Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Cena już od 28,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

rozświetlające
Krycie
lekkie

hmm zalezy do czego

Kilka lat temu używałam tego podkładu dawał świetlisty efekt na twarzy . Obecnie posiadam odcień chyba 250 który mimo że i tak był ciemny jeszcze dodatkowo ściemniał. Zatem na chwilę obecna jedynym moim zastosowaniem dla niego jest stosowanie go w ramach konturowania jako bronzer. Odcień jest przyjemnie ciepły i opalający. w takim zastosowaniu jestem na tak jako podkład nie dla mieszanej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496406].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Nie doszłam nawet do sprawdzania jego trwałosci, tego czy nie zapycha etc., ponieważ jakiekolwiek dłuższe noszenie go, uniemożliwia mi jedna rzecz:
Te niby rozświetlające drobinki, to chamski brokat, widoczny nawet gołym okiem patrzac na butelkę. To nie jest jakis drobny, rozswietlajacy pyłek, tylko wielkie drobiny brokatu. Nie wyobrażam sobie nosić tego na twarzy cały dzień, wygląda to strasznie. Poza tym, kolor wybrałam w świetle drogeryjnym, nie pamiętam jaki, chyba jakiś beige i to nie jakiś najciemniejszy, tylko taki, który mi pasuje zwykle jeżeli chodzi o inne marki. Dopiero po powrocie do domu zauważyłam jak strasznie ciemny jest, a był to któryś, z jaśniejszych beży. Generalnie jestem posiadaczka skóry w zółtawym odcieniu z tendencją do łatwego opalania się - nawet w lato ten kolor był dla mnie za ciemny. A nawet jakby nie był, to przez ten brokat bym go nie nosiła nigdy. Obecnie używam brata z półki Revlon, Colorstay i z tego z kolei jestem bardzo zadowolona.
PhotoReady jednak jest w moim odczuciu tragiczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473016].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie.

Używam go od trzech lat, narazie nie próbowałam niczego innego... Ale chyba zacznę. Nie wiem czy dobrze myślę, ale wydaje mi się, że coś w składzie uległo zmianie. Kiedyś byłam nim zachwycona, świetne (długie) krycie, idealny kolor. A teraz? Musiałam kupić odcień jaśniejszy, bo tak jak mówię - chyba coś się zmieniło, bo waży się strasznie, trwałość krycia też już nie ta. Mam mieszane uczucia, dokończę butelkę i chyba kupię coś nowego. Co do opakowania - świetne, ale to co jest w środku pozostawia dużo do życzenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

katastrofa

DLa mnie osobiscie porazka. Zakupiony jakis czas temu.. przypomnialo mi sie o nim. Nalozylam na twarz gąbeczką i wygladal odrazu na zważony na twarzy. straszny....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310126].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalne rozczarowanie

Podklad kupiłam zachwcona opiniami o tej firmie i totalnie się zawiodlam a 70zl poszło w bloto.
-cena
-ciężko się rozprowadza
- w ogóle nie wtapia się w skórę, jest bardzo widoczny
- podkreśla suche skórki i pory

Mi osobiście się nie sprawdził i żałuje tego zakupu bo za tą cenę mogłaby mieć 2 a nawet 3 opakowania innego naprawdę dobrego pokladu a efekt tego podkładu jest gorszy niż tych za 10zl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274776].usefull || 0 }}% pomocna.

moja opinia

kupiony na szybko z braku laku:) Okazał się strzałem w 100 % trafionym, polecam dla wrażliwców i alergików super się trzyma , ładnie sie rozprowadza jak dla mnie 100/100

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228808].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

U mnie podkład się nie sprawdza. Jest wystarczająco trwały, kryjący i ma sporo pozytywnych cech, ale jego wykończenie go dyskwalifikuje. Ma dosyć duże srebrne drobinki, które dobrze wyglądają tylko w słońcu czy świetle żarówkowym. Kiedy oglądam się w domu w lustrze, drobinki wyglądają okropnie. Są bardzo widoczne i nierówno rozłożone. Podkład tempo się nakłada i ciężko jest nałożyć go tak, żeby drobinki były równo rozłożone. Dodatkowo, moja cera jest dosyć sucha i odwodniona, a ten podkład nie nawilża jej w żaden sposób. Gdyby nie drobinki, dawałby bardzo suchy, matowy efekt. Reasumując, nie polecam osobom o suchej cerze. Myślę, że może być dobry dla osób, które mają tłustą cerę, a chciałyby się trochę "rozświetlić", nie w typowy sposób, poprzez mokre wykończenie, które nie służy tłustej cerze, ale właśnie poprzez drobinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214158].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Jak dla mnie idealny. Długo szukałam podkładu który nie zrobi maski na mojej bardzo suchej skórze. Ten świetnie się rozprowadza,idealnie stapia ze skórą i pięknie ją rozświetla. Dodatkowy plus za praktyczne opakowanie z pompką. Oczywiście będę próbowała innych podkładów ale ten jako pierwszy stale będzie gościł w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184388].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

- lekki
- nie tworzy maski
- dobrze kryje
- ładnie rozświetla
- dobrze stapia się ze skórą
- nie ściera się
- długo się utrzymuje na twarzy
- wydajny

- drogi, ale w Rossmannie dorwałam go za 35 zł przy promocji -49% :) Pewnie do niego wrócę, choć ciągle szukam tego ideału ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123551].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Podkład jest bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, w ładny sposób ściera się z twarzy (bez plam) i nie zapchał mi porów. Gama kolorystyczna jest typowa dla tej firmy, moim zdaniem mogliby trochę nad nią popracować, przydałby się jakiś naprawdę jasny żółty odcień. Wydajność jest przeciętna. Podkład faktycznie potrafi mocno podkreślać suche skórki. Nie uważam, aby ogólnie była to wielka wada, gdyż to suche skórki są raczej problemem, a nie podkład (dopóki to on ich nie powoduje) - ale ten podkreśla je bardziej niż przeciętnie. Podkład faktycznie mocno rozświetla, daje efekt piękniej tafli(absolutnie odradzam miłośniczkom matu), a ja właśnie takiego efektu szukam. Ma jednak w sobie sporo drobinek, momentami można trafić na niedużą perłową grudkę na twarzy, a ja szukam wykończenia bardziej mokrego niż drobinkowego, dlatego też mimo całej sympatii raczej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe (używałam też innych w między czasie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119826].usefull || 0 }}% pomocna.