Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Clarins, Teint Haute Tenue [Everlasting Foundation] SPF 15 (Podkład do twarzy o przedłużonej trwałości)

Cena już od 129,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kremowa, wygodna formuła podkładu dla każdego rodzaju cery o przedłużonej trwałości SPF 15. Utrzymuje się przez 15h.
Zawiera "High Fidelity System", który sprawia, że już po krótkim okresie czasu podkład tak doskonale przywiera do skóry, że jest odporny na otarcia (mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu). Bezkonkurencyjny blask zapewnia Clarins "Light-Optimizing Complex", który niweluje niedoskonałości. Na optymalne i trwałe nawilżenie wpływają składniki roślinne (m.in. pochodzenia akacjowego), które naśladują działanie mikro-patch, działają jak zapora, by pomóc skórze zatrzymać jędrność i głębokie nawilżenie. Przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV chroni kompleks "Triple Protection". Testowany dermatologicznie (Non-comedogenic, Non-oily).
Pozostawia matowe wykończenie. Można nim uzyskać krycie od średniego do mocnego w zależności od aplikacji. Dostępnych 10 odcieni, głównie jasnych.

/bw/

Mój faworyt !

No cóż! podkład jest na prawdę rewelacyjny.Zazwyczaj nie recenzuje kosmetyków ,ale w tym wypadku muszę pochwalić te cudeńko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506796].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Posiadam odcień honey 110, a podkładu używam od września 2016. Jest super wydajny, ma piękne średnie do mocnego nawet krycia i przy tym kryciu nie tworzy efektu maski. Jak narazie mój ulubieniec - warto zainwestować!! Zwłaszcza polecam przy mieszanej ze skłonnością do świecenia się skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485566].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie zaskoczona

Mam bardzo sucha i problematyczna cerę. Podkłady o dużym krycie zazwyczaj wysuszaly mi skórę z tym jest inaczej. Ma bardzo dobre krycie, właściwie nie potrzebuje korektora ( a mam trochę do zakamuflowania na twarzy) podkład jest trwały . Moim zdaniem hit, rzadko który podkład mi pasuje i zawsze kupuje inny. Chyba właśnie znalazłam podkład dla siebie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479296].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

Zaskoczenie!

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zakupię podkład w tej cenie, ale cóż... Skóra sucha bywa wymagająca. Po wykorzystaniu próbki skusiłem się na pełnowymiarową wersję. Podobno nowa formuła jest gorsza, ale nie miałem okazji używać starej, więc nie mam porównania. Muszę natomiast powiedzieć, że nowa jest - moim zdaniem - dość dobra!
Polecam głównie do skóry suchej i mieszanej w kierunku suchej.
Zalety:
- nie wysusza;
- BARDZO mocne krycie, odrobinę mniejsze przy nakładaniu gąbką;
- dość trwały na skórze suchej po lekkim utrwaleniu pudrem;
- bardzo naturalne - jak na podkład o takiej sile krycia - wykończenie;
- nie osadza się w liniach mimicznych, na odpowiednio nawilżonej przed nałożeniem cerze nie podkreśla porów i suchych skórek;
- bogata gama kolorystyczna, jest wybór dla osób bladych;
- bardzo estetycznie schodzi z twarzy, kiedy się ściera;
- naprawdę wydajny;
- przyjemny zapach;
- nie utlenia się;
- łatwo się rozprowadza.
Wady:
- nie jest odporny na tarcie, także trzeba z tym uważać;
- cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469907].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie.

