Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Cena już od 33,68 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

Najlepsza woda termalna jaką znam!

Bardzo lubię produkty Avene, a wśród nich na wyróżnienie zasługuje woda termalna (którą stawiam o wiele wyżej niż Vichy).
Aplikowana przed lub po makijażu spełnia swoje zadanie - koi skórę, łagodzi podrażnienia, niweluje zaczerwienienia, albo po prostu odświeża makijaż (szczególnie zimą w pomieszczeniach ogrzewanych lub latem, gdy ukrop leje się z nieba).
Nie wiem do końca, na czym polega ten fenomen wody termalnej. W moim odczuciu - działa fenomenalnie. Mogę zapomnieć wielu rzeczy w torebce, ale wodę termalną mam zawsze! Mój KWC!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568206].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykła woda w sprayu

Nie wiem nawet od czego zacząć. To chyba produkt na którym właściciele marki zarabiają grube pieniądze. To zwykła woda (tak, wiem, ze termalna , ale ciągle woda ze źródła wypływająca z ziemii) zamknięta w sprayu.
Mieszkam blisko gór i unas wód i źrodeł termalnych jest cała masa, wolę wydać tych kilka euro i wymoczyć się tam cała niż kupować małe opakowanie wody w sprayu. Znam też kilka dzikich źródeł w góach, gdzie można się wymoczyć za darmochę ;) Płącić 40zł za 300ml wody to jak płacić za powietrze... absurd.

Działanie produktu, cóż jak to woda, schłodzi, złagodzi, nic szałowego. Fajne, ale da się bez niej żyć.

Gdyby nie to, że produkt dostałąm w prezencie, pewnie w życiu mariana bym po niego nie sięgnęła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567416].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukojenie

Woda wspaniale koi skórę przesuszoną twarz, przynosi ulgę dla przegrzanej skóry. Super chłodzi. W upalnie dni wystarczy psiknąć a powiew wiatru dokończy dzieła i schłodzi skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552721].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Nie rozumiem zachwytu :(

W porównaniu do fantastycznej wody Uriage, która naprawdę koi i przyspiesza regenerację - Avene wypada słabo :(

Jest ślicznie zapakowana i ma super rozpylacz, lecz dla mojej skóry nie zrobiła nic wyjątkowego :(

Lubię używać wodę przed aplikacją olejku, lecz tutaj nie odczułam żadnej różnicy.

Szkoda, lecz to może moja skóra za nią nie przepada i woli mocniejsze doznania jak u Uriage :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547656].usefull || 0 }}% pomocna.

100% uspokojenia skóry

Na początku zaznaczę, że nie mam wrażliwej skóry. Ale mam skórę z tendencją do wysuszania, a to potrafi być momentami bardzo uciążliwe (szczególnie latem na wyjazdach, gdy skóra wariuje, czy zimą przy różnicach temperatur, lub przy klimatyzacji). Teraz moja skóra jest już zdecydowanie normalniejsza i nie sprawia kłopotów, ale były czasy, kiedy otarła się o AZS i naprawdę niewiele jej pomagało.
Wtedy koleżanka poleciła mi wodę Avene. Pierwsza myśl: jakim cudem jakaś woda miałaby pomóc niemal atopowej skórze?

I okazuje się, że ta woda naprawdę jest skuteczna - koi podrażnienia, doskonale poi suchą skórę i likwiduje wszelkie uczucie ściągnięcia. I przede wszystkim likwiduje suchość cery przy dłuższym stosowaniu. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Avene uratowała moją skórę i z czasem pomogła mi sprowadzić ją z poziomu suchej do normalnej, jedynie z czasową tendencją do wysuszania.

Teraz jest to dla mnie kosmetyk obowiązkowy. Próbowałam innych wód termalnych (Vichy, Uriage, Iwostin i inne nie zapamiętane), ale żadna nie zastąpiła mi Avene - ten skład mineralny jest najlepszy dla mojej skóry i zdecydowanie najskuteczniej koi podrażnienia. Oczywiście trzeba pamiętać o osuszeniu skóry chwilę po użyciu, żeby nie odparowała nam razem z wilgocią w naskórku (spryskuję dość mocno , przykładam na chwilę dłonie do twarzy, żeby woda lepiej się wchłonęła i po momencie oklepuję skórę ręcznikiem).

Zawsze, obowiązkowo na wakacjach - jedyne, co ratuje mi skórę po słońcu i morskiej wodzie. Jest dostępna wersja w mniejszej butelce, idealnie na podróż. Sprawdza się też w przypadku gojenia poparzonej na słońcu skóry (testowane na partnerze, który z fototypem iście skandynawskim potrafi spiec się nawet pod parasolem i filtrem 50, ratunek z pomocą Avene był kilkakrotnie nieodzowny).
Stosuję także na miejsca podrażnione po depilacji.
Można też pryskać nią na makijaż celem odświeżenia w ciągu dnia (lub jego scalenia i zlikwidowania pudrowości - pryska delikatną mgiełką więc nadaje się do tego celu). I ta ochłoda w upały!
Teraz Avene wiecznie gdzieś wyziera z różnych zakamarków mojego mieszkania: z kosmetyczki, nocnej szafki, z torebki...

