Teint Haute Tenue [Everlasting Foundation] SPF 15 (Podkład do twarzy o przedłużonej trwałości)

Cena już od 127,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kremowa, wygodna formuła podkładu dla każdego rodzaju cery o przedłużonej trwałości SPF 15. Utrzymuje się przez 15h.
Zawiera "High Fidelity System", który sprawia, że już po krótkim okresie czasu podkład tak doskonale przywiera do skóry, że jest odporny na otarcia (mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu). Bezkonkurencyjny blask zapewnia Clarins "Light-Optimizing Complex", który niweluje niedoskonałości. Na optymalne i trwałe nawilżenie wpływają składniki roślinne (m.in. pochodzenia akacjowego), które naśladują działanie mikro-patch, działają jak zapora, by pomóc skórze zatrzymać jędrność i głębokie nawilżenie. Przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV chroni kompleks "Triple Protection". Testowany dermatologicznie (Non-comedogenic, Non-oily).
Pozostawia matowe wykończenie. Można nim uzyskać krycie od średniego do mocnego w zależności od aplikacji. Dostępnych 10 odcieni, głównie jasnych.

/bw/

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 4

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

ładny efekt tylko przez 4h

Clarins ma bardzo fajne krycie ( lepsze od EL DW). Nie zastyga na twarzy, nie wygląda tępo. Ma super konsystencję, przez co jest bardzo wydajny i nie jest ciężki. Pięknie pachnie. Gdy nałożyłam go na twarz rano , pomyślałam że to mój ideal i zaraz pobiegnę kupić pełnowymiarowe opakowanie. To co stało się w połowie dnia strasznie mnie zaskoczyło. Twarz zaczęła się bardzo świecić, a podkład zaczął spływać. Odcisnęłam go w chusteczkę( nie miałam pudru ponieważ nigdy nie miałam aż takiego problemu pomimo mieszanej cery)a po powrocie do domu twarz świeciła się bardzo mocno. Na drugi dzień użyłam innego kremu i bazę matującą. Postanowiłam ,że nie będę go ruszać do końca dnia. Po powrocie zobaczyłam twarz która świeciła się jak choinka. Nie był to blask tylko efekt smalcu. Coś przeokropnego. Musiałam szybko zmyć makijaż, bo uczucie było fatalne.Nadaje się tylko do cer suchych, mieszane i tłuste powinny go omijać szerokim lukiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234696].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Najdziwniejszy odkład jaki miałam

Naprawdę, najdziwniejszy produkt, jaki miałam. Szukam od dłuższego czasu podkładu na wieczorne wyjścia latem i ten sprawiał wrażenie idealnego. Kryje, ale nie jest turbo ciężki jak double wear; dziwnie pachnie, ale jest to ciekawy zapach; aplikuje się go w sumie bez problemu (ja beauty blenderem).
I teraz tak: tuż po nałożeniu go na twarz - WOOOOW, efekt jest niesamowity. Inna skóra. Wygląda na mega wypoczętą, zdrową, promienną - cudo! Zakochałam się w nim i szybko pobiegłam do pracy. Dostałam nawet kilka komplementów, że ładnie dziś wyglądam. I tak z zachwytów przechodzę do... jednej wielkiej klapy. Po 2h zaczęłam się świecić. (w pracy klima, więc nie siedzę w ukropie) Okej, przypudrowałam się - olaboga, wyglądało to strasznie. Ciężko opisać co się z tym produktem tak naprawdę stało. Moja cała twarz świeciła po ok 3-4h. Tragedia. Jak tylko wróciłam do domu to od razu go zmyłam z twarzy. Zrobiłam podejście numer dwa, później trzy - i za każdym razem ten podkład zachowywał się identycznie. Najpierw ochy achy, zachwyty, a po dwóch godzinach masakra.
Ciężko mi ogólnie go ocenić. Bo jeszcze nigdy do tej pory sam podkład nie zmieniał mi twarzy, w żadnym po wyjściu z domu tak dobrze się nie czułam, ale z drugiej strony to masakryczne świecenie. Cóż, zostawię go na jesień, może coś do tego czasu się zmieni. Póki co go odstawiam, ale nie wyrzucam.
A! Dodam jeszcze - że ma przepiękną gamę kolorów. 105 jest idealnym odcieniem dla mnie - wpada w żółte tony. Idealnie się stapia ze skórą i jeszcze nigdy do tej pory nie miałam tak dobrze dobranego odcienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221543].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Rozczarowanie

Marzyłam o tym podkładzie do czasu kiedy po raz pierwszy nałożyłam go na twarz.
- bardzo wysusza twarz,
- ciastkuje się,
- szybko przetłuszcza się w strefie T,
Ale plusik jest taki, że tuż po nałożeniu wygląda przepięknie, wszystko zakrywa, nie tworzy maski, twarz wygląda jak wyfotoszopowana, dopóki nie zacznie się świecić jak disco kula.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210598].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Napisanych recenzji: 101

Mam dylemat- bdb i dost

Mam straszny dylemat jaką ocenę wystawić temu podkładowi, ale zacznę od początku.

