Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Cena już od 32,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

Świetna!

Szukałam produktu, który by zajmował mało miejsca i był funkcjonalny. Ten taki jest. Wybrałam wersję najjaśniejszą, bronzer jest w ciepłym odcieniu, nie robi plam, rozświetlacz ma drobinki, pasuje odcieniem do bronzera. Przyznam że czasem zdarza mi się także tym zestawem wykonywać makijaż oczu :P
Plusy:
- ciepły odcień
- wydajność
- trudno z nim przesadzić
- ładnie wygląda na skórze
- małe, praktyczne opakowanie, idealne do podróży
- ładnie się rozprowadza i blenduje
- dobra pigmentacja

Minusy:
- trwałość mogłaby być odrobinę lepsza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565296].usefull || 0 }}% pomocna.

okrycie roku!

(oceniam odcień Light)

Doskonały zestaw, w estetycznym, matowym opakowaniu z lusterkiem i dobrze działającym zamknięciem (co dla mnie ważne, bo z racji kompaktowych wymiarów i lekkości tego opakowania często noszę je w torebce).

W kasetce mamy zestawione dwa świetnie dobrane do siebie bronzer i rozświetlacz.
W przypadku odcienia light:
BRONZER- stuprocentowo matowy, bardzo uniwersalny, bo stosować go można spokojnie zarówno do tworzenia konturu, jak i opalania twarzy. Odcień nie jest w żadnym razie ceglasty, przypomina mi mleczną czekoladę. Nabrany na palec wydaje się dość jasny, jednak na twarzy ma wyraźną pigmentację (ale bez obaw, nie tworzy plam - jest bardzo łatwy w blendowaniu, doskonale rozciera się i wtapia w pozostałe kosmetyki. Nie tworzy smug i tępych granic. Na twarzy wygląda zdrowo, nie nadaje ziemistego, zimnego odcienia, ale naturalnie wyglądające przyciemnienie. Dla mnie jest idealny - myślę że sprawdzi się przy większości jasnych cer.
ROZŚWIETLACZ - perfekcyjnie zmielony, bez drobinek, daje na twarzy efekt mokrej, gładziutkiej poświaty. Wolę go nawet od Mary Lou, która ma bardzo mocny, jakby wieczorowy połysk, ten jest bardziej elegancki, wyrafinowany - choć nie zrozumcie mnie źle, to nie jest delikatny, mało widoczny rozświetlacz (lubię mocny, mokry połysk i ten taki efekt daje, po prostu wygląda przy tym bardzo z klasą). Odcień określiłabym jako szampański, nie jest zdecydowanie zimny ani ciepły, ale w kierunku neutralnego.
Konsystencja - i bronzer, i rozświetlacz są bardzo gładkie, mało suche, bardziej satynowe w dotyku. Ciężko to opisać, trzeba pogmerać palcem :) ale jest to bardzo aksamitna konsystencja, co przekłada się na przyjemną, bezproblemową aplikację. Oba nie pylą przy nabieraniu na pędzel.

Trwałość - aktualnie to moja ulubiona codzienna paletka. Spokojnie wytrzymuje długi dzień pracy, nie ściera się, nie znika, w zasadzie wieczorem wszystko jest w tym samym miejscu.
(zaznaczę, że zawsze wykańczam makijaż fixerem)
Wielkość - to dość nieduża kasetka, ale rozmiar jest idealny, żeby wygodnie zmieścić pędzel.
Wydajność - no właśnie, nieduża, ale bardzo wydajna! Stosuję już długo, a zużycie jest znikome.

Nie powoduje powstawania niespodzianek na twarzy (choć zaznaczam, że nie mam do tego tendencji - ale nie wydaje mi się, żeby był to produkt o działaniu zapychającym).

Mini minus - tworzywo, z jakiego zrobiona jest paletka, bardzo łatwo się brudzi. Ale to normalne przy matowych pokrywkach, nie będę się czepiać.

Paletka uniwersalna, z świetną pigmentacją i jakością pudrów, idealna także do torebki czy na podróż - naprawdę warto kupić, cena nie jest zaporowa.

(moja cera - normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523161].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Posiadam odcień medium!

Paletka jest pięknie skomponowana i bardzo uniwersalna.
Produkt jest wysokiej jakości: bardzo mocno napigmentowany o czym musimy bezwzględnie pamiętać nabierając produkt na pędzel, mimo dobrej pigmentacji rozprowadza się dobrze i gładko, ładnie się rozciera i blenduje, nie pyli w opakowaniu i jest bardzo wydajny. Oba kosmetyki są prasowane ale nie mają suchej formuły, tylko taką jakby jedwabistą. Nie zapychają, nie uczulają.

Bronzer:
+dobry do konturowania twarzy
+piękny odcień bez nadto ciepłych i ceglastych tonów
+ładnie się stapia ze skórą
+trwały i wyrazisty
+matowy!

rozświetlacz:
+piękny ale nienachalny efekt
+nadaje się i do makijażu dziennego
+rozświetla, tworząc efekt pryzmy, mgiełki koloru bez dyskotekowego błysku
+wykorzystuje grę światła i załamanie światła

Oba są doskonałe!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429576].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Piekna

Z tej paletki głównie używam rozświetlacza. Jest przepiekny, daje idealną tafle, najlepszy jaki mam w swoim zestawie kosmetyków. Jest na twarzy cały dzień. Nie jest nachalny, delikatny, w pięknym kolorze. Porządne opakowanie z lusterkiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234651].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Najpierw ocenię brązer:
Ton koloru ciepły, wpada w ciepłe tony, jak się przedobrzy powstanie plama którą ciężko rozetrzeć, po prostu trzeba zmyć. Napigmentowany. Dobrze się rozprowadza i jest trwały.
Wydajny.

