Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Eye Artist Waterproof & Long Lasting Eyeliner (Tusz do kresek)

Wodoodpory tusz do kresek umożliwia precyzyjną aplikację. Doskonale podkreśla spojrzenia. Szybko schnie, nie kruszy się i nie rozmazuje.
Kolory:
090 - black velvet
084 - brąz.
Testowany oftalmologicznie.

/s/

Lubię

Moje drugie podejście do eyelinerów zakończone sukcesem.
Pierwszy, który kupiłam posiadał pędzelek i aplikacja sprawiała mi trudności. Przez długi czas używałam tylko kredek.
Ten produkt z kolei posiada końcówkę podobną do flamastra. Jest cudowna. Wykonanie nim idealnie równej kreski jest dziecinnie proste. Bardzo szybko wysycha. Wytrzymuje w niezmienionym stanie nawet całonocną zabawę. Co prawda demakijaż nie jest już taki prosty, ale w końcu coś za coś.

całkiem całkiem

mój pierwszy eyeliner miał pędzelek z włosia, tutaj jest wyprofilowana końcówka w stylu flamastra i na początku było mi ciężko nią operować, choć wydaje się, że jest to udogodnienie. czerń jest intensywna, ale mam wrażenie, że aplikator ma tendecję do lekkiego zasychania i czasem w połowie malowania kreski kolor blednie. plusem jest możliwość poprowadzenia zarówno ultracienkiej jak i grubej kreseczki. opakowanie raczej stabilne, ale nieestetycznie starły się napisy.Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taki sobie

liner ma bardzo ładny, intensywnie czarny kolor, długo wytrzymuje na powiece, nie ściera się. dla mnie minesm jest to, że kreska na powiece nie jest matowa tylko błyszcząca a tego nie lubię. poza tym, po około 2 tygodniach odpadł mi aplikator od tego patyczka, przez co liner nadawał się tylko do kosza - głównie dlatego daję tylko 2*

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Ojojoj!

Linerowe kreseczki dażę miłością niezmienną, toteż narzędzia do ich wykonania testuję nieustannie. Astor! Produkt niewątpliwie niebanalny w tej konkurencji bo zdecydowanie stanowi - niezniszczalny - wręcz element makijażu :) Żarty na bok, natomiast w tym wypadku słowa long lasting rzeczywiście mają pokrycie, nie stanowiąc jedynie pobożnych życzeń producenta. Liner jest w odcieniu super głębokiej czerni, zarówno w momencie aplikacji, jak i po wyschnięciu, na które z kolei nie czekamy wieczność, a to bardzo ważne. Aplikator w formie sztywnego pałąka nie jest tu co prawda plusem, dlatego też używam pędzelka, bo to zawsze ułatwia mi równomierne naniesienie ale świetne "zachowanie się" samego produktu, przy całodziennym eksploatowaniu make upu jest dla mnie o wiele ważniejsze od dobrodziejst, jakie jest nam w stanie zaoferować sama buteleczka. Zdecydowanie POLECAM, bardzo dobry kosmetyk w równie przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: ok 3