Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Cena już od 5,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

Napisanych recenzji: 2

Fajne mydełko

Dawno temu skusiłam się na zakup tego mydełka, po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Również się na nim nie zawiodłam. Mydełko świetnie myje, nie chcę wspominać nawet jak wyglądała moja młodzieńcza twarz zanim go nie używałam. Ma niską cenę w porównaniu do wydajności. Zapach może do najładniejszych nie należy, ale z biegiem czasu jest nieodczuwalny. Może trochę wysuszyć skórę, ale zawsze jest "coś za coś".
Naprawdę polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149786].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Zawsze obecny w łazience

Uwielbiam myć tym mydłem twarz gdy gdzieś się spieszę albo po prostu nie chce mi się bawić w dłuższe ,,zabiegi\'\' jednak zauważyła, że należy go używać niezbyt często tj max 3-4 razy w tygodniu gdyż w przeciwnym razie cera będzie wytwarzać więcej sebum.
+cena
+wydajność
+oczyszczenie

Ilość zużytych opakowań: 3 kostki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061351].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobre na niespodzianki na twarzy, ale bardzo wysusza

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii nt. walki z trądzikiem. Skórę mam mieszaną, "niespodzianki" pojawiają się głównie na czole i brodzie. Mydełko co prawda pomogło wygrać walkę z wrogiem, ale nie obyło się bez skutków ubocznych.

+ skuteczne
+ cena
+ wydajność

- bardzo wysusza skórę
- zapach

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037119].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Napisanych recenzji: 26

idealne dla tlustej cery

Mydlo bardzo dobrze spisuje sie na tlustej cerze. Zwalcza wypryski i likwiduje nadmiar sebum :) skora jest odswiezona i oczyszczona.
Minusem jest to ze wysusza skore i bardzo piecze przy uzywaniu w okolicach oczu.
Nr 1 na wypryski!

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013552].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Dla kogoś o tłustej cerze

Plusy:
- matuje skórę
- dostępny
- działanie bakteriobójcze
- cena
- wydajność

Minusy:
- zapach
- bardzo mocno wysusza skórę
- podrażnia oczy

Myślę, że sprawdzi się u osób o tłustej i mocno trądzikowej cerze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

naturalne, zdrowe mydełko!

Od kiedy mam problemy ze skórą, to kupuję to mydełko. Pomaga mojej skórze pozbyć się różnego rodzaju stanów alergicznych czy uczuleniowych. Jest delikatne, nie podrażnia, działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Brak intensywnego zapachu i prosty skład chemiczny pozwala naturalne oczyścić skórę i zachować świeżość na długo.

+niska cena
+dostępność
+skuteczne działanie
+naturalny skład

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008654].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 230

Niezły produkt w niskiej cenie

Mydło kupiłam z myślą o myciu pleców, ponieważ pojawiły mi się w tych okolicach wypryski. Mydło jest świetne na tego typu problemy, wypryski zniknęły po dwóch dniach, a przebarwienia się zmniejszyły. Kupiłam drugą kostkę, aby stosować do mycia twarzy i również jestem zadowolona. Nie wysusza skóry, po umyciu nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Jedyny minus to zapach, bo mydło lekko zajeżdża zgniłym jajkiem (jak to siarka) :P Wybaczam mu jednak ten drobny minus, ponieważ świetnie działa do tego jest tanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008494].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Bardzo dobre

Myślałam że to mój KWC. Wspaniale oczyszczało, zmywało calutki makijaż, zmiejszało widocznosć porów, radziło sobie z niespodziankami ALE nie tak dobrze jak mydło błotno-solne które ostatnio kupiłam. Polecam wszystkim wypróbować mydło z błotkiem bo dla mnie jest o wiele lepsze. Co nie zmienia faktu że to porządny produkt.
Minus to to że mydło troche mało wydajne

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006448].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

najlepsze!

Mydło siarkowe to najlepszy produkt, ktory pomaga mi z problemami tradziku. Dziala bardzo szybko i bardzo skutecznie. Dokladnie oczyszcza moja twarz i zapobiega jej przetluszczaniu sie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989909].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Dobry oczyszczacz

Nie wysuszył mojej skóry ale wysusza niedoskonałości. Niestety nie zauważyłam znacznego zahamowania powstawania wyprysków, ale może to być moja wina (nawyk drapania) mydło dobrze oczyszcza, zapach wcale nie jest nieprzyjemny, zapach jest ledwo wyczuwalny, bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985311].usefull || 0 }}% pomocna.