PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Cena już od 34,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

rozświetlające
Krycie
lekkie

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 16

moja opinia

kupiony na szybko z braku laku:) Okazał się strzałem w 100 % trafionym, polecam dla wrażliwców i alergików super się trzyma , ładnie sie rozprowadza jak dla mnie 100/100

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228808].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Bez rewelacji

U mnie podkład się nie sprawdza. Jest wystarczająco trwały, kryjący i ma sporo pozytywnych cech, ale jego wykończenie go dyskwalifikuje. Ma dosyć duże srebrne drobinki, które dobrze wyglądają tylko w słońcu czy świetle żarówkowym. Kiedy oglądam się w domu w lustrze, drobinki wyglądają okropnie. Są bardzo widoczne i nierówno rozłożone. Podkład tempo się nakłada i ciężko jest nałożyć go tak, żeby drobinki były równo rozłożone. Dodatkowo, moja cera jest dosyć sucha i odwodniona, a ten podkład nie nawilża jej w żaden sposób. Gdyby nie drobinki, dawałby bardzo suchy, matowy efekt. Reasumując, nie polecam osobom o suchej cerze. Myślę, że może być dobry dla osób, które mają tłustą cerę, a chciałyby się trochę "rozświetlić", nie w typowy sposób, poprzez mokre wykończenie, które nie służy tłustej cerze, ale właśnie poprzez drobinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Idealny

Jak dla mnie idealny. Długo szukałam podkładu który nie zrobi maski na mojej bardzo suchej skórze. Ten świetnie się rozprowadza,idealnie stapia ze skórą i pięknie ją rozświetla. Dodatkowy plus za praktyczne opakowanie z pompką. Oczywiście będę próbowała innych podkładów ale ten jako pierwszy stale będzie gościł w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184388].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

Napisanych recenzji: 10

Bardzo fajny

- lekki
- nie tworzy maski
- dobrze kryje
- ładnie rozświetla
- dobrze stapia się ze skórą
- nie ściera się
- długo się utrzymuje na twarzy
- wydajny

- drogi, ale w Rossmannie dorwałam go za 35 zł przy promocji -49% :) Pewnie do niego wrócę, choć ciągle szukam tego ideału ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123551].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 30

Fajny

Podkład jest bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, w ładny sposób ściera się z twarzy (bez plam) i nie zapchał mi porów. Gama kolorystyczna jest typowa dla tej firmy, moim zdaniem mogliby trochę nad nią popracować, przydałby się jakiś naprawdę jasny żółty odcień. Wydajność jest przeciętna. Podkład faktycznie potrafi mocno podkreślać suche skórki. Nie uważam, aby ogólnie była to wielka wada, gdyż to suche skórki są raczej problemem, a nie podkład (dopóki to on ich nie powoduje) - ale ten podkreśla je bardziej niż przeciętnie. Podkład faktycznie mocno rozświetla, daje efekt piękniej tafli(absolutnie odradzam miłośniczkom matu), a ja właśnie takiego efektu szukam. Ma jednak w sobie sporo drobinek, momentami można trafić na niedużą perłową grudkę na twarzy, a ja szukam wykończenia bardziej mokrego niż drobinkowego, dlatego też mimo całej sympatii raczej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe (używałam też innych w między czasie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119826].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 132

nie bez wad ale Zawsze do niego wracam

Rada: usuń suche skórki zanim go nałożysz

Mam skórę suchą/normalną z przebarwieniami i niedoskonałościami

Plusy:

+KOLOR
głównie dlatego go używam przez kolor 002Vanilla nie jest dostatecznie żółty dla mnie ale jest prawie idealny

+ KRYCIE
uważam za średnie ale takie dobre średnie ponieważ przykrywa to co ma przykyć nie muszę na całą twarz nakładać korektora tylko na najbardziej problematyczne miejsca

+ WYKOŃCZENIE (świetliste)
zależy od preferencji ale mi się to wykończenie bardzo podoba podkład ładnie rozświetla cerę przez co wygląda na zdrową i promienistą, aczkolwiek nie nadaje się do fotografii ale o tym zaraz

Neutralne:

+/- KONSYSTENCJA
lejąca się ale nie strasznie jak np Affinitone

+/- TRWAŁOŚĆ
oceniam na dobrą ale nie sądzę żeby obyło się bez poprawek calutki dzień, to dobry dzienny podkład wytrzyma te 8 godz ale nie 15h

+/- WYGLĄD NA TWARZY
może podkreślać suche skórki przez co lepiej mieć zadbaną cerę kiedy się go nakłada

