Artdeco, Pure Minerals, Mineral Fluid Foundation (Podkład mineralny w płynie)

Artdeco, Pure Minerals, Mineral Fluid Foundation (Podkład mineralny w płynie)

Cena już od 90,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Artdeco Mineral Fluid Foundation łączy w sobie łatwość aplikacji podkładu w płynie z dobroczynnym działaniem minerałów.
- Pozwala uzyskać naturalne i jedwabiście gładkie wykończenie makijażu
- kompleks minerałów oraz mikroelementów (tlenek cynku, ditlenek tytanu, smithsonite) dba o zdrowy wygląd cery, chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry
-witamina A przyspiesza regenerację skóry i poprawia jej elastyczność
- nadaje skórze promienny wygląd i przywraca jej naturalny koloryt
- nieperfumowany, odpowiedni również dla skóry wrażliwej
- nie zawiera talku oraz konserwantów
- dostępny w 4 odcieniach: 05, 15, 25 i 35
Art. Nr 343.

/s/

Znasz skład tego produktu?

mała gama kolorystyczna

Zdecydowałam się na ten podkład ze względu na to, że jest mineralny. Pierwszy minus za mały wybór odcieni. Najaśniejszy odcień jest za ciemny dla osób z jasną karnacją. Po kilku h od nałożenia ciemnieje. Ściera się po 5 h. Idealnie wyglada na twarzy z odpowiednim kremem. Plus za lekka konsystencję oraz wygodne opakowanie. Po podkladzie mineralnym oczekiwałam lepszych rezultatów.

Używam tego produktu od: 4 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[781236].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry podkład

To całkiem dobry podkład, przede wszystkim poprawił wygląd mojej cery, nie robię sobie makijażu co dziennie ale jeśli akurat się zdarzy że używam go przej jakiś czas co dzień odrazy widzę poprawę cery to naprawdę mega plus.
Na mojej twarzy wygląda ok na pewno nie sztucznie(kolor 15 soft carmel) wykończony pudrem mineralnym tej samej firmy daje naprawdę przyjemny efekt naturalnego delikatnego makijażu.
Jedyny minus to dość trudne nakładanie jeli twarz nie jest wcześniej dobrze nawilżona trochę się maże i trudno go równomiernie rozprowadzić, ale daje rade.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: ciagle w trakcie 1 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[647765].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawdę dobry podkład

Każda dziewczyna z problemami trądzikowymi zgodzi się ze mną, że znalezienie dobrego podkładu graniczy z cudem.
Temu blisko do ideału.

Był to pierwszy fluid nie-apteczny, na którego zakup zdecydowałam się od wieki wieków, niezadowolona z \'reform\' jakie nastąpiły w składzie podkładów Vichy, a zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu.

Zacznę od plusów, gdyż te przeważają:

1. jedyny podkład, który naprawdę MATUJE. Każdy inny, nawet profesjonalny matujący (ostatnio miałam taki nakładany z okazji makijażu w Sephorze, zaczął się błyszczeć po godzinie) nie daje u mnie TAKIEGO efektu. Ten trzyma się cały dzień bez poprawek pudrem matującym;
2. świetne pudrowe wykończenie;
3. dobre krycie;
4. nie zaognia zmian trądzikowych - ciężko powiedzieć, że leczy, ale po zmyciu np. Aera Teint Vichy wieczorową porą, zawsze mam wrażenie, że przybyło mi pryszczy. Tutaj stan jest bardzo dobry, taki jak rano, buzia spokojna, nie wymęczona i nie zaczerwieniona;
5. nie przemieszcza się na buzi ani nie wałkuje- spokojnie chodzę w nim do pracy na dzień cały i nie łapię za głowę podczas wizyt przed lustrem, co ma często miejsce przy używaniu innych fluidów.

Minusy, za które odejmuję 1.5 gwiazdki:

1. dość sztucznie wygląda, nieco maskowato;
2. dziwna gama kolorystyczna- do tej pory miałam o3, który robił ze mnie trochę trupią królową śniegu, ale mi się to akurat podobało;) po wakacjach i powrocie do w miarę zdrowego kolorytu nie mogłam sobie dobrać koloru, bo wszystkie wyglądały mega sztucznie.

