For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna

Kupiłam ją, ale na początku chciałam jej używać do peelingu dekoltu, ponieważ bałam się, czy nie będzie za mocna na twarz.
Jednak po rozpakowaniu miło mnie rozczarowała, ponieważ okazała się bardzo miękka, dobrze wykonana a włosie było bardzo elastyczne.
I muszę przyznać że szczotka spisuje się świetnie, jest bardzo delikatna dla skóry a żel do mycia twarzy dobrze się pieni.
Z pewnością jest warta wypróbowania.

Świetna!

To moja pierwsza szczoteczka do twarzy i czuję, że długo będziemy razem. Szczoteczkę kupiłam na jakiejś promocji w Rossmannie za 7-8 zł. Potrzebowałam czegoś co dobrze spieni mi na twarzy takie zwykłe żele do mycia twarzy, bez żadnych drobinek itp. Zwykle mam z tym problem, nakładam po prostu palcami żel, on sobie leży na twarzy a potem go zmywam. A ta szczoteczka umożliwiła mi w końcu spienienie kosmetyku na twarzy oraz lepsze oczyszczenie :)

wszech czasów to przesada

bardzo dobry produkt to fakt ale uważam że nagroda lekko przesadzona, warto byłoby zwrócić uwagę, na słabą wydajność włókien szczoteczki za tą cenę można kupić pop prostu lepszy produkt

Fajna

Szczoteczka ma bardzo dobrą cene i dostępność bo można ją dostać w każdym rossmanie. Jestem pozytywnie zaskoczona, jest bardzo pomocna i skuteczna w oczyszczaniu twarz. suche skórki znikają po myciu tą szczoteczką. Polecam

Przyjemna

Dla mojej skłonnej do podrażnień twarzy sprawdziła się bardzo dobrze. Bałam się że w połączeniu z żelem do mycia twarzy będzie wywoływać nieprzyjemne uczucie. Jestem pozytywnie zaskoczona, jest bardzo pomocna i skuteczna w oczyszczaniu twarz. Mini suche skórki znikają po myciu tą szczoteczką.

Dla mnie NIE!

Kupiłam ją z ciekawości, bo była w przystępnej cenie, ale niestety nie polubiłam się z nią. Użyłam raz, góra dwa razy i na tym koniec. Drapie strasznie, podrażnia skórę, nie pomaga w oczyszczaniu. Nie wyrzuciłam jej, bo szkoda, od czasu do czasu używam na pięty :D

polecam

Kupiłam kiedyś na promocji w Rossmanie za zawrotną kwotę 8 złotych. Miała mi służyć do oczyszczania i złuszczania naskórka, szczególnie w okolicy nosa i podbródka, gdzie pory i zaskórniki dokuczały mi bardziej niż zwykle. Szczoteczka estetyczna, poręczna, nie wypadała mi z dłoni jak niektóre produkty do mycia twarzy. Pracowało się nią fajnie, była dość miła i miękka, ale przy mojej cerze skłonnej do rumienia to i tak był zbyt duży zdzierak, dlatego odstąpiłam nawet od używania jej raz w tygodniu. Fajnie sprawdzi się osobom, które mają mało wrażliwą skórę i nie mają skłonności do naczynek czy rumienia, bo inaczej nawet stosowana delikatnie i na noc, rano powodowała większe niż zwykle zaczerwienienie. Ale nie podrażniała mnie w sposób bardzo odczuwalny - nie przesuszyła mnie, nie dała uczucia pieczenia. Myślę, że super sprawdzi się osobom z cerą tłustą i mieszaną, które poszukują czegoś do dobrego oczyszczenia porów. Nie uważam jej za wtopiony zakup, teraz genialnie sprawdza mi się przy robieniu/ ściąganiu paznokci żelowych i hybryd, więc nie zmarnowałam ani złotówki.

często jej używam

Używam już którejś z kolei szczoteczki z tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolona. Szczoteczka świetnie oczyszcza skórę. Ma odpowiednią twardość - nie drapie skóry, ale jednocześnie doskonale ją masuje. Dodatkowo jest trwała - przy codziennym używaniu służy mi ok. pół roku, po tym czasie włosie jest już trochę zniszczone i muszę ją wymienić. Szczoteczka jest poręczna - główka ma odpowiednią wielkość, a rączka dobrze leży w ręce . Na jej korzyść przemawia też atrakcyjna cena. Po prostu udany produkt.

Nie rozstaję się od kilku lat

Szczoteczka do twarzy For Your Beauty to taki produkt, który doceniam dopiero wtedy gdy jej zabraknie...:-)

Podczas codziennej pielęgnacji, tuż po nałożeniu i spienieniu na twarzy żelu do mycia niejako "z automatu" sięgam po szczoteczkę i masuję przez chwilę twarz, po czym zmywam żel wodą. Dzięki temu mam poczucie, że moja skóra jest dogłębnie oczyszczona, a pory stają się węższe niż przy tradycyjnym myciu dłońmi.

Kiedy szczoteczka się zużyje, zaczynam panikować, bo w podświadomości gdzieś mam zakodowane, że bez szczoteczki nie będę w stanie dobrze umyć twarzy..:-)

Na szczęście jest tania i łatwo dostępna.

Nie wiem czy realnie działa na stan mojej cery, ale z pewnością działa na moją podświadomość - że dzięki niej dobrze oczyszczam skórę twarzy:-)

polecam

Szczoteczka bardzo dobrze sprawdza się w walce z zaskórnikami. Można stosować ją zamiast peelingu. Po wyszorowaniu nosa, brody i czoła zauważyłam, że liczba zaskórników znacznie się zmniejszyła.

nie polecam

To zupełnie nie jest produkt dla mnie. Chciałam go wypróbować, lecz juz po kilku uzyciach szczotka powedrowala to szuflady.
Włosie mocno sie wygina i mimo to drapie cerę. Moja jest niestety zbyt wrażliwa i po paru użyciach wyskoczyły mi charakterystyczne wypryski, które pojawiają się gdy skóra reaguje alergicznie. Nie byla to wina żelu, ponieważ stosowałam go także wcześniej bez szczotki.

Super!

szczoteczka jest rewelacyjna!
super czysci buzie, usuwa wszelkie zanieczyszczenia, nie jest ostra.
buzia po niej jest rozswietlona, czysta..
do tej pory uzywalam peelingu, ale teraz zastąpie go tą cudowną szczoteczką.