Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Cena już od 8,92 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

nawilżanie - super poziom

Żaden balsam tak dobrze nie nawilża mojego ciała jak kozie mleko. Uwielbiam jego zapach i nieco gęstą konsystencję. Mam wrażenie, że dzięki temu świetnie radzi sobie z suchą skórą nawet na kolanach. Zdecydowanie jeden z lepszych kosmetyków Ziaji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435751].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się czegoś lepszego.

Już wcześniej byłam fanką mydła kozie mleko z Ziaji tak więc skusiłam się na zakup balsamu z tej serii. Niestety, o ile zapach tak jak w przypadku mydła jest przepiękny, tak reszta do kitu. Balsam jest bardzo tępy, trudno jest mi go rozsmarować. Mam wrażenie ,że nie nawilża tylko zostawia tłusty filtr, który po starciu przez cichy lub po umyciu znika i skóra jest taka jaka była przed zastosowaniem. Szkoda, bo myślałam ,że dorówna innym hitom z Ziaji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431221].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatna pięlęgnacja

Produkt ten jest bardzo delikatny. Lekka konsystencja bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną. Niestety efekt ten nie jest długotrwały. Zapach jest praktycznie nie wyczuwalny. Produkt świetnie sprawdza się do skóry atopowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420706].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

uwielbiam

Uwielbiam tą lekką formułę. Używam również kremu do rąk z tej serii i jestem zachwycona i jednym i drugim. Zapach jest dość intensywny jednak mnie odpowiada i to bardzo, ponieważ bardzo podoba mi się ta nuta zapachowa. Używam prawie codziennie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410366].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny produkt

Mleczko ma bardzo przyjemny zapach, delikatny. Szybko się wchłania, skóra natychmiast staje się gładka, miękka. Opakowanie z pompką sprzyja prostej aplikacji. Za taką cenę to naprawdę dobry rezultat.
Minusów nie zauważyłam.

Gorąco polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry kosmetyk do ciała.

Bardzo lubię firmę Ziaja. Ten produkt szczególnie przypadł mi do gustu.

Zalety:
-wygodne opakowanie z pompką,
-przyjemny zapach,
-duża pojemność 400 ml,
-dobrze się rozprowadza,
-bardzo dobrze nawilża suchą skórę
-wchłania się błyskawicznie

WADY:
-wiadomo jak to kosmetyki z pompką, ciężko wycisnąć produkt, gdy się już kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368411].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety u mnie porażka

Będąc w Turcji na wakacjach, moja opalona skóra była bardzo wymagająca. Z natury mam suchą skórę, co dopiero w ciepłych krajach. Zdecydowałam się na to mleczko, ponieważ skóra była ekstremalnie sucha (mimo tego, że stosowałam wysokie filtry). Niestety, mleczko kompletnie się u mnie nie sprawdziło. Miałam wrażenie jakbym poprostu nałożyła wodę zmieszaną z mlekiem na ciało. Po tygodniu pożyczyłam od koleżanki jakiś inny balsam garniera, który nawet nie był dla bardzo suchej skóry! Ale to był strzał w 10! Używałam go przez cały drugi tydzień i skóra odrazu nabrała nawilżenia, sprężystości i zregenerowała się. Bardzo zawiodłam się na ziaji. Zawiodłam się na braku działania :( Chociaż wiem że dużo osób go lubi to niestety u mnie kompletne dno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326541].usefull || 0 }}% pomocna.

Z czystym sumieniem polecam

Kiedyś testowałam różne mleczka do ciała w tym ten i wtedy nie zwrócił szczególnie mojej uwagi, ot taki tam balsam. Wróciłam do niego będąc w ciąży, kiedy zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków aby nie zaszkodzić maleństwu. Zależało mi na balsamie nawilżającym, który będzie dla mnie miłą odskocznią od śmierdzących kremów na rozstępy (bardzo drażniły mnie zapachy) i który będzie się szybciej od tych kremów wchłaniał. Wśród setek produktów na sklepowych półkach w przystępnej cenie ten spodobał mi się najbardziej jeśli chodzi o skład, zapach i konsystencję i postanowiłam do niego wrócić. Przez całą ciążę zużyłam dwa opakowania. Szybko się wchłania, dobrze nawilża, ładnie pachnie, czuję się po nim zadbana a nie klejąca i pokryta tłustym filmem, nie trzeba długo czekać żeby móc się po nim ubrać, nie zatłuszcza ubrań, nie podrażnia a wręcz łagodzi podrażnienia i ma mega konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą. Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314186].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Kolejny produkt Ziaji, który mnie nie zawiódł!
+super się rozprowadza
+świetnie nawilża skóre
+baaardzo wygodne opakowanie z pompką, pozwalające na dozowanie dokładnie tyle produktu ile potrzebujemy
+bardzo wydajny, smaruje całe ciało rano i wieczorem, a mimo to starczył mi na 1,5 miesiąca- BOMBA :)
+bardzo niska cena
+dostępność

Minusów nie ma żadnych :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304786].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona seria z Ziaji każdy produkt z tej serii uwielbiam i świetnie sie u mnie sprawdza.
Jestem również i zachwycona tym mleczkiem do ciała fajne rozwiazanie z tą pompką mega wydajny bo aż starczył mi na około dwa miesiące.
mega nawilża mega , i nie mam nic więcej do powiedzenia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289536].usefull || 0 }}% pomocna.