For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zbyt "agresywna"

Jak dla mnie jest ona zbyt "agresywna". Nawet jeśli myję twarz nią delikatnie, czuję się jakbym myła twarz jakimś papierem ściernym. Moja twarz jest po niej czerwona, a nie mam wcale cery delikatnej, a zawsze delikatnie wykonuje nią mycie twarzy. Nie podoba mi się także to, że może to jest moje odczucie, ale szczoteczka kiedy jest mokra i trzymam ją w ręku to przez plastikową rączkę, szczoteczka "ślizga" się w ręku,

Zbyt inwazyjnie

Szczotkę poleciła mi.. kosmetyczka, która robiła mi zabieg oczyszczania twarzy. Dziś łapię się za głowę jak mogłam tak katować swoją skórę. Szczotka ma dość twarde włosie. Przy wrażliwej skórze szorowanie szczotą twarzy, nawet samej strefy T może spowodować urazy podobne do odparzeń lub otarć. Kochane, zainwestujcie sobie w piling z glinką z Ziai (ten z serii Manuka), bo to dużo zdrowsze dla skóry.

Dobra

Ktoś w poprzednich recenzjach napisał, że szczoteczka nabrała nieprzyjemnego zapachu. Myślę że to najprawdopodobniej od tłuszczu lub innych tłustawych, oblepiających rzeczy w naszych produktach do mycia.. Używałam olejku myjącego własnej produkcji, więc pewnie sporo się go wchłonęło we włosie i potem można było w mojej szczoteczce wyczuć słodkawi niezydentyfikowany zapach, ale rozwiązaniem okazało się moczenie szczoteczki w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń(sporo go nalałam, nie wiem więc czy odrobina starczy, ok, 1 łyżki lub łyżeczki) przez noc.

+/- szczoteczka potrafi drapać, ale moim przypadku raz mi drapała twarz, a raz wydawała się, aż za delikatna i miałam chęć na silniejszy masaż, myślę, że to przez problemy zdrowotne moja skóra czasami była wrażliwsza albo z powodu zmian hormonalnych związanych z cyklem, wiadomo, że zmienia się nam kobietom wrażliwość na ból.

Gdy jeszcze próbowałam ją( chyba)domyć zalałam ją wrzątkiem i plastik brzydko popękał. Nie polecam więc zalewania wrzątkiem, bo teraz nawet jeśli nadaje się do użytku to brzydko wygląda.

Generalnie uważam, że szczoteczka nie jest tych najdelikatniejszych, ale miałam poza tym tylko ze Shleckera(delikatniejszą).
Potrafi rozgrzać twarz, ale dla mnie to plus, bo poprawia to ukrwienie twarzy i jej dotlenienie, a poza tym jest też delikatny masaż dla mięśni twarzy, czyli myślę, że pewnie trochę też ma wpływ na kontur twarzy.

Nie kupię ponownie

Szczoteczka oczyszcza buzie, ale ma dosyć twarde włosie które podrażnia moją cerę. Nie jest ona uważam do stosowania na co dzień, buzia jest zaczerwieniona i piecze.

Bardzo fany gadzet

Dostałem od żony - jak zresztą prawie wszystko. Żona kupiła kilka w tym jedną dla siebie do twarzy a drugą dla mnie do twarzy ale... szczoteczka jest nie tylko dobra do szorowania twarzy ale też świetnie się sprawdza przy myciu rąk i paznokci bo to włosie jest dość twarde. Polecam.

Fajna opcja

Jak wszystkie wiemy, na źle pielęgnowanej skórze nawet najlepsze kosmetyki będą wyglądać źle. A mycie i czyszczenie cery jest bardzo istotną częścią pielęgnacji. Buzie myje codziennie rano i wieczorem. Do mycia używam różnych akcesoriów, szczotke Foreo, silikonową myjkę lub właśnie tą szczotke. I według mnie sekret pięknej cery to w dużej mierze systematyczność. Dlatego też efekty po użyciu tejże szczotki nie odbiegają od efektów po Foreo. Szczotka wykonana bardzo solidnie, może służyć naprawdę długo.

szczoteczka For Your Beauty, Basic

Włos syntetyczny, szczoteczka podrażnia mocno skórę, nie polecam jej do cery wrażliwej. Dobrze oczyszcza pory, skóra po użyciu jest jasna, odświeżona.

Zapomniałam o niej

Kurcze kupiłam ja dość dawno i powiem wam byłam zadowolona. Szczoteczka dobrze czyścila buzke. Skóra rzeczywiscie była gladsza, bardziej jędrna i oczyszczona (gdzie ja codziennie robię makijaż a ona wszystko domywala). Teraz mam soniczna ale jeżeli zastanawiasz się czy kupić to opldpowiem tak!

Peelingu nie zastąpi

Zamysł fajny, po pierwszych kilku użyciach byłam zadowolona. Masaż przyjemny, martwy naskórek usunięty. Jednak największą wadą jest trudność w utrzymaniu higieny! Ciężko ją domyć, przez co po kilku użyciach wyrzuciłam ten gadżet.

Niepotrzebny zakup

Kupiłam tę szczoteczkę,bo jakiś czas temu było to bardzo modne.Blogerki zachwycały się oczyszczaniem twarzy szczoteczką,chwaliły efektami,więc pomyślałam że może i ja spróbuję.wybór padł na tę właśnie szczoteczkę,głównie ze względu na dostępność i cenę.Mam suchą cerę ale duże pory,miałam nadzieję że szczoteczka ładnie je oczyści.Teraz wiem,że to było głupie myślenie.Dla mojej cery włosie okazało się zbyt twarde i sztywne,przed użyciem przelewałam je wrzątkiem żeby choć trochę je zmiękczyć.Jednak na niewiele się to zdało.Nie podrażniała mi wprawdzie cery ale samo mycie było bardzo nieprzyjemne.Do tego nie zauważyłam spodziewanych efektów.W moim przypadku kompletnie się nie sprawdziła...

Zdecydowanie polecam

Dzięki tej szczoteczce moja twarz dostała nowe życie! Może nie dosłownie, ale jednak. Ma miękkie, gęste włosie, które świetnie czyści twarz. Dzięki niej wróciłam do dawnych, mniej lubianych żeli do mycia twarzy, bo po prostu sprawia, że wszystko świetnie się pieni i super czyści. Za pierwszym razem miałam wrażenie, że lekko podrażniła mi twarz, ale potem z każdym razem było coraz lepiej. Jest mała i poręczna, ale też na tyle duża, że czyści na raz dość dużą część twarzy. Bardzo podoba mi się jej działanie. Jest zrobiona ze sztywnego plastiku, jednak jeszcze jej nie uszkodziłam. Bardzo fajnie oczyszcza twarz, dzięki czemu jest dużo łądniejsza i gładsza. Działa w sumie jeszcze lepiej niż wszelkiego rodzaju peelingi, wiec jestem z niej zadowolona.

pomocny gadzet

Uzywam od pewnego czasu i musze przyznac ze spelnia swoje zadanie. Moze doprowadzac do zaczerwienienia skory, to fakt, ale gleboko oczyszcza, pobudza krazenie, likwiduje suche skorki j drobne zaskorniki
Uzywam jej co drugi dzien z delikatnym zelem micelarnym. Uwielbiam uczucie gladkiej skory po jej uzyciu. Cera na drugi dzien jest promienna, niedoskonalosci znikaja. Mam ja odmdluzszego czas i nic sie z nia nie stalo.