Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ingrid Cosmetics, Mineral Silk & Lift, Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Świetny ... na początku.

Podkład zakupiłam zachęcona opinią koleżanki. Był tani i zaskoczyły mnie dostępne odcienie. Najjaśniejszy kolor był dla mnie dobry i nie ciemniał. Po nałożeniu na twarz ładnie wyrównywał kolor i zakrywał drobne niedoskonałości. Wszystko zapowiadało się idealnie, ale... Po mniej więcej miesiącu używania zmienił się jego kolor. Z pieknego jasnego beżu stał się pomarańczowy. Co najjśmiejsze stało się to w opakowaniu gdy wcześniej na twarzy nic takiego się nie działo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565756].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Po nałożeniu produktu byłam wręcz zachwycona. Podkład ma dobre krycie (a u mnie jest co zakrywać), nie potrzebowałam nawet korektora. Jest dość treściwy, a takie lubię. Niestety bardzo ciemnieje i w ciągu dnia wyglądałam jakbym przesadziła z solarium. Zaznaczam, że mam cerę mieszaną. Wybrałam kolor porcelana, a podkład jest już w nowym opakowaniu. Widocznie producent chciał coś ulepszyć, ale chyba nie wyszło. Szkoda, bo cena produktu jest bardzo przystępna :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554906].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny podkład.

Używam tego podkładu od ok roku czasu. Odkryłam go w markecie w Tesco. Uważam,że to jeden z naprawdę lepszych podkładów jakie miałam.Potrzebuję podkładu o mocniejszym kryciu,ale wiadomo,nie maski.Świetnie współgra z kremami( zwracam na to bardzo uwagę).Nie wałkuje się,długo się utrzymuje na skórze.Ciekawa kolorystyka ,każda znajdzie coś dla siebie. Nie mogę się od niego odczepić:) Jak najbardziej polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549116].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

mocno ciemnieje

plusy
+dość mocne krycie
+trwały- utrzymuje się cały dzień
+wydajny
+dobra cena
minusy
-mocno ciemnieje na skórze
-może stworzyć efekt maski
-podkreśla suche skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545396].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne krycie

Podkład kryje naprawdę dobrze, jest dość gesty ale łatwo się go rozprowadza po twarzy, nie tworzy smug, trwały, ukrywa zaczerwienienia. Minus to mały wybór kolorów, porcelanowy za ciemny, kość słonowa zdecydowanie dla mnie za jasny. Podkład ciemnieje po otwarciu, i to wyraźnie. Poza tym, nie spotkałam się jeszcze z lepszym podkładem kryjacym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543996].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Ja jestem zachwycona tym podkładem. Idealnie maskuje wszystkie zaczerwienienia, niestety dosyć mocno uwydatnia niedoskonałości (jeżeli takie są). Nie wiem dlaczego, ale trafiłam na opakowanie gdzie muszę użyć na prawdę dużo podkładu aby cokolwiek zakryć (być może gorsza seria, ponieważ wcześniejsze opakowania były bardzo dobre). Podkład w odcieniu Light Ivory - Kość słoniowa (280) jest dla mnie idealny, mimo to że jestem strasznym bladziuchem. Nie pozostawia żadnych plam, trzyma się przez cały dzień. Jedynym minusem jest opakowanie, które jest dosyć przeszkadzające w użytkowaniu. Cena powala, ponieważ jest bardzo niska, a podkład jest zachwycający. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534241].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Plusem przede wszystkim jest bardzo niska cena i dobra dostępność produktu, kupuję go w Tesco przy okazji zakupów spożywczych, nie muszę nigdzie specjalnie jeździć. Minus to niestety opakowanie i trwałość, ale jak za tą cenę, to nie ma czego się czepiać ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527236].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony!

Mój numer jeden, nie wyobrażam sobie makijażu bez tego podkładu. Poleciłam go już kilku osobom i też się w nim zakochały.
Dobre krycie, fajna konsystencja, delikatny zapach i powalająco niska cena. Nic dodać nic ująć, choć gdybym miała być czepliwa to trochę wkurza mnie opakowanie. Mimo wszystko 5!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496996].usefull || 0 }}% pomocna.

nie podbił mojego serca

co prawda nie używam go jakoś długo jednak już mogę stwierdzić że za ta cenę znajdę lepszy podkład być może który właściwościami bardziej podejdzie mojej skórze czyli będzie po prostu bardziej kryjący. Ten jak sama nazwa wskazuje ma być nawilżający i wygładzający i chyba tak jest. Ale dla mnie to trochę się gryzie że nawilżający i długotrwały. Jednak jak za tą cenę myślę że nie można narzekać dla mnie mógłby być bardziej kryjący. Na pewno teraz go zużyję mieszając go z bardziej ciemnym i matowym podkładem gdyż ten mam w odcieniu jasnym. Ma każdy podkład należy znaleść sposób tak aby starać się wykorzystać go do samego końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488511].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniaczek

Kupiłam go pod wpływem pozytywnej opinii youtuberki i jak za tę cenę to jest naprawdę świetny ale ma też i wady
Plusy
+ładne krycie
+wygładza skórę
+wytrzymałość (przynajmniej n mojej skórze trzymał się długo ale...)
Minusy
-po paru godzinach robi ciastko na twarzy
-bardzo oksyduje, mój porcelanowy odcień finalnie był ciemny mimo, że bladziochem nie jestem
_szybko zaczynał się świecić niezależnie od iloci pudru na nim

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477936].usefull || 0 }}% pomocna.