Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

bez rewelacji

wody termalnej używam nie tylko latem, dla odświeżenia i ochłody, ale także w inne pory roku, po oczyszczeniu twarzy. na lekko wilgotną nakładam krem, jak pierwsza warstwa się wchłonie, nakładam kolejną. mam wrażenie, że dzięki temu skóra jest lepiej nawilżona.
woda Avene spełnia swoją funkcję, ale zniechęciłam się po 1 opakowaniu, bo zepsuł się atomizer nim skończyłam produkt. może to był felerny egzemplarz, ale od tamtej pory kupuję La Roche Posay lub Vichy.

Przydatna

Woda termalna jest dla mnie produktem przydatnym,mimo że wiele osób uznaje ją za zbędną, ja znajduje dla niej kilka zastosowań.
Umówmy się, jest to woda czyli produkt który odświeża, chłodzi, może koić skórę ale nie ma większego działania pielęgnacyjnego. Dla mnie w wodach termalnych bardzo ważnym elementem jest atomizer. Jest to produkt który aplikuje tylko na twarz i dekolt więc ważne jest dla mnie aby była to przyjemna aplikacja, bardziej w zbliżona do bryzy i mikro kropelek niż do kropel deszczu.
Woda marki Avene ma bardzo dobry atomizer, przyjemnie otula twarz kropelkami dając poczucie chłodu, lekkiego nawilżenia. Nie spływa nam po twarzy rozmazując przy tym makijaż, tylko delikatnie osadza się na skórze.
Stosuje ją w lecie jako formę odświeżenia i schłodzenia twarzy. Często na wykończenie makijażu, moim zdaniem lekko scala puder i podkład i ładnie "nawilża" makijaż. Stosuję ją także kiedy nakładam maseczki z glinki aby opóźnić ich wysuszenie na twarzy. Woda jest dość wydajna, oczywiście w lecie używam jej znacznie częściej niż w zimie.

Je taime

Kocham te wode. Kocham termy, Kocham komfort jaki daje ten prtodukt nie potrafię zliczyc ile buteleczek zużyłam, od pierwszego zakupu z gratisowym dodatkiem tej wody.
Daje komfort.
Używam w upały.
Używam czasem w pracy ( klima) ktora wysusza na wior...

Uzywam do zraszania maseczek.
Uzywam ja, TŻ i nasze pachole.
Produkt ten jest moim KWC i praktycznie mam zawsze w torebce malą flaszunię.

depilacja brwi

Pierwsza

Od wody zaczęła się moja przyjaźń z Avene. Kiedyś moja cera była bardziej wrażliwa i naczynkowa. Koleżanka mi ją poleciła. Najpierw kupiłam 50 ml na przetestowanie. Idealne w podróży i do torebki. Już niewiem ile butelek zużyłam czy to 250,300 ml.
Z upływem czasu skóra mi się uspokoiła maczynka mniej widoczne. Koiła po wieczornym demakijażu, idealna do spryskiwania maseczek. Stały kosmetyk w pielęgnacji. Kosmetyki z Avene mi odpowiadają na stałe w programie pielęgnacji. Naczynka mam praktycznie słabo widoczne. Jestem też po laserze. Spryskiwałam po zabiegu, złagodziła opuchliznę. Miałam wody konkurencji ale nie to samo. Czegoś mi brakowało.
Kupuję w Niemczech i w Polsce.
Wydajna spokojnie wystarczy na kilka miesięcy

perfekcja

Woda termalna wspaniale odświeża, orzeźwia, idealna na upalny dzień, ale także w chłodniejsze dni, kiedy zaczynają wszędzie grzać kaloryfery. Zawsze mam ją w torebce, od kiedy pierwszy raz spróbowałam jej (była dodatkiem w gazecie). Teraz jest to mój hit!

Zbędna

Zużyłam duże opakowanie tej wody i po prawdzie trochę się z nią męczyłam. Nie zauważyłam, żeby dawała cokolwiek dobrego mojej skorze (w sumie złego też nie), po prostu zwykła psikawka do twarzy. Nie odnotowałam ukojenia cery, czy czegokolwiek innego, a stosowałam ją jako tonik, czyli po umyciu twarzy. Dodatkowo bardzo nieprzyjemne było dla mnie uczucie chłodu podczas psikania, nienawidzę tego (dlatego też maseczki w płachcie nie są jakoś specjalnie dla mnie, ja po prostu nie lubię zimna na twarzy), a ona takie uczucie właśnie dawała. Także super, jeśli komuś to się sprawdza, ale dla mnie taka woda to zupełnie zbędny gadżet, bo nie znajduję dla niej użytku.