Moje dodatkowe zastosowanie - przed użyciem peelingu, zamiast moczyć twarz wodą z kranu, spryskuję Avene. Przy maseczkach - zawsze przed użyciem też nawilżam nią skórę, żeby maseczka "uwięziła" więcej wody w skórze. Można też wklepać np. serum w jeszcze wilgotną skórę (wtedy nie musimy obawiać się wysuszenia przy odparowaniu).

Cena jest dość wysoka, szczególnie że zazwyczaj kupuję gargantuicznych rozmiarów butlę ;) jest jednak warta tej ceny, a w największym opakowaniu starcza naprawdę na długo.
Opakowanie jest solidne, dozownik się nie psuje, mgiełka jest rozproszona i przyjemnie delikatna.

Dziwne i podejrzane, woda co działa jak lekarstwo, nie potrafię rozpracować tego fenomenu - ale trzeba mieć pod ręką. Zdecydowanie KWC, polecam, polecam, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520696].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt idealny

OPAKOWANIE +++
Bardzo poręczne, szata graficzna prosta, jak najbardziej przypadła mi do gustu.
ZAPACH +++
Neutralny.
DZIAŁANIE +++
Woda termalna od Avene przynosi upragnione ukojenie dla skóry (wrażliwce wiedzą o co chodzi), a przy tym subtelnie nawilża i nawadnia. Dla mnie strzał w dziesiątkę! Jest to produkt, któregp nie da się zastąpić żadnym innym.
Dodatkowym plusem może być to, że latem dobrze chłodzi! Sama przyjemność użytkowania.
EFEKTY +++
Uspokojona, nawilżona cera. Czego chcieć więcej?
CENA ++
Spora pojemność, jednak cena mimo wszystko wysoka (zważywszy na to, że to jedynie woda termalna, czyli maleńki element kosmetyków, które używamy i na które wydajemy pieniądze).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wysusza

Moja atopowa skóra polubiła się z tą wodą :)
Najczęściej używam jej zaraz po prysznicu, by ukoić skórę lub po zmyciu maseczki. Później nakładam krem na noc.
Uważam, że ta woda spełnia swoje zadanie. Nie zauważyłam długotrwałego działania wody, żadnych dłuższych efektów, jednak na tyle na ile jej używam sprawdza się w taki sposób, w jaki tego oczekiwałam. Plus za wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496436].usefull || 0 }}% pomocna.

Zamiast toniku

Wodę kupiłam z polecenia koleżanki, która ma cerę bardzo podobną do mojej: przetłuszczająca się, z zaskórnikami, zaczerwienieniami i przebarwieniami.
Podeszłam do tego produktu dość sceptycznie, ale zaczęłam stosować zamiast toniku - rano i wieczorem. Już po tygodniu zauważyłam znaczne wyciszenie skóry, zmniejszenie zaczerwienień i zaskórników, cera się wyrównała i wyglądała świeżo. Przy dalszym stosowaniu niespodzianki na twarzy zaczęły całkowicie znikać.
Plusem jest też niesamowite odświeżenie i lekkie chłodzenie, co jest bardzo istotne dla skóry zmęczonej kuracjami przeciwtrądzikowymi.
Na pewno będę sięgała po ten produkt w lecie, szczególnie na wyjazdach.
Cena jest adekwatna do wydajności - stosuję już od miesiąca, a butelka dalej jest ciężka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458167].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem po co to kupiłam

Nie rozumiem w ogóle tego produktu.
Nie widzę, żeby w jakikolwiek sposób działał.
Można go używać, żeby się przyjemnie schłodzić w lato, albo w biurze w ciągu dnia. Ale nie widzę powodu, dla którego nie mogłabym uzywać do tego zwykłej wody w butelce z odpowiednim psikaczem?
Opakowanie jest ładne, estetyczne, dobrze rozprowadza produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405171].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Sama nie wiem jak ocenić tą wodę termalną. Używałam ją zeszłym latem czyli 2015, tak wiem dawno ale tego lata już jej nie kupiłam. Owszem chłodziła ona przyjemnie, dawała uczucie świeżości, była bardzo wydajna a opakowanie wygodne. Jednakże w ogóle nie nawilżała twarzy. Trochę taka woda tylko bardziej czuło się rześkość po jej zastosowaniu. Jak dla mnie kiepsko jak na tą firmę.
Ocena 3 (za orzeźwienie, świeżość, higieniczne, wygodne opakowanie i wydajny produkt).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403596].usefull || 0 }}% pomocna.