Herbal Essences, Natural Volume, Spray podnoszący włosy u nasady

Herbal Essences, Natural Volume, Spray podnoszący włosy u nasady

Spray podnoszący włosy u nasady, do wszystkich rodzajów włosów; aplikuje się na mokre lub wilgotne włosy; dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się używanie razem z szamponem i odżywką z tej serii.

Cena: ok. 19zł

Beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam!Ten produkt nie spełnia swojej funkcji, co z tego, że ładnie pachnie!Włosy wcale nie są uniesione! To bubel!Jestem zawiedziona-używałam go na mokre włosy, które po wysuszeniu były posklejane w strąki!

Obiecanki - cacanki

U mnie efekt jest odwrotny - zamiast podnosic wlosy, skleja je tylko:(. No i sa po prostu oklapniete. Ale inne produkty z tej serii uwielbiam, szczegolnie za piekny zapach; tej odzywce tez tego odmowic nie mozna:) A ze reszta jest duzo lepsza, wiec jej wiecej nie kupie.

ilość zużytych opakowań: pierwsze

perfumy do wlosow

Swoje zadanie spelnia raczej kiepsko. Nie podnosi wlosow (efekt zaden), nie pielegnuje ich.Za to swietnie sie sprawdza jako perfumidło do włosków.Po imprezie, grilu i innych wypadach powodujacych ze wloski niezbyt ladnie pachna, zanim zdazymy je umyc- ten spray fajnie je odswieza (zapach charakterystyczny dla Clairola, kwiatowy, odswiezajacy)Za ta fajna ceche daje 3 gwiazdki (no ma tez ladne opakowanie) bo mam jak go wykorzystac i nie wyrzuce (a moze nawet jeszcze kiedys sie skusze na to perfumidło)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

nieee!!!

Uuu, ale jestem zła, że go kupiłam, stoi teraz i zastanawiam się, co z nim zrobię, bo wyrzucić prawie pełnego opakowania jednak szkoda. Zły dozownik, z którym trzeba się namęczyć, zanim coś wyleci. Nie podnosi włosów, wręcz przeciwnie, skleja je, stają się matowe i oklapnięte, szybciej się przetłuszczają. Ładnie pachnie, ale co z tego.

Godny polecenia

Wedlug zalecen producenta uzywam razem z szamponem zwiekszajacym objetosc.Jak juz pisalam przy szamponie jestem zadowolona z tego duetu.Moich wlosow jest jakby wiecej i sa podniesione u nasady,poza tym ladnie blyszcza,pachna i sa mieciutkie.Spray co prawda nie jest najtanszy-ok 19 zl,ale jest wydajny gdyz duzo sie go nie kladzie.