Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Eau Thermale

Cena już od 27,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 106

kocham ją!

ta woda to moje wybawienie! moja skóra jest megakapryśna i parę miesięcy temu uznała, że będzie czerwoną, przesuszoną, szorstką i piekącą skorupką. w akcie rozpaczy uznałam, że przetestuję wodę termalną (nigdy wcześniej nie uważałam za stosowne w nie inwestować - woda to woda). złapałam 2 50-mililitrowe wody - Avene i Uriage - i zaczęłam testy :)

Uriage jest przeciętna (w kierunku: nie sprawdziła się, ale nie zaszkodziła), za to Avene jest cudowna! koi, nawilża, nie podrażnia, nie uczula, sprawiła, że moja skóra jest gładka, miękka i rozjaśniona. skończyły się też problemy z przesuszeniem i podrażnieniami. jestem do niej niemal organicznie podpięta (mam dużą butlę 400 ml w domu i małą 50 ml w torebce) - teraz używam jej kilka razy dziennie, ale na początku psikałam nią co pół godziny albo i częściej :D

aaa, jest też całkiem wydajna, bezwonna i można ją znaleźć w dobrej cenie (poza SuperPharmem ;))
nie zamienię jej na żadną inną <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Najlepsza woda termanlna

Próbowałam kilku wod termalnych, ale ta z Avene jest zdecydowanie moją ulubioną. Nie tylko wykazuje świetne działanie pielęgnacyjne - łagodzi podrażnienia, nawilża, przynosi komfort skórze, ale również widocznie poprawia jej stan.
Polubiłam ją jednak szczególnie za efekt jaki daje zastosowana na makijaż. Świeżo wykonany utrwala oraz "scala" powodując, że wygląda lepiej, ale można też użyć jej do odświeżenia go w ciągu dnia.
Plus, że występuje w różnych pojemnościach, w tym małej - idealnej do torebki. Jest też wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173133].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 64

Fajna woda

Kiedy miałam uczulenie po pogryzieniu przez "robaki" bardzooo złagodziła swędzenie. W lato fajnie odświeża i lekko chłodzi. Podczas upałów psikam nią dekolt. Używam też przed wykonaniem makijażu. Trochę zmniejsza mi rumień na twarzy. Czuć że buzia jest gładsza i milsza w dotyku.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105126].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 11

Dobra woda termalna.

Moja druga woda termalna, poprzednio miałam tę z Uriage.
Używam jej przed nałożeniem makijażu i po użyciu peelingu wieczorem.

+ ładna butelka
+ łatwa w użyciu
+ nawilża
+ twarz po niej jest miękka
+/- cena
+/- wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 697

Nawet nawet

W zasadzie u mnie każda woda termalna się sprawdza. Avene to była moja druga czy trzecia woda i od tamtego czasu często gości w mojej kosmetyczce.

Zalety:
- zgrabna butelka
- atomizer, który tworzy lekką i bardzo przyjemną mgiełkę
- dwie wersje pojemności: można dostać 200 i 500 ml
- bardzo ładnie koi podrażnioną skórę
- w letnie upały cudownie odświeża i orzeżwia skórę jeżeli wcześniej zostanie włożona do lodówki

Wady:
- dość wysoka cena regularna

Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 340

bardzo fajna

Odkad zmieniłam swoja pielgnacje i zaczełam działac godnie z zasada mniej znaczy wiecej woda teramlan jest dla mnie obowiazkowym punktem programu ;)
Spryskuje twarz po kazdym , wieczornym oczyszczeniu , odczekuje chwilke , nie osuszam skory tylko w jeszcze wilgotna wmasowywuje olejek pielegnacyjny.
Efekty sa zachwycajace, takie kombo juz od dobrych kilku miesiecy zastepuje mi krem na noc.
Łagodzi i jakby \'\'uzdrawia\'\' podrazniona skore, odswieza, jest niedroga- ja za 50 ml w jednej z lubelskich aptek płace 4, 90.
Wydajna, atomizer sie nie zacina, sparwnie dozuje produkt.
Kupuje w ilosciach hurtowych.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043159].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Najlepsza woda termalna jaką kiedykolwiek miałam!

To jest najlepsza woda termalna z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia!
Zaczęło się od podbierania mojej siostrze;) a skończyło na obkupieniu się nią w promocyjnej cenie 24 zł/300 ml

Zalety
+cena
+wydajność
+przyjemne, bardzo przyjemne ukojenie dla cery
+fantastycznie odświeża
+jest dość dostępna
+atomizer się nie zacina
+nie podrażnia skóry
+ma szerokie zastosowanie
+nie lepi się

Wady:
nie zauważyłam.

To mój must have!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038762].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Nie dla mnie

Kupiłam ją do spryskiwania pędzla do podkładu, ale czytając artykuły o korzystnym wpływie wód termalnych na cerę (szczególnie suchą i wrażliwą jak moja) stosowałam ją również do pielęgnacji codziennej.
I tu następuje moje rozczarowanie. Po pierwsze nie zauważyłam poprawy kondycji skóry. Dodatkowo jest z tym jednak trochę zabawy - to całe spryskiwanie, później osuszanie - zdecydowanie nie dla mnie. Po trzecie zepsuł mi się atomizer z jeszcze ok. 1/4 produktu, przez co zmuszona byłam wyrzucić butelkę do kosza.
Polecam osobom, które lubią sobie odświeżać w ten sposób twarz. Mi wystarcza jednak zwykłe przemycie twarzy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034374].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Bardzo lubiana przez dermokonsultantki

Zdecydowanie moja ulubiona pod względem działania, aplikatora i kompozycji minerałów. Jest też najbardziej lubianą wśród innych dermokonsultantkek, z którymi rozmawiam.

Aerozol rozpyla bardzo małe kropelki, co czyni Avene liderem wśród wód termalnych do utrwalania makijażu.
Świetnie chłodzi też w upalne dni, dlatego jest absolutnym niezbędnikiem w torebce podczas wakacji, w tym podróży w samolocie, które często odwadniają skórę.

Świetnie koi i łagodzi podrażnienia.

Może służyć także jako substytut toniku do twarzy, pod warukiem, że produkt do oczyszczania ma pH naturalne dla skóry, a więc gdy myjemy buzię mydłem to potrzebujemy standardowych toników neutralizujących odczyn skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 157

polecam dla alergików

jestem strasznym alergikiem na różne pyłki trawy brzozy itd a w tym roku jak nigdy alergia najbardziej drażniła mi oczy i twarz więc podczas kolejnej wizyty w aptece po "coś" kojącego na uporczywe swędzenie w koszyczku leżały te wody w małych wersjach po 50ml a więc idealne dla mnie do noszenia w torebce a przy okazji przy ilościach kremów i leków jakie musiałam kupić nie szarpnęło mi mocno portfela (7,90zł).

woda jest idealnym uzupłenieniem mojej kuracji, jak jest mi gorzej albo potrzebuje natychmiastowej ulgi to psik psik i jest o niebo lepiej. Używam jej kilka razy dziennie także do ujednolicenie makijażu i sprawuje się super, na twarz i na oczy dla alergików jak znalazł nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez niej. Lubi ją także mój facet najlepiej prosto z lodówki na orzeźwienie twarzy albo do samochodu. Lubię kosmetyki Avene przy mojej wrażliwej i alerigcznej cerze są idealne a ta woda jest kropką na i.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020101].usefull || 0 }}% pomocna.