Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Cena już od 8,92 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Napisanych recenzji: 27

Pozytywne zaskoczenie

Mleczko, jak na mleczko, ma dosyć gęstą konsystencję, nie przelewa się przez palce. Mimo lekko tępej konsystencji dobrze się wsmarowywuje. Wchłania się po krótkiej chwili. Nawilża długotrwale, nie podrażnia, skóra po aplikacji nie szczypie i nie piecze. Nie lepi się i nie klei. Nie obciąża skóry. Doskonałe po opalaniu. Zapach ostry, intensywny. Na skórze już nie tak mocno wyczuwalny. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Jedna gwiazdka mniej za zapach (chociaż to akurat rzecz bardzo indywidualna - co kto lubi )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255696].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 4

Polecam całą serię 'Kozie mleko'. Mleczko ma przyjemny zapach, świeży i słodki.
Nadaje się szczególnie co cery suchej, wchłania się umiarkowanie szybko, nie wylewa się. Wady: pompka, czasami za dużo wylewa (należy uważać), czas nawilżania mógłby być dłuższy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255308].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Przegenialne

Kocham kosmetyki tej serii, a mleczko do ciała to coś bez czego nie mogę się obyć.

+ pięknie pachnie
+ wydajny
+ konsystencja idealna (nie za gęsta, nie za rzadka)
+ świetnie nawilża (mleczko dało radę mojej atopowej skórze w talii)
+ mnie nie uczuliło
+ wygodne opakowanie z pompką
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242958].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Napisanych recenzji: 17

super

nawilza, ma delikatny zapach, nie podraznia i jest wydajny, zlagodzil moja atopie skory i nadaje sie dobrze po goleniu nog, nie uczula co jest plusem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236663].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 44

bardzo fajne

+ ładnie nawilża
+ lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja, nadaje się nawet na rano, gdy niedługo musimy się ubrać
+ przyjemny zapach jak w całej tej serii z Ziaji
+ cena bardzo niska
+ super opakowanie z pompką

- nawilżenie mogłoby być bardziej długotrwałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231276].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Plusy
-wygodne opakowanie
-bardzo wydajny
-lekka konsystencja
-szybko się wchłania
-przystępna cena
-nawilża skórę
-przyjemny zapach

Gorąco polecam ten kosmetyk - spełnia obietnice producenta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Warto

Zależy kto czego szuka. Ja sięgnęłam po to mleczko po upojnym plażowaniu.
Nie liczyłam na cuda, wzięłam pierwszą lepszą rzecz nawilżającą (bezpośrednio po opalaniu lepiej używać nawilżających, żeby się skóra szybciej sama schłodziła, niż natłuszczających, bo ciepło nie ma ujścia). Jakież było moje zdziwienie.
Tak, to jest cud. Bardzo mały, ale jednak cud. Wtedy przynajmniej tak myślałam. Ukojona, nawilżona, schłodzona skóra. Bez tłustej warstwy. Ładny, przyjemny, delikatny zapach. Teraz gdy używam go czasem, zazwyczaj po słońcu lub po depilacji, wciąż mam miłe odczucie ukojenia i zaopiekowania się moją skórą :)
Mogłabym bez niego żyć, nie stosuję go codziennie, ale cieszę się, że jest.

Plusy:
+ koi
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ dobrze i szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie
+ ładny zapach
+ nie pozostawia tłustego filmu
+ zmiękcza

Minusy
- nie zauważyłam

Wart wypróbowania. Dobrze go mieć pod ręką w domu.

Używam go od: ponad dwa lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Przeciętniak :/

Zapach obłędny jak w przypadku wszystkich produktów z serii Kozie Mleko. Niestety dla mnie za słabe nawilżenie, potrzebuję bardziej treściwych balsamów. Jeśli ktoś nie posiada wymagającej, bardzo przesuszonej skóry to pewnie nie będzie miał większych obiekcji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185958].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Bardzo dobry

Bardzo dobry jakościowo produkt. Bardzo przystępna cena, polski produkt, super jakość, piękny delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Kupuję od długiego czasu i oby jakość nigdy się nie zepsuła. Pompka jest super, z tym że jeśli mam otwarty, to obawiam się go zabrać w podróż, by przypadkiem się nie wylał w torbie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175363].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 57

Mleczna kraina

Nie spodziewałam się tak świetnego produktu do ciała w tak niskiej cenie. Mleczko Ziai nie tylko nawilża i odżywia skórę ale również pozostawia na niej piękny, delikatny zapach. Skóra jest miękka, gładka w dotyku, lepiej się prezentuje. Nie podrażnia. Zostawia lepki film na skórze- jednak nie jest to długotrwały efekt. W mojej ocenie mleczko warte uwagi!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120476].usefull || 0 }}% pomocna.