Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Cena już od 8,92 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

3 x tak

Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Pierwszy raz miałam styczność z tym produktem po 18 od koleżanki, gdy chciałam zmyć makijaż, a nie miałyśmy płynu do demakijażu. Później widziałam go w jakimś markecie i wzięłam go, bo dobrze mi się kojarzył.

Ma fajny delikatny zapach, dobrze nawilża skórę (używałam go zawsze po kapieli i po goleniu nóg), dość szybko się wchłania. Duże opakowanie z pompką starcza na długo :) Jest dość przystępny cenowo jak i łatwo go dostać.

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279146].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo treściwe mleczko

bardzo dobre mleczko o cudownym zapachu koziego mleka który nie spotkałam w zadnym innym produkcie dostępnym na rynku .Mleczko posiada delikatną ale treściwą konsystencje pozostawia na skórze delikatną tlustą powloczke która jest wyczuwalna na skórze i stanowi bariere ochronna przed wysuszeniem idealne na noc i w porze zimowej wtedy zapach mi najbardziej odpowiada dodatkowo pompka działa bez zarzutu i wyciskamy ile produktu chcemy produkt w duzej pojemności i niskiej cenie myśle ze jest wart przetestowania dla zapachu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275516].usefull || 0 }}% pomocna.

Uciążliwy...

Dostałam cały zestaw do pielęgnacji ciała z serii Kozie Mleko, w którym było mydło pod prysznic, krem do rąk i właśnie ten balsam. Na początku byłam z niego bardzo zadowolona, ale im bliżej końca opakowania, tym bardziej mnie denerwował.

PLUSY:
+ tani
+ łatwo dostępny
+ początkowo fajnie nawilżał i po wchłonięciu pozostawiał skórę gładką w dotyku
+ gęsta i niby treściwa konsystencja
+ duża pojemność opakowania

MINUSY:
- zapach... z początku przyjemny, nieco mydlany, otulający, później bardzo uciążliwy
- opakowanie z pompką - niby praktyczne, ale ze względu na gęstość balsamu nie da się go wygodnie wykończyć, dużo pozostaje na dnie i tej resztki pompka niestety nie wyciąga. Nie chciało mi się dalej męczyć z przecinaniem opakowania, więc po prostu wyrzuciłam...
- skład jest baaardzo przeciętny, same syntetyczne emolienty i woski
- w miarę upływu czasu zauważyłam, że nawilżenie jest niestety niewystarczające dla mnie, mam bardzo suchą skórę i o wiele lepiej sprawdza mi się równie tani balsam z Evree
- formuła niestety dość ciężko rozprowadza się na skórze, trzeba wszystko dobrze wmasować, często podczas rozsmarowywania pojawiały się białe smugi, które wręcz wymuszały długie wcieranie balsamu

Podsumowując... chyba jest to bubel. Oblał w najważniejszych i najbardziej podstawowych funkcjach balsamu do ciała. Dla mnie nie jest to mleczko, bo ma zdecydowanie za gęstą i toporną formułę. I nie kupię go sama, bo po prostu strasznie mnie męczył i nie nawilżał zadowalająco. Lepiej dołożyć parę złotych na jeden z balsamów z Evree, które mają przede wszystkim lepsze składy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273771].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Pozytywne zaskoczenie

Mleczko, jak na mleczko, ma dosyć gęstą konsystencję, nie przelewa się przez palce. Mimo lekko tępej konsystencji dobrze się wsmarowywuje. Wchłania się po krótkiej chwili. Nawilża długotrwale, nie podrażnia, skóra po aplikacji nie szczypie i nie piecze. Nie lepi się i nie klei. Nie obciąża skóry. Doskonałe po opalaniu. Zapach ostry, intensywny. Na skórze już nie tak mocno wyczuwalny. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Jedna gwiazdka mniej za zapach (chociaż to akurat rzecz bardzo indywidualna - co kto lubi )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255696].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam całą serię 'Kozie mleko'. Mleczko ma przyjemny zapach, świeży i słodki.
Nadaje się szczególnie co cery suchej, wchłania się umiarkowanie szybko, nie wylewa się. Wady: pompka, czasami za dużo wylewa (należy uważać), czas nawilżania mógłby być dłuższy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255308].usefull || 0 }}% pomocna.

Przegenialne

Kocham kosmetyki tej serii, a mleczko do ciała to coś bez czego nie mogę się obyć.

+ pięknie pachnie
+ wydajny
+ konsystencja idealna (nie za gęsta, nie za rzadka)
+ świetnie nawilża (mleczko dało radę mojej atopowej skórze w talii)
+ mnie nie uczuliło
+ wygodne opakowanie z pompką
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242958].usefull || 0 }}% pomocna.

super

nawilza, ma delikatny zapach, nie podraznia i jest wydajny, zlagodzil moja atopie skory i nadaje sie dobrze po goleniu nog, nie uczula co jest plusem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236663].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajne

+ ładnie nawilża
+ lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja, nadaje się nawet na rano, gdy niedługo musimy się ubrać
+ przyjemny zapach jak w całej tej serii z Ziaji
+ cena bardzo niska
+ super opakowanie z pompką

- nawilżenie mogłoby być bardziej długotrwałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231276].usefull || 0 }}% pomocna.

Plusy
-wygodne opakowanie
-bardzo wydajny
-lekka konsystencja
-szybko się wchłania
-przystępna cena
-nawilża skórę
-przyjemny zapach

Gorąco polecam ten kosmetyk - spełnia obietnice producenta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199663].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto

Zależy kto czego szuka. Ja sięgnęłam po to mleczko po upojnym plażowaniu.
Nie liczyłam na cuda, wzięłam pierwszą lepszą rzecz nawilżającą (bezpośrednio po opalaniu lepiej używać nawilżających, żeby się skóra szybciej sama schłodziła, niż natłuszczających, bo ciepło nie ma ujścia). Jakież było moje zdziwienie.
Tak, to jest cud. Bardzo mały, ale jednak cud. Wtedy przynajmniej tak myślałam. Ukojona, nawilżona, schłodzona skóra. Bez tłustej warstwy. Ładny, przyjemny, delikatny zapach. Teraz gdy używam go czasem, zazwyczaj po słońcu lub po depilacji, wciąż mam miłe odczucie ukojenia i zaopiekowania się moją skórą :)
Mogłabym bez niego żyć, nie stosuję go codziennie, ale cieszę się, że jest.

Plusy:
+ koi
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ dobrze i szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie
+ ładny zapach
+ nie pozostawia tłustego filmu
+ zmiękcza

Minusy
- nie zauważyłam

Wart wypróbowania. Dobrze go mieć pod ręką w domu.

Używam go od: ponad dwa lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195338].usefull || 0 }}% pomocna.