Ingrid, Mineral Silk & Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

Ulubieniec

Trafiłam na ten podklad obserwując jedna z blogerek internetowych . Strzał w dziesiątke .
Plusy:
- atrakcyjna cena
-wydajność
- świetne kolory
- konsystencja
- krycie
- nie wyczuwalny na skórze
- ładne opakowanie
Minusy:
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254998].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

super :)

Używam go już od dobrych paru lat i sprawdza się świetnie , jak narazie w podobnej cenię nie znalazłam lepszego :D
Plusy:
+Krycie
+odcień (29)
+konsystencja
+wydajnosc
+cena
Minusy:
-jedyny jaki zauważyłam jest taki że po nałożeniu go, twarz lekko sie świeci , ale matuje wtedy pudrem Catrice i jest pięknie :D
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253506].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

uwielbiam go!

kupiłam go przez przypadek bo szukałam ingrd ideal face, ale że nie było 10 najjaśniejszego koloru akurat a silk&lift był na promocji to wziełam. miałam problem z doborem koloru bo każdy się wydawał ciemny. wziełam jednak kość słoniową. przy mojej bladej cerze, prawie jak ściana w zimie, gdzie ideal face nr 10 jest za jasny a 11 za ciemny ten mnie zszokował. nie jest pomaranczowy ani zolty. jest poprostu naturalny. jak dla mnie mocno kryje, tylko na mojej skorze potrzebuuje trwalego pudru aby sie utrzymal 12h. jednak bez pudru takze super wyglada na buzi i ta trwalosc to dla mnie zaden minus :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253318].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać korektor

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobry

Najlepszy podkład, jakiego używałam. Wiele ich niestety nie było ze względu na zbyt ciemne odcienie. Ogromny plus za jasny ton, kość słoniowa jest odpowiednia nawet do mojej bladej cery. Krycie również bardzo dobre, skóra wygładzona, bez efektu maski, nie zapycha, ani nie wysusza skóry. Rozprowadza się po twarzy bez problemu. Bardzo odpowiada mi również konsystencja. Nie przepadam za podkładami zbyt płynnymi, podkład z Ingrid absolutnie wodnisty nie jest. Minusów żadnych. Cena jest śmieszna w stosunku do jakości, na promocji można go dostać za ok. 7-8 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Ciemnieje

Ogółem całkiem dobry podkład ale ciemnieje co go kompletnie dyskwalifikuje, cena atrakcyjna ale za ciemny jak dla mojej bladej cery, nie jest jakiś super trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dla poczatkujacych w sam raz

To byl moj pierwszy podklad, kupilam go w odcieniu 29. Wtedy bylam zachwycona, lecz, wiadomo, z biegiem czasu odkrylam i inne podklady. Ten mial rozowy odcien, kryl slabiutko, a co do trwalosci to masakra, schodzil mi po kilku godzinach, ale to pewnie dlatego, ze nakladalam go bez zadnej bazy. Ciekawe, jak wyglada z baza. Moge go polecic dla osob niewymagajacych, ktore zadowala sie lekkim, satynowym wykonczeniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247606].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Świetny!

Ostatnio moja cera sie znacznie polepszyla, wiec przerzucilam sie na krem bb, ale jak potrzebuje wiekszego krycia, to zawsze siegam po ten fluid!

Mam kolor 30 i jestem bardzo zadowolona!

+ cena
+ trwalosc
+ nawilzenie
+ krycie
+ dostepnosc

Minusow nie zauwazylam :-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247446].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 55

to nie jest dobry podkład

Mimo, że jest taniutki i polecany przez RLM uważam, że jest to podkład bardzo słabej jakości. Po pierwsze ODCIEŃ i przyczyna dla której chciałam wypróbować ten fluid- jaśniutenki odcień 280, który wręcz obawiałam się, że będzie za jasny jednak bardzo ciemnieje... BARDZO i to w złym kierunku. Za to ogromny minus, ponieważ podkład, który miał być dla bladziochów już nim nie jest. Aktualnie używam azjatyckiego kremu BB i choć cena nieporównywalna, to tego "mineralnego" fluidu żeby choć tylko pokryć cienką warstwą twarz, muszę zużyć 2 razy więcej. Nie jest to problem gdy kosztuje on 6 zł, ale mimo wszystko lubię mieć takie poczucie, że na twarzy nałożyłam naprawdę niewielką ilość makijażu. Niestety, ale po 2 godzinach wygląda nie za dobrze, nie mówiąc już po 8. Długotrwały to on na pewno nie jest. Używam go tylko gdy gdzieś wychodzę na chwilę, a potem go zmywam. Uwzględniając cenę jaką za niego dałam wciąż zaliczam go do słabych podkładów. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244728].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

jeden z lepszych

Podkład ten wypróbowałam u koleżanki do poprawki makijażu.
Niechętnie podchodziłam do tak taniego kosmetyku, jednak okazał się strzałem w dziesiątkę! Od razu kupiłam swój własny w kolorze nr 29.
Pięknie rozświetla twarz! Ładnie kryje i wygląda bardzo naturalnie :)
Minusem może być jedynie trwałość, ale jak za 5zł (-40% na marke ingrid w drogerii hebe) to spokojnie przewyższa inne kosmetyki, które kosztują kilka razy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233073].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dla niewymagających CUDO, ale trzeba uważać...

Recenzja będzie dotyczyć głównie nowego odcienia 280 (kość słoniowa) i moich wspomnień z odcieniem 29 (porcelanowy).

Kiedyś latem używałam odcienia 29, ponieważ byłam opalona. Polubiłam ten podkład wtedy tak bardzo, że byłam strasznie zła, że ciemny kolor jest najjaśniejszym. Gdy tylko pojawił się 280 pognałam do drogerii, zakupiłam zachwycona pasującym mi kolorem i... UTLENIA SIĘ. Ciemnieje do tego stopnia, że jest chyba jeszcze ciemniejszy od 29. Nie mam pojęcia, czy ja trafiłam na coś takiego, czy rzeczywiście wszystkie najjaśniejsze odcienie się utleniają. Dlatego UWAŻAJCIE podczas kupowania.

Mimo wszystko podkład ma jednak w moich oczach dobrą ocenę.

PLUSY:
- dość dobrze kryje (choć nie jest to full cover)
- jest w miarę trwały ( nie łudziłabym się, że rzeczywiście utrzymuje się 16h)
- nie wysusza skóry
- nie zostawia plam na twarzy
- jest wydajny
- ma niską cenę
- ma przyjemną konsystencję

MINUSY:
- zagłębienie w dzióbku tubki jest niewygodne
- w moim wypadku kolor 280 się utlenia

Za taką cenę można się skusić, ale trzeba być uważnym.
Dla zaciekawionych tym, jak bardzo zmienia się kolor mojego podkładu dołączam ZDJĘCIE :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209713].usefull || 0 }}% pomocna.