Lipgloss

Lipgloss

Seria błyszczyków do ust LIPGLOSS zapewnia intensywną pielęgnację połączoną z efektownym makijażem. Delikatny olejek nawilża i odżywia usta niczym sok ze świeżych owoców, nadając im efektowny blask. LIPGLOSS łagodzi podrażnienia naskórka, pozostawia barierę ochronną zabezpieczającą usta przed wysychaniem i pękaniem. Systematyczne stosowanie błyszczyka sprawia, że usta uzyskują przyjemną gładkość, są miękkie, zdrowe i pełne życia. LIPGLOSS jest niezwykle wydajny, a wygodna forma opakowania roll-on ułatwia nanoszenie ochronnej warstwy olejku na usta. Produkt testowany dermatologicznie.
LIPGLOSS - błyszczyki do ust dostępne w następujących rodzajach:
- Jabłko
- Jeżyna
- Truskawka
- Banan
- Wiśnia
- Morela

Cena: 4zł

nie, jeszcze raz nie

Do plusów mogę zaliczyć tylko wydajność i ładny, owocowy zapach, ale reszta do kitu. Najgorzej, że wysusza usta i jak zasycha to zostawia białe ślady. Kojarzy mi się z dzieciństwem, to był mój jeden z pierwszych błyszczyków. Tylko dlatego dorzucam jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: dawna

nie dla mnie

minusy
miał odżywiać a wysusza usta
znika po dosłownie 30 sekundach
nieładny zapach (mam wesję truskawkową)
napisy z opakowania szybko się scierają co wygląda nieestetycznie
błyszczyk wycieka z buteleczki
zbyt rzadka leista konsystencja która spływa z ust
plusy
jest tani ale go już nie kupię ...

przeciętny

Nic szczególnego, jak wiele innych błyszczyków. Szybko wchłania się i zasycha na ustach- błyszcząca warstwa znika. Trzeba często smarować usta powtórnie. Opakowanie roll-on jest wygodne w użyciu, więc można sobie pozwolić na częste poprawki. Jednak błyszczyk może wylewać się z buteleczki... Bardzo niska cena. Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie