Astor, Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Astor, Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Wodoodpory tusz do kresek umożliwia precyzyjną aplikację. Doskonale podkreśla spojrzenia. Szybko schnie, nie kruszy się i nie rozmazuje.
Kolory:
090 - black velvet
084 - brąz.
Testowany oftalmologicznie.

/s/

Bardzo trwały, kosmetyk do zadań specjalnych

Kupiłam go za około 5-6 zł na al... około rok temu.
\\nMam odcień 084 Star Brown i ten oceniam.
\\nOtwierałam go i próbowałam co jakiś czas ale wydawał mi się za jasny dla mnie.
\\nKolor jest piękny, opalizujący, ja jednak szukałam ciemnego brązu.
\\n
\\n+ Konsystencja jest płynna, mimo że mam go rok i otwieram sporadycznie
\\n+ trwałość rewelacyjna - na moich powiekach, nakładam na cień, zmywam wieczorem i wygląda tak samo jak zaraz po nałożeniu
\\n+ wg mnie piórko jest miękkie i nie drapie w powiekę
\\n+ schnie w miarę szybko
\\n+ zmywa się bez problemu zwykłym płynem ziaji
\\n+ wodoodporny - zdał egzamin z moimi łzawiącymi oczami oraz z ciągłym tarciem oczu.
\\n
\\n- szkoda, że tak mało kolorów i nie ma ciemnego brązu i fioletu.
\\n- trudno dostępny

cudo

wspanialy eye trzymal sie caly dzien latwy w aplikacji dokladny piekny kolor gleboka czern tylko czemu go wycofali ..... mozna bylo robic wszystko i nie trezba bylo martwic sie o rozmazanie lub ze zejdzie

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

never ever

na tego typu kosmetyki mowie DZIADY.. za 23 zlote ok nie majatek...ale dla mnie masakra
aplikacja- tragedia
konsystencja tragedia normalnie odrywalam go od powiek jak jakas tasme! jak moj chlopak to zobaczyl to powiedzal co to k.. jest??? co ty sobie przykleilas?? wywal to gowno w p..izdu!! i tak oto przeprosilam swoj stary eyeliner Diadem polski za 6 zloty ktory jest idelny..a ten wyladowal w kuble...gdzies ..tam gdzie jego miejsce.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: raz

Manicure - marynarskie paski

wspaniały

świetny! to był mój pierwszy eyeliner, kupiony w chyba w ostatniej chwili nim go wycofali, żaden, który próbowałam potem nie był tak dobry.

Zalety:
-głęboka czerń,
-łatwo namalować za jednym pociągnięciem kreskę,
-kreska wychodzi średniej grubości - dla mnie idealna, można też zrobić nim cienką kreskę, co zajmuje więcej czasu i uwagi,
-bardzo trwały - spokojnie wytrzyma cały dzień,
-nie uczula, nie podrażnia,
-dobry stosunek ceny do jakości.

Wad brak.

Nie rozumiem czemu go wycofali...

Dobry

To liner mojej mamy. Ja używam rimmela. Fajny, wygodny przy aplikacji, bardzo trwały, nie za drogi ( dostępne są w jeszcze niższej cenie na allegro ) . Jedyny minus jaki dostrzegam w porównaniu do Rimmelka to odcień. nie jesto to taka głeboka czern, jaka mozna sobie wymarzyc. Poza tym swietny towar. Polecam.

Używam tego produktu od: dawna

uwielbiam!

