Polecamy: 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Hmm

Dla mojej mieszanej skóry niestety się nie sprawdziła ,zbyt twarde włosie do twarzy ,nawet stosując jako ,,peeling" .Jedynym plusem jak dla mnie jest niezbyt wygórowana cena.Postanowiłam jej jednak używać do omiatania pyłku z paznokci podczas robienia manicure,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521056].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling skory głowy

szczoteczke kupiłam do pielęgnacji twarzy. Pomylam nia troche buzie ale spektakularnych efektow nie było. Walnelam ja wiec pod prysznic i zrobiłam sobie nia kiedys peeling głowy. Rewelacja ! Włosy były tak oczyszczone, odbite od nasady. Włosie jest wystarvzajaco twarde i sztywne ale jednocześnie miękkie i delikatne. Miałam kiedys z kika szczoteczkę taka i była do niczego bo giela sie i była zbyt miękka. Na wykończenie tej szczoteczki umylam nia moja szczotkę ikoo. Jakie moje zdziwienie było jak szczoteczka zmieniła kolor ! Uświadomiła mi ze musze myc szczotkę cześciej, ale nie tylko z kurzu opłukać a szorować porządnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507016].usefull || 0 }}% pomocna.

na pewno nie do codziennego stosowania

kupiłam ją pare lat temu i od dłuższego czasu zalega w szafce, chyba czeka na wyrzucenie. Zdecydowanie jestem na nie jej codziennego używania bo podrażnia. to tak jakbyśmy codziennie robiły mocny peeling, skóra jest fajnie wymasowana lecz po kilku dniach nasza skóra jest tak złuszczona tym efektem peelingu że robi się czerwona, przesuszona i woła o pomoc. Wiadomo nie robiłam tego jakoś mocno bo nie chciałam zaszkodzić mojej skórze ale jednak do tego doszło.
Fakt oczyszcza pory ale to chyba efekt częstego złuszczania.
Zdecydowanie wolę myć buzię delikatnie żelem lub innym produktem i raz na jakiś czas robić tradycyjny peeling preparatem do tego przeznaczonym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459417].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

może być

Jeszcze ją mam, ale za niedługo się rozstaniemy. Kolejnej nie będzie. Jest dosyć kiepsko wykonana, zawsze jak je używam mam wrażenie, że mi się rozpada. Jest bardzo miękka i z każdym kolejnym użyciem staje się jeszcze bardziej miękka. Nie domywa przez to zanieczyszczeń. Po co zatem ją stosować. Dosyć trudno się ją domywa, więc robi się coraz bardziej niehigieniczna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443641].usefull || 0 }}% pomocna.

Dawałam jej dwie szanse

Jest to moja druga szczoteczka, pierwszą używałam kilka lat temu (pękła mi jak spadła na kafelki), ale postanowiłam jej dać drugą szansę, ale już trzeciej nie będzie na pewno. Szczoteczka początkowo sprawdzała się dobrze, ale po dłuższym czasie użytkowania miałam wrażenie, że jest coraz bardziej miękka i nie myje już tak dokładnie, a nie chciałabym co tydzień kupować nowej. Poza tym mam wrażenie, że dosyć ciężko jest utrzymać taką szczoteczkę w czystości, mimo jej dezynfekcji.

Aktualnie używam jej podczas robienia hybryd, Służy mi do usunięcia pyłków z płytki paznokcia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438291].usefull || 0 }}% pomocna.

przydatne

Bardzo lubię szczotki do twarzy. Czyszczą skórę twarzy dokładnie przy czym zmywa resztki makijażu, pobudzą komórki, a dodatkowo złuszcza martwy naskórek. Czego chcieć więcej? :D Ważne jedynie żeby włoski nie były zbyt szorstkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437221].usefull || 0 }}% pomocna.

taka sobie

Fajnie się myje z jej pomocą, ale niestety jak dla mnie jest za miękka, przez to nie zbiera wszystkich zanieczyszczeń. Efekt podobny do mycia twarzy rękami :) Dużo lepiej spisuje się kolor różowy (nie wiem jakie to ma znaczenie, ale jest bardziej twarda).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435811].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie oczyszcza

Szczoteczka wspaniale wpisała się do mojej codziennej pięlęgnacji. Jest bardzo miękka i wygodna w użytkowaniu. Włosie idealnie oczyszcza skórę i jej nie podraznia. Skóra po jej uzytkowaniu wygląda wspaniale. Jest oczyszczona i zadbana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432841].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadłyśmy sobie do gustu

Zakupiłam ją skuszona bardzo pozytywnymi opiniami w internecie na jej temat. Kosztuje niewiele i jest łatwo dostępna, dlatego podczas zakupów kosmetycznych zdecydowałam się na jej zakup. Początkowo ciężko było mi się przyzwyczaić do oczyszczania twarzy za pomocą szczoteczki. Próbowałam nakładać żel do mycia na twarz lub bezpośrednio na produkt. Produkt bardzo dokładnie oczyszcza buzię. Jednak po pewnym czasie zaprzestałam jej używania. Przyczyniły się do tego trzy czynniki.
1) Wygoda - nie wygodnie używać mi tego produktu. O wiele łatwiej myje się skórę twarzy za pomocą rąk. W dodatku nie do końca radziłam sobie z aplikacją żelu do mycia twarzy. Być może dla innych ten powód wyda się błahy.
2) Higiena - po pewnym czasie nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że stosowanie tej szczoteczki do mycia twarzy nie jest do końca higieniczne. Trzymam ją w łazience, gdzie nagromadzenie wilgoci powoduje, że to niezłe siedlisko do gromadzenia się bakterii i osadzania na wszystkim, co w niej leży. W dodatku na mojej twarzy pojawiają się wypryski, więc zaczęłam mieć obawy, że ta szczoteczka może je roznosić po twarzy. Oczywiście produkt można często wyparzać. Nie zmienia to jednak faktu, że po kilkukrotnym użyciu zmienia ona kolor na bardziej "wysłużony".
3) Jest dość ostra - o ile moja skóra twarzy jest dość gruba to z czasem stosowania pewnych kuracji potrzebuje ona dużo łagodniejszego oczyszczenia, a ta szczoteczka wręcz drapie skórę. Pomyślałam, że jest to zwłaszcza niedobre w okolicy skrzydełek nosa, gdzie skóra jest szczególnie wrażliwa.

Podsumowując nie przypadłyśmy sobie do gustu. Wolę tradycyjne oczyszczanie skóry twarzy. Możliwe, że dla innych osób będzie świetnym rozwiązaniem, a moje obawy uzna za błahe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431906].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

mocne 3

Mnie osobiście troszkę za bardzo podrażnia cerę i nie jestem z niej zadowolona. Dałam jej parę szans jednak to nie jest produkt dla mnie. Mam cerę problematyczną i żeby nie wyszły mi podrażnienia muszę bardzo ostrożnie jej używać i troszkę się boję. Do tego takie bardzo plastikowe wykończenie. Mnie się też nie podoba po prostu z wyglądu :(
Jednak moja siostra bardzo ją lubi i jest z niej strasznie zadowolona. Więc takie mocne 3.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400866].usefull || 0 }}% pomocna.