Ingrid, Mineral Silk & Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Polecam !

Jestem miło zaskoczona fluidem, który za tak niską cenę jest na prawdę godny polecenia.
Plusy:
-konsystencja
-skóra po nim jest bardzo miękka
-dobre krycie
-niska cena
-wydajny
Minusy:
-niestety nie trzyma się na skórze dłużej niż 5h

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270926].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry rozjaśniacz do innych podkładów

Używam go wyłącznie w celu rozjaśniania innych podkładów lub rozjaśniania okolicy pod oczami, mam kolor 280 light ivory.

+ Cena!
+ Jasne kolory. Odpowiednie dla bladych osób i właśnie do rozjaśniania innych produktów.
+ Nie ciemnieje.

Jako że nie używam go samodzielnie, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie zauważyłam tego, by szybko schodził, odcinał się, wysuszał, podkreślał pory lub w inny sposób psuł właściwości podkładu, do którego jest dodawany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266756].usefull || 0 }}% pomocna.

jest dobry

skusilam sie na niego ze wzgledu na niska cene - zaplacilam za niego ok. 10 zl i jestem milo zaskoczona :) jest super! wygladza, nawilza, wyglada naturalnie. odcien jest okej, znalazlam dla siebie nr 29 porcelanowy. nie swieci sie na twarzy, efekt daje na prawde okej. jedyna wad jest, ze po 5 h juz znika

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261038].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Ulubieniec

Trafiłam na ten podklad obserwując jedna z blogerek internetowych . Strzał w dziesiątke .
Plusy:
- atrakcyjna cena
-wydajność
- świetne kolory
- konsystencja
- krycie
- nie wyczuwalny na skórze
- ładne opakowanie
Minusy:
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254998].usefull || 0 }}% pomocna.

super :)

Używam go już od dobrych paru lat i sprawdza się świetnie , jak narazie w podobnej cenię nie znalazłam lepszego :D
Plusy:
+Krycie
+odcień (29)
+konsystencja
+wydajnosc
+cena
Minusy:
-jedyny jaki zauważyłam jest taki że po nałożeniu go, twarz lekko sie świeci , ale matuje wtedy pudrem Catrice i jest pięknie :D
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253506].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam go!

kupiłam go przez przypadek bo szukałam ingrd ideal face, ale że nie było 10 najjaśniejszego koloru akurat a silk&lift był na promocji to wziełam. miałam problem z doborem koloru bo każdy się wydawał ciemny. wziełam jednak kość słoniową. przy mojej bladej cerze, prawie jak ściana w zimie, gdzie ideal face nr 10 jest za jasny a 11 za ciemny ten mnie zszokował. nie jest pomaranczowy ani zolty. jest poprostu naturalny. jak dla mnie mocno kryje, tylko na mojej skorze potrzebuuje trwalego pudru aby sie utrzymal 12h. jednak bez pudru takze super wyglada na buzi i ta trwalosc to dla mnie zaden minus :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253318].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Najlepszy podkład, jakiego używałam. Wiele ich niestety nie było ze względu na zbyt ciemne odcienie. Ogromny plus za jasny ton, kość słoniowa jest odpowiednia nawet do mojej bladej cery. Krycie również bardzo dobre, skóra wygładzona, bez efektu maski, nie zapycha, ani nie wysusza skóry. Rozprowadza się po twarzy bez problemu. Bardzo odpowiada mi również konsystencja. Nie przepadam za podkładami zbyt płynnymi, podkład z Ingrid absolutnie wodnisty nie jest. Minusów żadnych. Cena jest śmieszna w stosunku do jakości, na promocji można go dostać za ok. 7-8 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252586].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciemnieje

Ogółem całkiem dobry podkład ale ciemnieje co go kompletnie dyskwalifikuje, cena atrakcyjna ale za ciemny jak dla mojej bladej cery, nie jest jakiś super trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251558].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla poczatkujacych w sam raz

To byl moj pierwszy podklad, kupilam go w odcieniu 29. Wtedy bylam zachwycona, lecz, wiadomo, z biegiem czasu odkrylam i inne podklady. Ten mial rozowy odcien, kryl slabiutko, a co do trwalosci to masakra, schodzil mi po kilku godzinach, ale to pewnie dlatego, ze nakladalam go bez zadnej bazy. Ciekawe, jak wyglada z baza. Moge go polecic dla osob niewymagajacych, ktore zadowala sie lekkim, satynowym wykonczeniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247606].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Ostatnio moja cera sie znacznie polepszyla, wiec przerzucilam sie na krem bb, ale jak potrzebuje wiekszego krycia, to zawsze siegam po ten fluid!

Mam kolor 30 i jestem bardzo zadowolona!

+ cena
+ trwalosc
+ nawilzenie
+ krycie
+ dostepnosc

Minusow nie zauwazylam :-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247446].usefull || 0 }}% pomocna.