawdził, bo zauważyłam małe krostki po bokach twarzy (tuż przy uszach), one szybko znikały jak zaczynałam poranne oczyszczanie twarzy. Jednak sądzę, że na dłuższą metę i dla innych typów skór może być niezłym zapychaczem.

W skrócie:

+ nawilżenie,
+ nadaje się pod makijaż,

- skóra podrażniona,
- nie nadaje się na noc,
- trochę zapycha,
- nie warty ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496726].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

U mnie na twarz się nie sprawdził. Stosowałam go na noc i niestety trochę mnie zapychał. Po jakimś czasie wokół ust, po bokach twarzy i na brodzie pojawiły się zaskórniki... (co u mnie zdarza się niezwykle rzadko).
Przestałam go stosować na całą twarz, świetnie sprawdził się na sam nos, który często mi się łuszczy.
Jako balsam do ciała taki sobie. Szału nie było...

Także u mnie fajny ratunek na mocno przesuszony nos, skórki, itp. Jako smarowidło na całą twarz i do ciała - raczej nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493271].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Mam cerę mieszaną, skłonną do nadwrażliwości. Moją zmorą są suche skórki i suche plamy na twarzy, a jednocześnie zmiany trądzikowe. Cetaphil mnie nie uczulił to daję na duży plus, ponieważ większość kremów nawilżających niestety pozostawia moją cerę w beznadziejnym stanie :( nie zapycha, delikatnie nawilża, ale szukam czegoś lepszego... Mam wrażanie, ze moja skóra po nałożeniu na noc jest nawilżona jednak gdy wstaję rano to tak jakbym nie nakładała, żadnego kosmetyku na noc... moja skóra go wchłania jak gąbka przez noc, a rano jakby nic nie działał :( Może mam zbyt wymagającą cerę, ale chyba to nie jest idealny kosmetyk dla mnie. Opakowanie baaardzo duże, krem mega wydajny, czekam kiedy się skończy :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486481].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Mam skórę trądzikową, i to był strzał w dziesiątkę. Nie uczulił i nie zapychał, za to świetnie nawilżał. Co prawda zostawiał lekką warstwę na skórze,ale nie było to dla mnie nad wyraz nieprzyjemne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485631].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny nawilżacz o bardzo lekkiej formule

Jest bardzo lekki, szybko się wchłania mimo to czuć długotrwałe nawilżenie. Często używam również u dziecka na zmiany skórne. Łagodzi podrażnienia, wycisza i normuje zaczerwienioną skórę. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
Meeega wydajny wystarczają 3 krople by twarz była nawilżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451787].usefull || 0 }}% pomocna.