Mój pierwszy podkład kupiłam dokładnie w grudniu 2014 r. Naczytałam się tylu pochlebnych recenzji, więc ja naiwna wymalowałam się nim bez wcześniejszych testów na całodniową podróż. Początkowy efekt mnie zachwycił. Twarz satynowa, krycie wspaniałe, nie było tępego matu, buzia po prostu jak z obrazka. Zadowolona wsiadłam w auto i w drogę. Kiedy przejrzałam się w lustrze po ok. 4 godzinach nie mogłam się poznać. Na twarzy placki w różnych kolorach, wszystkie pory widoczne, świecący nos, na czole ciasto. Tragedia. Byłam załamana. Później jeszcze próbowałam stosować ten podkład z innymi kremami, pudrami i efekt zawsze był ten sam. Masakra. I tak podkład stał sobie na półeczce w łazience, bo ładnie wyglądał i szkoda było mi go wyrzucić. Kolejną szansę dałam mu dokładnie rok później. Umalowałam się i w sumie nie myślałam specjalnie o tym przez cały dzień. Wieczorem przeglądam się w lustrze i widzę idealną buzię i dopiero po chwili dotarło do mnie, że to właśnie ten podkład dał taki piękny efekt. Od tego momentu stał się moim ulubieńcem. Nie wiem co się z nim stało, ale teraz mój makijaż utrzymuje się w stanie prawie idealnym przez calutki dzień.
I teraz druga sprawa. Jako, że podkład zaczęłam stosować regularnie, zaczęło go szybko ubywać, pobiegłam więc do prefumerii po zapas. I tu znów rozczarowanie. Kupiony nowy produkt zachowuje się dokładnie tak samo jak mój pierwszy, czyli jest nietrwały, warzy się, wchodzi w pory, robi plamy. I nie wiem czy znów muszę rok odczekać, by zmieniły się jego właściwości, czy kupiona wersja jest "udoskonaloną" (nazwa nowej zmieniła się na Everlasting Fundation +), co nie znaczy, że lepszą.

I jak go ocenić?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Najdroższy i najgorszy jak do tej pory

Posiadam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Posiadam odcień 103 ivory, który ponoć jest najjaśniejszy, niestety dla mnie jest za ciemny. Na początku odcień wydawał się dobry, ale zauważyłam, że po nałożeniu na twarz ciemnieje.
Krótko utrzymuje się na skórze, po 3-4 godzinach skóra świeci się niemiłosiernie i podkładu już nie ma.
Cena kosmiczna w stosunku do kiepskiej jakości.
Najgorzej wydane pieniądze. Był to mój najdroższy do tej pory podkład i zarazem najgorszy.
Podkładu nie polecam i na pewno nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195258].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Masakra

Schodzi po 2 -3 godzinach płatami, cera błyszczy się nieziemsko w strefie T. Od razu po nałożeniu wygląda pięknie, szkoda,że tylko na chwilę. Mam cerę mieszaną, naczynkową, Jedyny plus za krycie, tylko szkoda,że tak krótkotrwałe. ..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188773].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

po prostu dobry!

Jestem zadowolona z tego podkładu, bardzo fajnie się go aplikuje, dosłownie ślizga się po mojej buzi i pozostawia fajny efekt gładkiej skóry, zapach tez mi odpowiada.
Nie ma potrzeby nakładać go dużo, dwie pompki zupełnie wystarczą, dzięki czemu jest wydajny.
Nie zauważyłam aby przesuszał moją skórę, ale też nakładam go na dobry krem nawilżający.
Posiadam kolor 108 sand, jest dla mnie idealny, muszę przyznać, że dość dobrze kryje, ale przede wszystkim ładnie wygląda na twarzy, nie waży się, nie wchodzi w załamania, nie świecę się po nim, mimo, że podkład nie daje idealnie matowego wykończenia.
Jest dobrze, jakbym posmarowała twarz kremem, nie pudruję strefy T, bo nie widzę takiej potrzeby, podkład nadaje skórze naturalny efekt bez efektu maski.
Kryje moje lekkie zaczerwienia, nadając skórze naturalny wygląd.
Czego można sobie jeszcze życzyć?
No więc można...posiadam jak wspomniałam kolor 108 sand, to jasny kolor wpadający lekko w żółty. Jednak kolejny kolor 109 wheat jest niestety już dużo ciemniejszy.
I tego mi tak naprawdę brakuje, koloru między 108 a 109, obawiam się, że jak słońce lekko muśnie moją twarz, 108 będzie za jasny, a 109 to już jak dla mnie letni kolor.
Poza tym nie mam zastrzeżeń, to jeden z moich ulubionych podkładów, lekki, wystarczająco kryjący, po którym się nie świecę i to wykończenie bardzo mi odpowiada. Mimo braku pośredniego koloru wystawiam podkładowi najwyższą ocenę, zakupiłam drugie opakowanie.

