For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

To moja pierwsza szczotka do.twarzy na jaką się skusiłam

Dla dokładniejszego oczyszczania twarzy zakupiłam ten oto produkt. Zazwyczaj myłam twarz wacikiem, bądź po prostu rękami. Byłam ciekawa efektów szczotki .

Szczotka ma gęste, ale miękkie włosie. Pomimo mycia nie podraznia skóry. Jako posiadaczka cery z niedoskonałościami, szczotka bardzo dobrze oczyszczała mi pory.
Produkt ma wygodną rączkę, nie ślizga się podczas użytkowania. Jest solidnie wykonan, nie ma prawa sje połamać.

Podczas mycia stosowałam swój Żel do mycia twarzy, razem tworzyły pianę j doskonale czyściła moja buźkę z makijażu I innych zanieczyszczeń.

Po jakim czasie użytkowania, włoski zrobiły się brudne i mało estetycznie wyglądały.
Fajna szczotka, ale z jednej strony mało higieniczne. Trzeba by było ją za każdym razem suszyć, pozostawiona mokra później pachnie wilgocią.
Dobra do stosowania na kilka dni, niczym szczoteczka do zębów. Później do.wymiany lub wyrzucenia.

Nadaje się też do masowania twarzy na sucho. Dzięki temu skóra jest bardziej ukrwiona.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Delikatna i mięciutka

Używałam jej przed kupieniem Foreo i jak na początek to byłam z niej nawet zadowolona. Po czasie, już czułam że nie jest zbyt higieniczna ta szczotka, włosie już śmierdziało od wilgoci i nie chce myśleć co w niej wtedy było. Szczotka jest mięciutka i raczej nie podrażni skóry. Ale nie jest do długiego używania.

• Trwałość / wykonanie: 4

sprawdza się

Używałam jej do oczyszczania buzi podczas mycia żelem i sprawdzała się bardzo fajnie, buzia po masażu była miękka. Szczoteczka jak na swoją niską cenę sprawuje się super, jedynie po jakimś czasie wygięły mi się w niej włoski.

• Design produktu: 5

Używałam zanim zamieniłam ją na soniczną

Bardzo miło wspominam czas spędzony ze szczoteczką. Nie wyobrażam sobie oczyszczania skóry twarzy bez szczoteczki, inaczej czuję jakby skóra nie była domyta do czysta.
Jej włosie w moim odczuciu jest mięciutkie, ale zaznaczam że moja skóra jest niewrażliwa, lubi mocniejsze zabiegi i kosmetyki.
Łatwa w stosowaniu, poręczna, a efekt jaki daje jest cudowny. Skóra gładka, miękka, pięknie chłonie krem. Masaż szczoteczką jest przyjemny, włosie ładnie pieniło żel do mycia twarzy. Również prosto ją utrzymać w czystości. Raz na jakiś czas wrzucałam ją do prania z dziecięcymi ciuszkami i prałam w delikatnym płynie schowaną do specjalnego zasuwanego woreczka.
Bardzo, ale to bardzo fajny gadżet. Zmienia o 180 stopni pielęgnację twarzy :-) Swoją używałam ponad rok.

• Design produktu: 5

Dobra i nie powoduje podrażnień

Chyba jak każda z nas tu recenzujących obawiała się jednego - czy będzie bezpieczna dla naszej skóry? Czy będzie powodować podrażnienia? Czy będzie sprawiała ból podczas używania?
Na szczęście na te pytania odpowiem jednym zdanie - 3 x nie :)

Szczoteczka jest w pełni bezpieczna, miękka, nie powoduje podrażnień, ranek, ani bólu. Aplikacja nią jest łatwa i przyjemna

Na plus bardzo niska cena, ja kupiłam ją za 9,99zł :)

Tania i dobra

Szczoteczka ma bardzo miękkie włosie. Pięknie oczyszcza skórę, a jednocześnie jej nie podrażnia. Jestem zachwycona jej działaniem i tym, że można ją kupić za tak przystępną cenę.

• Design produktu: 5

Bardzo dobra, miękka szczoteczka do domowej pielęgnacji

To moja druga szczoteczka z firmy For You Beauty. Bardzo ją lubię i polecam za każdym razem z czystym sumieniem. Jest solidnie wykonana, ma wygodną rączkę i bardzo miękkie włosie, które się nie odkształca. Dokładnie oczyszcza twarz, szyję i dekolt, poprawia krążenie, dobrze radzi sobie z porami oraz idealnie sprawdza się jako szczoteczka do różnych peelingów- enzymatycznych, drobno i grubo ziarnistych. To taki must have do taniej, skutecznej i domowej pielęgnacji. Znalazłam nawet dla niej zastosowanie kiedy już jest zbyt zużyta do mycia twarzy- świetnie radzi sobie z fugami w łazience ????

Nie podrażnia

Kupując ją trochę się obawiałam, że będzie podrażniać moją skórę, jednak okazało się że jest przyjemna i miękka w dotyku, nie podrażnia ale przyjemnie złuszcza martwy naskrórek. Używam codziennie rano i widze różnicę, krem dużo fajniej się wklepuje po użyciu jej. kupiona przez internet

• Trwałość / wykonanie: 4

Nie dla każdego

Niestety dla mnie ta szczoteczka okazała się nieodpowiednia. Jej włosie jest zbyt twarde. Mam cerę mieszaną i o ile jeszcze dyskomfort podczas jej używania w strefie T był do przyjęcia, to na suchej i wrażliwej skórze policzków był nie do zaakceptowania. Myślę, że dla osób z mniej delikatną skórą może okazać się bardzo dobra, bo da się nią wykonać zarówno peeling, jak i masaż, ale dla wrażliwców zdecydowanie odradzam.

Niezbędny gadżet.

Odkąd zakupiłam tą szczoteczkę, nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niej. Szczoteczkę używam codziennie w raz z żelem do mycia twarzy. Na początku troszkę drażniła mnie twardość włosia ale z czasem się przyzwyczaiłam i można to uczucie można porównać do peelingu. Stosując ten produkt zauważyłam, że na mojej skórze zaczęło pojawiać się coraz mniej wyprysków ponieważ szczoteczką można dokładnie oczyścić twarz, skóra po tym jest gładka i odświeżona. Jest bardzo wytrzymała, trudno ją zniszczyć jednak ze względów higienicznych często ją wymieniam.

Fajna.

Szczoteczka fajnie usuwa zanieczyszczenia twarzy oczyszcza pory oraz wygładza twarz. Nie jest zbyt ostra zbyt delikatna tez nie taka po środku wydaje mi się ze nie nadaje się zbyt do codziennego użytku. Ale mam dla niej super zastosowanie robie nią peelingi twarzy sprawdza się do tego rewelacyjnie.!!!!

• Design produktu: 3

Zbyt ostra.

Nie mam bardzo wrażliwej twarzy, ale szczoteczka okazała się mega ostra... Mycie nie było przyjemnością, a wręcz katorgą. Dałam jej kilka szans, ale za każdym razem było tak samo. Także nie wypowiem się, czy dobrze oczyszcza...

Ale... dobrze sprawdza się do ścierania kurzu z trudno dostępnych miejsc ;)