Hello Flawless (Podkład w pudrze)

Hello Flawless (Podkład w pudrze)

Podkład w pudrze Hello Flawless zapewnia lekkie i naturalne wykończenie, pozwala też stopniowo budować krycie, bez ryzyka efektu maski - niezależnie od ilości nałożonych warstw.
Załączony pędzelek i gąbeczka pozwalają na różną formę aplikacji produktu w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Filtr ochronny SPF15.

przeciętny

Dołączona gąbeczka i pędzelek nie nadaje jak z kolei używam pedzla do pudru duża część produktu jest na zewnątrz.
krycie średnie, świecenie po 3 godz jak robi się za często poprawki robi sie maska i jest widoczny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327426].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

+dobrze matuje
+wiele odcieni do wyboru
+nie podrażnia, nie zapycha itp

swoje zadania spełnia dobrze choć przy poprawkach w ciągu dnia należy uważać bo tylko mała jego ilość spełni swoje zadanie, większa zostanie nie stapiającą się plamą (kwesia przyzwyczajenia do produktu)

-jakość aplikatorów: pędzelek nieprzyjemny, zbyt sztywny, dodatkowo gubił włosy, po miesiacu był do niczego;
-po dwóch miesiącach opakowanie rozpadło się i siłą rzeczy z pudru prasowanego został mi sypki w innym opakowaniu (co nie wplyneło na jego właściwości)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007643].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba się go nauczyc

Puder faktycznie bardzo ladnie kryje , ja uzywam go w duecie z Big Easy rowniez z Benefitu.Jego jedyną wada jest to ze na początku jakby nie wtapia sie w skore , gdy dotkniemy twarzy zostawia lekki slad na palcach (za to odejmuje pol gwiazdki).Matuje za to bardzo ladnie , mozna go nakladac tez bez podkladu , na samym kremie wyglada bardzo naturalnie.Do tego przepięknie pachnie i nie przesusza skory :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006699].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

Może być

Nieźle matuje ale bez szału, aplikatory takie sobie, dałabym 4 gwiazdki ale nie za taką cenę.
Myślałam, że zrobi dobre "krycie" z tą gabeczką jak obiecuje poducent ale wyszło ciasko -_-
Podsumowując jest ok na zwykłe zmatowienie, zdecydowanie można znaleźć coś lepszego i tańszego

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958841].usefull || 0 }}% pomocna.

o tak !! puder niewidoczny na twarzy

kupiony z polecenia Pani z Sephory (dziekuje jezeli to czyta) :-)

Mam odcień honey, służy mi do wykonczenia makijazu. Mam "wlochata" cere (z drobnym meszkiem) na ktorej kazdy puder sypki dziwnie sie osadza. wygladam jak obsypane mąką kiwi.
Z tym pudrem po raz pierwszy jest inaczej - jest niewidzialny, idealnie się stapia i nie odstaje mi od twarzy. Zbieram same komplementy że mam wypoczętą twarz i jest pieknie rozswietlona.
Mam cere mieszana sklonna do swiecenia się .
Testuje puder w upały - po 3 godzinach muszę poprawic makijaz bo sie swiece. Jednak nakladam kolejna warstwe na twarz i nie robi sie maska.
Dla mnie ideal.
szkoda tylko że jest 7g za 149 zł - drogie pieruństwo.
Zobaczymy jak z wydajnością.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933354].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dotąd faworyt!

Witam!

Posiadaczką pudru od firmy benefit od kolko tygodni i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń!

Plusy:
+ bardzo trwały, nawet po wf puder na zwarstwia się, nadal kryje
+ wyrównuje koloryt skory, ladnie kryje i nie podkreśla suchych skórek
+ wystarczy jedno pociągnięcie i wezyscy jest pięknie!
+ bardzo dobrze matuje
+ odcienie są bardzo naturalne dzieki czemu twarz promienieje :)
+ opakowanie na magnes, nic się nie rozstpie, duze lusterko, "2 poziomy" na wierzchu puder, a pod spodem jest gąbeczka do mocniejszego krycia i pędzelek do lekkiego :)
Minusy:
- cena, jednak zupełnie adekwatna do jakości!