Uwielbiam, produkt ponadczasowy na zawsze!

Woda termalna towarzyszy mi od kiedy pamiętam w pielęgnacji twarzy i ciała. O wodzie termalnej jej działaniu i skuteczności z jaką łagodzi podrażnienia spokojnie można by napisać elaborat na miarę pracy magisterskiej, bo uważam to za produkt ponadczasowy i rewelacyjny, na miarę naszych czasów.
Woda termalna towarzyszy mi w małym formacie w torebce, w dużym formacie na łazienkowej toaletce. Idealnie koi i łagodzi podrażnienia, świąd, łagodzi zaczerwienienia. Idealna po złuszczaniu twarzy, kiedy nie można zabardzo traktować cery innymi specyfikami. Jest neutralna, naturalna i jest to jeden z nielicznych produktów, których jestem pewna w 100%
Świetnie odświeża skórę, nadaje jej wypoczęty wygląd, uczucie ściągnięcia skóry to dla niej żadne wyzwanie.
Woda termalna jest produktem bardzo wszechstronnym, moja cera ją uwielbia. Szybko nie zrezygnuje

Świetna alternatywa dla toniku

Jako tonik tak naprawdę można teraz stosować wiele rzeczy, a więc warto to robić aczkolwiek wtedy, gdy to już nasza cera jest naprawdę oczyszczona i to dogłębnie, a nie tylko powierzchownie.

Woda termalna Avene jest polecana dla skór wrażliwych podatnych na podrażnienia, które zmagają się z uczuciem ściągania czy też dyskomfortu.

Moja cera jest skórą mieszaną i jak najbardziej skłonną do wszelakich podrażnień, a zatem taka forma kosmetyku, czy też toniku bardzo ładnie poradziła sobie z podrażnieniami, z ukojeniem zaczerwienień, czy też ze zmianami trądzikowymi, które często bywają bolesne, pulsujące, obrzmiałe, czy też swędzące, a po spryskaniu wodą skóra natychmiastowo zostaje ukojona.

Zapach delikatny i naturalny.

Bubel

Spray przestal dzialac w polowie opakowania, natomiast nie rozpylac, a 'wylewac' płyn, po zuzyciu zaledwie 1/3 zawartosci. Od produktu w tej cenie oczekiwalabym, aby system rospylajacy dotrwal do konca uzytkowania opakowania. Taka sytuacja zdarzyła mi sie po raz drugi.
Jesli chodzi o zawartosc. Woda jak woda. Lepiej kupić wodę mineralną i przelac ją do spryskiwacza.

Koi

Woda termalna musi u mnie być tak jak tonik.Jest idealna w czasie upałow,po opalaniu czy po zdjeciu maseczki.Ma dzialanie kojące i uspokajajace skore. Duze ekonomiczne opakowanie latem trzymam nawet w lodowce,zeby spryskac sie chlodna mgielka.

Fajnie chłodzi

Tak naprawdę nie wiedziałam w ogóle jak jej używać wyczytałam w internecie, że wystarczy nią po prostu spryskać buzię i osuszyć lekko ręcznikiem. Woda działa nawilżająco, orzeźwiająco a także przedłuża makijaż. Jestem z niej bardzo zadowolona woda świetnie nawilża skórę tylko trzeba po spryskaniu osuszyć buzię inaczej efekt będzie odwrotny. Skóra jest miękka, nie wygląda na zmęczoną a w upały chłodna woda wspaniale orzeźwia. Nie zauważyłam żadnego wysypu krostek ani uczucia ściągnięcia skóry.

Używa produktu od: próbka

Woda w sprayu

Moje pierwsze myśli to jak sprzedać zwykłą wodę za kilkadziesiąt razy większą ceną. Nawet w długim opisie producenta produktu nie jestem w stanie doszukać się co właściwie ta woda ma powodować oprócz ukojenia skóry. I tu w tym przypadku jednak muszę przyznać rację, bo ukojenie przynosi, szczególnie w upalne dni. Ukojenie i przyjemny chłód. Bardzo przydało mi się podczas wizyty w szpitalu w czasie upałów. Zwykła zimna woda podejrzewam dałaby podobny efekt ale przegrałaby z łatwością aplikacji i szybkością wchłaniania.
Także jest ukojenie, jest uczucie chłodu, jest łatwe użycie ale czy to warte tych pieniędzy?!