Suma summarum, generalnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[551792].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Rozświetlacze

wtf??

ten fluid to jakas masakra. uzyłam go moze ze 2 razy, i od razu szłam myc twarz. moze mialam za ciemny odcien ale total maska na twarzy, w dodatku słabo kryje i nie matuje. fakt, skóra jest rozswietlona bardzo ladnie, ale co z tego! moze akurat wtedy moja cera byla nie w dobrej kondycji ale bez przesadyzmów;p
gdyby ktos mi podsunał ten fluid na anonimowym opakowaniu, powiedzialabym ze to podkład z chinskiego za 5 zł! jedynym plusem jest to, że skóra jest po nim miękka, jak po kremie nawilżającym, nawet po zmyciu
jeszcze moze się do niego przekonam, ale stawiam absolutne NIE! i to za taką cenę..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533375].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry podkład!

mam mieszaną cerę i dla mnie ten podkład jest bardzo dobry! wymienię jego plusy:
\\n- jest kryjący ale nie tworzy efektu maski ( miałam krostę, pięknie ją zatuszował bez pomocy korektora!!!)
\\n- kolor jest bardzo ładny ( co w artdeco rzadko się zdarza, mają zbyt ciemne odcienie) ale ten jest super nr.05 dla jasnej karnacji
\\n-lekko matuje (oczywiście trzeba użyć pudru aby wykończyć makijaż)
\\n- "trzyma się" cały dzień na twarzy
\\n- zastępuje korektor
\\n
\\nja osobiście, minusów nie znalazłam bynajmniej nie takie które by specjalnie przeszkadzały
\\nsuper!!!!!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[511063].usefull || 0 }}% pomocna.

nieporozumienie

Szukałam podkładu, który nawilżyłby moją skórę i nie obciążał zbytnio. O minerałach trąbi się naokoło jakie to są super. Postanowiłam wydać choć raz w życiu większą kasę (110 zł.) na "super" podkład i być zadowoloną. Jedynym plusem jest pompka, ale wolałabym mieć świetny podkład nawet i bez pompki. Ten podkład nie stapia się ze skórą, wręcz od niej odstaje już po godzinie, pory są rozszerzone i krzyczą- "zmyj ten klej!!". Dawałam mu kilkanaście szans, no i wyszło też że jest mało wydajny, no bo jest tak gęsty. Nie wiem jak go zmęczę??

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[508292].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdzie te dobroczynne minerały?

Fatalna ta seria, łacznie z korektorem. Konsystencja nie pomaga w aplikacji, gęsta, nie współpracuje ze skórą, widać, że ma się coś na buzi. Po jakimś czasie pojawia się granica pomiędzy miejscami z podkładem i bez w postaci wręcz pomarańczowych smug, a nie nakładam go dużo! Na opuszek kapka o wielkości orzeszka m&m! Kolory niezbyt targetowe. Krótko się trzyma, zapycha. Ta seria artdeco podniszczyła moją skórę, dziwne jak na tak bogatą zawartość..

Używam tego produktu od: ok. 2-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[502383].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój sposób na ten podkład.

Nie jest to mój typ, ale zanlazłam na niego sposób.
Używam teraz odcienia 05 ivory beige.

Obiektywne plusy,kóre można docenić:
buteleczka z pompką ( czysto i sie nie marze)
lekki,
nie zatyka porów,
brak uczucia świecenia czyli "spoconych zakątków nosa"
wydajny

Niestety odcienie tego produktu są fatalne. Beż z odcieniem kości słoniowej ( ivory beige) jest poprostu POMARANCZOWY! Twarz po nałożeniu wygląd jak wyblakła pomorańcza - w perfumerii i w sztucznym świetle wygladało okej ale w dzień do pracy ? porażka!

Byłam załamana , że stówkę wyrzuciałam w błoto. Na wiosnę kiedy rezygnuję z ciężkich podkładów, teraz mieszam go z kremem nawilżająco rozświetlającym OLAY. Taka mieszanka wyglada bardzo naturalnie i już nie pomarańczowo, raczej zdrowo i świetliście. Dwie pompki podkładu i mała kapka kremu, nakładam pędzlem i wmasowuję w skórę.
Bardzo fajny naturalny efekt. Mam wrazenie , że ten podkład dzięki swojemu składowi jest do tego idealny.
Ale uwaga! Ta postać kremu tonizującego nie kryje i nie wyrównuje więc tylko dla nieskazitelnych cer. No i po jakimś czasie buzia trochę sie świeci ale czy to nowość...

