Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

rozświetlające
Krycie
lekkie

Porażka po całej linii

Kiedyś miałam wielką słabość do marki Revlon, właściwie byłam wierna CS, a o tym podkładzie tylko słyszałam wiele dobrego. Kiedy nowy CS mnie zawiódł, postanowiłam wypróbować ten podkład. Niestety jestem rozczarowana jeszcze bardziej. Beznadziejne jest w nim wszystko oprócz opakowania. Naprawdę. Tandetne drobinki "rozświetlające", które tak naprawdę wyglądają jakbym się umazała brokatem na twarzy i na całym ubraniu, bo te drobinki mają genialną tendencję do osypywania i się i osadzanie wszędzie tam, gdzie nie powinny. Trwały to on wcale nie jest, już po 3-4 godzinach dzieją się z nim różne rzeczy, waży się, zmienia wygląd, robi dziwną skorupkę. Ponadto odcień najjaśniejszy nie jest nawet trochę jasny, na szczęście miałam pod ręką rozjaśniacz do podkładu, więc mogłam sobie z tym fantem poradzić. Koniec końców udało mi się go wykorzystać w około 2/3, męczyłam się z tym parę miesięcy, gdyż jestem osobą, która bardzo nie lubi wyrzucać niewykończonych kosmetyków. Niestety reszty nie jestem w stanie zużyć, bo nie mam ochoty oglądać swojej twarzy w takiej wersji.
Dziewczyny, serdecznie nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586006].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy podkład!

Mój ukochany podkład! Od wielu lat mi towarzyszy! Długo szukałam podkładu idealnego:) Który będzie bardziej w odcieniu żółtym niż różowym:) i znalazłam! Długo się utrzymuje na twarzy, piękne drobinki ładnie wyglądają w świetle aparatu i słońcu! Ma fajna wydajność!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585756].usefull || 0 }}% pomocna.

Oceniam starą wersję na plus

Trzy najjaśniejsze odcienie sprawdzały się w ciągu roku na zmianę. Bardzo fajne krycie i rozświetlenie. Trwałość w porządku. Minimum 4 gwiazdki się należą.

Wprowadzono nową wersję airbrush effect i tu jest dramat. Warzy się, twarz świeci się jak bombka choinkowa- taka ilość wielkich drobinek. Trwałość żadna.

Ocena dotyczy jak w tytule wersji pierwszej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517311].usefull || 0 }}% pomocna.
Max Factor 3

Jest dobrze

Po zakupie tego produktu na początku podchodziłam do niego sceptycznie , kolor był za ciemny , a drobinki aż w oczy raziły. Jednak po dokładnym rozprowadzeniu go beauty blenderem lub pędzlem drobinki nie rzucały się już tak bardzo w oczy ale nadal były widoczne.
Podkład na pewno nie należy do dobrze kryjących ,ale można nim budować krycie.Raczej ładnie wyrówna nam koloryt skóry. Bardzo przyjemnie się rozprowadza. Jedna pompka produktu starczy na pokrycie całej twarzy więc jest bardzo wydajny.
Niestety nie jest on dla twarzy z tendencją do przesuszania , ponieważ podkreśla on skórki ,a z pewnością nie jest dla dziewczyn , które lubią subtelny efekt rozświetlenia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510776].usefull || 0 }}% pomocna.

hmm zalezy do czego

Kilka lat temu używałam tego podkładu dawał świetlisty efekt na twarzy . Obecnie posiadam odcień chyba 250 który mimo że i tak był ciemny jeszcze dodatkowo ściemniał. Zatem na chwilę obecna jedynym moim zastosowaniem dla niego jest stosowanie go w ramach konturowania jako bronzer. Odcień jest przyjemnie ciepły i opalający. w takim zastosowaniu jestem na tak jako podkład nie dla mieszanej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496406].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Nie doszłam nawet do sprawdzania jego trwałosci, tego czy nie zapycha etc., ponieważ jakiekolwiek dłuższe noszenie go, uniemożliwia mi jedna rzecz:
Te niby rozświetlające drobinki, to chamski brokat, widoczny nawet gołym okiem patrzac na butelkę. To nie jest jakis drobny, rozswietlajacy pyłek, tylko wielkie drobiny brokatu. Nie wyobrażam sobie nosić tego na twarzy cały dzień, wygląda to strasznie. Poza tym, kolor wybrałam w świetle drogeryjnym, nie pamiętam jaki, chyba jakiś beige i to nie jakiś najciemniejszy, tylko taki, który mi pasuje zwykle jeżeli chodzi o inne marki. Dopiero po powrocie do domu zauważyłam jak strasznie ciemny jest, a był to któryś, z jaśniejszych beży. Generalnie jestem posiadaczka skóry w zółtawym odcieniu z tendencją do łatwego opalania się - nawet w lato ten kolor był dla mnie za ciemny. A nawet jakby nie był, to przez ten brokat bym go nie nosiła nigdy. Obecnie używam brata z półki Revlon, Colorstay i z tego z kolei jestem bardzo zadowolona.
PhotoReady jednak jest w moim odczuciu tragiczny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473016].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie.

Używam go od trzech lat, narazie nie próbowałam niczego innego... Ale chyba zacznę. Nie wiem czy dobrze myślę, ale wydaje mi się, że coś w składzie uległo zmianie. Kiedyś byłam nim zachwycona, świetne (długie) krycie, idealny kolor. A teraz? Musiałam kupić odcień jaśniejszy, bo tak jak mówię - chyba coś się zmieniło, bo waży się strasznie, trwałość krycia też już nie ta. Mam mieszane uczucia, dokończę butelkę i chyba kupię coś nowego. Co do opakowania - świetne, ale to co jest w środku pozostawia dużo do życzenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377561].usefull || 0 }}% pomocna.

katastrofa

DLa mnie osobiscie porazka. Zakupiony jakis czas temu.. przypomnialo mi sie o nim. Nalozylam na twarz gąbeczką i wygladal odrazu na zważony na twarzy. straszny....

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310126].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalne rozczarowanie

Podklad kupiłam zachwcona opiniami o tej firmie i totalnie się zawiodlam a 70zl poszło w bloto.
-cena
-ciężko się rozprowadza
- w ogóle nie wtapia się w skórę, jest bardzo widoczny
- podkreśla suche skórki i pory

Mi osobiście się nie sprawdził i żałuje tego zakupu bo za tą cenę mogłaby mieć 2 a nawet 3 opakowania innego naprawdę dobrego pokladu a efekt tego podkładu jest gorszy niż tych za 10zl

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274776].usefull || 0 }}% pomocna.

moja opinia

kupiony na szybko z braku laku:) Okazał się strzałem w 100 % trafionym, polecam dla wrażliwców i alergików super się trzyma , ładnie sie rozprowadza jak dla mnie 100/100

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228808].usefull || 0 }}% pomocna.