Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ok

Szczoteczka jest wporządku,
Dobrze rozprowadza produkty, nie trzeba dużo ich używać co przekłada się na wydajność kosmetyków :)
Jednak po dłuższym czasie używania szczoteczka odkształca się

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596406].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Marzyłam o sonicznej szczoteczce do twarzy, niestety się takiej nie dorobiłam, więc postanowiłam przetestować tą. Zapewne nie jest to to samo, ale lepsza taka niż żadna ;). Używam jej razem z mydłem savon noir lub innym naturalnym mydełkiem w paście około 2 razy w tygodniu. Szczoteczka jest dość szorstka, jej stosowanie zastępuje mi peeling. Trzeba być ostrożnym, gdyż zdarzyło mi się już dwa razy podrażnić nią skórę, teraz już staram się być delikatna, trzeba szanować swoją cerę :). Mam wrażenie, że dzięki niej zmniejszyła się liczba zaskórników, skóra jest gładka i promienna, a wszystkie kosmetyki lepiej się wchłaniają. Szczoteczka jest tania i trwała, włosie nie wypada, wprawdzie jest trochę za długie i się wygina, ale nie jest to jakaś poważna wada. Podsumowując, będę jej używać dopóki nie dorobię się szczoteczki elektrycznej, czyli zapewne jeszcze jakiś czas. Jeśli ktoś szuka takiego substytutu to szczerze polecam, za tą cenę warto wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593421].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem zadowolona

Kupiłam ją w rossmannie za kilka zł. Podchodziłam dość sceptycznie, ale koleżanki chwaliły, więc co miałam w sumie do stracenia. No ale jestem zadowolona, skóra jest dobrze oczyszczona, wygladzona. Szczoteczka działa jak peeling, poprawia krązenie. Jak dla mnie ok :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592771].usefull || 0 }}% pomocna.
Batida trufle

o wielorakim zastosowaniu

Kupiłam kiedyś na promocji w Rossmanie za zawrotną kwotę 8 złotych. Miała mi służyć do oczyszczania i złuszczania naskórka, szczególnie w okolicy nosa i podbródka, gdzie pory i zaskórniki dokuczały mi bardziej niż zwykle. Szczoteczka estetyczna, poręczna, nie wypadała mi z dłoni jak niektóre produkty do mycia twarzy. Pracowało się nią fajnie, była dość miła i miękka, ale przy mojej cerze skłonnej do rumienia to i tak był zbyt duży zdzierak, dlatego odstąpiłam nawet od używania jej raz w tygodniu. Fajnie sprawdzi się osobom, które mają mało wrażliwą skórę i nie mają skłonności do naczynek czy rumienia, bo inaczej nawet stosowana delikatnie i na noc, rano powodowała większe niż zwykle zaczerwienienie. Ale nie podrażniała mnie w sposób bardzo odczuwalny - nie przesuszyła mnie, nie dała uczucia pieczenia. Myślę, że super sprawdzi się osobom z cerą tłustą i mieszaną, które poszukują czegoś do dobrego oczyszczenia porów. Nie uważam jej za wtopiony zakup, teraz genialnie sprawdza mi się przy robieniu/ ściąganiu paznokci żelowych i hybryd, więc nie zmarnowałam ani złotówki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592606].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatna

Posiadam dwie. Mój must have gdy gdzieś jadę. Mam skłonność do przesuszania się skóry na nosie. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Szczoteczka jest bardzo delikatna. Nie podrażnia mi twarzy. Ja używam jej razem z żelem antybakteryjnym i od kiedy stosuje to połączenie mój nosek jest bardzo ładny.Dobrze i solidnie wykonana. Za tą cenę super.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555241].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo oczyszcza i podrażnia moją skórę (zrobiła się sucha na nosie). Nie używam już, leży sobie w szafce w łazience i czeka. Dałam za nią 12 zł w Rossmannie, jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548511].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm

Dla mojej mieszanej skóry niestety się nie sprawdziła ,zbyt twarde włosie do twarzy ,nawet stosując jako ,,peeling" .Jedynym plusem jak dla mnie jest niezbyt wygórowana cena.Postanowiłam jej jednak używać do omiatania pyłku z paznokci podczas robienia manicure,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521056].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling skory głowy

szczoteczke kupiłam do pielęgnacji twarzy. Pomylam nia troche buzie ale spektakularnych efektow nie było. Walnelam ja wiec pod prysznic i zrobiłam sobie nia kiedys peeling głowy. Rewelacja ! Włosy były tak oczyszczone, odbite od nasady. Włosie jest wystarvzajaco twarde i sztywne ale jednocześnie miękkie i delikatne. Miałam kiedys z kika szczoteczkę taka i była do niczego bo giela sie i była zbyt miękka. Na wykończenie tej szczoteczki umylam nia moja szczotkę ikoo. Jakie moje zdziwienie było jak szczoteczka zmieniła kolor ! Uświadomiła mi ze musze myc szczotkę cześciej, ale nie tylko z kurzu opłukać a szorować porządnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507016].usefull || 0 }}% pomocna.

na pewno nie do codziennego stosowania

kupiłam ją pare lat temu i od dłuższego czasu zalega w szafce, chyba czeka na wyrzucenie. Zdecydowanie jestem na nie jej codziennego używania bo podrażnia. to tak jakbyśmy codziennie robiły mocny peeling, skóra jest fajnie wymasowana lecz po kilku dniach nasza skóra jest tak złuszczona tym efektem peelingu że robi się czerwona, przesuszona i woła o pomoc. Wiadomo nie robiłam tego jakoś mocno bo nie chciałam zaszkodzić mojej skórze ale jednak do tego doszło.
Fakt oczyszcza pory ale to chyba efekt częstego złuszczania.
Zdecydowanie wolę myć buzię delikatnie żelem lub innym produktem i raz na jakiś czas robić tradycyjny peeling preparatem do tego przeznaczonym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459417].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Jeszcze ją mam, ale za niedługo się rozstaniemy. Kolejnej nie będzie. Jest dosyć kiepsko wykonana, zawsze jak je używam mam wrażenie, że mi się rozpada. Jest bardzo miękka i z każdym kolejnym użyciem staje się jeszcze bardziej miękka. Nie domywa przez to zanieczyszczeń. Po co zatem ją stosować. Dosyć trudno się ją domywa, więc robi się coraz bardziej niehigieniczna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443641].usefull || 0 }}% pomocna.