Podsumowanie: na pewno nie ale na wszytko jest jakiś sposób.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[494951].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na NIE

Mam cerę mieszaną, zdecydowanie w kierunku suchej, skłonną do podrażnień i lekko zaróżowioną. Podkładów (ogólnie rzecz ujmując) używam od około 4 lat i przyznam, że do tej pory nie trafiłam na swój No. 1 :( Zachęcona ciekawymi wypowiedziami dziewczyn na forum postanowiłam spróbować kosmetyków mineralnych i zaryzykowałam - zakupiłam rzeczony podkład Artdeco No. 03.

Plusy:
+ ładnie matuje-lekko pudrowe wykończenie
+ ładny naturalny odcień, dopasowuje się do
naturalnego odcienia cery
+ dobra konsystencja, lekko kremowa, w kierunku gęstej, nie pozostawia smug
+higieniczny i elegancki pojemnik

Minusy:
- wysoka (jak na jego jakość- ok110 zł w Douglasie)
cena
- trzeba trochę się namęczyć by dokładnie
wymieszać produkt w butelce-niestety pigmenty
nie rozkładają się równomiernie (możliwe, że długo
stał w drogerii)
- mistrz w podkreślaniu suchych skórek
- moją cerę podrażnił, wysuszył i zapchał pory (ratunkiem okazał się phisiogel), więc po powrocie z pracy muszę go szybciutko zmywać
- UWAGA na ZnO! (tlenek cynku) ma właściwości
wysokohigroskopijne, więc osoby o przesuszonej
cerze mogą mieć problem
- trochę się roluje - ale to akurat zrzucam na garb PHISIOGELU i fluidu Aqualia ANTIOX Vichy :)

Ogólnie nie polecam tego podkładu, dzięki niemu musiałam przeprosić resztkę Even Better Clinique. Myślę, że może sprawdzić się na skórze normalnej. Niestety wbrew pozorom cery wrażliwe powinny uważać na minerały- podkłady na bazie minerałów-tak, czyste minerały-szczególnie z dużą zawartością cynku niekoniecznie- może mieć właściwości podrażniające i alergizujące.

Używam tego produktu od: 14 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[477880].usefull || 0 }}% pomocna.

Póki co - KWC

Mam mieszaną cerę z duża skłonnością do zaskórników i przesuszania.
Jakiś czas temu postanowiłam całkowicie zmienić pielęgnację i ograniczyć wszelkie mazie nakładane na twarz do minimum.
Mój zestaw startowy wyglądał tak:
olejek pomarańczowy do mycia twarzy z BU, hydrolat oczarowy BU, olejek kokosowy + żel hal. jako nawilżacz i olejek tamanu na nagłe przypadki. Na noc Effaclar LRP.
Do tego potrzebowałam podkładu i po przejrzeniu forum postanowiłam, że musi to być środek MINERALNY - wszak chciałam odstawić chemię.
Z sypkiego podkładu nie byłam zadowolona i podłamana porażką zaczęłam szukać płynnego mineralnego. Dzięki opiniom na wizażu zdecydowałam się na zakup ARTDECO i to był strzał w 10!
Po niedługim czasie moja cera się bardzo poprawiła, zaskórniki prawie się nie pojawiają. Wiem, że to łączna zasługa zmiany sposobu pielęgnacji, ale ostatnio dla porównania użyłam podkładu Givenchy i stan cery wieczorem był straszny.
Nie mam zastępcy dla Artedco póki co.
Matuje, długo się trzyma, kryje, nie zapycha, przyjemna konsystencja, nie zaznacza skórek, nie jest przesadnie drogi.
Rozprowadzony pędzlem do podkładu zrobił wrażenie na koleżankach z pracy pierwszego dnia jak go nałożyłam.

Narazie jest to mój podkładowy KWC. Nie daję pełnej oceny tylko dlatego, że moja kobieca natura nie pozwoli mi spocząć na laurach i na pewno jeszcze będę takie cudeńka testować.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[462166].usefull || 0 }}% pomocna.