Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Żel myjący do twarzy

Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Żel myjący do twarzy

Żel myjący do twarzy z wyciągiem z oczaru wirginijskiego oraz z sokiem ze świeżych cytryn. Preparat bogaty w garbniki, saponiny, flawonoidy, witaminę C oraz wiele substancji pielęgnujących skórę z problemami naczynkowymi, skórę delikatną i wrażliwą.

Cena ok. 15-16 zł.

ok

Kupiłam ten zel kiedy wyladowalam u dermatologa z probleami cery naczynkowej . NIe jest to produkt ani dobry ani zły po prostu sredni, troche nawilza, delikatnie łagodzi zaczerwienienia, nie sciaga i jest wydajny. Ma tez wady czasami mnie podraził, ale zadko, kiepsko sie pieni za 1 uzyciem a czasami musialam 2 razy zmywac makijaz zeby dobrze go usunal, nie zauwazyłam rowniez zeby jakos specjalnie załagodzil rozszazanie sie naczynek. Ogolnie pordukt nie jest zły, ale dla osob z bardzo wymagajaca skora naczynkowa sie nie sprawdzi z braku laku moze byc.

Używam tego produktu od:prawie 3 lata

dobry

Dobry żel, jak wszystkie żele Erisu bardzo łagodny, bez podrażniających detergentów.
Jednak śmiało można kupić najtańszy produkt do mycia twarzy tego producenta, efekt będzie ten sam. Właściwości aptecznych nie stwierdzono, oprócz aptecznego opakowania i zawyżonej ceny.

Niczego mu nie brakuje.

Dobrze oczyszcza skórę; jest łagodny, nie piecze w oczy. Ma konsystencję w sam raz. Podczas używania go (i reszty serii) nie zauważyłam pojawienia się nowych naczynek. Ma miły, nienatrętny zapach. Mógłby być trochę tańszy (cena jest powodem dla którego przerzuciłam się na inny kosmetyk).

Używałam tego kosmetyku przez: parę lat

Cellulit mity

jestem zadowolona

Przyzwoity żel do mycia twarzy (mam cerę naczynkową i mieszaną jednocześnie).
Przyjemny w użyciu, dobrze zmywa makijaż, trochę się pieni.
Nie zrobił mi żadnej szkody na twarzy, a mam wrażenie, że nawet trochę uspokaja cerę.
Mógłby być trochę tańszy ("zwykły" żel do mycia twarzy Erisu jest prawie o połowę tańszy, a nie widzę między nimi jakiejś większej różnicy).
Oczywiście zakładam, że żel służy tylko do oczyszczania twarzy i jego celem nie jest nawilżanie, natłuszczanie, zamykanie naczynek czy chirurgia plastyczna twarzy.

Horrory wędrują po Polsce

Po pierwsze: Nie rozumiem, skąd brak opinii negatywnych n/t tego żelu ------> wytlumaczę to faktem, że może moje poprzedniczki nie mają naprawdę bardzo wrażliwej , naczynkowej , suchej skóry...
Zaczęło sie niewinnie- rzeczywiście delikatnie pachnie i jest miły w użyciu...Ale potem? Straszliwie sciąga skórę, zaognia ją do bólu, nastepuje wysyp czerwonych plam, uczulenie i tragedia...Co tak w nim działa - nie wiem...Stawiam, ze to ten "sok z cytryn' i posiadaczkom delikatnej, wrażliwej skóry radzę naprawdę UWAŻAĆ!!!!!!!!!!!! Zafundował mi drugie , tygodniowe, bolesne uczulenie w mym zyciu alergika:) Używałam go 4 dni , przynajmniej o 2 za długo...Spotkałam po tych 4 dniach na ulicy brata, któryy niewiele widzi poza własnym , egoistycznym nosem:P i jego pierwsze pytanie brzmiało:
- Co Ci się stało na twarzy???
Brrrr...Okropność...Reszta została zużyta do mycia podłogi...Cała tę serie Pharmaceris N Erisa wspominam jak najgorzej...

bardzo łagodny

nie spodziewałam się, że ten żel może być aż tak dobry:
+ dobrze oczyszcza
+ megadelikatny
+ naprawdę łagodzi i uspokaja skórę
+ nie daje uczucia ściągnięcia
- nie pieni się (ale ma tyle innych zalet, że przestało mi to przeszkadzać)
- opakowanie (wolałabym dozownik, bo żel jest dość żadki i z tej butelki niewygodnie się go wylewa - za dużo)
Na pewno jeszcze go kupię, bo bywa, że mam podrażnioną skórę.

bardzo przyjemny:)

Lubię ten żelik!Jest naprawdę dobry i spełnia wszystkie moje oczekiwania.Jest delikatny, ma ładny zapach,nie ściąga skóry ,dobrze zmywa makijaż i nie muszę stosować już płynu czy mleczka do demakijażu oczu(nie szczypie w oczy).Jedynym małym minusikiem jest trochę niewygodny odkręcany korek ale poza tym cała reszta jest super.Nawet bardziej mi się podoba w nowym opakowaniu i mam wrażenie,że teraz ma przyjemniejszy zapach....

delikatny

Jest bardzo delikatny, ma taki... pszeniczny :) zapach, dobrze zmywa twarz, lekko ją nawilża, minimalnie ściąga i odświeża.Nie jest specjalnie poręczny (odkręcanie zamiast otwieracza czy dozownika), ale za to jest wydajny.Ilość zużytych opakowań: 2

odświeża i ujędrnia cerę

Znakomicie oczyszcza cerę, nawilża i lekko ją stymuluje.<BR>Bardzo łagodny. Stosuję od dwóch lat (chociaż nie mam problemów z naczyńkami) na zmianę z podobnym żelem z zielonej serii Pharmacerisu i jestem zadowolona. Po oczyszczeniu skóry tym żelem i zastosowaniu toniku cera jest świeża, napięta, elastyczna i rozjaśniona.

Oceniam na 3.00

Rzeczywiście mało się pieni, a w zasadzie się nie pieni. Jest jednak bardzo, bardzo delikatny i nie podrażnia skóry.

Oceniam na 2.00

Jakoś nie odpowiada mi formuła żelów myjacych Erisu. Są zbyt płynne, wcale nie mają konsystencji żelu i się mało pienią.