Herbal Essences, Natural Volume, Szampon

Herbal Essences, Natural Volume, Szampon

Zgłaszająca osoba: cosma

Szampon zwiększający objętość włosów. Specjalna formuła sprawia, że włosy są lekkie i puszyste. Do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: ok. 8zł

Nową wersję tego szamponu, z chryzantemą, kwiatem pomarańczy i kminkiem proszę recenzować tutaj: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1162

Super!

Świetny!

Zalety:

*Oszałamiający zapach
*Oczyszcza włosy po same końce
*Odświeża włosy
*sprawia , że sa miękkiei lśniące
*wydajny

Wady:
*nie zauwazyłam:)

Włosy są po nim bombowe odświeżone!A na tym najbardziej mi zalezy.

Używam tego produktu od:od dawna
Ilość zużytych opakowań:dużoo

polecam

Pięknie pachnący i bardzo wydajny szampon :).
Myję nim włosy rano i pozostawiam do swobodnego wyschnięcia, dzięki czemu same naturalnie mi się układają. Faktycznie powiększa objętość włosków, a już szczególnie jeśli są one dobrze obcięte :).
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 małe niepełne

jestem zadowolona

A ja jestem z tego szampony całkiem zadowolona. Mama zdrowe, ale z natury cienkie włosy,a po jego zastosowaniu zauważalnie zwiększaja swoja objętość. Są gładkie i puszuste. Poza tym jest wydajny i bardzo ładnie pachnie.

Używam tego kosmetyku od: z przerwami chyba 6 miesięcy

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

plącze włosy

Troche rozczarowalam sie tym szamponem. Podobnie jak reszta szamponow z tej serii ma piekny zapach, super konsystencje i dobrze sie pienie. Jednak niemilosiernie placze wlosy (ale i tak nie przebije Dermeny ;)) Niestety nie zaopatrzylam sie w odzywke z tej serii (moze efekt puszystosci bylby wtedy bardziej wyrazny) i uzywam w zastepstwie innej, ktora powoduje, ze wlosy sa troche oklapniete.
Ale generalnie szampon calkiem OK, tak na 3 gwiazdki.

tragedia

zapach ładny, włosy przyjemne ale co z tego skoro po użyciu tego szamponu zaczęły mi wypadać garściami!!!naprawde aż się przestraszyłam nie wiem czy to jakaś reakcja alergiczna ale w moim przypadku skutki używania tego szamponu były fatalne!

efekt odwrotny

Szampon może byłby niezły gdyby nie to, że całkowicie nie spełnia obietnic producenta. Moje włosy stały się po nim tak miękkie, że całkowicie oklapły. Wprawdzie ma miły zapach, jest wydajny i przyjemny w użyciu, włosy się po nim błyszczą, lecz absolutnie nie dodaje objętości. Może dla kogoś kto ma szorstkie włosy byłby dobry, bo mam wrażenie, że raczej dodaje gładkości i przylizuje. O puszystości nie ma mowy.

a na mnie działa :)

Znalazłam ten szampon przez przypadek, kupując w pomocji z odżywką za 4 zł z groszami. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że na moje włosy działa :) Nie obciąża wlosów, nie przyspiesza przetłuszczania, nie powoduje łuszczenia się skóry. Włosy są bardziej puszyste, zdecydowanie lepiej się układają i ten bardzo przyjemny zapach...sama przyjemnosc :) Jeszcze lepsze efekty daje w parze z odżywką z tej samej serii.

nie działa

Po tym szamponie włosy jeszcze bardziej mi się przetłuszczają, poza tym posiada taki sam zapach, jak cała seria, co jest denerwujące. Jeśli chodzi o objętość, to włosy są takie jakie były; jest to chyba jedyny szampon jaki stosowałam, którego producent całkowicie robi sobie klienta w bambuko. Inne lepiej lub gorzej, ale podnosiły fryzurke do góry !!! No cóż, 2 gwiazdki, bo może u innych lepiej się sprawdzi.. i nie piszą, że jak dostanie się do oka, to natychmiast przemyć wodą !

Mój ulubiony szampon

Bardzo lubie ten szampon. Kupiłam przypadkiem, bo potrzebowałam czegoś w małej butelce na podróż. Szampon ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Myję głowę codziennie, włosy mi się przetłuszczając, ale nie jakoś bardzo - poprostu następnego dnia po myciu czuję się nieświeżo. Tymczasem po tym szamponie mogłabym jeszcze rano bez problemu wyjśc do sklepu :-), czyli mam czyste włosy przez jakieś 1,5 dnia. U mnie to osiągnięcie. Poza tym włosy są miękkie, miłe w dotyku, ładnie i łatwo się układają. Jeśli chodzi o zwiększenie puszystości, to rzeczywiście włosy są lekkie, gęste, ale chyba nie należy się spodziewac cudów. Polecam ten szampon osobom, które mają włosy średniej grubości i zależy im, żeby fryzura była puszysta.

piękny zapach...

albo ja mam takie cienkie włosy, albo szampon jest po prostu okropny. Rzeczywiście dodaj mi objętości ale dzięki temu sterczały mi we wszystkie kierunki. Może to dlatego, że mam niedługie włosy. Zachwicił mnie zapach po prostu genialny, dodatkowo dość łatwo zmywa się z włosów, tylko dlaczego plącze włosy ;/ to mi się nigdy nie zdarzało nawetgdy nie stosowałam odżywki a tu jeden kołtun. Daje 3 gwiazdki ( jedna za zapach, druga za objętośc bo w końcu troche mi włosów dodało, a trzecia za cene, bo ja kupiłam za 5,50 ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

Super

Jak dla mnie jest cool. Ładny zapach dobrze się pieni no i efekt świetny. Stosuje go razem z odżywką i włosy są po nim puszyste i miękkie, a także dobrze się układają. Polecam wszystkim którzy mają włosy bez objętości.

Dobry

To nie jest zły szampon- jest ekoniczny- tani, wydajny. Dobrze myje, ładnie pachnie, dobrze się pieni i spłukuje. Jak dla mnie nie ma wad jako takie zwykłe coś do mycia włosów. Tyle że nie robi z nimi nic specjalnego- ani nie odżywia ani tym bardziej nie zwiększa objętości. Z drugiej strony nie działa na mnie- tak jak na inne poprzednie recenzentki- włosy nie przetłuszczają się nadmiernie, więcej niż zawsze, a mam do teog skłonności po nieodpowiednich kosmetykach. Kupię go jeszcze, bo wolę od innych wiele-obiecujących-nic-nie-robiących szamponów.