Niestety, bardzo zawiodłam się na tym podkładzie i od ponad roku trzymam go w kosmetyczce na awaryjne przypadki.
Żałuję, że nie było mi dane kupić "starej formuły", ale muszę przyznać, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.
Podkład dobrze wygląda przez 2-3 godziny po nałożeniu, później jest dramat, który chcesz zetrzeć, a nie wiesz czym. Waży się, wchodzi w pory i zmarszczki (pierwszy raz mnie to spotkało). Przez rok dawałam szansę temu podkładowi, myślałam, że może cera przesuszona, więc regenerowałam skórę, myślałam, że może trzeba zmienić krem, to zmieniłam, że może lepsza będzie inna technika nakładania, to próbowałam inaczej...niestety, ciągle to samo. Podkład nie jest warty swojej ceny. Myślę, że również powierzchniowo wysusza skórę.
Udało mi się dopasować kolor, co jest trudne - mam beżową cerę, ale jasną. Chociaż muszę przyznać, że po dłuższym namyśle uważam odcień Clarinsa za nieco ziemisty.
Zapach, opakowanie, pompka, wydajność - na plus.
Trwałość - również na plus, bo podkład zastyga, ale nieładnie schodzi w ciągu dnia (pomijając temat wchodzenia w pory itd.).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450792].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity

Plusy:
-łatwo się rozprowadza,
-dobrze kryje,
-daje ładne, matowe wykończenie,
-idealnie stapia się z kolorytem cery, nie daje efektu maski,

Minusy:
-brudzi (kołnierz kurtki do wyprania),
-skóra po 5-6 godzinach zaczyna się świecić (mam mieszaną),
-nie daje rady powyżej 8h,

miałam kolor: 109 Wheat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392101].usefull || 0 }}% pomocna.

tęsknię za nim

brakuje mi tego podkładu w kosmetyczce choć ideałem nie był,a pomimo to żałuję że zmienili skład w nowym i już go nie kupię
na plus:
kolorki
zapach
opakowanie
pielęgnacja cery
ty był podkład który nie niszczył cery
matowił
mega krycie

minusy:
w lato wchodził w pory
bardzo brudził wszystko
łatwo odbijał się na rece, telefonie itd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385756].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Najgorszy podkład Clarinsa jaki miałam, a mianowicie :
-wysusza
-zapycha
-ściera się zaraz po nałożeniu!!
-pozostawia smugi i ciężko się nakłada
-dla cery suchej będzie za ciężki
-drooogi , nie jest wart tej ceny
-może tworzyć maskę na twarzy
Jedynym plus jaki zauważyłam to jedynie zapach i to by było tyle. Ogólnie nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305421].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Skuszona pozytywnymi opiniami - stwierdziłam, że wyprobuje. Mam skore tłusta, ze skłonnosciami do przesuszen - sklonila mnie do niego zapewniana dluga trwalosc. W praktyce niestety podklad po nalozeniu wyglada super, swietnie dobrany kolor, jednak po ok 1 - 2 h czlowiek swieci sie jak po przebiegnieciu maratonu.

Podklad ma jednak niesamowity plus - moje problemy z wyskakujacymi pryszczami sie skonczył. Odkad go uzywam ( 6 msc) pojawily mi sie dwa lub trzy problemy , kiedy wczesniej nie bylo momentu zebym nie miala czegos na twarzy.

Dosc wydajny ale jak na ta cene ( w douglasie zaplacilam 160 zl) nie ma rewelki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297446].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie idealny

Używam tego podkładu już od dobrych kilku lat i zawsze do niego wracam. Podkład jest bardzo dobrze kryjący, zakrywa wszystkie niedoskonałości i ten efekt na mojej- normalnej cerze utrzymuje się jak zapewnia producent przez wiele godzin, dziwią mnie opinie, że skóra po nim świeci jak dla mnie jest to niemożliwe ale widocznie zależy to od rodzaju cery.
Już od pierwszej aplikacji polubiłam bardzo zapach tego podkładu, podkład jest mocno kryjący wiec już niewielka ilość podkładu w zupełności wystarcza przez co produkt jest wydajny, buteleczka wystarcza mi na około pół roku.
Mam jasną cerę więc gama kolorystyczna jest dla mnie bardzo ważna mam wrażenie że ta tonacja jest jaśniejsza niż inne.
Podkład niestety jest ciężki więc przesusza cerę należy robić więc przerwy i zmieniać go co jakiś czas. Zupełnie nie nadaje się na lato jest zdecydowanie za ciężki. Idealnego podkładu jeszcze nie znalazłam te temu daję dobą 4.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258213].usefull || 0 }}% pomocna.