Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Nieprzyjemny w stosowaniu

Być może obietnice producenta co do samego działania nie są dalekie od rzeczywistości, ale ze względu na konsystencję i słabe wchłanianie produkt nie jest dla mnie przyjemny w stosowaniu. Raczej nie polecam.

Fajny!

Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej kupiłam już jakiś czas temu. Bardzo dobrze nawilża skórę i przy tym ładnie pachnie. Konsystencja jest dość gęsta przez co trzeba sie trochę natrudzić aby wmasować mleczko z skórę ciała.

Klei się

Mam mieszane uczucia co do tego balsamu.

Coś jest nie tak z konsytencją tego produktu, jakby był za tłusty trochę, trzeba sie troche natrudzić żeby go wsmarować, do tego nie wchłania się, klei się dość mocno, nie można od razu się ubrać.

Plus za pompkę oraz bardzo ładny zapach, pomimo długiego stosowania nie zauważyłam ogólnej poprawy stanu skóry, dalej jest sucha. Bardzo wydajny i atrakcyjny cenowo.

depilacja metody

Ma plusy i minusy

Kupiłam w Biedronce razem z żelem z tej samej serii. Ogólnie lubię Ziaję ma kilka perełek, dobre kosmetyki.
Za mało nawiżające do cery suchej. Tylko do tego się przyczepiam. Odczuwam to na brzuchu i nogach po dwóch godzinach i tak używam oliwki.

Nawilża !

Świetne mleczko do ciała w dobrej cenie, niestety do skóry suchej się nie nadaje. Fajnie nawilża jednak po całym dniu skóra jest przesuszona. Dobra jakość w dobrej cenie, ale nie najlepsza.

Jedno z najlepszych

To mleczko kocham miłością szczerą i bezgraniczną. Ma cudowny, delikatny zapach, jest bardzo wydajne, idealnie nawilża! Uwielbiam go stosować zwłaszcza zimą kiedy moja skóra potrzebuje regeneracji. Plus przede wszystkim za cenę i opakowanie z pompką :)

nie dla wrażliwej skóry :/

Jestem zawiedziona. Średnio nawilżał. Dodatkowo pojawiały mi się po nim białe krostki. Plusem jest jedynie opakowanie i cena. Nie kupię go na pewno więcej.

Warte uwagi

Świetnie nawilża i natłuszcza skórę.Mleczko jest przyjemne w użyciu,dobrze się nakłada i szybko wchłania.Idealne dla suchej skóry.Jest wydajne i ma przyjemny,delikatny zapach.Plus za wygodny aplikator.Cała seria Ziaji Kozie Mleko świetnie się sprawdza.

Dobry

To mleczko jest bardzo podobne do kremu do rąk z tej samej serii. Bardzo lekkie, wydajne, dobrze się nakłada, szybko się wchłania, ładnie pachnie, nie nadaje się do bardzo wysuszonej skóry, nie podrażnia, nie robi nic złego, używam go też na twarz, żeby pozbyć się ściągnięcia na skórze, nadaje się pod makijaż, wygodne opakowanie.

Rozczarował mnie.

Niestety, zachwalane mleczko Ziaja Kozie Mleko nie sprawdził się u mnie. Nie nawilżało, często moja skóra aż prosiła się o dodatkową dawkę innego balsamu. Dla skóry normalnej, nieprzesuszającej się będzie okej, dla mnie za słaby.

Konsystencja: treściwa, tłusta, ale szybko się wchłania, nie lepi się do piżam. Na plus.

Działanie: miałam do niego dwa podejścia- za pierwszym razem używałam, ale zauważyłam problemu na skórze, które wymagały interwencji dermatologa. Dałam skórze odpocząć, powróciłam do niego gdy już wszystko było dobrze. Jednak skóra znów była przesuszona, nie nawodniona, widać, że 'potrzebuje pić'. Powróciłam z podkulonym ogonem do niebieskiego mleczna Nivea.
Nie polecam osobom, które mają bardzo suchą i wrażliwą skórę, szczególnie gdy lubi się pojawiać azs.

Zapach: mleczny, jak cała seria kozia. Ciało subtelnie po nim pachnie, bez perfumowanych nut.

Opakowanie: wygodna pompka, dozująca niewielką ilość, nie popsuła mi się. Sam minimalistyczny wygląd podoba mi się.

Plusy:
- ładnie pachnie
- treściwa konsystencja
- szybko się wchłania
- tani, wydajny, łatwo dostępny

Minusy:
- przesuszał mi skórę, była odwodniona, sucha, szorstka,

Bardzo dobry produkt

Uwielbiam kosmetyki Ziaja, więc postanowiłam spróbować również z balsamem. Zapach świetny, nawilżenie duże, ale moja skóra jest tak przesuszona ostatnio, że po ok. 3-4 h muszę miejscowo jeszcze raz smarować.

Jedyne co mi przeszkadza do gęstość. Na skórze nie rozprowadza się aż tak przyjemnie jak inne balsamy, które używamy. Jest, jakby to powiedzieć, "tępo". Nie ma takiego przyjemnego poślizgu w końcowej fazie wsmarowywania.

Uwiedziona zapachem

Jestem zachwycona zapachem całej serii, jest wspaniały. Mleczko spełnia wszystkie funkcje, jakie powinien spełniać kosmetyk tego typu- przede wszystkim świetnie nawilża. Pomogło uporać mi się z przesuszoną skórą ramion, łydek. Ma gęstą konsystencję, co ja za bardzo lubię, jednak byłam na nią przygotowana- w końcu mleczko, treściwe i lepkie. Uczucie lepkości znika po kilku minutach, dlatego wstrzymuję się początkowo z ubieraniem.
Przystępna cena i dobra dostępność.