Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

Dobry kosmetyk, choć zbyt drogi..

Formuła wody jest bardzo lekka. Rzeczywiście fajnie odświeża i koi skórę. Jest dobra dla cery wrażliwej, skład jest w porządku, nie ma drażniących składników. Jedyne, co mnie zaskoczyło, to fakt że bardzo szybko mi się skończyła, nie wiem czy to nie kwestia zbyt małej wydajności.

Niezbędna przy skórze wrażliwej

Przez dłuższy czas stosowałam wodę termalną Uriage, jednak lubię zmiany więc teraz króluje u mnie Avane :-)
Wodę termalną kupuje z myślą o mojej córce, która ma bardzo wrażliwą, atopową skórę.

U dziecka stosuję ją do wszystkiego - do oczyszczania, odświeżenia, czy złagodzenia problemów skórnych. Przydaje się zwłaszcza teraz kiedy na zewnątrz panują upały, a w środku często jest włączona klimatyzacja. Córce lubią przesuszać się policzki, jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji udało się to opanować. Czasami używam jej na sobie lub na mężu, zwłaszcza kiedy czuje, że skóra wymaga ukojenia. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, działa lepiej niż nie jeden tonik.

Woda ma bardzo wygodne opakowanie z atomizerem, w zależności od potrzeb rozpylam ją bezpośrednio na skórę, lub zwilżam płatek kosmetyczny.
Jest bardzo wydajna, zazwyczaj stosuje ją kilka razy dziennie, czasami również na sobie czy mężu, a mam wrażenie że nie doszłam jeszcze do połowy opakowania.
Podsumowując bardzo polecam, przydatny produkt.

Jestem na tak!

Woda termalna Avene w spray'u jest to mój hit!Towarzyszy mi w pielęgnacji twarzy i ciała od kiedy pamiętam .Jest moim niezbędnikiem latem , łagodzi podrażnienia posłoneczne , działa bardzo nawilżająco i kojąco.Polecam!

Idealna do pielęgnacji cery.

Wodę termalną z Avene kupiłam przez dobre opinię oraz chciałam też zamienić tonik na wodę termalną. Avene kupiłam w aptece w dość dobrej cenie (promocja), jednak uważam że bez promocji woda ta jest bardzo droga. Podoba mi się wygląd buteleczki oraz estetyka i minimalizm firmy Avene. Woda posiada bardzo dobry atomizer jaki wytwarza delikatną mgiełkę która przypomina drobny proszek, dzięki temu jest to bardzo wydajny produktu. Avene stosuję głównie na twarz po umyciu jej wcześniej żelem i przed nałożeniem kremu, nie osuszam tej wody termalnej tak jak zaleca nam producent ponieważ dzięki temu że zostaje ona na mojej buzi matowi mi ją i lekko ściąga pory przez co moja mieszana cera i przetłuszczająca się w strefie T nie świeci się tak szybko po nałożeniu kremu. Woda termalna od Avene wspaniale łagodzi podrażnienia na buzi, z każdym dniem moja skóra jest coraz to lepsza i ładniejsza (stosuję też inne kosmetyki do twarzy z wodą termalną z Avene La Roche Posay i Dermedic), zastosowałam ją też pod pachami po wieczornym goleniu, stosuję ją tam też wtedy gdy zmywam antyperspirant lub dezodorant bez soli aluminium, woda bardzo dobrze się do tego sprawdza. Woda od Avene nie posiada zapachu i nie wyczuwam w niej też smaku gdy przez przypadek dostanie mi się do ust. Jestem zadowolona z tego kosmetyku/produktu.

Nice ;)

#Avene - Woda termalna
Nie wiem co za bardzo można napisać o wodzie termalnej, ma mnóstwo zastosowań, ale na pewno...
✔ Mgiełka pryska nie do końca drobną mgiełką, ale wybaczam
✅ Pięknie koi skórę (sprawdzone na podrażnieniach po kosmetykach)
✅ Tonizuje
✅ Pięknie nawilża i chłodzi skórę w lato
✅ Jest bardzo wydajna, bardzo!
✅ Świetnie sprawdza się jako 'zwilżenie' gąbeczki przed makijażem, jako podkład pod olejowanie włosów
Polecam, naprawdę!

Przyjemna

Jest to moja pierwsza woda termalna i już wiem, że następnym razem zakupię innej firmy z uwagi na to, iż po spryskaniu się tą od Avene należy przetrzeć buzie wacikiem czy chusteczką. Nie wiedziałam niestety tego w momencie zakupu także ostrzegam! Gdy nie będziemy osuszały buzi po użyciu to woda może wysuszać.
Jeżeli chodzi o sam produkt no to chyba jest okej, nie zauważyłam jakichś cudów na twarzy, jedyne co to przyjemne odświeżenie i ochłodzenie w cieplejsze dni. Używam ją często po myciu twarzy aby nie pozostawała na buzi taka woda z kranu.

Cudowna❤

Woda termalna od avene naprawdę mnie zachwyciła. Jest ona bardzo łatwo dostępna i starcza na bardzo długo. Jest moim must-have na każdą podróż a także na co dzień w domu☺. Używam ją codziennie rano, kiedy nie jestem wymalowana w przerwach w ciągu dnia, ponieważ cudownie odświeża a także przed snem i nałożeniem kremu na noc☺. Używam jej często jako pomoc przy kompletnym zmyciu makijażu a dokładniej: gdy zmyje już makijaż żelem bądź płynem micelarnym opsikuje wacik i twarz wodą by zakończyć ten etap pielęgnacji i sprawdzić czy na pewno dokładnie oczyscilam twarz

Bardzo dobra

Pierwsza używana przeze mnie woda termalna. Kupiłam ją na wakacje i nie załowałam. Doskonale odswieżała i koiła skórę podrażnioną przez słońce. Bardzo wydajna.

Niezastąpiona

Uwielbiam w tej wodzie wszystko - za to, że jest bardzo delikatna , przyjemnie chłodzi twarz, nawilża, znosi efekt napiętej (niezdrowo) skóry, odświeża, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Stosuję ją naprzemiennie z wodą termalną z Vichy, jednak tę oznaczam jako hit. Bardzo dobrze, że jest w różnych wersjach opakowań, wersję mini zabieram ze sobą w podróż lub do torebki w letnie dni.

Mój Must Have na lato

Zawsze wykupuje cały zapas. Jest tania i świetna. Nawilża suchą skórę i odświeża. Idealny na upalne lato kiedy chcemy odświeżyć lepką skórę. Cóż to chyba wszystko, nie jest ona przeznaczona do utrwalania makijażu więc tego oceniać nie będę .

Super!

Bardzo dobrze nawilża moją skórę twarzy. Używam go codziennie. Przyjemnie mnie orzeźwia co rano. Po spryskaniu nim twarzy, czuję się przyjemnie nakręcona na cały dzień :-)

Przydatna ale nie must have

Odświeża, koi skórę po treningu czy poprostu zaczerwienioną od gorąca. Cena już niestety niezbyt adekwatna.
Poza ukojeniem i odświeżeniem nie zauważyłam innych właściowści.