Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Triple Active, Krem nawilżająco - ochrony do skóry suchej i wrażliwej

Triple Active, Krem nawilżająco - ochrony do skóry suchej i wrażliwej

Loreal Triple Active Krem na dzień do cery suchej i wrażliwej to krem nawilżający, zawierający filtry przeciwsłoneczne. Formuła wzbogacona naturalnymi ekstraktami roślinnymi, witaminą E, prowitaminą B5 i ceramidami.
Działanie: Formuła łącząca gricelor i pochodne cukrów, które pomagają gromadzić wodę w skórze, aby zapewnić jej odpowiednie nawilżenie. Kompleks przeciw utleniający na bazie witaminy E, przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Formuła specjalnie dopasowana do potrzeb skóry sychej i odwodnionej, łącząca ceramid i witaminę E, aby wspomóc odbudowę warstwy ochronnej i zapewnić skórze uczucie komfortu.

Cena: ok. 20zł / 50ml
/s/

w sam raz do zabawy w indian

Nie wiem co poeta miał na myśli pisząc, że krem jest do skóry suchej i wrażliwej. Mam skórę raczej mało wrażliwą, a po aplikacji tego kremu mam czerwona twarz. Pierwszy raz kiedy go zastosowałam rano, chodziłam cały dzień z brązową twarzą, bo krem nie dość że zaczerwienił mi twarz, to na dodatek w dziwny sposób zwarzył podkład, że ten zrobił się brązowo -pomarańczowy. Próbowałam jeszcze dwa razy w domu - i to samo: piwonia na twarzy. Co z tego że ładnie pachnie i w miarę nawilża, skoro mnie uczula? Totalne rozczarowanie, kupiłam Loreala żeby mieć coś przyzwoitego a ty klapa.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: co ja mam z tym jednym zrobić????

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096286].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny dla wrażlwej skóry

Bardzo przyjemny zapach, dobrze rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania, redukuje podrażnienia i pozostawia twarz gładką i milą w dotyku. Lekka konsystencja kremu sprawia, że ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ponadto dużym atutem jest ładne, eleganckie opakowanie. Krem idelanie spełnia swoja rolę. Długo szukałam kosmetyku, który idelanie sprawdzi się w konfrontacji z moją wrażliwą skórą

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1.5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014962].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał za niewielkie pieniądze

Dawno nie miałam tak dobrego kremu. Doskonale nadaje się pod makijaż, ma przepiękny zapach i według mnie ma lekką konsystencję. Nie roluje się i cena jest przystępna.

Jedyny minus jest taki, że nie ma aż tak dużego nawilżenia, ale tripple active na noc ma za to dość mocne nawilżenie.

Napewno polecę po następny bo już widać denko :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998800].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

krem jest okay

Krem mile mnie zaskoczył. Mam wrażliwą skórę która nienawidzi wiatru i chłodu. Już po pierwszym użyciu poczułam komfort. Uczucie ściągnięcia zniknęło jak ręką odjął i... Już nie wróciło! :D
Ma lekką nietlusta konsystencję więc chwilę po aplikacji śmiało można nakładać puder.
Przed wyjściem na deszcz i wiatr również go użyłam i byłam w szoku po powrocie do domu ponieważ moja skóra została IDEALNIE ochroniona!
Cena jest niska co jest dodatkowym plusem.
Śmiało polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974836].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry w swojej półce cenowej

Krem kupiłam w promocji, w cenie regularnej można było go nabyc za ok. 25 zł, mnie udało się go upolowac za połowę ceny i myślę, iż jest ona adekwatna do jakości produktu.
Moja cera jest normalna, ale wrażliwa, potrzebuje przede wszystkim nawilżenia i ochrony. Krem spełnił swoją rolę, stosowałam go zarówno na dzień, jak i na noc. Myślę, iż zimą mógłby byc odrobinę za lekki, jednak w okresie wrzesień/październik był ok.
Nawilża, nie natłuszcza, całkiem szybko się wchłania. Ponieważ podkładu nie używam na codzień, nie wypowiem się, czy jest kompatybilny z kolorówką. Nie zapchał mnie, nie podrażnił policzków (rozszerzone naczynka). Dobry i chyba kiedyś jeszcze się na niego skuszę.
Aaaa, jeszcze jedno - zapach. Dosyc intensywny, nie każdemu przypadnie do gustu. To chyba sztandarowa dla L\'Oreala woń, bo pamiętam, iż moja mama wieeeki temu miała ich krem, który pachniał identycznie.
Więc pół gwiazdki do góry za miłe wspomnienia :)

Używam tego produktu od: używałam ok. 2,5 miesiąca, od sierpnia 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956830].usefull || 0 }}% pomocna.

za taką cenę jest to całkiem dobry krem dla bardzo suchej skóry

Kupiłam go zwabiona promocją i póki co, nie żałuję, aczkolwiek nie stosuję go na dzień, tylko na noc.

+ faktycznie nawilża konkretnie, miałam problem ze skórą w kilku miejscach, gdzie od tej suchości mi się po prostu łuszczy, krem ten problem wyeliminował od razu;
+ bardzo ładnie pachnie;
+ u mnie wchłania się dość szybko;
+ parę razy nałożyłam go przed podkładem i nic mi się nie rolowało, jak innym wizażankom tutaj;
+ ładne, szklane opakowanie.

- trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo wtedy to kaplica;
- strasznie denerwuje mnie wieczko, które trudno się zakręca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894857].usefull || 0 }}% pomocna.

więcej nie kupię

ładnie delikatnie pachnie, ma przyjemną konsystencję oraz jest wydajny i to moim zdaniem jego główne plusy.

na minus jest to, że nie nawilża wystarczająco. nie radzi sobie z suchymi partiami mojej skóry. na strefę T jest z kolei za cieżki. nie łagodzi podrażnień. roluje się i nie nadaje się pod makijaż, a to totalnie skreśla dla mnie ten krem.

zużyję go do rąk, bo przecież nie wyrzucę połowy kremu.

Używam tego produktu od: używałam co 2 dzień przez około 3 tyg, teraz używam do rąk
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856534].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Idealny do mojej kapryśnej skóry! Większość kremów jest dla mnie zbyt ciężka, ten jest doskonały.

Plusy:
-szybko się wchłania
-ładny zapach
-wygodny słoiczek
-niska cena
-napina i nawilża skórę

Minusów na razie nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 [50ml]

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795933].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia!

Kiedyś zakupiłam niemiecki odpowiednik tego kremu na Allegro i byłam wniebowzięta. Niestety później nie był już dostępny, dlatego byłam zmuszona przerzucić się na polski odpowiednik i bardzo się rozczarowałam.

Krem nie przypomina w niczym tego wyprodukowanego za granicą. Jest tłusty, nie wchłania się w skórę i dziwnie się roluje. Przypomina mi zwykły krem Nivea tylko w bardziej gustownym opakowaniu.

Pieniądze wyrzucone w błoto.

Zdecydowanie bardziej polecam niemieckie odpowiedniki.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791564].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity krem w swojej kategorii cenowej

Mam cere sucha w kierunku mieszanej z tendencja do alergii. Od kilku lat uzywam tego kremu na zmiane z kosmetykami z wyzszych polek.
Produkt jest dobry, ale nie zasluguje u mnie na miano KWC.Lubie go za to, ze szybko sie wchlania, nie sciaga skory, nie powoduje jej tlustosci, delikatnie nawilza i przyjemnie pachnie, jest wydajny.
Stosuje go tuz przez nalozeniem makijazu razem z kremem pod oczy z tej samej serii- stanowia dobra baze.
Moze nie jest to cudowny kosmetyk, ale na pewno sprawdzony i pewny: zawsze wracam do niego po nieudanych probach z innymi markami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779888].usefull || 0 }}% pomocna.