Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Pojemność 1,3 ml

Kredka, eye-liner, cień. Z zawartością rycyny ułatwiającej rysowanie kreski. Delikatny wkład zapewnia precyzyjną kreskę. Lekka konsystencja łatwo się rozciera i zapewnia cieniowany efekt.
Składniki pochodzenia roślinnego:
Olej rycynowy, wosk carnauba.
Testowane pod kontrolą oftalmologiczną. Dostępna w 9 odcieniach.

Cena: 25zł / 1,3g
/bw/

Dobra do pierwszego ostrzenia :(

Kredka ta jest nawet dobra niestety do pierwszego ostrzenia, później próbując ją zatemperować ciągle się łamała i skończyło się na tym, że musiałam ją wyrzucić :(. Kolejny minus, że jest nieco za miękka. Kolor niestety blednie w ciągu dnia. Moim ideałem zostaje kredka Gosh, ta nie dorasta jej do pięt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357971].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona

Dostałam w listopadzie za zakupy w Yves Rocher - jedną sama a drugą od narzeczonego. Kolory, których używam to granatowy i brązowy wpadający we fiolet. Tak bardzo mi się spodobały, że na pewno zakupię jeszcze kilka innych, bo są naprawdę rewelacyjne. Można dzięki nim zrobić trwały, bardzo prosty i zarazem ciekawy makijaż zarówno na dzień, jak i wieczorowy. Ja sama używam ich jako eyelinera.

Plusy:
+ miękka kredka, łatwo się rozprowadza na powiece
+ trwała, utrzymuje się cały dzień bez uszczerbku, nawet po pocieraniu powiek (czasem się zapominam i pocieram powieki, wytrzymała ten test)
+ fajny skład
+ nie wysusza powiek
+ stosunek jakości do ceny
+ brązowa kredka zmienia kolor w zależności od oświetlenia, przepięknie opalizuje na fiolet

Minusy:
- może odbijać się na powiece, jeśli te bardzo nam się przetłuszczają. Na szczęście wystarczy tylko odtłuścić ją i choćby przypudrować, a problem znika
- brakuje mi kolorów matowych z tej serii - wszystkie są z drobinkami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357676].usefull || 0 }}% pomocna.

06 Baie Nude

Kredki to nie moja bajka, ale dostałam gratis do zakupów w listopadzie.
Wybrałam kolor 06 Baie Nude - cielisty, ale MEGA brokatowy.
Wybrałam ten kolor w pełni świadomie, żeby oko zaiskrzyło.
W jarzeniowym świetle sklepu kolor wydawał się "gęsty", jednolicie iskrzący, jak tafla gęsto utkana ze sztucznych ogni.
W ledowym oświetleniu łazienki (mam dobraną białą, lodowatą barwę oświetlenia) kolor kredki wygląda nadal dobrze, zwłaszcza, kiedy jest przysłonięty rzęsami umalowanymi smolisto-czarnym pogrubiającym tuszem.
W pochmurnym dziennym świetle kolor kredki to po prostu kawałki potłuczonej bombki choinkowej, na beżowym tle.
Całkiem spore te kawałki, widoczne są niemal krawędzie każdego z nich z osobna.

Używam tej kredki jak eyelinera: przy linii rzęs górnych i dolnych, przy czym dość obficie, bo kolor jest cielisty i nie wymaga precyzyjnej aplikacji.
Tym bardziej, że brokat jest tak widoczny, że samego koloru nie widać prawie wcale.
Całkiem ładnie rozświetla również wewnętrzne kąciki oczu.
Wielka brokatowość kredki wymaga bardzo wyrazistego wymalowania górnych i dolnych rzęs oraz użycia rozświetlającego korektora, żeby brokat nie zdominował wizerunku oka.
Ogólny efekt jest fajny.
Odejmuję punkty za to, że kredka w tym konkretnym odcieniu powinna być grubsza i miększa - ten typ koloru predestynuje ją bardziej jako cień do oczu, niż stricte jako kredkę - w efekcie jest za cienka i za twarda, oraz nie rozciera się wystarczająco dobrze.
Zmywanie kredki to istny koszmar, ale przy brokacie to żadna niespodzianka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343826].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY matowo metaliczna pomadka

Rozczarowanie i frustracja

Kredki użyłam dwa razy. Potem chciałam ją naostrzyć i za jednym posiedzeniem pozbyłam się połowy nowiutkiej kredki, ponieważ nieważne jak delikatnie bym nie ostrzyła, to kredka łamie się. Próbowałam kilku temperówek - zawsze to samo. Kredka leży złamana, bo nie ma sensu dalej się denerwować przy próbach naostrzenia. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: dwa dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103561].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłąm się trochę

Na początku byłam zachwycona tą kredką. Ma piękny kolor, dobrze się utrzymuje, jest dość miękka. Niestety nie było mi dane długo się nią nacieszyć, ponieważ już przy pierwszym ostrzeniu kredki utemperowałam ją praktycznie do samego końca. Łamała się za każdym razem, gdy ją ostrzyłam. Wczesniej nigdzie minie upadła. Raczej jej ponownie nie kupię ze względu na cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020016].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię...

Jedna z lepszych jakie miałam...
Intensywna czerń, nie łamie się i nie kruszy co często mi się zdarzało w przypadku innych kredek. Możemy w łatwy sposób zrobić nią idealną kreskę, która nie rozmazuje się w ciągu dnia. Za tą cenę zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010531].usefull || 0 }}% pomocna.

wszystko ok, tylko się rozmazuje i spływa...

kredka- wygodna w użyciu, kolory intensywne, ale... rozmazuje się i spływa w ciągu dnia, odbija się na powiece.. chyba muszę zainwestować w kredkę wodoodporną.. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009038].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra kredka

Dość dobra, fajnie się aplikuje nią, bardzo mocna czerń.
Jest godna uwagi.

Plusy:
- stabilna skuwka,
- można fajnie nią operować

Minusy:
- dostępność,
- nie pasuje do rzadnej mojej temperówki (jaki ona ma obwód?)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967775].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla kogo

Posiadam czarną i białą choć tak na prawdę ma kolor różowy.

Czarna kredka dość miękka porównując ją jednak do kredki z Sephory wręcz twarda ;).

Mam tłustą powiekę wieć u mnie nie ma mowy aby trzymała się dzień cały , niestety, rozmazuję się tworząc pande , odbija na powiece górnej, poprawki konieczne , kupiłam w promocji po 12 zł niewielkie to pieniądze ale w zasadzie kredki leżą.

Różowa bardzo dobrze rozprowadza się w końciku oka , rozświetla je ładnie , w lili wodnej również , dość długo się utrzymuje aczkowlwiek potrzebne poprawki , niestety uczula , a więc nie dla alergików , noszących szkła kontaktowe czy też okulary.

Córki oczy również podrażniła.

2 gwiazdki za kolory i cenę. Co do reszty .... jak dla kogo.

Używam tego produktu od: ponad mc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958882].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła, ale spodziewałam się czegos lepszego

Kredka ma piekny kolor (używam czarnej)- naprawdę głęboki, bardzo ładnie maluje. Utrzymuje się na powiece cały dzień, ściera się nieznacznie. Łatwo ją zmyć, nie podrażnia oczu.
Wadą jest to, że ciezko ją naostrzyć, a poza tym jest bardzo miękka, przez co sie łamie i dużo sie jej marnuje. Miałam lepsze za mniejsza cenę, ale, ogólnie, polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950639].usefull || 0 }}% pomocna.