Jest to jedyny eye-liner jaki kiedykolwiek miałam, więc ciężko mi go porównać z innymi dostępnymi na rynku, ale jednym słowem uwielbiam go.
Jest trwały, precyzyjny, ma bardzo głęboki kolor, nie rozmazuje się. Jednak nie potrafię wyjaśnić jakim cudem mam go już ponad dwa lata- czyżby był aż tak wydajny? Używam go często z małymi przerwami. Podobno został wycofany ze sprzedaży, a szkoda, bo na pewno znowu bym go kupiła.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

czarodziejska kreska

od wielu lat jestem mu wierna tz bylam bo nagle znikl ! niestety jego powiedzmy nastepca nie jest juz tak dobry i od paru mc szukam czegos dobrego co chcile sie zalamujac :( kolor idealny , trwalosc malowalam sie przed praca o 6 i trzyma sie spokojnie do 22 hit tylko czemu juz go nie ma

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: kolo 10

uwielbiam go :-)

intensywna czern, fajnie sie naklada, dlugotrwaly, wydajny, co tu wiecej pisac...najlepszy jaki mialam :)
szkoda, bo w uk nie moge tej firmy znalezc nigdzie... :(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Można długo przechowywać

Bardzo sympatyczny. Mam brązowy odcień, mieni się ale bez tandety, na pewno nic z cyklu \'sypnęli brokatem\'. Pędzelek dość twardy, właściwie to chyba jakaś gąbka? Jedno opakowanie mam już wieki całe a tusz nie zaschnął ani nie zrobiła się z niego gęsta marmolada; końcówka też się nie wystrzępiła - także bardzo ale to bardzo przyzwoite malowidło.

Jeśli będziemy natarczywie pocierać powiekę, to zacznie schodzić, poza tym trzyma się dobrze.

Odejmuję pół gwiazdki bo czasem przy malowaniu grubej krechy są małe prześwity i przeciągam jeszcze raz. Poza tym kolor jest naprawdę intensywny. Podejrzewam, że to po prostu nie pędzelek na grubaśne kreski.

Używam tego produktu od: ponad roku

sredniak

Beznadziejny

Pedzelek jest straszny,zdecydowanie wole ten z Maybellina, a la piorko

czern jak czern
trwalosc srednia

wiecej nie kupie,sa lepsze za podobna cene

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam calego,wyladowal w koszu

ideał

Eyeliner doskonały. Wszystko poczawszy od pędzelka [ stożkowy, połtwardy, ultraprecyzyjny ], przez nasycenie barwne i konsystencje produktu, do trwałości zasługuje na najwyższą pochwałę. Byłam bardzo czesto chwalona za makijaz uzywszy wczesniej tego linera, wiec cos chyba jest na rzeczy.

plusy:
+pędzelek [kształt <3]
+nasycenie koloru [ mega czerń - matowa ]
+trwałość [ sporadycznie wykruszały sie te najcieńsze kawałeczki linii na końcu rysunku oka ] - wytrzymywał cały dzień
+ nie odbijał się na powiece

minusy:
+nie zdążyłam kupić drugiego opakowania :(

Niestety, został wycofany, próbuje znaleźć przynajmniej coś podobnego, jednak z marnym skutkiem...

CUDOWNY IDEALNY DŁUGOTRWAŁY MÓJ KWC :) 6/6

Nie ma lepszego ! :)))
Wymagam bardzo dużo od eyelinera, bo ćwiczę, zajmuję się sportem, albo jestem zalatana cały dzień poza domem i nie mam czasu poprawić kresek na powiece (górnej) - ASTOR? sprawdza się niezawodnie! :)

Minusy:
- brak :)

PLUSY:
+ świetna konsystencja
+ świetna aplikacja - twardy mazak
+ DŁUGOTRWAŁY!!! :) i to jeszcze jak:
nakładam w poniedziałek 0 9:00
- cały dzień biegam, jestem poza domem, upał 30*, potem popołudniu fitness, idę spać
a we wtorek o 9:00 astor jest nienaruszony, no może trochę gdzieś się wykruszył bo zrobiła się skorupka, ale nie ruszyło go nic! :)
+intensywna czerń

POLECAM dla najbardziej wymagających! :)

PYTANIE JEŚLI KTOŚ TO CZYTA: gdzie można go kupić? bo chyba wycofano ze sprzedaży? :(( nie ma w Rosmannie, Naturze, Carefurze.. :(((

Ja nie umiem bez niego żyć, nie umiem go niczym zastąpić

Używam tego produktu od: 2009 r
Ilość zużytych opakowań: z 10 :)