Chanel, Hydramax + Active Nutrition, Nourishing Cream for Dry Skin (Odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej)

Znana i lubiana seria Hydramax + Active poszerza się produkt stworzony z myślą o potrzebach skóry suchej. Każda skóra może zmienić się w suchą – zarówno wskutek procesów starzeniowych, jak i przez stres czy ekspozycję na niekorzystne czynniki zewnętrzne, jak zimno i wiatr. Dlatego kosmetyki o treściwej konsystencji świetnie się sprawdzą w walce z takimi przypadkami - tak jak odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej Chanel Hydramax + Active Nutrition, Nourishing Cream for Dry Skin. Seria Hydramax + Active Nutrition łączy składniki wodne i tłuszczowe, więc działa wyjątkowo skutecznie. Ceratonia PFA, składnik obecny w całej gamie, pobudza naturalne pokłady wody w skórze i pozwala dłużej utrzymać nawilżenie. Wyciąg z rozmarynu odżywia, a wosk różany wzmacnia barierę ochronną skóry.

Cena: 286zł / 50ml
/bw/

bardzo przyjemny

Krem kupiłam w miniaturach, bo cene regularna uwazam za zbyt wygorowana. Jest to jednak kosmetyk tak przyjemny, ze nie wykluczam ponownego zakupu - a u mnie nie jest to czeste ;)
Jest dobry dla roznych cer, nie tylko suchych - moja normalna jest z niego bardzo zadowolona. gesty, ale nie ciezki czy tłusty, raczej bogaty. dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. zostawia film, ale nie natłuszcza, nie nabłyszcza skory, nie jest tez ona klejaca. pod makijaz go nie daje, wiec tu sie nie wypowiadam - dla mnie to krem popołudniowy/wieczorny. Nawilza bardzo przyzwoicie i długotrwale. zapach dosc intensywny, przyjemny, charakterystyczny dla chanel - dla mnie podobnie pachniała seria eclat original :)
Nie jest to jakas kremowa rewelacja, ale na pewno cos, co warto przetestowac...

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca

Głębokie nawilżenie.

Jest to jeden z najlepszych kremów jakie stosowałam. Jestem posiadaczką bardzo wrażliwej cery ze skłonnością do różnych niespodzianek. Używając tego kremu mogę być spokojna:
+ doskonale nawilża, nie powodując zapychania porów
+ jest bardzo łagodny, nie podrażnia
+ idealny pod makijaż
+ pięknie pachnie
Używam go na przemian z Beaute Initiale (na pierwsze oznaki starzenia).

Zdecydowanie polecam!!!!

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Najlepszy z całej serii

Pomimo przekroczonej 30-tki nadal walczę z przetłuszczającą się cerą. Ciągle testuje kosmetyki apteczne i te z wyższej półki, ale zwykle żaden nie zadowala mnie na tyle, by kupić go ponownie.
Serię Hydramax poznałam w lutym tego roku, kiedy to po ciężkiej anginie moja skóra domagała się solidnego nawilżenia. Zakupiłam serum Hydra Beauty i krem żel z tej samej serii. Niestety, po miesiącu stosowania oba produkty sprzedałam. Moja cera była szara, buzia słabo nawilżona i wyglądała fatalnie. Rozpoczęłam łowy w celu znalezienia kremu idealnego. Przeczytałam opinie w KWC wzdłuż i wszerz, próbowałam, kupowałam, odsprzedawałam itd. W końcu przed wylotem na wakacje postanowiłam dać jeszcze jedną szansę Chanel, wybierają. Hydramax w wersji odżywczej. I był to strzał w 10-tkę.
Krem ma bogatą konsystencję, więc stosuje go tylko na noc. Rano wita mnie rozświetlona, świeża, odżywiona twarz ze zwężonymi porami. Pięknie pachnie, nieco bardziej intensywnie niż wersja żelowa. Zostawia lekki film, ale na noc absolutnie mi to nie przeszkadza. Polecam. wypróbowanie. Teoretycznie nie jest to krem do mojej cery , a poczynił znaczącą poprawę w stanie mojej skóry. Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami moich poprzedniczek i dodam jeszcze, że krem choć drogi to bardzo ekonomiczny. Używam ponad miesiąc, a zniknęła może 1/4 słoika.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

