Średnia ocena: 4.60/5

Pojemność 4,4 ml

Rokitnikowa pomadka ochronna o zapachu cynamonu nawilża i natłuszcza usta, zapobiega ich pękaniu i wysychaniu. Chroni przed słońcem, wiatrem i mrozem. Zawiera olej rokitnikowy, sprawiając, że usta są odżywione, miękkie i elastyczne. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco i regenerująco na podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki. Pomadka posiada delikatny zapach cynamonu.
W składzie: olej sojowy, wosk pszczeli, lanolina, olej rokitnikowy, masło karite, olej jojoba, olej z wiesiołka, masło kakaowe, betulina, wosk Carnauba, olejek cynamonowy.

ochronne, wygładzające, nawilżające, regenerujące
balsam do ust
w sztyfcie

Bardzo przyjemna pomadka

Pomadka znajduje się w klasycznym wykręcanym opakowaniu, którego mechanizm działa bez zarzutów. Pomadka lekko sunie po ustach, a jej delikatny cynamonowy zapach uprzyjemnia użytkowanie. Dobrze nawilża i ochrania usta przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Usta są dzięki niej wygładzone i miękkie.
Polecam.

No urzekla mnie

Pomadka ochronna skusiła mnie do zakupu swoim naturalnym składem i faktycznie po nałożeniu nie jest tak jak inne tego rodzaju ochronne pomadki do ust. widać po nałożeniu na ustach nawilżenie , które po kilku minutach wchłania się w usta . bardzo dobrze się sprawdza jako baza pod matowe pomadki. cena, skład i jej działanie to same plusy. Jeżeli chodzi o zapach faktycznie czuć cynamon ale ja ten zapach bardzo lubie, poza tym po godzinie tego zapachu już nie ma oraz nie jest on tak bardzo intensywny zaraz po nałożeniu. Sam kolor pomadki dla osób które nie malują ust jest naprawdę ładny, trudno go określić ... czerwień , lekki pomarańcz. warta do spróbowania

Duży plusik

Gigantyczny plus za solidne natłuszczenie warg i brak uczucia przesuszenia w jamie ustnej jakie często zdarzało mi się odczuwać przy innych pomadkach ochronnych, ale próżno szukać zapachu cynamonu :D

Bardzo dobra, aczkolwiek umiarkowanie cynamonowa

To moje pierwsze zetknięcie z marką Sylveco i muszę przyznać, że udane.
Pomadkę kupiłam jeszcze zimą z założeniem, że będzie produktem "do torebki", do stosowania poza domem. Z tego powodu wystarczyła mi na kilka miesięcy i zdążyłam się z produktem dobrze zapoznać. Dobry, pielęgnujący skład wypadł korzystnie podczas wietrznej pogody i chłodniejszych dni.

Pomadka rokitnikowa umieszczona została w pomarańczowym, plastikowym opakowaniu, sam sztyft ma kolor ciemnożółty. Zapach natomiast jest źródłem pewnego rozczarowania. Przy inauguracyjnym otwarciu czułam lekki aromat cynamonu, ale ulotnił się dość szybko, czego żałuję, gdyż podczas chłodnych miesięcy lubię takie przyprawowe klimaty.
Sztyft ma idealną konsystencję na jesień i zimę. Jest już z tych bardziej tłustych, ale nie do przesady - nie ciągnie się jak smar, ale czuć, że usta pokryte są ochronną warstewką i zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Moje usta podczas używania pomadki Sylveco były nawilżone, odżywione, nie były spierzchnięte ani popękane niezależnie od pogody. To naprawdę świetny wynik.

Jak widać akcje pomadki rokitnikowej stoją u mnie wysoko, przyczepić mogę się jedynie do dość częstej potrzeby ponawiania aplikacji, mam wrażenie, że warstewka, choć pomocna i skuteczna, szybko znika z ust. Poza tym jestem zadowolona i myślę, że w następnym sezonie jesienno-zimowym wrócę do tego sztyftu.

Ulubiona od 8 lat

Pomadka używam od 8 lat, bez przerwy. Na moich wiecznie wysuszonych ustach działa cuda, opryszczka znacznie rzadziej do mnie zagląda a z tym był naprawdę dramat.
Skład prosty, naturalny, zapach ładny, konsystencja w sam raz.

