Nivea Body, Sensitive Balance (Balsam do skóry wrażliwej) (stara wersja)

Nivea Body, Sensitive Balance (Balsam do skóry wrażliwej) (stara wersja)

Balsam łagodzi napięcia i wzmacnia skórę. Zawiera naturalne wyciągi roślinne. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji nawilżającej skóry wrażliwej. Dzięki delikatnym środkom nawilżającym i pielęgnującym wyraźnie łagodzi napięcia i odpręża skórę. Wygładza szorstkie
i łuszczące się miejsca na skórze oraz pomaga utrzymać naturalną równowagę, nie podrażniając skóry.
Dzięki specjalnej, szczególnie bogatej recepturze, balsam jest doskonały do pielęgnacji skóry wrażliwej.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Cyclomethicone, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Octyldecanol, Cera Microcristallina, Sodium Carbomer, Lanolin Alcohol, Melissa Officinalis, Chamomilla Recutita, Calendula Officinalis, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate.

Cena: ok. 16zł / 250ml

Bardzo dobry!

Bardzo dobry balsam do ciała!

* świetnie nawilżał skórę
* bardzo ładnie pachniał
* był wydajny
* skóra była delikatna, aksamitna, świetna w dotyku :)

Minusów nie zauważyłam :).

Używam tego produktu od: KIlku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Super!!!

Jestem z niego bardzo bardzo zadowolona. Zapach alkoholu mi nie przszkadza, uważam, że większość kosmetyków ma bardzo miły, podobny zapach... No i doskonale nawilża kupiłam go w październiku, kiedy moja skóra jest najbardziej przesuszona. Pomógł mi i sprawił, że moja skóra stała się miękka i idealnie nawilżona! Polecam, nie tylko skórze wrażliwej! ;)

Spełnia obietnice producenta

Balsam jest lekki, dobrze się wchłania, nawilża skórę. mnie nie uczulił (chociaż mało kosmetyków mnie uczula). Kolejny plus za to, że balsam ten faktycznie nie ma zapachu.

Używam tego produktu od:kiedyś

Manicure - mat i błysk

awesome!

zapach fantastyczny,
nie mocny tylko leciutki,prawie nie wyczuwalny

taki jaki powinien być!
najlepiej się go nakłada po myciu,
szkoda tylko że nie zostaje dłużej na skórze..

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:3..?

fajny leciutki

Takie leciutkie mleczko bardzo łatwo sie rozprowadza, zapach delikatny ni klei sie dosc łatwo wchłania , dobre do uzycia rano lub jak jest ciepło:) Zapach delikatny bardzo,koi skore:)

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiąc

Nawilża i nie klei się ;)

Plusy:
+trochę za lekka konsystencja jeśli chodzi o mnie, ale dzięki temu się nie lepi
+zapach-tutaj to kwestia sporna ale jak dla mnie to dobry
+dobrze nawilża moją skórę(podkreślam, że moją a ona nie jest bardzo wymagająca)
Minusy:
-lekka wyczuwalna nutka alkoholu

Bardzo go lubię, ale zawsze kupuję za duże opakowanie i nudzi mi się w połowie , zużywam go więc od niechcenia. Następnym razem po prostu kupię 200ml ;)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:3 (400ml)

nie jest zly, ale...

Balsam kupilam jakos w maju ( chyba, nie pamietam dokladnie). Mialam lekkie podraznienie i czukalam czegos taniego i dobrego. Po recenzjach na KWC wybralam ten balsam.
Produkt jest dobry, ale spodziewalam sie tresciwszej konsystencji i zawartosc alkoholu w skladzie troche zbila mnie z tropu. Balsam na pocztaku spisywal sie srednio. Zbyt lekka konsystencja, ale gdy zrobilo sie cieplej bylo juz lepiej. Na poczatku srednio lagodzil, ale potem gdy bylo coraz cieplej zaczal lepiej dzialac. Moja skora lubi nagietek i cieszylam sie ze jest on w tym produkcie, ale dzialanie jednak nie bylo w 100% tym czego oczekiwalam. Zapach - cudny, jak kremu Nivea Soft. W sam raz na letnie miesiace. balsam dosc dobrze nawilzal, ale nie czulam natluszczenia, ktorego na poczatku bardzo potrzebowalam.
Na letnie miesiace , gdy moja skora nie potrzebuje tluszczu jest ok, ale w pozostale miesiace roku nie jest to produkt dla mnie.

Używam tego produktu od: jakos od maja
Ilość zużytych opakowań: 1 o poj. 400ml

SUPER

Swietny balsam, ponieważ nadaje skorze gladkosc i piekny blask. Pieknie pachnie i długo zapach utrzymuje sie na skorze.Nie podrażnia mojej skory, a i cena tez odpowiednia :)

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo !

Jak dla mnie bardzo dobry balsam. Komfortowy w użyciu: idealna lekka konsystencja, szybkie wchłanianie, łagodny zapach. Mam wrązenie, że relaksuje i koi skórę. Bardzo lubię używać go rano. Wygładza, nawilża, skóra jest delikatna z lekkim "połyskiem". Jeden z idealnych balsamów - jak dla mnie. Jedna uwaga - idealny na lato i wiosnę. Zimą jest za mało odżywczy.

Lekki balsam na lato

Świetny, błyskawiczny w użyciu balsam na lato.
Nowe opakowanie z pompką - duży plus.
Nawilża, jest leciutki, faktycznie dobrze się sprawdza na suchej i wrażliwej skórze. Jest jedno ALE.
Jest to balsam na lato, kiedy skóra jest dotleniona, gładka i nie potrzebuje specjalnego natłuszczenia i ochrony. Taki balsamik-nic, wchłania się w sekundę. Wiem, że od września można go praktycznie wyrzucić, bo na 100% nie podoła suchej i wrażliwej skórze, która jest przesuszona pod zakrytymi ciuchami.
Dlatego mimo wielu plusów - nie wiem czy go jeszcze kupię. Jest zbyt delikatny, ale na pielęgnację w upały - najlepszy :)

Używam tego produktu od: 2tyg

sensitive tylko z nazwy

po 2 miesiącach używania uczulił. do tego czasu działał w miarę przyjemnie, z tym,że o nakładaniu na świeżo ogolone nogi można zapomnieć. długotrwałego efektu nawilżenia nie zauważyłam,jedynie lepkość przez godzinę od wklepania.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Raczej zwykły ;]

Hmm.. kupiłam w promocji, gdyż było jeszcze mleczko wygładzające, które wcześniej zakupiłam i balsam do skóry bardzo suchej, z która nie mam problemów, więc po co kupić? Wybór padł na ten właśnie balsam.
Nie jest taki zachwycający, za jakiego go uważałam. Mleczko zdecydowanie było lepsze.

+ zapach (taki neutralny)
+ opakowanie
+ działanie, moja skóra jest taka gładka i ma "ten" blask ;)

- konsystencja, za rzadki! połowa tego, co nabieram znajduje sie gdzieś na podłodze albo w zlewie ^ i do tego jest mało wydajny, gdyż używam codziennie
- bardzo, ale to bardzo wolno się wchłania

3 plusy, 2 minusy - łączna ocena, to 3.
Nie wiem, czy go jeszcze zakupie, ale raczej nie. Aczkolwiek zaznaczam opcję "nie wiem".