For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Średnio

Wiązałam duże nadzieje kupując ta szczoteczkę. Jednak po kilku użyciach trochę mnie rozczarowała.
Jest ona wykonana z dobrego tworzywa, jednak włosie ma dosyć twarde, co po pewnym czasie spowodowało u mnie podrażnienie na twarzy.
Bardzo dobrze oczyszcza twarz, naprawdę dokładnie myje, dzięki niej żel którego używam do pielęgnacji twarzy bardzo dobrze się pienił i rozprowadzał po twarzy.
Jak już wspomniałam po jakimś czasie zauważyłam u siebie podrażnienia, w niektórych miejscach zadrapania wiec postanowiłam zrezygnować ze szczoteczki. A szkoda, bo naprawdę zapowiadała się naprawdę dobrze.

Coś z moim egzemplarzem było nie tak :(

Boli mnie serce jak czytam te wszystkie piękne opinie.. Z ZAZDROŚCI ;(
Ale muszę opisać swoją (krótką) przygodę...
Kupiłam w oszałamiającej cenie... A to wszystko dlatego, że był hicior na oczyszczanie twarzyczki! To kupiłam! A jak!
Umyłam raz, nie zauważyłam głębokiego oczyszczenia... Dbałam o czystość i higienę. Zawsze dokładnie płukałam ją, suszyłam i chowałam do plastikowego etui...
Ale po kilku myciu twarzyczki włosie szczotki zmieniło kolor z białego na pomarańczowy. ( Jeśli byłaby emotikona "haha" to właśnie bym ją teraz tu wstawiła. )
Nie wiem dlaczego! Myłam ją i dbałam jak o córkę, a ona mi tak...
Nie wiedziałam czemu moja szczotka do twarzy się buntuje przeciwko mnie, więc ją wyrzuciłam.
Nie kupię jej drugi raz. Chyba wolę sięgnąć po coś elektronicznego - z wyższej półki ;)

Nie dla mnie

Szczoteczkę kupiłam myśląc, że pomoże mi w codziennym oczyszczaniu twarzy i pewnie by tak było gdyby nie fakt, że mam dość wrażliwą cerę i wywoływała u mnie za duże zaczerwienienie( pewnie mój błąd, że zdecydowałam się jej używać)- ale nie ukrywam, że szczoteczka posiada dość twarde włosie. Nie ma tego złego ja ją wykorzystuje jako szczoteczkę do czyszczenia paznokci.

Manicure - geometryczny french

Nie dla mnie

Po wielu licznych recenzjach skusiła się na nią również i ja. Dostaniemy ją za dosłownie parę złotych.
Posiada wygodny trzon, który nie wyślizguje się nam z ręki podczas użytkowania. Włosie rzeczywiście jest gęste, ale do najmiększych nie należy. Jak dla mnie jest zbyt twarde i używanie jej nie należy do przyjemnych. Dosłownie czuję jakby ,,tarła" moją skórę.
Mimo tego każdy produkt wytwarza pod jej wpływem ogromną pianę, nawet przy niewielkiej aplikacji.
Po jej użycia moja skóra jest zaczerwieniona i szorstka. Rzeczywiście jest dobrze oczyszczona, aż za bardzo. Działa jak bardzo mocny peeling.
Dla mnie-kobiety o skórze wrażliwej za bardzo się nie sprawdzi. Po kilku próbach odstawiłam ją by jeszcze bardziej nie podrażniać mojej cery.

pół na pół

Szczoteczka dla mnie jest w porządku, ale nie mogę korzystać z niej za często ze względu na dość twarde włosie. Dla mojego partnera o cerze delikatnej zdecydowanie jest to produkt drażniący

Nie polecam

Nie polecam, szczoteczka ma twarde włosie, ja mam delikatną cerę, wszelkie próby oczyszczania skończyły się na podrażnieniach. Widać cena odpowiada produktowi.

Ok

Szczoteczka jest wporządku,
Dobrze rozprowadza produkty, nie trzeba dużo ich używać co przekłada się na wydajność kosmetyków :)
Jednak po dłuższym czasie używania szczoteczka odkształca się

Może być

Marzyłam o sonicznej szczoteczce do twarzy, niestety się takiej nie dorobiłam, więc postanowiłam przetestować tą. Zapewne nie jest to to samo, ale lepsza taka niż żadna ;). Używam jej razem z mydłem savon noir lub innym naturalnym mydełkiem w paście około 2 razy w tygodniu. Szczoteczka jest dość szorstka, jej stosowanie zastępuje mi peeling. Trzeba być ostrożnym, gdyż zdarzyło mi się już dwa razy podrażnić nią skórę, teraz już staram się być delikatna, trzeba szanować swoją cerę :). Mam wrażenie, że dzięki niej zmniejszyła się liczba zaskórników, skóra jest gładka i promienna, a wszystkie kosmetyki lepiej się wchłaniają. Szczoteczka jest tania i trwała, włosie nie wypada, wprawdzie jest trochę za długie i się wygina, ale nie jest to jakaś poważna wada. Podsumowując, będę jej używać dopóki nie dorobię się szczoteczki elektrycznej, czyli zapewne jeszcze jakiś czas. Jeśli ktoś szuka takiego substytutu to szczerze polecam, za tą cenę warto wypróbować.

jestem zadowolona

Kupiłam ją w rossmannie za kilka zł. Podchodziłam dość sceptycznie, ale koleżanki chwaliły, więc co miałam w sumie do stracenia. No ale jestem zadowolona, skóra jest dobrze oczyszczona, wygladzona. Szczoteczka działa jak peeling, poprawia krązenie. Jak dla mnie ok :)

o wielorakim zastosowaniu

Kupiłam kiedyś na promocji w Rossmanie za zawrotną kwotę 8 złotych. Miała mi służyć do oczyszczania i złuszczania naskórka, szczególnie w okolicy nosa i podbródka, gdzie pory i zaskórniki dokuczały mi bardziej niż zwykle. Szczoteczka estetyczna, poręczna, nie wypadała mi z dłoni jak niektóre produkty do mycia twarzy. Pracowało się nią fajnie, była dość miła i miękka, ale przy mojej cerze skłonnej do rumienia to i tak był zbyt duży zdzierak, dlatego odstąpiłam nawet od używania jej raz w tygodniu. Fajnie sprawdzi się osobom, które mają mało wrażliwą skórę i nie mają skłonności do naczynek czy rumienia, bo inaczej nawet stosowana delikatnie i na noc, rano powodowała większe niż zwykle zaczerwienienie. Ale nie podrażniała mnie w sposób bardzo odczuwalny - nie przesuszyła mnie, nie dała uczucia pieczenia. Myślę, że super sprawdzi się osobom z cerą tłustą i mieszaną, które poszukują czegoś do dobrego oczyszczenia porów. Nie uważam jej za wtopiony zakup, teraz genialnie sprawdza mi się przy robieniu/ ściąganiu paznokci żelowych i hybryd, więc nie zmarnowałam ani złotówki.

Delikatna

Posiadam dwie. Mój must have gdy gdzieś jadę. Mam skłonność do przesuszania się skóry na nosie. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Szczoteczka jest bardzo delikatna. Nie podrażnia mi twarzy. Ja używam jej razem z żelem antybakteryjnym i od kiedy stosuje to połączenie mój nosek jest bardzo ładny.Dobrze i solidnie wykonana. Za tą cenę super.

Słabo oczyszcza i podrażnia moją skórę (zrobiła się sucha na nosie). Nie używam już, leży sobie w szafce w łazience i czeka. Dałam za nią 12 zł w Rossmannie, jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.