Astor, Quick`n Go! 60 sec

Astor, Quick`n Go! 60 sec

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru. Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

Cena: ok. 15zł
/bw/

bordowy-mój ulubiony

Bardzo lubię tego typu lakiery:
+szybkie zasychanie (błyskawiczne)
+lekka konsystencja, a wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem, aby dobrze pokryć (nie jest zbyt rozcieńczona ani wodnista)
+trwałe krycie bez poprawek (3-4 dni)
+zapach nie jest aż tak intensywny, raczej delikatny
+ cena korzystna
+duża wydajność
+ładna gama kolorystyczna (akurat mam bordo, ale inne też bardzo mi się spodobały)

Używam tego produktu od: stycznia 2015
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

szary - bardzo dobry

Mam obecnie kolor szary, bardzo ładny, idealny na jesień. Pędzelkiem świetnie się nakłada lakier, idealna wielkość. Lakier na dłoniach trzyma się dość krótko, ale na stopach jest rewelacyjny. Bardzo wydajny, łatwo dostępny, cena rozsądna. Wolałabym, aby były produkowane w mniejszych opakowaniach. Jak na razie nie zaważyłam jego gęstnienia, ale pewnie i to go wkrótce czeka. Jedna warstwa tego koloru wystarczy, aby idealnie rozłożyć kolor. Zdecydowanie więcej czasu potrzebuje na wyschnięcie, ale i tak chętnie po niego sięgnę ponownie.

Bardzo lubię

Mam kilka odcieni, szary, bordo oraz czerwień. Każdy z nich pięknie pokrywa płytkę paznokcia, wystarczy jedna warstwa dla pełnego pokrycia. Rozprowadza się równomiernie, bez żadnych problemów. Ma bardzo fajny, gruby pędzelek, jedno pociągnięcie i super efekt.

Tak jak zauważyły moje poprzedniczki w żadnym wypadku nie schnie tyle, ile obiecuje producent:) Jednakże, mimo to, jestem z niego zadowolona.
Na moich paznokciach, z zastosowaniem odżywki, trzyma około 4 dni. Uważam, że to całkiem przyzwoicie.

Często można je kupić w promocji.

Używam tego produktu od: 1 roku

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Świetnie pokrywa płytke paznokcia

Kupiłam ten produkt w churtowni z kosmetykami. Odrazu mi sie spodobał odcień jest swietny.Idealnie pokrywa paznokcie szybko wysycha wystarczy tylko jedna warstwa. Jestem z niego bardzo zadwonola. Nie odpryskuje nie robia sie mazy ma swietny pęzenek który swietnie rozprowadzo do po paznokciah

Plusy

łatwo sie rozprowadza
dostepnosć
szybko wystcha
nie odpryskuje
idealny kolor (wystarczy tylko jedna warstwa)
dobrze sie zmywa
nie gęstnieje zbyt szybko
jest trwały
idealny szeroki penzelek
niezbyt drogi

minusy
blaknie

polecam go szystkim kobieta naprawde warto go kupić jak dla mnie jest idealny.

Używam tego produktu od: roku moze troche wiecej
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże i dedno duze do połowy zuzyty

MASAKRA

Skusilam sie promocja w rossmannie i kupilam ten lakier z 16zl drugi innej firmy za 6 zl dostalm gratis.Wybralam kolor 377 łososiowy na opakowaniu.Na panokciach bardziej pomarancz.Schnie szybko ale krycie ponizej przecientnej.Dwie warstwy to za mało zeby dobrze pokrył. Bardzo szybko sie wyciera uprałam tylko skarpetki recznie i juz nie miałam na koncówkach lakieru

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Średniawka

Skusilam sie na ten lakier ze wzgledu na promocyjna cene . Piekny kolorek , genialny szeroki pedzelek . Jego wielkim minusem jest to ,ze schnie bardzo dlugo a producent zapewnal cos calkiem innego . Jest tez krotkotrwaly , max 2-3 dni i nadaje sie do zmycia

Używam tego produktu od: 2014

wolno schnie

ten lakier wcale nie jest quick\'n\'go....schnie dobre pare minut.
kupilam go ze wzgledu na kolor ktory jest piekny, ale w takiej cenie spodziewalam sie czegos lepszego, jestem zawiedziona ze nie schnie blyskawicznie, w mojej kolekcji jest kilka lakierow za 2zl, ktore schna duzo szybciej.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania

tragedia

Lakier ma być quick \'n\' go, a tymczasem schnie wiekami. Odbicia i wgniecenia to przy nim norma. Konsystencja zbyt gęsta, źle się rozprowadza, tworzą się zacieki i pęcherzyki powietrza. Pędzelek też niewygodny, brudzi wszystko wokół paznokcia. Bardzo szybko zasycha w butelce i wtedy jest już praktycznie nie do użycia. Jedyną zaletą jest paleta kolorów.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

porzadny lakier

Podoba mi się ten lakier - ma odpowiednią konsystencję, mam 3 buteleczki od ponad 2 lat i żaden się nie rozwarstwił i nie zgęstniał.
+ wygodny pędzelek, da się pomalować paznokieć jednym pociągnięciem
+ naprawdę ekspresowo wysycha
+ nie bąbluje i nie smuży
+ dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa

- trzyma się max 3 dni, potem zaczyna odpryskiwać i łuszczyć
- cena

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki w różnych kolorach

Dobry

Jakieś 2 lata temu kupiłam ten lakier w kolorze 345 - jasnego cukierkowego różu. Zapomniałam o nim i dopiero niedawno przy porządkach znalazłam ten lakier. I na szczęście :)

Plusy:
- cudowny kolorek, ślicznie wygląda na lato
-rzeczywiście szybko schnie
-po 2 latach nadal nadaje się do użytku!! (co prawda stał wogle nieużywany ale nawet się nie rozwarstwił!!)
-genialny pędzelek!!
-ładny połysk

Minusy:
- jak dla mnie mała paleta kolorów (nie rozumiem dlaczego te \\\'\\\'lepsze - droższe drogeryjne lakiery\\\'\\\' mają tak okrojoną kolorówke. Nawet wibo ma dużą gamę kolorów)
-cena (15 zl za podajże 8ml, dla porónania rimmel 60 sec kosztuje coś 10 zł w cenie regularnej za tą samą pojemność)
-średnio trwały- na 3 dzień musiałam zmyć i pomalować od nowa.

Za cenę regularną to pewnie bym go więcej nie kupiła, ale może kiedyś skuszę się na ten lakier jak będzie na promocji.

polecam

lakier specjalnie dla tych którzy zawsze się spieszą . . . :)
szybko schnie, co dla mnie jest jego główną zaletą!!!
bardzo dobry pędzelek, wystarczy jedno pociągnięcie i paznokcie pięknie pomalowane.
Brawa również za różnorodną paletę kolorów.
Na all. można znaleźć w baardzo przystępnej cenie :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem na tak

Pierwszy lakier z tej serii dostałam od kuzynki na urodziny, pamiętam ,że był wściekle różowy. Potem sama zaczęłam uzupełniać kolekcję. Lakiery są wydajne, mają świetne, intensywne kolory. Pędzelek jakby stworzony do moich nieporadnych dłoni, świetnie się spisuje. Trwałość również całkiem w porządku. Niestety nie zauważyłam by schnął jakoś wyjątkowo szybko, więc to jedyny zarzut.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania