Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Żel

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Żel

Cena już od 7,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywna, emulsyjna baza myjąca oparta na delikatnych substancjach oczyszczających, nie zawiera mydła i SLS (laurylosiarczanu sodu), bez kompozycji zapachowej. Myje i oczyszcza skórę, nie narusza jej naturalnej warstwy ochronnej. Nie wysusza naskórka. Łagodzi podrażnienia. Nadaje się do demakijażu oczu. Przeznaczony do skóry alergicznej, atopowej, wysuszonej, polecany również dla mężczyzn.
Substancje czynne: cocoyl isethionate sodu – delikatna substancja myjąca nawilżająca, prowitamina B5.

Wybawiciel przy kuracji dermatologicznej

Muszę przyznać, że ten żel uratował moją skórę. Jako że używam dosyć mocnych leków na zmiany skórne na twarzy - wiadomo, że na początku, gdy skóra musiała przyzwyczaić się do specyfików, pojawiły się podrażnienia, ogromne zaczerwienienia i ogólnie ból nad bólami. Żaden żel nie był w stanie ukoić tych efektów ubocznych, co więcej - nie mogłam ich używać, bo potęgowały te dolegliwości.

Aż Pani w sklepie Ziaji poleciła mi właśnie tę "nowość". Cudeńko - naprawdę. Przede wszystkim nie piekło mnie przy myciu twarzy, a tu już był dla mnie ogromny plus. Nie spodziewałam się, że zdziała jakieś wielkie cuda, ale się zdziwiłam - rzeczywiście polepszył kondycję mojej skóry i sprawił, że podrażnienie zmalało.
Od tamtego czasu używam go zawsze, gdy mam jakieś problemy skórne, bo wiem, że jest niezawodny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546861].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiony!

Po długich dolegliwościach dermatologicznych, niezliczonych kremach i maściach to był wybawiciel. Skóra jest natłuszczona, nawilżona, nie przesusza nie, nie uczula.. Koi skórę, nawet tą najdelikatniejszą.
Jedyne, co stanowi minut to opakowanie! Jest beznadziejne ;/
POLECAM! NIE ZAMIENIŁABYM NA INNE TEGO TYPU KOSMETYKI

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545751].usefull || 0 }}% pomocna.

No niestety...

Bardzo chciałam, żeby ten produkt mi się sprawdził. Szukałam czegoś delikatnego do mycia twarzy w trakcie trochę mocniejszego oczyszczania twarzy korundem i glinkami. Zachęcona super opiniami sięgnęłam po Ziaję, szczególnie, że mam do tej firmy jakiś sentyment. Użyłam raz tego żelu i chyba pierwszy i ostatni. Maże się jak jakiś krem a nie żel, kompletnie nie sprawdził się do demakijażu, zrobił z tuszu tłustą pandę pod oczami, której nie dało się później domyć, a oczy po użyciu były zaczerwienione i podrażnione. Twarz sprawia wrażenie niedomytej, tłustej. Spróbuje zużyć ten żel jako bazę do peelingu z korundem, chociaż nie jestem pewna czy nadaje się nawet do tego. Być może dla kogoś z bardzo suchą cerą, kto w ogóle nie nosi makijażu. Dla mnie cios w serce od Ziai.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526846].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Nie zamienię go na inny

Długo szukałam żelu który poradziłby sobie z domyciem resztek makijażu przy czym nie wysuszał mojej wrażliwej cery. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam dać szansę ziaji med. Żel stał się moim ulubieńcem od pierwszego użycia, nie tylko nie przesusza, ale nawilża suchą skórę i doskonale radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Plusem jest także opakowanie z solidną pompką. Na pewno zostanie ze mną na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405886].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał dla przesuszonej skóry

Produkt ten używałam (i dalej używam) podczas kuracji izotretynoiną. Stosuję na zmianę z inną emulsją, cetaphilem, który jest nieporównywalnie droższy, a działanie mają praktycznie identyczne!
Stosuję z reguły na mokro, chociaż podczas wielkiego przesuszu skóry zdarzało mi się również wypróbować metodę na sucho (rozprowadzałam produkt po suchej skórze, zbierałam nadmiar wacikiem - wtedy trzeba oczywiście użyć go odrobinę więcej niż w przypadku stosowania z wodą).
Kosmetyk nie podrażnia i nie wysusza suchej skóry, przynosi nawet ulgę i ukojenie. Uczucie suchej i napiętej skóry mijało od razy po użyciu. Podczas brania izo używałam rano i wieczorem.
Później, już po kuracji, dalej używałamm, mimo iż moja cera zmienia się jak w kalejdoskopie: z przesuszonej, przez normalną, znowu wróciła do stanu mieszanej ;) Aktualnie lubię używać tego produktu tylko na wieczór, skóra jest wtedy gładka, miękka, pokryta przyjemną warstewką - w ciągu dnia jednak tego uczucia nie lubię i wybieram do porannego oczyszczania co innego.
Produkt na pewno mogę polecić osobom z przesuszoną, łuszczącą się skórą, a także posiadaczom cery mieszanej - przetestowałam ten produkt na kilku etapach 'życia' mojej skóry i na każdym z nich Ziaja Fizjoderm spisywała się znakomicie :) Produkt jest tani i wydajny, do kupienia w wielu aptekach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389101].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na mokro i na sucho

Kupiłam go w drogerii sieciówkowej DOZ. Uznałam, że chciałabym mieć żel, który nie tylko oczyści moją buzię ze "standardowych" brudów, ale też zapewni mi demakijaż na wysokim poziomie, załagodzi ewentualne stany zapalne i przygotuję moją twarz do nałożenia kremu.

Zacznę od kwestii technicznych. Cena nie jest wysoka, a biorąc pod uwagę pojemność i wydajność oraz działanie naprawdę nie przepłacamy przy zakupie. Opakowanie proste jeżeli o szatę graficzną chodzi (jak to w ZIaji przypadku bywa), ale ma pompkę - ogromny plus! Pół pompki starcza, żebym dobrze umyła sobie buzię. Przy cięższym makijażu starcza pompka. Niby nie ma zapachu, ale jednak coś tam wyczuć można. Zapach nie jest przyjemny, ale ujdzie, bo jest delikatny.

Działanie - na pięć z plusem. Łagodnie, ale skutecznie zmywa makijaż. Domywa nawet tusz do rzęst i żelowy liner, potem wystarczy tylko delikatnie przetrzeć oko płynem micelarnym (ja stosuję ten w niebieskim opakowaniu z Biedronki). Nie podrażnia, łagodzi stany zapalne. Spisuje się przy przesuszonej buzi, naczynkach, jak i ropnych wypryskach.

Co więcej, można stosować go również bez wody. Wypróbowałam i również działa. Nakładamy wówczas niewielką ilość na wacik i kolistymi ruchami rozprowadzamy po twarzy. Ja jednak z reguły wybieram opcję z wodą, ale jeżeli Waszym życzeniem jest stosować ten żel nie jako produkt do mycia, a jako mleczko do demakijażu, to również się sprawdzi.

Podsumowując, gorąco polecam. Nieważne jaką macie twarz, czy suchą, czy tłustą możecie wykorzystać zalety tego produktu. Ja na pewno jeszcze do niego powrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296391].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował mi życie, kiedy żądna eksperymentów kupiłam jakiś żel i dostałam po nim alergii, doradzono mi ten w aptece, żeby przywrócić skórę do stanu normalności i od tamtej pory ciężko mi z niego zrezygnować! Jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry oczu, można go bezpiecznie używać do demakijażu, zarówno z użyciem wody jak i bez, z czystym sumieniem mogę go polecić. Wygodna w aplikacji pompka, jedynym minusem jest trudność w wydobyciu resztek kosmetyku, ale i tak warto go kupić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178018].usefull || 0 }}% pomocna.

w zależności od potrzeb skóry

Plusy:
+ przy skórze mieszanej kontroluje wydzielanie sebum
+ nawilża, chociaż czuć minimalne ściągnięcie

Minusy:
- kupiłam go podczas kuracji Atredermem. żel się nie spisał, podrażnił skórę.
- mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167671].usefull || 0 }}% pomocna.

super swietny najlepszy!!

posiadam skore atopowo. w momencie kiedy nie mam zadnych zmian uzywam go na zmiane z plynem z ziaji ULGA do mycia ciala i twarzy. w momencie kiedy moja skore dopadaja podraznienia siegam po TO. lagodzi nie szczypie nie podraznia miod na moja twarz :) jezeli nie radzi sobie przy myciu z tuszem do rzes to mozna uzyc go na waciku i wtedy juz wszystko schodzi. jest sweitny nie ma wad. jesli skora wrazliwa wysuszona to tylko ten produkt!

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: na prawde wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135366].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu bardzo dobry

Długo szukałam delikatnego preparatu do oczyszczania twarzy. Wszystkie żele do twarzy strasznie wysuszały mi skórę. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku ale jednocześnie wrażliwą i naczynkową.

Nie ukrywam że najpierw miałam ochotę kupić Cetaphil, ale odstraszała mnie cena, a po bliższym zapoznaniu się ze składem, on również. Wyczytałam że fizjoderm jest tańszym i lepszym zamiennikiem Cetaphilu, więc ostatecznie zdecydowałam się na Ziaję.

Jego największym plusem jest delikatność, i uniwersalizm.
Podoba mi się to, że mogę go używać z wodą jako żelu, i jako mleczka przy użyciu wacika. Lubię też to, że się nie pieni.
Ma bardzo dobry skład. Nie wysusza. Nie powoduje uczucia ściągnięcia. Wręcz przeciwnie po użyciu moja skóra jest nawilżona i nie wymaga natychmiastowego nałożenia kremu.
Jest wydajny, i ma wygodne opakowanie.
Konsystencją przypomina mi bardziej emulsję niż żel ale jest ok.
Całkiem nieźle radzi sobie z demakijażem twarzy. Ale aplikacje trzeba powtórzyć. Nie wiem natomiast co z demakijażem oczu, bo nie miałam odwagi tego sprawdzić.

Malutki minusik za to, że trzeba umyć twarz dwa razy aby była dokładnie oczyszczona, i za zapach. Mi się kojarzy z szarym mydłem. Za szybko też się wchłania w wacik.

Cieszę się, że go wypróbowałam. Pewnie przetestuję jeszcze inne ale będę pamiętać że mogę do niego wrócić.
Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: listopada 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115336].usefull || 0 }}% pomocna.