Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Cena już od 8,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Dobry

To mleczko jest bardzo podobne do kremu do rąk z tej samej serii. Bardzo lekkie, wydajne, dobrze się nakłada, szybko się wchłania, ładnie pachnie, nie nadaje się do bardzo wysuszonej skóry, nie podrażnia, nie robi nic złego, używam go też na twarz, żeby pozbyć się ściągnięcia na skórze, nadaje się pod makijaż, wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567751].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarował mnie.

Niestety, zachwalane mleczko Ziaja Kozie Mleko nie sprawdził się u mnie. Nie nawilżało, często moja skóra aż prosiła się o dodatkową dawkę innego balsamu. Dla skóry normalnej, nieprzesuszającej się będzie okej, dla mnie za słaby.

Konsystencja: treściwa, tłusta, ale szybko się wchłania, nie lepi się do piżam. Na plus.

Działanie: miałam do niego dwa podejścia- za pierwszym razem używałam, ale zauważyłam problemu na skórze, które wymagały interwencji dermatologa. Dałam skórze odpocząć, powróciłam do niego gdy już wszystko było dobrze. Jednak skóra znów była przesuszona, nie nawodniona, widać, że 'potrzebuje pić'. Powróciłam z podkulonym ogonem do niebieskiego mleczna Nivea.
Nie polecam osobom, które mają bardzo suchą i wrażliwą skórę, szczególnie gdy lubi się pojawiać azs.

Zapach: mleczny, jak cała seria kozia. Ciało subtelnie po nim pachnie, bez perfumowanych nut.

Opakowanie: wygodna pompka, dozująca niewielką ilość, nie popsuła mi się. Sam minimalistyczny wygląd podoba mi się.

Plusy:
- ładnie pachnie
- treściwa konsystencja
- szybko się wchłania
- tani, wydajny, łatwo dostępny

Minusy:
- przesuszał mi skórę, była odwodniona, sucha, szorstka,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564786].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Uwielbiam kosmetyki Ziaja, więc postanowiłam spróbować również z balsamem. Zapach świetny, nawilżenie duże, ale moja skóra jest tak przesuszona ostatnio, że po ok. 3-4 h muszę miejscowo jeszcze raz smarować.

Jedyne co mi przeszkadza do gęstość. Na skórze nie rozprowadza się aż tak przyjemnie jak inne balsamy, które używamy. Jest, jakby to powiedzieć, "tępo". Nie ma takiego przyjemnego poślizgu w końcowej fazie wsmarowywania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556871].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Uwiedziona zapachem

Jestem zachwycona zapachem całej serii, jest wspaniały. Mleczko spełnia wszystkie funkcje, jakie powinien spełniać kosmetyk tego typu- przede wszystkim świetnie nawilża. Pomogło uporać mi się z przesuszoną skórą ramion, łydek. Ma gęstą konsystencję, co ja za bardzo lubię, jednak byłam na nią przygotowana- w końcu mleczko, treściwe i lepkie. Uczucie lepkości znika po kilku minutach, dlatego wstrzymuję się początkowo z ubieraniem.
Przystępna cena i dobra dostępność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550511].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno nawilżające

Jak cała seria koziego mleka z Ziaji sprawdza się świetnie, jest to rzeczywiście produkt do suchej skóry, skłonnej do podrażnień. Zapach mało intensywny, delikatny, ale za to świetnie nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516526].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony zapach

Jeśli chodzi o balsamy,mleczka do ciała,to bardzo często,oprócz działania,kieruję się także ich zapachem.W przypadku Koziego Mleka Ziaji zapach jest bardzo ładny,delikatny,nie nachalny,ale jednak przyjemny i charakterystyczny.Opakowanie jest wygodne,z pompką,która dozuje odpowiednią ilość produktu. Także plusem jest design,minimalistyczny,ale jednocześnie elegancki.Mleczko bardzo dobrze nawilża,ale przy tym ma również lekką konsystencję; łatwo rozprowadza się je po ciele, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Wydajność jest dobra,mi wystarczyło na kilka miesięcy użytkowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513966].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry latem, jednak dla skóry suchej potrzebującej głębokiego nawilżenia będzie za lekki.

Plusy:
- nawilża
-od pierwszego użycia czuć różnicę w odżywieniu skóry
-dostępność
-wydajność
-cena
-zapach - delikatny
-szybko się wchłania

Minusy:
- gdy jest mniejsza ilość balsamu trzeba się namęczyc by ja stamtąd "wydostać". ;c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504606].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach na tak

Bardzo lubię zapach serii Kozie mleko wiec na starcie ten balsam miał łatwiej/ Ale taryfy ulgowej nie potrzebował. Szybko się wchłania, dobrze nawilża, lekko natłuszcza, ale wchłania się całkowicie tzn nie zostawia tłustego filmu, co rzadko się spotyka. Lubię balsamy z pompko więc nawet za opakowanie ten balsam dostaje gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503196].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Bardzo fajnie, delikatnie pachnie,
świetnie się wchłania,
nie zapycha,
dobrze nawilża,
łatwy w dozowaniu dzięki pompce,
dosyć rzadki- łatwo go rozsmarować,
już od początku czuć, że pielęgnuje nasze ciało,

Nie wiem czy kupię ponownie, mam swoje faworyty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492041].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Fajnie natłuszcza skórę, ma pompkę więc jest bardzo wydajny i zapobiega nadmiernemu wydostawaniu się produktu. Dwie pompki starczą na wysmarowanie duzej powierzchni ciała. Piękny zapach, super formuła. Cena 7-8zl więc mega przystepna, ''studencka'' cena :) Robi co ma robić, natłuszcza, nawilża, jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468162].usefull || 0 }}% pomocna.