Na 100% kupię kolejne opakowanie kiedy to się skończy :)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911694].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie. Nie. Nie. Nie..... Kupiłam go pod wpływem opinii tutaj, koleżanki która jest nim zachwycona od lat i pani od Benefitu w Sephorze w Arkadii która jest po prostu tak obłędna że sie nie da odejść ;p
Ale do rzeczy. Kończy mi się mój sypki Clarins Skin Illusion, a ponieważ od lat nie używam podkładów w płynie tylko minerałów/kompaktów a wyjatek robie od wielkiego wyjścia dla BB kremów azjatyckich, szukałam w Sephorze czegoś nowego na zastępstwo. Bardzo mocno rozważając Bare Minerals (aż wstyd przyznać że nigdy nie testowałam akurat tych minerałów) pani namówiła mnie na tego Benefita... I niestety porażka.

- widoczny na twarzy,
- zmatowił na godzinę,
- jakoś tak podrażnia,
- nie kryje jak minerały,
- zarówno gąbeczka jak i pędzelek dołączone do zestawu nadają sie do kosza,
- flat top EDM sobie nie poradził o_0
- Skindinavia sobie nie poradziła o_0
- różne sposoby nakładania nie dały rady.
- efekt "cake" zaraz po nałożeniu na mokro

+ nie zapycha
+ opakowanie

Bubel jak dla mnie. Może na podkład płynny jako set up powder jest ok, jako podkład (czym podobno jest) jest do d***

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i nigdy więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818654].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!

Zakupiłam za namową bardzo przystojnego pana makijażysty w sephorze i nie żałuję ;) Miałam kupić chanel, ale okazał się na mojej buzi beznadziejny. Mam 20 lat, cerę mieszaną i potrzebuję czegoś do wyrównania kolorytu i ukrycia zmęczenia. Ten puder wygląda naturalnie, kryje (ale nie robi szpachli/maski!!), rozświetla buzię i eliminuje świecenie. Cena pozostawia wiele do życzenia, ale w końcu to benefit. Ah i ma śliczne opakowanie! Dla mnie bomba :)
Nie wiem czy kupię ponownie, bo jestem kosmetykocholiczką i lubię testować nowości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812752].usefull || 0 }}% pomocna.

To, czego szukalam

Kupilam ten produkt kilka tygodni temu i okazal sie tym, czego szukalam. Wczesniej mialam minerlany podklad w kompakcie Cliniqe, ale okazał się mało trwały. Później La Roche Possay, ale niestety jest za ciemny, choc kryje ładnie i jest dośc wydajny. Ten nakładam pędzlem Hakuro i jestem mega zadowolona. Pozwala na stopniowanie krycia i idealnie stapia się z moją bardzo jasna skórą. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812643].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny

Kupiłam puder w promocji, regularna cena raczej odstraszająca. Pełna obaw,że spory (nawet po obniżce) wydatek się nie zwróci, a tu miła niespodzianka - jestem w pełni zadowolona z pudru. Producent określa produkt jako podkład i puder w jednym. Od razu zastrzegam, że używałam go tylko jako pudru do wykończenia makijażu, drobnych poprawek w ciągu dnia, zmatowienia. Do pudru załączone są gąbeczka i pędzelek. Pędzelek do niczego się nie nadaje, gąbeczka może być pomocna, ale ja użwyałam własnego pędzla do pudru.
Oto moje wrażenia:
* jest to bardzo delikatny i lekki puder
* świetnia się rozprowadza (byle nie dołączonym pędzelkiem)
* ładnie matowi
* świetny do wykończenia makijażu
* posiadam odcień SHELL i mi przypasował idealnie
* bardzo wydajny (w tym kontekście cena do przetrawienia)
* dodatkowym atutem jest ładne (jak zawsze u benefit) opakowanie z lusterkiem

Minusy:
* cena
* załączony pędzelek jest bezużyteczny

Myślę, że jak znów nadarzy się promocja lub zniżka w Sephora to kupię go ponownie, bo warto.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791124].usefull || 0 }}% pomocna.