[R-4] Mleczko nawilżające z Aquaftemem, -witaminami A i E, algami. Efekt liftingu.

Mleczko posiada aksamitną konsystencję i przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji ciała po kąpieli, opalaniu się, korzystaniu z solarium i basenu. Likwiduje uczucie przesuszenia po zabiegach wodnych, redukuje łuszczenie i poczucie dyskomfortu. Łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Zawarte w mleczku składniki przeciwko cellulitowi lekko napinają skórę i polepszają jej strukturę.

Cena: 20,50 zł / 200 ml

OK

Podoba mi się to mleczko aczkolwiek idealne nie jest :-] Największy plus mu daję za wygładzenie skóry. Najbardziej odczułam to na pośladkach, są głaciutkie jak dupka niemowlaka :) Jeszcze po żadnym specyfiku nie miałam takiego efektu. Nawet nieźle nawilża. Jeśli nie znajdę innego mleczka dającego taki efekt to pewnie wrócę do tego.

przeciętne

Delikatna konsystencja, prawie niewyczuwalny zapach, taki jakiś mleczny. To minus, ja lubię pachnące balsamy.
Dla osób, które mają jakieś większe problemy/ nadwagę,
cellulitis, zwiotczenia,itp/ - nieskuteczny, w każdym bądż razie 1 butelka nie daje żadnego efektu, a sam balsam jest tak nijaki, że nie ma się ochoty próbować dalej...

dla mnie superr

zaczne od tego ze idzie lato trzeba pokazac sie w stroju kapielowym albo w spodenkach a moje uda i posladki staly sie miekkie ,malo sprezyste .. postanowailam zapkupic mleczko z efektem liftingu aby siepozbyc wrazenia ze moje cialo spowila pieknie wygladajaca warstwa tluszczyku :)) po tygodniu zauwazylam ze skora sie napiela, stala sie elastyczna i chyba stracilam pare milimetrow w udach i pupie ! :) dla mnie akuracik .... ladnie pachnie smietankowo , opakowanie moglo by byc wieksze moze o jakies 100ml :)) w sumie kupilam w promocji za 14 wiec chyba cena odpowiada wielkosci ... :] jestem dosc mloda osobawiec niemam duzego problemu z odkladajaca sie tkanka tluszczowa ,ale uczucia komfortu nigdy za wiele :)) .. czasami uzywam mleczka nabrzuniu :)) jest taki fajny, napiety pozniej :))