Szczerze polecam przetestowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182688].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 194

Naprawde dobry podklad dlugotrwaly

Nareszcie podklad ktory spelnia obietnice producenta!
W dzisiejszych czasach to rzadkosc.
Nie wiem jak spisuje sie na innych skorach ale na mojej mieszanej w kierunku suchej -jest bardzo ok!
Jak to na long lasting przystalo trzyma sie caly dzien, moze wysuszac bo przy okazji matowi-pamietajmy o dobrym nawilzeniu skory przed nalozeniem podkladu.
Naklada sie bardzo ale to bardzo latwo i przyjemnie. Swietna konsystencja gestego i puszystego kremu-wrecz idealna. Zapach, intensywny i swiezy-wolalabym zeby go nie bylo jednak nie meczy :)
No a efekt ..przypomina mi bardzo stary, dobry Lancome Teint Idole :D Nie robi plam , ladnie stapia sie ze skora, wygodnie sie go nosi, nie czuc na twarzy nic a nic.
Matowi bardzo dziwnie...niby mat a jednak satyna?
Z bliska widac ze skora jest matowa a z ciut wiekszej odleglosci ze jest rozswietlona! O co kamaaan...nie wazne efekt jest bardzo ladny i co najwazniejsze NATURALNY.
Wygladza skore, nie podkresla zmarszczek-suche skorki moga byc wyrazniejsze.
Moze lekko zapychac niestety po dluzszym stosowaniu.
To wlasciwie jedyny powazniejszy minus jaki znalazlam.
Jest bardzo wydajny.
Dlaczego nie jest moim KWC?
Porownuje go do mojego idealu Kanebo Sensai Cellulair i jest zbyt matowy jak dla mnie.
Przyzwyczailam sie i pokochalam naturalny glow jaki daje japonski kosmetyk i juz nie wracam jak kiedys do podkladow matujacych.
Im jestem starsza tym bardziej unikam wszystkiego co matowi :)
Nie mniej jednak polecam Clarinsa serdecznie wszystkim ktorzy lubia pol-mat i dlugotrwaly efekt.
Ten Clarins jest warty pieniedzy jakie trzeba za niego zaplacic!

Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze ale mam tez inne podklady!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Lżejsza alternatywa fanów E.L. Doublewear / R. Colorstay.

Od razu zaznaczę, że oceniam wersję, która funkcjonowała w swoim składzie do roku 2015, kiedy to zaczęli produkt wycofywać na rzecz Clarinsa Everlastinga + z drobinami, który już nie jest taki uniwersalny jak poprzednik.

Ustalmy kilka faktów:
-Kolorówka jest przyzwoita, słowianki mają spory wybór.
-High Fidelity System? Bzdura. Podkład jest na prawdę Everlasting ale jestem przeczulona na punkcie bajania naiwnej klienteli coraz to bardziej wymyślną terminologią.
Nie, nie warto trzeć twarzy o kołnierzyk. A zwłaszcza o ten biały.
-Podkład jest drogi, więc nie ma taryfy ulgowej. Opakowanie jest na poziomie ale nie na tyle, żeby płacić za nie 100zł, podczas gdy sam podkład warty jest w porywach do 50.
-Podkład kupujemy, by twarz wyglądała w nim dobrze, a więc dopasowanie do struktury skóry ma być idealne. Wszystko inne, nawet krycie, to sprawa drugorzędna.
-Filtr ma tu zastosowanie tylko jeśli robimy przysłowiową \'tapetę\'. W innym wypadku wskazany jest raczej krem z filtrem pod podkład.

PLUSY:
+ Nie wysusza ale tylko przy grubszej warstwie;
+ Ma pudrowe wykończenie, właścicielki cer tłustych powinny być zadowolone;
+ Świetna konsystencja - delikatna a zarazem kremowa, dobrze współpracuje z kremami (nawet tymi tłustymi i z rzadszymi podkładami.)
+103 jest kolorem dla bardzo jasnych karnacji ale nie ma w sobie domieszek różu. - polecam cerom jasnym ale z odcieniami żółtego i szarości. Cerom różowym, bądź bardzo zaczerwienionym będzie robił na twarzy pomarańczkę, ponieważ wbrew pozorom nie utlenia się, tylko po jakimś czasie po prostu stapia się ze skórą i oczywiście stopniowo \'znika\' z twarzy.
+Znika ale robi to \'inteligentnie\', tak jakby się wchłaniał, a nie ścierał. Za to duży plus, gdyż mimo wszystko na wypielęgnowanej, gładkiej skórze wygląda elegancko nawet znikając. ( Uwaga! Ze źle dobranym pudrem schodzi\'płatami\'. Nie jest to estetyczny widok :/)
+Krycie zaczerwienień (dla cen naczynkowych może być dobry), przebarwień - bardzo dobre.

MINUSY:
- Krycie nierówności skóry, czyli dopasowanie do faktury skóry pozostawia wiele do życzenia, aczkolwiek jest lepsze gdy zmieszałam podkład 1:1 z o dziwo nie super kryjącym Affinnitone od Maybelline. Faktura skóry wygląda wtedy ciut lepiej, zaczerwienienia schowane są na tym samym poziomie, co z samym Everlastingiem, czyli dobrze.
Jednak gdy Clarins jest na skórze sam, każde uwypuklenie czy wgłębienie widoczne jest dwa razy bardziej. Z daleka twarz wygląda bardzo ładnie - jest matowa, a mimo to rozświetlona. Z bliska tragedia...

-Wchodzi w zmarszczki. Zapewne wina pudrowego wykończenia. Mam 21 lat, a po pomalowaniu tym podkładem mam cerę 35tki po przejściach.
Im dłużej stosowałam ten podkład tym bardziej się do niego zniechęcałam. To prawda, że na skórze przez pierwsze 2 godziny wygląda pięknie, jednak kłopot w tym, co robi przez resztę dnia. Z takim efektem, to aż żałuję, że jest \'everlasting\'.

- Po roku stosowania uważałam, że jest wybawieniem po Revlonie, a Estee Lauder, to już w ogóle szpachla.
Prawda jest taka, że nawet przy swoich wszystkich wyciągach roślinnych podkład ten na prawdę obciąża skórę. Po 3 latach jestem tego świadectwem. Nie polecam nikomu z wrażliwą skórą, chyba że tylko na jakieś okazje.

-CIASTOLINA. Nie polecam cerom suchym, a także bardzo, bardzo tłustym. Cery mieszane powinny być z niego zadowolone, aczkolwiek wraz z cerą mieszaną zazwyczaj są jakieś krostki...cóż przy zaskórnikach może i się sprawdzi. Przy krostkach nie. Po 2 godzinach podkreśli absolutnie każdą niedoskonałość na skórze, jaką chciałoby się zakryć tworząc efekt, dzięki któremu wolałoby się stać z tymi krostami na wierzchu bez makijażu. Mi od około roku zaczęła się cera trochę buntować, bo się uwrażliwiła i ten podkład nie dawał sobie rady, tylko dodatkowo podrażniał. Musiałam więc z niego zrezygnować. Nawet w duecie z Affinnitone, w którym polecam Clarinsa już o wiele bardziej niż samodzielnie.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098806].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Nietarfiony produkt

Niestety moja przygoda ze wskazanym podkładem nie była ani długa, ani przyjemna. Za jedyny plus produktu mogę wskazać jego ładny porcelanowy kolor i eleganckie, choć niepraktyczne opakowanie (mnóstwo produktu zostaje na ściankach butelki i nie da się ich wydobyć, zatem część podkładu wyrzucamy).
Dlaczego tak źle go wspominam? Ponieważ po nałożeniu były ochy i achy, sądziłam , że odnalazłam świętego graala podkładowego i... rozczarowanie. Podkład ciasteczkuje się ścina, na twarzy po 6h zostaje nie wiem jak to nawet określić , ale widok naraża nas na szyderczy wzrok otoczenia. Dlatego nigdy nie nosiłam tego produktu do pracy gdzie jestem osiem godzin, wybierałam go na krótkie wyjścia z domu, aby go skończyć, gdyż nie znoszę marnortastwa. Sądzę, że w odniesieniu do ceny produktu, takie jego "zachowanie" na twarzy jest niedopuszczalne!!
Nie polecam, szkoda pieniedzy!
PS Moja skóra jest normalna, w stronę suchej, więc tego typu przygoda zdarzyła mi się pierwszy raz.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082986].usefull || 0 }}% pomocna.