Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

rozświetlające

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 7

Piekna

Z tej paletki głównie używam rozświetlacza. Jest przepiekny, daje idealną tafle, najlepszy jaki mam w swoim zestawie kosmetyków. Jest na twarzy cały dzień. Nie jest nachalny, delikatny, w pięknym kolorze. Porządne opakowanie z lusterkiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Godny polecenia

Najpierw ocenię brązer:
Ton koloru ciepły, wpada w ciepłe tony, jak się przedobrzy powstanie plama którą ciężko rozetrzeć, po prostu trzeba zmyć. Napigmentowany. Dobrze się rozprowadza i jest trwały.
Wydajny.

Rozswietlacz
Rozświetlam nim kąciki oczu, rzadziej kości policzkowe. Jest o wiele trwalszy niż brązer.

Daję + za lusterko, ale pokrycie kasetki to - , ciągle jest ubrudzone...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161031].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

bronzer godny polecenia

Mam odcień medium 885.

Według mnie produkt jest zdecydowanie godny polecenia. Solidne opakowanie, żadnych pęknięć, a do tego lusterko. Bronzer sprawdza się świetnie, kolor pasuje do mojego koloru skóry, a odcień oczywiście można stopniować. Używam go już ok. 6 miesięcy, a zużycie jest naprawdę znikome.
Rozświetlacz już nie sprawdza się tak świetnie, jak bronzer. Nie wiem dlaczego, ale w porównaniu z pudrem, zużył się w tempie ekspresowym (wiem, że jest go mniej). Uważam, że nie pozostawia takiej poświaty, z której byłabym zadowolona.
Podsumowując...

+ solidne opakowanie,
+ wydajność bronzera

- szybkie zużycie rozświetlacza

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137761].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewidoczna kreska na powiece

Napisanych recenzji: 20

Zdecydowanie dla ciepłych typów urody

Posiadam odcień light.
Bronzer
Zdecydowanie ciepły, wpada w rude tony. Dobrze się rozprowadza i jest trwały, mimo mojej tłustej cery.
Z pewnością jest wydajny, używam go stale od kilku miesięcy i zużycie jest niewielkie. Kiepsko komponuje sie z różami do policzków, właśnie o różowej barwie. Te kolory sie gryzą. Za to ze morelowymi wyglada super.
Nie kupię go ponownie, ponieważ nie odpowiada mi ten kolor.

Rozswietlacz
Kiepsko zmielony, nie daje ładnej poświaty na skórze. Kolor jest całkiem w porządku, trudno go jednoznacznie określić. Mnie sie nie podoba, używam jedynie do rozświetlania kącików oczu i tutaj dobrze sie sprawdza.

Ogromny plus za użyteczne opakowanie z lusterkiem, w kształcie kasetki.

Dla mnie produkt przeciętny ze względu na kolor. Gdyby bronzer był odrobinę chłodniejszy, a rozświetlacz mocniej zmielony, zapewne kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 7 mcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

Mocno przereklamowany produkt

Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami w internecie, jednak nie jestem w stanie się z nimi zgodzić.
Mam odcień light.

+ ładne, solidne plastikowe opakowanie z lusterkiem,
+ wydajność,
+ trwałość - utrzymuje się na twarzy cały dzień, a ponieważ mam skórę mieszanką w kierunku tłustej to spory plus,
+ cena ok 30zł jak za dwa produkty jest bardzo przystępna,
+ dostępność (mieszkam w Krakowie gdzie nie ma problemu z dostępnością produktów sleek - drogeria Pigment. Dostępny jest również w wielu sklepach internetowych),
+ bronzer jest całkowicie matowy,

Jednak pomimo tych plusów nie kupię go więcej ze względu na to jak wygląda:
- bronzer jest ciepły, wpadający w pomarańcz i absolutnie nie nadaje się do konturowania. Mój duży i szeroki nos po próbach konturowania tą paletką wyglądał jak marchewka,
+/- bronzer jest dość mocno napigmentowany przez co łatwo sobie zrobić nim palmy, które później trudno rozetrzeć i wygląda to bardzo nienaturalnie,

