[R-3] Krem-żel do szyi, biustu i dekoltu. Zawiera aminokwasy z jedwabiu (stara wersja)

Krem posiada wyraźne działanie tonizujące. Przywraca jędrność i elastyczność skórze szyi i biustu. Odżywia, nawilża, wzmacnia, aktywizuje przemianę białkową. Komfortowy w stosowaniu, ulega szybkiemu wchłanianiu. Szczególnie zalecany do codziennego stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Zapobiega rozstępom i pomaga zachować jędrność skóry. Regularnie stosowany przyspiesza krążenie krwi i dostarczanie składników odżywczych do komórek skóry. Codziennie rano i wieczorem należy nanieść krem na szyję, biust i dekolt. Terapię stosować przez 3-4 tygodnie. Najlepszy efekt przynosi stosowanie kremu po specjalnych zajęciach fizycznych lub zabiegach wodnych.

Cena: 25,00 zł / 50 ml

bez efektu

Przyznaję, że nie polubiłam preparatów Faberlic. Intensywna reklama, niska cena...i żadnych fajerwerków. Kosmetyki mają małą objetość, nie są wydajne - to równiez dotyczy tego do pielęgnacji biustu. Nie odpowiadała mi jego konsystencja - strasznie sie lepił, bardzo długo wchłaniał, lepiąc do konca. Żadnej poprawy wyglądu skóry nie zauważyłam, a używałam go z coraz większą niechęcią. Dobrze, że tak szybko się skończył!

skuteczny

Jedyny krem do szyi, którego działanie zauważyłam. Miałam początki zwiotczałego podbródka/ po schudnięciu dobrych kilkunastu kilogramów/.
Szyja też nie przedstawiała się już tak dobrze/ a to z racji wieku.../.
Używałam na szyję i dekold produktów z Oriflame
/ skutek żaden plus nieprzyjemne mazidło/, Aretinę Ziaji
/ przyjemny kosmetyk, ale brak spektakularnych efektów/. Dopiero po Faberlicu zauważyłam efekty.
Stosowałam go jedynie na szyję i dekold. Podbródek ujędrniony, znacznie zmniejszyły się poprzeczne bruzdy na szyi. Delikatnie pachnie, szybko się wchłania.
Polecam, zwłaszcza w promocji, wtedy cena jest do przyjęcia.
Ja na pewno będę do niego wracać. Właśnie czekam, aż będzie nowa promocja!

niezadowalający

Rzeczywiście zapach jest przyjemny, nie tak jak np w przypadku Yves Rocher, ale główny minus to taki, że przy codziennym używaniu 2 razy dziennie - bardzo szybko się kończy, i jakoś nie daje poczucia, że rzeczywiście działa, dla mnie nie różni się niczym od zwykłego np kremu czy balsamu do ciała. Chyba, że wmawianie sobie, że działa bardzo dobrze - ma odgrywać główną rolę. Cena w miarę niska, ale jeżeli wziąść pod uwagę wydajność - to już nie jest taka niska

Smokey eyes H&M

może być

Skuteczny, ale przy bardzo regularnym stosowaniu - efekty widać po kilku tygodniach.Prawie bezzapachowy, lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.Przyjemny i poręczny.Ilość zużytych opakowań: 2