Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry produkt

Taki wypędzacz zaskórników w wersji ekonomicznej. Może i ma twarde sztywne włosie ale dla mojej cery jest idealna. Dla wrażliwej skóry zupełnie się nie nadaje. Moja cera natomiast przechodzi tskie katorgi że taka szczotka nie jest jej w stanie zaszkodzić. Mam wiecznie rozszerzone pory. Mnóstwo zaskórników i blizn po wyciskaniu. Po około tygodniu regularnego czyli każdego wieczoru szorowaniu zauważyłam że ilość zaskórników zmniejszyła się widocznie. Buzia wygląda na zdrowszą a zaczerwienienia po użyciu znikają w 15 minut. A więc polecam regularnie stosować ale nie na wrażliwą cerę.

Bez szału

Kiedy moja elektryczna szczotka się popsuła to postanowiłam na szybko kupić jakiś tani manualny zamiennik. szczotka nie jest może tragiczna bo nawet fajnie wygląda ale jest raczej nieciekawa w użyciu.
Ma dosyć sztywne, gęste włosie, które trochę podrażniają skórę i powodują jej dyskomfort oraz zaczerwienienia przy oczyszczaniu.
Po kilku użyciach zauważyłam również zadrapania na twarzy w niektórych miejscach co bardzo mnie zniechęciło.
Mimo wszystko mam wrażenie że niewielkim plusem jej używania był fakt, że zmniejszyła mi się liczba zaskórników.
Szczotkę można kupić dosłownie za parę groszy w Rossmanie ale powiem szczerze że u mnie skończyła jako szczotka do pastowania butów i w tym lepiej się sprawdza niż w oczyszczaniu twarzy.

bez szału

Wydaje mi się, że jest to zbędny gadżet. Kupiłam go z ciekawości, chciałam zobaczyć czy jest wygodna w użyciu. Włosie szczoteczki dość mocno się wygina i podrażnia cerę. Niestety nie do codziennego używania. Zrezygnowałam z niej, leży w szufladzie i myślę do czego mogę ją wykorzystać. Może sprawdzi się jako alternatywa dla peelingów, do mocniejszego umycia twarzy.

Manicure z chmurkami

dobra alternatywa dla drogich szczotek

W przystępnej cenie, szczotka stanowi świetny gadżet . Używam jej raz w tygodniu z czarnym mydłem i mogę szczerze polecić taki rytuał do dobrego oczyszczania. Włoski są jednak dosyć ostre i mogą podrażnić osoby z wrażliwą czy normalną cerą.

szczoteczka do twarzy

Bardzo fajny chociaż uważam nie konieczny gadżet. Bardzo delikatne włosie świetnie się sprawdza jako finalne oczyszczenie twarzy przy pomocy delikatnego środka myjącego. Używałam 2 -3 razy w tygodniu nie chciałam przesadzić i podrażnić skóry. Wiadomym jest, że taką szczoteczkę należy wymieniać tak jak szczoteczkę do zębów.

Dobra

Szczoteczkę kupiłam bez większego namysłu - może się przyda. Szczerze mówiąc przez pierwszy rok używałam jej sporadycznie nie dostrzegając zalet produktu. Jednak gdy zaczęłam używać czarnego mydła, odkrywam jej zalety (oczywiście wiem, że czarne mydło bardziej przysłużyło się cerze niż ta szczoteczka). Tak jak wspomniałam wyżej, szczoteczki używam razem z czarnym mydłem. W tym połączeniu oba produkty świetnie oczyszczają moją skórę. Szczoteczka jest dość twarda, ale idealna dla mojej "zahartowanej" cery.
Produktu nie polecam osobom o wrażliwej cerze! U Was ta szczoteczka moim zdaniem się nie sprawdzi.

twarda, ostra, tania moja szybko stracila jedrnosc wloskow i byla nie do uzycia napewno nie kupie nigdy wiecej

Szczoteczka dość ostra i twarda. Nie jest do każdej cery. Dosc mocno podrazila moja skore na twarzy. Była w fajnej cenie dlatego ja kupiłam ale miałam już lepsze tego typu szczoteczki. Wloski bardzo szybko się zmienily i wygladaly jak siano dosłownie się rozdwoily. Może przez to ze często robie peelingi, maseczki itd. i do zmywania uzywalam tej szczoteczki być może ze składniki w tego typu produktach tak dzialaja na to włosie innego wyjaśnienia nie widze. Na pewno nie kupie ponownie. I nie polece bo nie zasluguje ona na zakup nawet w niskiej cenie.

Nie dla mnie

Zdecydowanie pogarsza stan cery niż poprawia.
Jeżeli chce peeling, to po prostu używam korundu, glinki czy maseczki z węglem, używając nawet nie codziennie tej szczoteczki tylko podrażniam skórę, rozsiewam niedskonałości i się wściekam :)
Nie wiem jeszcze do czego będę ją używać, ale na pewno nie do twarzy.

wielkie NOT

Kupiłam ją z ciekawości, bo była w przystępnej cenie, ale bardzo się zawiodłam. Użyłam ją raz, pierwszy i ostatni. Drapie strasznie, podrażnia skórę, nie pomaga w oczyszczaniu.

zbędna

To zupełnie nie jest produkt dla mnie. Chciałam go wypróbować, lecz juz po kilku uzyciach szczotka powedrowala to szuflady.
Włosie mocno sie wygina i mimo to drapie cerę. Moja jest niestety zbyt wrażliwa i po paru użyciach wyskoczyły mi charakterystyczne wypryski, które pojawiają się gdy skóra reaguje alergicznie. Nie byla to wina żelu, ponieważ stosowałam go także wcześniej bez szczotki.
Nie polubilismy się i nawet do ciała się nie nadaje.

całkiem niezła

Fajna szczoteczka do mycia i głębszego oczyszczania twarzy. Włosie ciut za sztywne i za to odjęłam gwiazdkę.
Ja używam jej dodatkowo do zmywania zastygających maseczek :D

bardzo fajna

Szczoteczka jest mega tania, a do tego bardzo dobra. Dobrze leży w dłoni, włosie nie jest za twarde ani za miękkie. Dobrze się nią wykonuje masaż, a do tego peelinguje. Szczoteczka jest leciutka, dosyć mała i bardzo praktyczna.