Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Wodoodpory tusz do kresek umożliwia precyzyjną aplikację. Doskonale podkreśla spojrzenia. Szybko schnie, nie kruszy się i nie rozmazuje.
Kolory:
090 - black velvet
084 - brąz.
Testowany oftalmologicznie.

/s/

Wspaniały...

Wspaniały....wszystko już zostało powiedziane na jego temat:
-długo się utrzymuje
- dobrze napigmentowany
- i co najważniejsze(!) pisak jest twardy, dobrze wykonany...po paru użyciach nie zmiękcza się końcówka i do końca robi cieniutkie kreski
- łatwa aplikacja
- dobra nauka kresek dla antymalarek
-cena
-wydajność

MAM GO 2ROk...co prawda kreski tylko okazjonalnie, ale to znak, że nie wysycha...

polecam

co!?! proszę, nie mówcie, że go wycofali

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik

Najlepszy jaki miałam!

Dla mnie jest bezkonkurencyjny. Jestem zawiedziona, bo wydaje mi się, że został wycofany. Miałam dwa kolory, czarny i brązowy. Niesamowita trwałość, ładny, naturalny połysk. Rzeczywiście waterproof, utrzymywał się cały dzień na plaży i na basenie. Nie znalazłam eyelinera, który byłby lepszy.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Całkiem fajny

Może zacznę od tego że nigdy nie robię makijażu bez kresek (a maluje się codziennie).
Próbowałam wielu marek Eyelinerów i ten wypadł naprawdę dobrze:)
-długo się utrzymuje
-nie rozmazuje się, nie kruszy
-kreska jest naprawdę czarna, nie odbijają się na niej cienie, przez co nie robi się po paru h wyblaknięta, co jest dużym +
Jedyny minusik to ta kredka, wolę eyelinery z pędzelkiem, bo tą kredka trochę trudniej mi operować, ale to już chyba kwestia przyzwyczajenia.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

bardzo dobry

Właśnie biję się z myślami nad zakupem drugiego opakowania. Kupiłam go dawno temu za śmieszna pieniądze, ostatnie kilka miesięcy spędził na dnie kufra , wygrzebałam go tydzień temu i myślę sobie: "gdzie ja oczy miałam"? Jak dla mnie ma same plusy
* korzystna cena
* trwałość
* zmywa się żelkami nie robiąc pandy pod okiem
* flamastrowa końcówka super dla niedoświadczonych "malarek"
* bardzo głęboki odcień czerni
tylko szkoda, że o nim zapomniałam na tak długi czas, bo już jest stary albo się kończy (ale jeszcze daje rade)
tak, muszę go znowu mieć, może są jakieś nowe kolorki

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Nietrwały. :<

Ja kupiłam go za ok. 26zł w Rossmanie jakiś czas temu...
Nie żałuję zakupu aczkolwiek go już nie powtórzę. Mam kolor czarny.

+ piękna, głęboka i intensywna czerń
+ ładny, lekki połysk (bez żadnych świecących tandetnych drobinek)
+ wyprofilowany pędzelek którym łatwo namalować kreskę, nawet bardzo cienką

- na pewno nie jest wodoodporny!
- trwałość :( niestety po kilku godzinach zaczyna się kruszyć i odpada płatami z oka co całkowicie dyskwalifikuje go u mnie, a szkoda :(

Eyeliner Lovely jest o wiele tańszy, a lepszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1x9ml

prawie idealna kreska :)

Jestem posiadaczką koloru czarnego i brązowego.
Oba są świetne, chociaż brąz mógłby być bardziej czekoladowy i bez brokatu.
ogromnym plusem jest trwalość i aplikacja ( nie jestem zwolenniczką pędzelków, więc jestem bardzo zadowolona z tego eyelinera). cena nie jest bardzo wygórowana, a 1 opakowanie starcza mi średnio na 4-5 miesięcy.
jedynym minusem jest opakowanie ( zawsze ułamuje mi się jeden i ten sam element, przez co eyeliner szybciej mi wysycha).
POLECAM

Prawie idealny

+ największym plusem jest jego trwałość, spokojnie spoczywał na powiekach cały dzień bez naruszenia ;) Kolor bardzo głęboki (niestety trochę błyszczący)

- mało wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

KWC

Jak na razie nie znalazłam żadnego równie dobrego produktu w tym przedziale cenowym i nie mam zamiaru szukać - jest idealny!

Głęboka czerń, konsystencja bardzo przyjemna w aplikacji a trwałość... Prędzej bałabym się, że nie będę w stanie go do końca zmyć w powiek niż że pokruszy się, wyblaknie lub się rozmaże. Przez cały dzień, bez względu na to, czy jest upał, czy przedzieramy się przez zawieję ze śniegiem padającym prosto w oczy - kreska jest intensywnie czarna, nienaruszona i wygląda jak namalowana przed chwilą.
Eyeliner tworzy bardzo wytrzymałą powłoczkę na skórze, podczas demakijażu trzeba trochę mocniej potrzeć powiekę żeby popękała i się odkleiła.

Aplikator jest bardzo wygodny, można nim stworzyć ładnie zakończoną kreskę o dowolnej grubości - nawet taką ultracienką u samej nasady rzęs. W razie gdyby komuś nie pasował, można używać pędzelka - próbowałam, nie sprawia to żadnych problemów. Trzeba go tylko opłukać jak tusz zaschnie, osuszyć chusteczką i można zająć się poprawkami albo drugim okiem.

Jedyny, malutki minusik - nawet po wyschnięciu kreska jest świecąca. Nie jest to jednak aż tak straszny mankament żeby szukać dla niego zastępcy :)Używam tego produktu od: półtora rokuIlość zużytych opakowań: cztery

EDIT
No to czas szukać nowego eyelinera, bo ten został wycofany i wprowadzono jakiś inny, z pędzelkiem. W każdym razie nie ma już co liczyć na znalezienie Eye Artista w drogeriach ;(

najlepszy!!!

Z czystym sumieniem polecam ten produkt!!! Jak dla mnie najlepszy eyeliner jaki może być i jeszcze za taką cenę :) Nie ściera się, nie osypuje i jest długotrwały, a do tego ta głęboka czerń... po prostu świetny!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

prawie KWC :)

Do tej pory to najlepszy eyeliner, który miałam! Trwałość powalająca- po kilkunastu godzinach kreska wygląda jakby dopiero została narysowana. Eyeliner nie ściera się, nie wysycha, nie pęka. Wygodny aplikator umożliwia perfekcyjne tworzenie kreski. Bardzo dobra wydajność.
Jednym małym minusem jest delikatnie błyszczące wykończenie kreski, ponieważ osobiście jestem fanką matów :) Na pewno kupię go jeszcze nie jeden raz!

skarb

niebywale trwały, po całym dniu wygląda jakbym go przed chwilą nałożyła.
nie rozmazuje się, nawet przy moich łzawiących oczach
intensywny kolor
wygodny w aplikacji

Używam tego produktu od:roku

Mój ulubiony!

Eyelinerowe kreski to mój ulubiony makijaż oczu. Przetestowałam wiele eye linerów i żaden nie był tak dobry jak ten od Astora.

Nie rozmazuje się, nie ściera, nie pęka.
Idealny w aplikacji dzięki flamastrowi.

Całkiem na długo starczy jednak przydałoby się aby buteleczka była troszkę większa.

Cena całkiem miła.

Ilość zużytych opakowań: wiele!