Odżywka witaminowa (stara wersja)

Odżywka witaminowa (stara wersja)

Zawiera witaminy A, E i F. Wzmacnia płytki paznokci, szczególnie wskazana do łamliwych, miękkich paznokci.

Cena: kilka zł / 8ml

raczej ok

PLUSY:
-cena nie jest najgorsza
-paznokcie nie rozdwajają się
-są mocniejsze
-wydajny

minusy:
? raczej brak

ja nakladam tak:
odżywka, lakier, odżywka
dzięki czemu kolor u3muje się dłuższy czas, lakier wysycha szybciej.

wg mnie sprawdza się ;)

Ilość zużytych opakowań: trzeci w trakcie

polecam !

ciągle używam odżywek tylko ADOS ponieważ moim zdaniem są całkiem niezłe, nie są rewelacyjne ale złe też nie są

Plusy:
-wzmacnia płytke paznokcia
-nadaje paznokciom zdrowy wygląd
-jak na taką cene bardzo wydajna
-szybko schnie

Minusy:
jak dla mnie brak minusów :))

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: około 10

calkiem calkiem

odzywka jest dobra, przy regularnym stosowaniu polepszyla stan poznokci, ogolnie jest dosyc wydajna, cena tez to pare zl.
utrzymuje sie bardzo dlugo, musze nakladac jej 2 warty, wtedy paznokcie ladnie blyszcza, jednak ostatnio nie mam jej w moim sklepie :/ ogolnie trudno na nia trafic

Manicure - glitter nails

ok

nie zauważyłam by jakoś pomógł moim łamliwym i cienkim paznokciom, PLUS za szybciutkie schnięcie
nadaje się pod lakier
dobrze się rozprowadza i szybko nie gęstnieje

Używam tego produktu od:2msc

nic nie robi

Nie rozumiem zachwytu nad ta odżywką.Odżywka jak odżywka ale ja mam wrażenie że nic nie robi z paznokciami.Owszem konsystencje ma dobrą,dobrze się rozprowadza po paznokciu nie pozostawia smug i tyle.Nawet gdy nic nie robię w domu lakier odpryskuje mi po 2 dniach.Nie polecam są lepsze.

Używam tego produktu od:miesiąca

Super

Odżywka szybko się wchłania. Moje paznokcie, które były zniszczone od tipsów, po tej odżywce zrobiły się twardsze i nabrały ładnego koloru, a co najważniejsze szybciej rosną. Na pewno kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie polecam

Kupiłam wersję bezbarwną z keratyną.Lakier trudno się nakłada,bo jest stanowczo za gęsty.Jest niedrogi,ale wg mnie nie wart swojej ceny.Ścierał mi się z paznokci,gdy tylko ich dotknęłam ( a minęła już jakaś godzina po pomalowaniu ).Jak pisałam,raczej nie polecam.Zapłaciłam 5 zł
Zużyłam prawie wszystko ( i cieszę się!)
Nie można w nim spać;P Albo odbije się na poduszce,albo będą się śnić koszmary:)

Stanowczo odradzam

Produkt miał poprawić płytkę paznokci, niestety jakie były takie są.
Jedyną zaletą jest trwałość odżywki, faktycznie utrzymuje się ona na paznokciach około 5 dni.

mizerna

Mam rozdwajające i łamliwe paznokcie, dlatego używałam odżywki z wapniem na rozdwajające się paznokcie. Muszę z przykrością stwierdzić, że jestem bardzo niezadowolona, ponieważ skuteczność jej pozostawia wiele do życzenia. Moje paznokcie nadal się rozdwajają. Rzeczywiście odżywka ta jest niezła jako podkład, lecz beznadziejna w celu, dla którego została stworzona. Zdecydowanie nie polecam jej osobom, które mają słabe paznokcie.

podkład pod lakier

Używałam go jakiś czas jako podkład pod lakier i spisał się na trójkę z plusem(tj. oceniam szybkosć wysychania, trwałość, opakowanie, pędzelek. Nie wypowiadam się, czy rzeczywiście robi cuda z łamliwymi i nieodżywionymi paznokciami, bo nie jest to moim problemem.Ilość zużytych opakowań: pół