Minusy:
- nie nawilża skóry jak np. Healthy Mix

- nie nadaje się wg mnie do fotografii ponieważ ma SPF 20 a drobinki w sztucznych świetlne mienią się

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109551].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Do skóry gładkiej- bez niedoskonałości

Podkład ma dość tłustą konsystencję- po nałożeniu żeby się nie świecić, odciskałam chusteczką i było ok. Efekt rozświetlający o którym mowa nadany jest po przez świecące drobinki. To sprawia, że nie polecam osobą które maja niedoskonałości skóry w postaci jakichkolwiek krostek itp. bo to jeszcze bardziej je uwydatnia. Pozostawia też ślady na kołnierzach kurtek, szalach itp. - to bajki, że podkład jest trwały. Nie miałam za to problemu, żeby dobrać kolor do swojej skóry. Nie jest mocno kryjący. W pierwszym opakowaniu pod koniec zepsuła mi sie pompka...
Drugie opakowanie kupiłam, bo sprzedawca mi wcisnął (wzięłam w pośpiechu)- trzymam jako zaposowe jak kończy się podkład z którego obecnie korzystam (oczywiście dopóki się nie przeterminuje). Wtedy za 1 op. płaciłam 60zł i jest to na pewno cena wygórowana za taki produkt. Tym podkładem trochę się zraziłam do Revlonu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063636].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

Dobry, ale raczej na większe wyjścia

Podkład ten jest dobry, choć raczej ze względu na jego rozświetlające drobinki nie używam codziennie, a jedynie na jakieś większe wyjścia.

+ ładnie rozświetla i ożywia twarz,
+ drobinki rozświetlające są niewielkie i nie wyglądają tandetnie,
+ wygląda dobrze mimo, że moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej, nie wzmaga błyszczenia,
+ cena stacjonarnie może wydawać się dość wysoka jednak w internecie można znaleźć go już za 28 zł,
+ krycie ma przyzwoite, choć wymaga użycia korektora,
+ trwałość jest przyzwoita,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041350].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja !

Zdecydowanie ulubieniec !

Probowałam już revlon colorstay dobrze wszystkim znany, ale uważam że photoready zdecydowanie go przebija !
Często noszę makijaż dłużej niż 10 h z racji tego, że długo pracuję i podkład utrzymuje się na mojej buzi caaały dzień. Nie zauważyłam świecenia się cery nawet po całym dniu. Zdecydowanie polecam go wyprobować bo jest tego warty :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038769].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Dobry podklad o srednim kryciu

Kupilam ten podlkad troche w ciemno, bo przez Internet i bez sprawdzenia koloru, gdyz kosztowal tylko 6 euro.

Mam kolor 002 vanilla. Na poczatku balam sie, ze bedzie za jasny, ale okazalo sie ze jest w sam raz (nie jest rozowy) i wyglada bardzo dobrze zwlaszcza po nalozeniu odrobiny bronzera.
Podklad jest srednio kryjacy ale nakladam cieniutka warstwe, a na niedoskonalosci nakladam korektor z colorstay (01 fair), ladnie sie ze soba zlewaja. Mam cere naczynkowa i wrazliwa i na co dzien potrzebuje czegos co przykryje zaczerwienione policzki ale nie bedzie zbyt ciezki.
Podklad utrzymuje sie caly dzien przy utrwaleniu pudrem. Konsystencja jest dosyc lekka, nie tworzy efektu maski, nie jest ciezki. Mimo dosyc dobrego krycia skora dalej moze oddychac.
Ma filtr 20, ale i tak dobrze wyglada na zdjeciach.
Zrezygnowalam z tego podkladu na czas wakacji, gdyz przerzucilam sie na cos lzejszego.

Plusy:
- wydajnosc (butelka z pompka)
- jakos opakowania
- kolor
- srednie krycie (chociaz mogloby byc lepiej)
- nie tworzy efektu maski

Minusy:
- cena (ale mam zastrzezenie co do wszystkich cen produktow Revlonu w Europie, bo z Stanach wiekszosc produktow tej firmy jest dwa razy tansza...
- za ciezki na wakacje
- wymaga uzycia korektora
- mam wrazenie, ze na dluzsza mete moze zapychac, ale nie uzywam go caly czas

Ogolnie jest to dobry podklad, ale nie jest idealny. Jezeli znowu trafie na promocje to moze go kupie. Uwazam, ze nie jest wart swojej pelnej ceny.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028326].usefull || 0 }}% pomocna.