Ingrid Cosmetics, Mineral Silk & Lift, Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Średniaczek

Podkład kupiłam przy okazji zakupów w drogerii internetowej za ok. 7 zł.
Podkład w mojej ocenie należy do podkładów/fluidów lekkich, codziennych. Niestety na wielkie wyjścia jest trochę za słaby.
Mam cerę mieszaną.

Plusy:
-lekka formuła, nie tworzy maski na twarzy
-gęsta konsystencja i przez to wydajny
-krycie średnie, ale dla mnie wystarczające
-nie wysusza skóry
-nie oksyduje
-cena

Minusy:
-kolory – mało, niedostosowane do bladych osób. Miałam odcień najjaśniejszy, nie należę do albinosów, a i tak był dla mnie minimalnie za ciemny.
-podkład na twarzy się trzyma, ale słabo i krótko trzyma kontur twarzy
-po ok. 3 godzinach muszę ponownie zmatowić twarz
-po całym dniu noszenia wchodzi mi minimalnie w zmarszczki mimiczne.

Raczej nie niego nie wrócę. Dla mnie nietrzymanie konturu jest dużym minusem i jednym z priorytetów.
W minimalnie wyższej cenie można znaleźć lepszy podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456837].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie..

Minusy:
- ODCIENIE! (zaledwie 4 odcienie, mój najjaśniejszy porcelanowy jest bardzo ciemny, nie nadaje się do karnacji większości Polek, ewentualnie może sprawdzić się latem);
- ciemnieje w taki bardzo pomarańczowy odcień;
- plamy (na policzkach zostawił bardzo nieestetyczne ciemne plamy);
-/+ krycie (skłaniam się jednak w stronę minusa, ponieważ mam cerę trądzikową, duże zmiany i nie jest w stanie ich wszystkich pokryć, potrzeba 'doklepać' miejscowo. Na mniejsze zmiany będzie jak znalazł.)

Plusy:
+ cena
+ dostępność
+ konsystencja (nie jest ani lejący się, ani zbyt zbity)
+ wydajność (mała ilość jest w stanie pokryć całą twarz)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431091].usefull || 0 }}% pomocna.

Szok

Za każdym razem, gdy maluję się tym podkładem jestem w szoku jaki jest świetny! Dobrze kryje, nie podkreśla suchych skórek, nawilża. Za 7 złotych myślę, że naprawdę warto. Miałam droższe podkłady znanych marek, które się nawet do tego nie umywają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426141].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Lubię :)

Jak za tak niską cenę - podkład jest bardzo fajny :)
Gdyby nie to, że szybko się po nim świecę to zapewne byłby moim podkładem codziennym. Bardzo dobrze kryje, wygładza pory, nie ciemnieje na skórze, nie zapycha porów, nie tworzy maski.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425196].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobry!

Kupiłam go, bo kiedy byłam w Hebe był na promocji -40% a 6 zł za podkład o którym słyszałam dobre opinię to śmieszne pieniądze. Wzięłam kolor 280 Kość słoniowa (NIE, Porcellain NIE jest najjaśniejszym odcieniem! Mam oba i Porcellain jest ciemniejszy, chociaż niewiele). Wydaje mi się że w Hebe próbniki są przekłamane, bo na testerze podkład wydawał się wręcz biało żółciutki a w rzeczywistości jest ciemniejszy (różnica w odcieniu jest na tyle duża, że to nie mogła być wina tylko drogeryjnego światła). Zawsze używam jasnych podkładów bo jestem raczej blada więc tego koloru się trochę przestraszyłam ale po nałożeniu na twarz bardzo dobrze się w nią wpasował. Mi najlepiej nakłada się go palcami (pędzel z Zoevy robi smugi a beautyblender ciastko). Ma dość przyzwoite krycie, wygląda niemal jak druga skóra, jeśli moja twarz nie jest akurat przesuszona (wiadomo jak to w zimę bywa). Do tego trzyma się dość długo, ale zaczyna świecić, wiec czuję się lepiej kiedy sobie go tam w ciągu dnia poprawię pudrem :)
Ale jak za taką cenę, naprawdę przyzwoita rzecz, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418931].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych.

Jeden z lepszych podkładów, którego miałam przyjemność używać, choć niejednokrotnie do niego wracam - zawsze jest w moim koszyczku z kosmetykami.

+ świetna konsystencja - nie leje się, kremowa, delikatna;
+ dobre opakowanie - solidne, czarne, można rzec - eleganckie;
+ cena - to naprawdę spory atut - jakieś 4 zł na promocji w hebe;
+ odcień - znalazłam idealny, bodajże nr 1.
+ działanie - nie przetłuszcza skóry, utrzymuje się całkiem długo (jakieś 10h przy mojej ekstra tłustej cerze), świetnie kryje i niweluje zaczerwienienia skóry. Aplikacja jest przyjemna i nie zabiera zbyt dużo czasu.
+ wydajność - jedno opakowanie (30 ml) starczyło na 2 miesiące.

Warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry :)

Produkt używam już od pewnego czasu. Jest bardzo dobry. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu twarz wygląda naturalnie. Wygładza i zakrywa wszelkie niedoskonałości. Moją twarz bardzo nawilżył i nie zrobiła się przez niego bardziej sucha. Jest bardzo wydajny, co również zaliczam do plusów. Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399526].usefull || 0 }}% pomocna.

Im dłużej używałam tym bardziej nie lubiłam

Minusy:
-ciemnieje
- jest tłustawy
- robi maskę
- dość szybko świeci się w ciągu dnia
- gęsta konstencja
- dość ciężki

+/- mam wrażenie że może zapychać

Plusy:
+ krycie dobre w stronę średniego +
+ tani
+ dostępny
+ nawilża
Nie polecam nie jest to totalna porażka ale lepiej dołożyć pieniędzy i kupić coś lepszego, na początku wydawał mi się w porządku nawet myślałam że jest fajny ale z dłuższym czasem używania zauważyłam że trzeba bardzo mało nakładać i uważać żeby nie było tapety po za tym wydaje się być tłusty i zapychać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Zakupiłam ten podkład w drogerii Hebe.
Jako jeden z wielu jakich miałam to ładnie stapia się z cerą i całkiem nieźle kryje. Ale dla cery z większymi problemami niestety sobie nie poradzi z kryciem, trzeba poprawiać korektorem. Trzyma się bardzo długo, za to kolejny plus. Jest miły dla cery, nie śmierdzi. Wymaga drobnych poprawek, ponieważ po jakimś czasie się świeci. Jestem bardzo zadowolona z tego pdkładu, jak na cene, jest swietny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392701].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedno "ale"

Świetny podkład w bardzo przystępnej cenie.

+treściwa konsystencja
+trwały
+wydajny
+śmieszna cena

Ale...

-ciemnieje i to spokojnie o ton a może i więcej, przez co bardzo się odznacza i najjaśniejszy kolor, który zaraz po nałożeniu jest idealny, po kilku minutach wygląda jak maska

Nie wiem czy kupię go ponownie, może na lato zda egzamin.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388161].usefull || 0 }}% pomocna.