Rozswietlacz
Rozświetlam nim kąciki oczu, rzadziej kości policzkowe. Jest o wiele trwalszy niż brązer.

Daję + za lusterko, ale pokrycie kasetki to - , ciągle jest ubrudzone...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161031].usefull || 0 }}% pomocna.

bronzer godny polecenia

Mam odcień medium 885.

Według mnie produkt jest zdecydowanie godny polecenia. Solidne opakowanie, żadnych pęknięć, a do tego lusterko. Bronzer sprawdza się świetnie, kolor pasuje do mojego koloru skóry, a odcień oczywiście można stopniować. Używam go już ok. 6 miesięcy, a zużycie jest naprawdę znikome.
Rozświetlacz już nie sprawdza się tak świetnie, jak bronzer. Nie wiem dlaczego, ale w porównaniu z pudrem, zużył się w tempie ekspresowym (wiem, że jest go mniej). Uważam, że nie pozostawia takiej poświaty, z której byłabym zadowolona.
Podsumowując...

+ solidne opakowanie,
+ wydajność bronzera

- szybkie zużycie rozświetlacza

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137761].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie dla ciepłych typów urody

Posiadam odcień light.
Bronzer
Zdecydowanie ciepły, wpada w rude tony. Dobrze się rozprowadza i jest trwały, mimo mojej tłustej cery.
Z pewnością jest wydajny, używam go stale od kilku miesięcy i zużycie jest niewielkie. Kiepsko komponuje sie z różami do policzków, właśnie o różowej barwie. Te kolory sie gryzą. Za to ze morelowymi wyglada super.
Nie kupię go ponownie, ponieważ nie odpowiada mi ten kolor.

Rozswietlacz
Kiepsko zmielony, nie daje ładnej poświaty na skórze. Kolor jest całkiem w porządku, trudno go jednoznacznie określić. Mnie sie nie podoba, używam jedynie do rozświetlania kącików oczu i tutaj dobrze sie sprawdza.

Ogromny plus za użyteczne opakowanie z lusterkiem, w kształcie kasetki.

Dla mnie produkt przeciętny ze względu na kolor. Gdyby bronzer był odrobinę chłodniejszy, a rozświetlacz mocniej zmielony, zapewne kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 7 mcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070221].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno przereklamowany produkt

Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami w internecie, jednak nie jestem w stanie się z nimi zgodzić.
Mam odcień light.

+ ładne, solidne plastikowe opakowanie z lusterkiem,
+ wydajność,
+ trwałość - utrzymuje się na twarzy cały dzień, a ponieważ mam skórę mieszanką w kierunku tłustej to spory plus,
+ cena ok 30zł jak za dwa produkty jest bardzo przystępna,
+ dostępność (mieszkam w Krakowie gdzie nie ma problemu z dostępnością produktów sleek - drogeria Pigment. Dostępny jest również w wielu sklepach internetowych),
+ bronzer jest całkowicie matowy,

Jednak pomimo tych plusów nie kupię go więcej ze względu na to jak wygląda:
- bronzer jest ciepły, wpadający w pomarańcz i absolutnie nie nadaje się do konturowania. Mój duży i szeroki nos po próbach konturowania tą paletką wyglądał jak marchewka,
+/- bronzer jest dość mocno napigmentowany przez co łatwo sobie zrobić nim palmy, które później trudno rozetrzeć i wygląda to bardzo nienaturalnie,

- rozświetlacz jest w kolorze brzoskwiniowo-rózowym, moim zdaniem jest zbyt nachalny i wygląda tandetnie,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041310].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny dla początkujących i średniozaawansowaych

Plusy:
- bardzo wydajny,
- tani,
- można wybrać odcień dopasowany do karnacji,
- lusterki,
- solidne opakowanie, -
- rozświetlacz idealny,
- bronzer też niczego sobie, chociaż spotkałam na swojej drodze ciut lepsze,

Minusy:
- troszkę mało trwały (nalezy wziąć poprawkę, że mam cerę mieszaną)
-trudno dostępny stacjonarnie

Świetny zestaw do konturowania za niską cenę. Jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040597].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony rozświetlacz

Jest to paletka zawierająca bronzer i rozświetlacz w mocnym, bardzo solidnym opakowaniu z lusterkiem.
Posiadam 2 odcienie: Light i Medium.
W obu paletkach bronzery są ciepłe, wpadają w pomarańcz.
Rozświetlacz w paletce light ma przepiękny kolor- brzoskwiniowy, z delikatnymi drobinkami bez kiczowatych brokatów. W medium bardziej przypomina barwą złotawy szampan, ale nie do końca.
Rozświetlacze:
+trwałość, odcienie, pigmentacja, wydajność. efekt
-minusów brak
Bronzery:
+trwałość, ekstra pigmentacja, ekstra wydajność
-dla mnie zbyt ciemne, pomarańczowy odcień, łatwo przesadzić
+estetyczne, solidne, niezniszczalne, z lusterkiem, nie wielkie i poręczne
Inne:
+cena w stosunku do wydajności, jakości, trwałości
-dostępność-tylko internet, ale wystarcza na długo więc nie ubolewam za bardzo

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, w 1 nie widać ubytku, w 2 ubytek 1/3 rozświetlacza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037710].usefull || 0 }}% pomocna.