- rozświetlacz jest w kolorze brzoskwiniowo-rózowym, moim zdaniem jest zbyt nachalny i wygląda tandetnie,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041310].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Świetny dla początkujących i średniozaawansowaych

Plusy:
- bardzo wydajny,
- tani,
- można wybrać odcień dopasowany do karnacji,
- lusterki,
- solidne opakowanie, -
- rozświetlacz idealny,
- bronzer też niczego sobie, chociaż spotkałam na swojej drodze ciut lepsze,

Minusy:
- troszkę mało trwały (nalezy wziąć poprawkę, że mam cerę mieszaną)
-trudno dostępny stacjonarnie

Świetny zestaw do konturowania za niską cenę. Jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040597].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 172

Ulubiony rozświetlacz

Jest to paletka zawierająca bronzer i rozświetlacz w mocnym, bardzo solidnym opakowaniu z lusterkiem.
Posiadam 2 odcienie: Light i Medium.
W obu paletkach bronzery są ciepłe, wpadają w pomarańcz.
Rozświetlacz w paletce light ma przepiękny kolor- brzoskwiniowy, z delikatnymi drobinkami bez kiczowatych brokatów. W medium bardziej przypomina barwą złotawy szampan, ale nie do końca.
Rozświetlacze:
+trwałość, odcienie, pigmentacja, wydajność. efekt
-minusów brak
Bronzery:
+trwałość, ekstra pigmentacja, ekstra wydajność
-dla mnie zbyt ciemne, pomarańczowy odcień, łatwo przesadzić
+estetyczne, solidne, niezniszczalne, z lusterkiem, nie wielkie i poręczne
Inne:
+cena w stosunku do wydajności, jakości, trwałości
-dostępność-tylko internet, ale wystarcza na długo więc nie ubolewam za bardzo

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, w 1 nie widać ubytku, w 2 ubytek 1/3 rozświetlacza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037710].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 55

Fantastyczny!

Jestem szczęśliwą posiadaczką najjaśniejszego zestawu.

Bronzer w 100% spełnia swoje zadanie, nie zawiera żadnych błyszczących, brokatowych drobinek - absolutny mat o który mi chodziło. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, gdyż jest bardzo mocno napigmentowany. Aczkolwiek kolor idealnie współgra z cerą, nie wpada w pomarańcz jak niektóre bronzery.

Rozświetlacz natomiast to mój zdecydowany faworyt, którego uzywam w makijażu codziennym do rozświetlenia policzków. Uzyskuję dzięki niemu efekt glow.

Malutki (-) za trwałość, mogłaby być dłuższa, ale biorąc pod uwagę całokształt zdecydowany hit!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035068].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Godny polecenia

Bronzer nadaje się zarówno do konturowania jak i opalania, ładnie wygląda na buzi, nawet tak bladej jak moja (posiadam wersję najjaśniejszą light). Nie jest bardzo trwały, całego dnia nie przetrwa, ale w takiej cenie można mu to wybaczyć. Rozświetlacz trochę się sypie, ale daje ładny efekt tafli, który można stopniować.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024649].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

zostaję przy nim

Poza minimalnym minusem za trwałość - nie jest do końca na cały dzień, wieczorem trzeba poprawić.

Same plusy.
Piękny odcień matowego brązu, piękne rozświetlenie.
Śliczne i trwałe opakowanie.
Lusterko.
Wydajność.
Na krótkie wyjazdy wystarczy to i tusz do rzęs - robi za bronzer, róż, cień do powiek, rozświetlacz daje też bardzo fajny efekt na ustach a bronzer na brwiach.
Mam go zawsze przy sobie.

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007698].usefull || 0 }}% pomocna.