High Impact Curling Mascara (Tusz podkręcający rzęsy)

High Impact Curling Mascara

Cena już od 66,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Clinique High Impact Curling Mascara - Mascara Impact Recourbant Optimal - trwały tusz do rzęs - utrzymuje się do 24 godzin. Mocno podkręca i pogrubia rzęsy.
High Impact Curling Mascara marki Clinique to pierwszy tusz do rzęs, który wykorzystuje technologię termiczną. Niezwykle trwała i innowacyjna formuła gwarantuje 24 godzinny efekt bez rozmazywania i pozostawiania smug, a tusz można zawsze bez trudu zmyć ciepłą wodą. Lekka mieszanka polimerów i krzemionki daje gładką i cienką warstwę, która po wyschnięciu utrzymuje raz nadany kształt podkręconych rzęs bez ich obciążania.
Przetestowana alergologicznie. W 100% bezzapachowa. Przebadana oftalmologicznie. Bezpieczna dla wrażliwych oczu i przy stosowaniu soczewek kontaktowych.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

tusz dla leniwych, czyli dla mnie

Nie znoszę zmywać makijażu, zawsze największy problem mam z tuszem a szorowanie oczu to nie moje ulubione zajęcie. Na święta dostałam zestaw maskar od Clinique i to cudo było w środku. Mam permanentne kreski więc teraz makijaż zmywam żelem do twarzy podczas prysznica. Zawsze schodzi idealnie i nie mam rano resztek dookoła oczu. Jedyne czego mi brakuje to efektu wow po nałożeniu.

plus:
- dobrze się zmywa
- wygodna szczoteczka
- nie osypuje się

minus:
- mógłby bardziej podkreślać rzęsy

Ilość zużytych opakowań: trzy i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036529].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Spodziewałam się czegoś więcej

Fajny odcień czerni, niestety tusz skleja moje rzęsy
niespecjalnie je pogrubia. Wydłużenie - średnie, nie jest moim faworytem. Spodziewałam się lepszego efektu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Podoba mi się!

Tusz świetny! Podkręca, pogrubia i unosi rzęsy. Nie osypuje się. Szczoteczka jest fajna, łatwo nią dotrzeć do najmniejszych rzęs.
*********************************************************************************
Niestety, tusz bardzo ciężko zmyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980181].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Drogie nie znaczy dobre

Plusy:
- nie osypuje się
- ładne opakowanie
- fajna szczoteczka

Minusy:
-bardzo skleja rzęsy
- na szczoteczke nabiera się bardzo dużo tuszu
-trudno zmyć
-cena

Ogólnie jestem bardzo zawiedziona tym tuszem, myślałam że za taką cene tusz będzie się sprawdzał rewelacyjnie i będzie robił na moich rzęsach wielkie wow, niestety tak nie było.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921383].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo dobra mascara

Do kupna tego tuszu zmusiło mnie uczulenie na prawie wszystkie inne tusze. W internecie wyczytałam, iż ten ma być wyjątkowo dobry dla alergików i na szczęście tak też się okazało.
\\nTusz ma bardzo dobrą szczoteczkę, która świetnie łapie wszystkie moje rzęsy. Efekt wydłużenia jest bardzo dobry, wraz z moimi długimi rzęsami daje spektakularny wygląd. Także jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808887].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

rozczarowanie

Wcześniej używałam tuszu Clinique high impact i byłam bardzo zadowolona - postanowiłam więc wypróbować ten ze wzg na dodatkowy plus w postaci podkręcenia. Efekt? Posklejane smutne włoski, których nie sposób zmyć nie wpadając w nerwicę a podkręcenia brak... Mam dość długie rzęsy i liczyłam na spektakularny efekt - wyszła z tego "mokra gęś". Jeśli chodzi o zmywanie próbowałam wszystkiego ale i tak kończy się to ogromną ilością czarnych kropek na całej twarzy. Na razie rozważam wyrzucenie do kosza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa dużego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797439].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