Sylveco, Rokitnikowa pomadka ochronna o zapachu cynamonu

Średniak. To chyba najlepsze określenie. Niestety w sezonie zimowym, gdzie moje usta wymagają większej ochrony pomadka nie spełniła swoich oczekiwań, wydaje mi się, że jest za lekka, żeby dobrze osłonić usta przed zimnem i wiatrem. Na plus piękny zapach cynamonu i uczucie nawilżenia.

Bardzo fajna

Pomadka bardzo przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajna. Super nawilża skórę i przygotowuje je na wyjście na słońce, wiatr lub mróz. Duży plus za naturalny skład. Po regularnym stosowaniu moje usta stały się miękkie, wygładzone i bardzo dobrze nawilżone.

Rokitnikowa pomadka ochronna, Sylveco

Pomadkę rokitnikową Sylveco kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie zawiera 4,6 g kosmetyku, zapłaciłam jedynie około 10 zł.
Pomadka ma ładny zapach choć moim zdaniem nie jest to typowy cynamon, nawilża, odżywia, wygładza, regeneruje i natłuszcza, zapobiega przesuszaniu ust.
Pomadka dobrze się rozprowadza na ustach, jest wydajna.
Dodatkowy plus za skład i solidne opakowanie.
Mały minus za pomarańczowy odcień na ustach i dość długie wchłanianie.
Podsumowując pomadka dobrze nawilża i regeneruj, łagodzi podrażnienia, zapobiega pierzchnięciu, myślę ze do nie wrócę w okresie zimowym, choć chętnie sięgnę po inne rozdaje pomadek ochronnych tej firmy i porównam ich działanie. Ogólnie dobra jakość w rozsądnej cenie. Polecam !

Świetna naturalna pomadka

Pomadkę dostałam od koleżanki . Wcześniej nigdy nie używałam takich produktów .
Ale już sam skald mnie pozytywnej zaskoczył i wiedziałam , że będzie to świetny produkt .
Rewelacyjne radzi sobie z wszelkimi przesuszeniami ust czy nawet pod ciężką , zastygającą szminkę.
Ma w sobie bogactwo olei , które wygładzają usta i je regenerują.
Sama pomadka jest bardzo wydajna , opakowanie proste i po dłuższym czasie otwierania , samo
Się nie otwiera .
Bardzo polecam , zwłaszcza że często można ją kupić w promocyjnej cenie .

Super!

Jeśli masz problemy z suchymi ustami to produkt idealny. Lekka konsystencja, długo utrzymuję się na ustach. Ładny zapach i bardzo dobre działanie. Ma w składzie dane naturalne składniki więc jest wart uwagi.

polecam

Mam bardzo duży problem ze skórą na ustach, większość pomadek ochronnych sprawdza się dosłownie na chwilę, gdy już przestają być „wilgotne” to moje usta zaczynają wysuszać się dwa razy bardziej niż przed nałożeniem pomadki.
Pomadka ma treściwą, lekko tłustą konsystencję , dzięki temu daje długotrwałe i mocne nawilżenie bardzo wysuszonym ustom. Super sprawdza się na upalne dni (mam nadzieje że tak samo sprawdzi się na mrozie). Po regularnym używaniu tej pomadki moje usta stały się gładsze i coraz mniej się wysuszają.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Dawno nie spotkałam tak dobrej pomadki ochronnej, a przetestowałam ich całkiem sporo.

Pomadka posiada piękny wakacyjny kolor :) który oczywiście nie barwi ust.

nie bardzo

uwielbiam balsamy do ust. do tego produktu najbardziej skusił mnie napis "o zapachu cynamonu" , którego jestem fanką.
I tu już na początku rozczarowanie - niestety produkt cynamonem nie pachnie, jak dla mnie bardziej rokitnikiem.
Konsystencja pomadki bardzo przypadła mi do gustu - takie lubię najbardziej - woskowa, ale bardzo przyjemnie się ją aplikuje. Rozprowadza się bez problemu, nie jest ani za twarda ani za miękka. Pozostawia na ustach delikatną emolientową, błyszczącą bazę nie sprawiając przy tym, że usta są posklejane (jednak kiedy wyjedziemy poza kontur ust możemy zobaczyć lekko pomarańczową poświatę).
Co do działania to niestety balsam nie za dobrze działa sobie z nawilżeniem, regeneracją i odżywieniem ust. Działanie pomadki jest bardzo krótkie.
Może dla mniej wymagających ust i przy lepszej pogodzie balsam się lepiej sprawdzi, natomiast dla mnie zima nie zdał egzaminu.
Czy kupie ponownie - niestety nie