Nivea, Nivea Men, Mild, Pianka do golenia

Nivea, Nivea Men, Mild, Pianka do golenia

Pianka ma wyjątkowo lekką i kremową konsystencję. Zapewnia ona dokładne i bezpieczne golenie, a skóra po goleniu staje się gładka i miękka w dotyku.

Wyjątkowo kremowa konsystencja pianki błyskawicznie zmiękcza zarost pozwalając na delikatne, dokładne i jednocześnie bezpieczne golenie. Chroni skórę przed pieczeniem i podrażnieniami, łagodnie pielęgnuje w trakcie golenia.

Skład: Aqua, TEA-Stearate, Glycerin, Laureth-23, Isobutane, Propane, Sodium Laureth Sulfate, Gossypium, Persea Gratissima, Maris Sal, Methylparaben, Propylparaben, Butane, Parfum

Cena: ok. 10 zł / 200 ml

Okey

Na wstępie dodam że jestem female czyli płeć żeńska ;). Ta pianka to była tak naprawdę mojego szwagra, ale jak kto nie pilnuje swoich rzeczy, to ich nie ma :D. A tak serio to zapomniał ją wziąć od mojej rodzinki z domu, więc sobie ją przywłaszczyłam. Golę nią pachy i czasami nogi. Pianka jest okey, nie mam jej nic do zarzucenia. Dobry dozownik, ładne opakowanie. Jakoś mnie nie podrażniła :). Ogółem to produkt wart polecenia.

Moze byc

na poczatek minusy:
- zle sie rozprowadza
- zbyt gwaltownie wylatuje
- nie chroni jakos specjalnie przed podraznieniami, a skory bardzo wrazliwej nie mam
plusy:
- tania
- ostrze laat dobrze, to chyba najwazniejsze..

Gdyby nie to rozprowadzanie byly by 4 gwiazdki