Świetny tusz, którego procedura zmywania dykswalifikuje

Uwielbiam tusze z górnej półki i jestem zawsze gotowa wydać na nie mały majątek. Kosmetyków Clinique poza paroma wyjątkami nie stosuję, jako że bardzo uczulają (o ironio!) i są według mnie słabej jakości.
Ten tusz jest bardzo dobry, świetnie podkreśla długie rzęsy, ale za to zmywanie go jest większym horrorem niż niejeden odcinek Paranormal acitivity. Jedyna metoda zmycia to gorąca woda na waciku. Nie ma takiego micelara, płynu dwufazowego ani innego demakijażu, który zmyje ten twór. Po zmyciu gorącą wodą mam poparzone powieki, oczy całe czerwone (trzeba trzeć, bo inaczej się cały osypuje podczas zmywania) i rano i tak efekt pandy pod dolnymi rzęsami.
Wracam do mojego ukochanego Hypnose Lancome i dziękuję serdecznie za ten Clinique\'owy koszmarek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[723204].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 92

nie jest ideałem

mam mieszane uczucia. na pewno jest lepszy niż rimmele, maybelline itp, ale bardzo przeszkadza mi to, ze się rozmazuje i odbija na powiekach- wygląd misia pandy pod kolor dnia gwarantowany. cena wysoka, można popracować nad jakością...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[701346].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 108

Napisanych recenzji: 975

Zmywanie jest koszmarem.

Kusił mnie kiedyś ten tusz, więc kiedy pojawiła się w Douglasie akcja wymiany starych tuszy na miniaturkę tego, podskoczyłam z radości.

Bardzo dobrze że wymieniłam na tego bubla puste opakowanie, bo gdybym kupiła pełnowymiarowy tusz w pełnowymiarowej cenie w perfumerii to by mnie to bardzo zabolało.

Efekt jaki daje tusz jest średni - nie ma w sobie nic z High Impact, jedyne co robi to nadaje kolor (fakt - piękna czerń) i podkręca rzęsy, nie pogrubia, nie wydłuża. Ładny efekt pojawia się jeżeli nałożymy go na bazę, ale to zasługa bazy a nie tego tuszu, więc nie oceniam go tutaj. Szczoteczka nabiera za dużo tuszu, trzeba ją dokładnie wytrzeć. W ciągu dnia tusz nie osypuje się, a rzęsy nie opadają, za to plus.

Na koniec dochodzimy do koszmaru - zmywania. Przyznaję, nie lubię tuszy zmywalnych wodą, jedynym wyjątkiem który mnie zachwycił był EL Double Wear, pozostałe robią zawsze złe wrażenie.
Ten zrobił chyba najgorsze. Jak wspomniały moje poprzedniczki, namoczony tusz należy ściągnąć z rzęs. Robią się takie klucho-nitki, które ściągamy. Dla mnie to koszmar, nigdy nie udaje mi się ściągnąć całości tuszu, a kiedy próbuję domywać resztki płynem micelarnym, to roznoszą mi się one po twarzy bo płyn go nie rusza. Zawsze przy takim demakijażu wypadają mi też rzęsy.

Generalnie jestem na nie, dobre zmywanie tuszu to dla mnie cecha istotna, a tu nawet efekt się nie broni, więc męczyć się nie warto.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniatury

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[693907].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 63

Zlepiacz.

Testowałam trzy tusze Clinique (Curling, Lengths i zwykły Impact) i ten jest najgorszy. Trochę wydłuża. Mocno skleja. Szczoteczka nabiera za dużo tuszu, "ciapią się". Nie ma spektakularnego wydłużenia, pogrubienie to sklejenie w kilka kępek - nie ma "tego" efektu. Od biedy można użyć, ale nie polecam.

Aha, rzeczywiście śmiesznie się go zmywa. Przykładam wacik z płynem do demakijażu do rzęs i czekam chwilę, po czym "ściągam" tusz. Schodzą takie "kluseczki tuszowe" ;) Także nie rozciapujemy go po całej twarzy, to jest akurat ok.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: miniatura

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[688480].usefull || 0 }}% pomocna.