Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Wodoodpory tusz do kresek umożliwia precyzyjną aplikację. Doskonale podkreśla spojrzenia. Szybko schnie, nie kruszy się i nie rozmazuje.
Kolory:
090 - black velvet
084 - brąz.
Testowany oftalmologicznie.

/s/

Bardzo trwały, kosmetyk do zadań specjalnych

Kupiłam go za około 5-6 zł na al... około rok temu.
\\nMam odcień 084 Star Brown i ten oceniam.
\\nOtwierałam go i próbowałam co jakiś czas ale wydawał mi się za jasny dla mnie.
\\nKolor jest piękny, opalizujący, ja jednak szukałam ciemnego brązu.
\\n
\\n+ Konsystencja jest płynna, mimo że mam go rok i otwieram sporadycznie
\\n+ trwałość rewelacyjna - na moich powiekach, nakładam na cień, zmywam wieczorem i wygląda tak samo jak zaraz po nałożeniu
\\n+ wg mnie piórko jest miękkie i nie drapie w powiekę
\\n+ schnie w miarę szybko
\\n+ zmywa się bez problemu zwykłym płynem ziaji
\\n+ wodoodporny - zdał egzamin z moimi łzawiącymi oczami oraz z ciągłym tarciem oczu.
\\n
\\n- szkoda, że tak mało kolorów i nie ma ciemnego brązu i fioletu.
\\n- trudno dostępny
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958850].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo

wspanialy eye trzymal sie caly dzien latwy w aplikacji dokladny piekny kolor gleboka czern tylko czemu go wycofali ..... mozna bylo robic wszystko i nie trezba bylo martwic sie o rozmazanie lub ze zejdzie

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825580].usefull || 0 }}% pomocna.

never ever

na tego typu kosmetyki mowie DZIADY.. za 23 zlote ok nie majatek...ale dla mnie masakra
aplikacja- tragedia
konsystencja tragedia normalnie odrywalam go od powiek jak jakas tasme! jak moj chlopak to zobaczyl to powiedzal co to k.. jest??? co ty sobie przykleilas?? wywal to gowno w p..izdu!! i tak oto przeprosilam swoj stary eyeliner Diadem polski za 6 zloty ktory jest idelny..a ten wyladowal w kuble...gdzies ..tam gdzie jego miejsce.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812904].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

wspaniały

świetny! to był mój pierwszy eyeliner, kupiony w chyba w ostatniej chwili nim go wycofali, żaden, który próbowałam potem nie był tak dobry.

Zalety:
-głęboka czerń,
-łatwo namalować za jednym pociągnięciem kreskę,
-kreska wychodzi średniej grubości - dla mnie idealna, można też zrobić nim cienką kreskę, co zajmuje więcej czasu i uwagi,
-bardzo trwały - spokojnie wytrzyma cały dzień,
-nie uczula, nie podrażnia,
-dobry stosunek ceny do jakości.

Wad brak.

Nie rozumiem czemu go wycofali...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[771884].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

To liner mojej mamy. Ja używam rimmela. Fajny, wygodny przy aplikacji, bardzo trwały, nie za drogi ( dostępne są w jeszcze niższej cenie na allegro ) . Jedyny minus jaki dostrzegam w porównaniu do Rimmelka to odcień. nie jesto to taka głeboka czern, jaka mozna sobie wymarzyc. Poza tym swietny towar. Polecam.

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[645705].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam!

Jest to jedyny eye-liner jaki kiedykolwiek miałam, więc ciężko mi go porównać z innymi dostępnymi na rynku, ale jednym słowem uwielbiam go.
Jest trwały, precyzyjny, ma bardzo głęboki kolor, nie rozmazuje się. Jednak nie potrafię wyjaśnić jakim cudem mam go już ponad dwa lata- czyżby był aż tak wydajny? Używam go często z małymi przerwami. Podobno został wycofany ze sprzedaży, a szkoda, bo na pewno znowu bym go kupiła.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[635048].usefull || 0 }}% pomocna.

czarodziejska kreska

od wielu lat jestem mu wierna tz bylam bo nagle znikl ! niestety jego powiedzmy nastepca nie jest juz tak dobry i od paru mc szukam czegos dobrego co chcile sie zalamujac :( kolor idealny , trwalosc malowalam sie przed praca o 6 i trzyma sie spokojnie do 22 hit tylko czemu juz go nie ma

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: kolo 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[616585].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam go :-)

intensywna czern, fajnie sie naklada, dlugotrwaly, wydajny, co tu wiecej pisac...najlepszy jaki mialam :)
szkoda, bo w uk nie moge tej firmy znalezc nigdzie... :(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610697].usefull || 0 }}% pomocna.

Można długo przechowywać

Bardzo sympatyczny. Mam brązowy odcień, mieni się ale bez tandety, na pewno nic z cyklu \'sypnęli brokatem\'. Pędzelek dość twardy, właściwie to chyba jakaś gąbka? Jedno opakowanie mam już wieki całe a tusz nie zaschnął ani nie zrobiła się z niego gęsta marmolada; końcówka też się nie wystrzępiła - także bardzo ale to bardzo przyzwoite malowidło.

Jeśli będziemy natarczywie pocierać powiekę, to zacznie schodzić, poza tym trzyma się dobrze.

Odejmuję pół gwiazdki bo czasem przy malowaniu grubej krechy są małe prześwity i przeciągam jeszcze raz. Poza tym kolor jest naprawdę intensywny. Podejrzewam, że to po prostu nie pędzelek na grubaśne kreski.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[566516].usefull || 0 }}% pomocna.

sredniak

Beznadziejny

Pedzelek jest straszny,zdecydowanie wole ten z Maybellina, a la piorko

czern jak czern
trwalosc srednia

wiecej nie kupie,sa lepsze za podobna cene

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam calego,wyladowal w koszu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[560942].usefull || 0 }}% pomocna.