Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Cena już od 34,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

rozświetlające
Krycie
lekkie

katastrofa

DLa mnie osobiscie porazka. Zakupiony jakis czas temu.. przypomnialo mi sie o nim. Nalozylam na twarz gąbeczką i wygladal odrazu na zważony na twarzy. straszny....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310126].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalne rozczarowanie

Podklad kupiłam zachwcona opiniami o tej firmie i totalnie się zawiodlam a 70zl poszło w bloto.
-cena
-ciężko się rozprowadza
- w ogóle nie wtapia się w skórę, jest bardzo widoczny
- podkreśla suche skórki i pory

Mi osobiście się nie sprawdził i żałuje tego zakupu bo za tą cenę mogłaby mieć 2 a nawet 3 opakowania innego naprawdę dobrego pokladu a efekt tego podkładu jest gorszy niż tych za 10zl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274776].usefull || 0 }}% pomocna.

moja opinia

kupiony na szybko z braku laku:) Okazał się strzałem w 100 % trafionym, polecam dla wrażliwców i alergików super się trzyma , ładnie sie rozprowadza jak dla mnie 100/100

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228808].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Bez rewelacji

U mnie podkład się nie sprawdza. Jest wystarczająco trwały, kryjący i ma sporo pozytywnych cech, ale jego wykończenie go dyskwalifikuje. Ma dosyć duże srebrne drobinki, które dobrze wyglądają tylko w słońcu czy świetle żarówkowym. Kiedy oglądam się w domu w lustrze, drobinki wyglądają okropnie. Są bardzo widoczne i nierówno rozłożone. Podkład tempo się nakłada i ciężko jest nałożyć go tak, żeby drobinki były równo rozłożone. Dodatkowo, moja cera jest dosyć sucha i odwodniona, a ten podkład nie nawilża jej w żaden sposób. Gdyby nie drobinki, dawałby bardzo suchy, matowy efekt. Reasumując, nie polecam osobom o suchej cerze. Myślę, że może być dobry dla osób, które mają tłustą cerę, a chciałyby się trochę "rozświetlić", nie w typowy sposób, poprzez mokre wykończenie, które nie służy tłustej cerze, ale właśnie poprzez drobinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214158].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Jak dla mnie idealny. Długo szukałam podkładu który nie zrobi maski na mojej bardzo suchej skórze. Ten świetnie się rozprowadza,idealnie stapia ze skórą i pięknie ją rozświetla. Dodatkowy plus za praktyczne opakowanie z pompką. Oczywiście będę próbowała innych podkładów ale ten jako pierwszy stale będzie gościł w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184388].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

- lekki
- nie tworzy maski
- dobrze kryje
- ładnie rozświetla
- dobrze stapia się ze skórą
- nie ściera się
- długo się utrzymuje na twarzy
- wydajny

- drogi, ale w Rossmannie dorwałam go za 35 zł przy promocji -49% :) Pewnie do niego wrócę, choć ciągle szukam tego ideału ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123551].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Podkład jest bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, w ładny sposób ściera się z twarzy (bez plam) i nie zapchał mi porów. Gama kolorystyczna jest typowa dla tej firmy, moim zdaniem mogliby trochę nad nią popracować, przydałby się jakiś naprawdę jasny żółty odcień. Wydajność jest przeciętna. Podkład faktycznie potrafi mocno podkreślać suche skórki. Nie uważam, aby ogólnie była to wielka wada, gdyż to suche skórki są raczej problemem, a nie podkład (dopóki to on ich nie powoduje) - ale ten podkreśla je bardziej niż przeciętnie. Podkład faktycznie mocno rozświetla, daje efekt piękniej tafli(absolutnie odradzam miłośniczkom matu), a ja właśnie takiego efektu szukam. Ma jednak w sobie sporo drobinek, momentami można trafić na niedużą perłową grudkę na twarzy, a ja szukam wykończenia bardziej mokrego niż drobinkowego, dlatego też mimo całej sympatii raczej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe (używałam też innych w między czasie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119826].usefull || 0 }}% pomocna.

nie bez wad ale Zawsze do niego wracam

Rada: usuń suche skórki zanim go nałożysz

Mam skórę suchą/normalną z przebarwieniami i niedoskonałościami

Plusy:

+KOLOR
głównie dlatego go używam przez kolor 002Vanilla nie jest dostatecznie żółty dla mnie ale jest prawie idealny

+ KRYCIE
uważam za średnie ale takie dobre średnie ponieważ przykrywa to co ma przykyć nie muszę na całą twarz nakładać korektora tylko na najbardziej problematyczne miejsca

+ WYKOŃCZENIE (świetliste)
zależy od preferencji ale mi się to wykończenie bardzo podoba podkład ładnie rozświetla cerę przez co wygląda na zdrową i promienistą, aczkolwiek nie nadaje się do fotografii ale o tym zaraz

Neutralne:

+/- KONSYSTENCJA
lejąca się ale nie strasznie jak np Affinitone

+/- TRWAŁOŚĆ
oceniam na dobrą ale nie sądzę żeby obyło się bez poprawek calutki dzień, to dobry dzienny podkład wytrzyma te 8 godz ale nie 15h

+/- WYGLĄD NA TWARZY
może podkreślać suche skórki przez co lepiej mieć zadbaną cerę kiedy się go nakłada

Minusy:
- nie nawilża skóry jak np. Healthy Mix

- nie nadaje się wg mnie do fotografii ponieważ ma SPF 20 a drobinki w sztucznych świetlne mienią się

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109551].usefull || 0 }}% pomocna.

Do skóry gładkiej- bez niedoskonałości

Podkład ma dość tłustą konsystencję- po nałożeniu żeby się nie świecić, odciskałam chusteczką i było ok. Efekt rozświetlający o którym mowa nadany jest po przez świecące drobinki. To sprawia, że nie polecam osobą które maja niedoskonałości skóry w postaci jakichkolwiek krostek itp. bo to jeszcze bardziej je uwydatnia. Pozostawia też ślady na kołnierzach kurtek, szalach itp. - to bajki, że podkład jest trwały. Nie miałam za to problemu, żeby dobrać kolor do swojej skóry. Nie jest mocno kryjący. W pierwszym opakowaniu pod koniec zepsuła mi sie pompka...
Drugie opakowanie kupiłam, bo sprzedawca mi wcisnął (wzięłam w pośpiechu)- trzymam jako zaposowe jak kończy się podkład z którego obecnie korzystam (oczywiście dopóki się nie przeterminuje). Wtedy za 1 op. płaciłam 60zł i jest to na pewno cena wygórowana za taki produkt. Tym podkładem trochę się zraziłam do Revlonu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063636].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale raczej na większe wyjścia

Podkład ten jest dobry, choć raczej ze względu na jego rozświetlające drobinki nie używam codziennie, a jedynie na jakieś większe wyjścia.

+ ładnie rozświetla i ożywia twarz,
+ drobinki rozświetlające są niewielkie i nie wyglądają tandetnie,
+ wygląda dobrze mimo, że moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej, nie wzmaga błyszczenia,
+ cena stacjonarnie może wydawać się dość wysoka jednak w internecie można znaleźć go już za 28 zł,
+ krycie ma przyzwoite, choć wymaga użycia korektora,
+ trwałość jest przyzwoita,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041350].usefull || 0 }}% pomocna.