XX, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

XX, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

Dzięki specjalnej wodoodpornej recepturze rzęsy pozostają doskonałe przez cały dzień. Tusz nie rozmazuje się ani nie kruszy nawet przy dłuższym kontakcie z wodą/łzami. Przebadany dermatologicznie. Bez zapachu.

nie

Nic specjalnego. Delikatnie wydłuża, ale nie pogrubia. Jest bardzo gęsty przez co skleja rzęsy nawet przy użyciu niewielkiej ilości. Krótko po nałożeniu nic z niego nie zostało, a nie uśmiecha mi się poprawianie makijażu 10 razy w ciągu dnia albo podczas imprezy :/

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

TRAGEDIA

Tragedia, nawet dziewczynom, które rozpoczynają się malować i zaczynają od lekkiego pomalowania rzęs -NIE POLECAM.
Ten tusz jednym słowem NIC nie robi. Nie wydluża, nie podkreśla.
BUBEL jak ich mało.

Używam tego produktu od: nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: zero

Beznadziejny!

ten tusz to całkowity bubel! Sama jego konsystencja jest okropna, jest strasznie smolista, tusz bardzo długo wysycha, czasem nawet po 20 minutach od nałożenia nie mogłam ręką dotknąc rzęs bo czułam wilgotną, lepką maź. Tuszu nie da się zmyc do końca żadnym produktem, choc nie wiem jak długo bym go zszorowywała i tak pozostawały resztki produktu które musiałam zdjąc po prostu palcami, bo jeśli tego nie zrobiłam to rano budziłam się jako panda. Do tego produkt nie robi z rzęsami praktycznie nic, ich długosc to na pewno nie XXL, a co najwyżej L, czego i tak nie było widac bo rzęsy były bardzo płaskie i nie dodawały oku urody. Kompletnie nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Beznadziejny

- dłuuugo zasycha
- nie pogrubia i nie wydłuża rzęs
- faktycznie dosyć trwały, na zmywanie także, pomaga jedynie płyn dwufazowy
- malowanie nim rzęs to koszmar, pieniądze wyrzucone w błoto
Nie polecam

Używam tego produktu od: od czasu do czasu od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

koszmar.

miałam nieprzyjemność malować się nim raz podczas wymiany tuszami z koleżanką (ona pomalowała rzęsy moim, a ja jej tuszem). koleżanka nie była z niego zadowolona, ale jakoś go męczyła.

Ja natomiast zmyłam go po 3 godzinach od pomalowania bo:
- przy mruganiu rzęsy górne z dolnymi mi się sklejały, nawet po tych 3 godzinach. nigdy w życiu czegos takiego nie doświadczyłam. dosłownie sklejały mi się oczy!! nie mowiac juz o tym, że same rzesy były sklejone w jeden wielki kołtun
- tusz praktycznie nie daje zadnego efektu. przyciemnia rzęsy, ale nie pogrubia ich, ani nie wydłurza
- pierwszy tusz, po którym piekły mnie oczy
- zmywanie go to jest jakaś katorga. przetrwał płyn micelarny, mleczko, żel do twarzy... za nic w świecie nie chciał puścić.

w skrocie - horror, ktorego mam nadzieje juz nigdy nie doświadczę :/
dobrze, że to nie mój tusz. ogolnie nie lubie wyrzucac kosmetykow i zawsze z takimi bublami jakos sie mecze, ale tego wywalilabym bez zastanowienia.

Badziew totalny

Produkt dostałam w prezencie. Ktoś mówił mi, że niby dobry. Ale to badziew jakich mało! Wolę dopłacić dychę i mieć dobry tusz.

+ Wodoodporny (choć nie testowałam w tak ekstremalnych warunkach jak basen :) ).

- Strasznie skleja rzęsy.
- Niemal w ogóle ich nie podkreśla, nie wydłuża, a pogrubienie to tylko sen.
- Efekt pandy - murowany!
- Zbyt wodnisty.

Jedynie można go znośnie używać na inny tusz - wtedy się nie odbija i aż tak nie skleja, da się używać. Męczę go żeby nie wyrzucać pieniędzy.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

DNO

Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na taki badziew. "Tusz" faktycznie jest trwały, ale strasznie sklejał moje rzęsy, które nie potrzebują wybitnego wydłużenia. Dodatkowo miał strasznie wodnistą konsystencję, szczoteczka nabierała za dużo produktu przez co rzęsy brudziły miejsca wokół oczu zostawiając czarne kreseczki. Często musiałam przez niego poprawiać zniszczony makijaż:(

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tego nie można nazwać tuszem

Tusz potrafił doskonale posklejać moje długie i dosyć gęste rzęsy jednocześnie w ogóle ich nie podkreślając- wygladały, jak nieumalowane. Kupiłam go z myślą chodzenia na basen i co się okazało- po wyjściu z wody, o zgrozo, miałam czarne podkowy pod oczami- paradoksalnie trudne do usunięcia!!! (jestem pewna,że nie tarłam oczu). Zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od:niedawna

nie

Jego jedyną zaletą jest wodooporność. Ale niestety:

-całkowicie nie podkresla rzęs i wygladają praktycznie na niepomalowane
- jest jakiś taki wodnisty przez co żeby ubrac okulary musze czekać dość długo.

Nawet nie zuzyłam całego bo rzęsy wyglądały tak samo jak przed malowaniem więc szkoda było mojego czasu.

Używam tego produktu od: kupiłam raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2

...

rzeczywiście kosmetyk jet trwały i takie tam, ale zgadzam się z tym że słabo wydłuża poza tym wolno zasycha, zdecydowanie powinno się zaprzestać mrugania ;), zalety? ta wodoodporność... tylko

Używam tego produktu od: mam od miesiąca, ale nie wiem czy idzie to określić używaniem

nie dla mnie

Tusz kupiłam, ponieważ szukałam taniej wodoodpornej mascary. rzeczywiście spełnia swoje wodoodporne właściwości, ale to jedyny plus tego kosmetyku. jak dla mnie jest za delikatny, trzeba go nałożyć bardzo dużo żeby był widoczny. do tego ma okropny zapach :( chociaż producent zapewnia o braku zapachu...

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Przeciętny tusz dla nastolatek

Kolejny tusz do rzęs , który wylądował w koszu.Zakupiłam go kierując się tym , że co drogie to tanie i odwrotnie.Już nieraz się przekonałam , ze kosmetyki z niższej półki często są o niebo lepsze od tych droższych.Ale tak się nie stało tym razem.Tusz odpowiedni dla nastolatek.Lekko podkreśla rzęsy , nadaje naturalny wygląd, nie pogrubia , nie wydłuża , nie podkręca.Trudno go zmyć , po nałożeniu mam wrażenie jakby mi się rzęsy lepiły.Wysusza i osłabia rzęsy.Ogólnie nie polecam i szukam dalej.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego