[R-5] Tonik po depilacji z azulenem

[R-5] Tonik po depilacji z azulenem

Preparat o konsystencji żelu i brzoskwiniowym zapachu o właściwościach tonizujących. Skóra po depilacji (goleniu, depilacji chemicznej lub woskiem) jest zazwyczaj podrażniona. Tonik działa kojąco, likwiduje zaczerwienienia i podrażnienia. Aktywne składniki hamują wzrost włosów i nie dopuszczają do ich wrastania w głąb skory.

Cena: 18,50 zł / 125 ml

fajny produkt

Kosmetyk ma konsystencję żelu. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, nie klei się. Nawilża i łagodzi podrażnienia.
Wydaje mi się,że spowalnia odrastanie włosków.
Polecam.

a jednak.... działa!!!

Powody zakupu tego toniku były dokładnie trzy
1) czysta ciekawość - czy takie tricki są możliwe? (to opóźnienie odrostu włosów),
2) promocyjna cena 18,90zł zmiast 21,50zł
3) cicha nadzieja, że jednak zadziała...
I zadziałał :) Nawet bardzo szybko, zważywszy na fakt, że nie stosowałam go codziennie, a tylko po goleniu (czyli tak co ok. 2-3 dni). Generalnie moje włoski należą do mocnych i żeby zachować gładkość powinnam się golić codziennie (ale komu się chce?), za to teraz po około miesięcznym stosowaniu tego toniku włoski nie odrastają od razu na drugi dzień, a dopiero powoli na trzeci i jak już odrosną to słabsze, milsze jakieś takie... Dla mnie to już sukces! Dodam tylko, że mowa o włoskach na nogach, gdyż pod pachami depiluję się woskiem i włosy same przez się rosną i wolniej i słabsze (choć też je smaruję, więc może i tu tonik coś daje). Za to jakoś to spowalnienie nie bardzo działa na strefę bikini :( Ale może z czasem... Jak na razie zaobserwowałam, że faktycznie zaobiega wrastaniu włosków pod skórę (co prawda nie miałam z tym dużego problemu, ale się czasem zdarzało) A co do samego toniku, to faktycznie jest to raczej żel niż tonik, o przyjemnym brzoskwiniowym zapachu. Konsystencję ma lekką, łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania, nie pozostawia ani lepkiej ani tłustej powłoki, tylko niewiarygodnie gładką skórę :) Chłodzi i nawilża skórę po goleniu, przynosząc jej ukojenie, ale tez czasem, szczególnie w okolicach bikini potrafi przez chwilkę poszczypać :/ Niemniej jednak, zważywszy na efekty, polecam. Sama skusze się na niego jeszcze nie raz.