świetny krem cudowny zapach

Pomijając fakt,że recenzję tego kremu piszę kolejny raz, chętnie podzielę się spostrzeżeniami dotyczącymi stosowania, gdyż na pewno, jak na zwykły krem nawilżający nie jest tani, ale właśnie jego sekret polega tym,że wcale taki zwykły nie jest:)
Zaczęłam od stosowania go w próbkach, jednocześnie porównując z Diorem Hydra Life przeznaczonym do tego samego typu cery, nie zagłębiając się w szczegóły, zdecydowanie moim faworytem został Chanel i w tej chwili cieszę się już pełnowymiarowym opakowaniem, a stosowanie go sprawia nie lada przyjemność
- krem ma bogatą, treściwą konsystencję, a jednocześnie ( i to w nim lubię) doskonale się wchłania dając wrażenie głębokiego nawilżenia, a nie tylko natłuszczenia, owszem zostawia delikatny film ochronny, ale to jest pikuś w porównaniu np.z Chanelem czy Clarinsem
- po zmyciu, twarz jest dalej gładka i miękka, czyli krem musi na prawdę głęboko nawilżać skórę
- zapach to cudo-świeży, nie przytłaczający, rano budzi mnie do życia i przypomina z jakim kremem mam do czynienia:)
- dobra wydajność-niewielka ilość wystarczy na wysmarowanie całej twarzy i nie trzeba się obawiać,że w połowie dnia, doznamy uczucia ściągania skóry
- opakowanie-jak dla mnie może być, nie powala-ale przecież nie to jest tutaj najważniejsze
-ważne jest też to,że krem nie powoduje powstawania zaskórników
- gdyby nie to,że nie ma w sobie żadnego składnika przeciw pierwszym zmarszczkom, zostałabym przy nim na zawsze, a tak...28 lat na karku, przydałoby się używać czegoś mocniejszego, chociaż stosuję pod niego serum z Clinique laser Focus, więc może dzięki temu duetowi, nie będę zmuszona nic na razie zmieniać, bo zarówno jeden jak i drugi produkt uwielbiam:)
polecam wypróbowanie tego kremu,gdyż jest to pierwszy krem w mojej historii, w którym od razu się zakochałam i pobiegłam po pełnowymiarowe opakowanie nie szukając dalej;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Genialny!

zacznę od tego że gdy zaczyna się sezon grzewczy moja skóra zamienia się w saharę, skórki odstają, piecze,swędzi, szczypie.próbowałam już chyba wszystkich kremów do skóry bardzo suchej zaczynając od aptecznych.Hydramax Nutrition jest GENIALNY.Ma o dziwo bardzo lekką konsystencję, miły nieprzeszkadzający zapach a przede wszystkim ukoił, nawilżył moją wysuszoną twarz.jestem od niego uzależniona. Nie ma jak dla mnie żadnych wad oprocz ceny :( choć muszę przyznać że jest wart tych pieniędzy.
Przypominam również Wizażankom że jest to krem odżywczy a nie przeciwzmarszczkowy i jako taki uważam go za rewelacyjny.

Nawilżenie i odżywienie

Jest to zdecydowanie mój ulubiony krem na noc. Mam mieszaną cerę ze skłonnością do przetłuszczania się więc na dzień niestety muszę stosować kremy matujące.

Zacznę od konsystencji. Za pierwszym razem spodziewałam się kremu ciężkiego, tłustego. Ten taki nie jest. Konsystencję ma bogatą ale nie tłustą. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Skóra po nim jest napojona, wygładzona, nabiera kolorytu. Ma delikatny przyjemny zapach. Opakowanie, słoiczek typowe dla Chanel. Cena przystępna. Jest to moim zdaniem najlepszy krem w tej kategorii cenowej. Zdecydowanie wszystkim polecam.

Używam tego produktu od: od kąd się pojawił z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

Porzadny nawilzacz do cery suchej

Bardzo dobry krem nawilzajacy.
Skora jest ukojona, nawilzona, wygladzona. Wyglada na wypoczeta, i ma jakby wiecej blasku...ale to pewnie efekt dobrego nawilzenia.
Delikatny, sliczny zapach, typowy dla Chanel.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Porzadny krem

Idealny krem dla osob, ktore potrzebuja natychmiastowego nawilzenia. Lekarstwo dla odwodnionych, przesuszonych skor zimowa pora. Do stosowania raczej noca, z braku filtrow. Przepiekny zapach, kremowa konsystencja. Skora po nim jest przyjemnie miekka, ukojona. Krem,w moim przypadku, pozostawial swiecacy film (mam tlusta, aczkolwiek przesuszona skore), wiec stosowalam na noc. Rano skora byla wypoczeta, swieza.Polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Ideał kremu dla 20/25 latka/i

Najpierw były próbki, potem jedno opakowanie kremu a teraz już drugie.
Krem jest dość treściwy i może okazać się za ciężki dla niektórych na dzień na przykład. Ale ja uważam, że bardzo szybko się wchłania a dzięki jego konsystencji można na twarz nałożyć co się podoba i wszystko trzyma się na swoim miejscu
Idealnie koi podrażnienia po goleniu, nawilża buzię ale jej nie zapycha. Od kiedy go używam nie mam problemu z pryszczami ani zaskórnikami. Twarz wygląda zdrowo i jest dobrze odżywiona. Po 2 miesiącach używania mogę spokojnie powiedzieć, że jest to kosmetyk wszechczasów bo łączy nawilżanie z odżywianiem. Do tego jest bardzo wydajny co rekompensuje po części wysoką cenę. Jak dla mnie bomba!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego