Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Cena już od 27,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

Znasz skład tego produktu?

przyjemna mgiełka

Wśród wód termalnych z jakimi miałam styczność ma chyba najlepszy rozpylacz. Jest to bardzo delikatna mgiełka.

- odświeża, koi, łagodzi oraz chłodzi,
- u mnie sprawdza się latem szczególnie w wakacje,
- nie jest mi niezbędnym produktem gdyż nie mam skóry wrażliwej

- należy pamiętać, że nie należy jej pozostawiać do wyschnięcia gdyż może wysuszać skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265373].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Powiem szczerze, że nie widzę sensu kupowania wody termalnej. Moja cera zwyczajnie jej nie potrzebuje. Ale wodę Avene dostałam w prezencie, a że akurat było lato, to postanowiłam ją zużyć i okazała się całkiem przyjemna.

Efekt był przyjemny: nawilżający, odświeżający, kojący. Woda dobrze się rozpyla - delikatną mgiełką.

Natomiast dla mnie to kosmetyk jedynie na plażę - w innych sytuacjach zawsze mam pomalowane przynajmniej rzęsy i nie chcę niczym pryskać na twarz. Ale to już kwestia preferencji.

Plusy:
+odświeża, orzeżwia, chłodzi, koi
+delikatnie nawilża
+rozpyla się w postaci delikatnej mgiełki

Minusy:
-cena

Nie zostałam fanką wody termalnej samej w sobie, ale rozumiem, że są osoby, którym ona odpowiada. I im polecam Avene.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262703].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham ją!

ta woda to moje wybawienie! moja skóra jest megakapryśna i parę miesięcy temu uznała, że będzie czerwoną, przesuszoną, szorstką i piekącą skorupką. w akcie rozpaczy uznałam, że przetestuję wodę termalną (nigdy wcześniej nie uważałam za stosowne w nie inwestować - woda to woda). złapałam 2 50-mililitrowe wody - Avene i Uriage - i zaczęłam testy :)

Uriage jest przeciętna (w kierunku: nie sprawdziła się, ale nie zaszkodziła), za to Avene jest cudowna! koi, nawilża, nie podrażnia, nie uczula, sprawiła, że moja skóra jest gładka, miękka i rozjaśniona. skończyły się też problemy z przesuszeniem i podrażnieniami. jestem do niej niemal organicznie podpięta (mam dużą butlę 400 ml w domu i małą 50 ml w torebce) - teraz używam jej kilka razy dziennie, ale na początku psikałam nią co pół godziny albo i częściej :D

aaa, jest też całkiem wydajna, bezwonna i można ją znaleźć w dobrej cenie (poza SuperPharmem ;))
nie zamienię jej na żadną inną <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254986].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Najlepsza woda termanlna

Próbowałam kilku wod termalnych, ale ta z Avene jest zdecydowanie moją ulubioną. Nie tylko wykazuje świetne działanie pielęgnacyjne - łagodzi podrażnienia, nawilża, przynosi komfort skórze, ale również widocznie poprawia jej stan.
Polubiłam ją jednak szczególnie za efekt jaki daje zastosowana na makijaż. Świeżo wykonany utrwala oraz "scala" powodując, że wygląda lepiej, ale można też użyć jej do odświeżenia go w ciągu dnia.
Plus, że występuje w różnych pojemnościach, w tym małej - idealnej do torebki. Jest też wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173133].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna woda

Kiedy miałam uczulenie po pogryzieniu przez "robaki" bardzooo złagodziła swędzenie. W lato fajnie odświeża i lekko chłodzi. Podczas upałów psikam nią dekolt. Używam też przed wykonaniem makijażu. Trochę zmniejsza mi rumień na twarzy. Czuć że buzia jest gładsza i milsza w dotyku.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105126].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra woda termalna.

Moja druga woda termalna, poprzednio miałam tę z Uriage.
Używam jej przed nałożeniem makijażu i po użyciu peelingu wieczorem.

+ ładna butelka
+ łatwa w użyciu
+ nawilża
+ twarz po niej jest miękka
+/- cena
+/- wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100431].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet nawet

W zasadzie u mnie każda woda termalna się sprawdza. Avene to była moja druga czy trzecia woda i od tamtego czasu często gości w mojej kosmetyczce.

Zalety:
- zgrabna butelka
- atomizer, który tworzy lekką i bardzo przyjemną mgiełkę
- dwie wersje pojemności: można dostać 200 i 500 ml
- bardzo ładnie koi podrażnioną skórę
- w letnie upały cudownie odświeża i orzeżwia skórę jeżeli wcześniej zostanie włożona do lodówki

Wady:
- dość wysoka cena regularna

Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076956].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna

Odkad zmieniłam swoja pielgnacje i zaczełam działac godnie z zasada mniej znaczy wiecej woda teramlan jest dla mnie obowiazkowym punktem programu ;)
Spryskuje twarz po kazdym , wieczornym oczyszczeniu , odczekuje chwilke , nie osuszam skory tylko w jeszcze wilgotna wmasowywuje olejek pielegnacyjny.
Efekty sa zachwycajace, takie kombo juz od dobrych kilku miesiecy zastepuje mi krem na noc.
Łagodzi i jakby \'\'uzdrawia\'\' podrazniona skore, odswieza, jest niedroga- ja za 50 ml w jednej z lubelskich aptek płace 4, 90.
Wydajna, atomizer sie nie zacina, sparwnie dozuje produkt.
Kupuje w ilosciach hurtowych.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043159].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza woda termalna jaką kiedykolwiek miałam!

To jest najlepsza woda termalna z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia!
Zaczęło się od podbierania mojej siostrze;) a skończyło na obkupieniu się nią w promocyjnej cenie 24 zł/300 ml

Zalety
+cena
+wydajność
+przyjemne, bardzo przyjemne ukojenie dla cery
+fantastycznie odświeża
+jest dość dostępna
+atomizer się nie zacina
+nie podrażnia skóry
+ma szerokie zastosowanie
+nie lepi się

Wady:
nie zauważyłam.

To mój must have!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038762].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Kupiłam ją do spryskiwania pędzla do podkładu, ale czytając artykuły o korzystnym wpływie wód termalnych na cerę (szczególnie suchą i wrażliwą jak moja) stosowałam ją również do pielęgnacji codziennej.
I tu następuje moje rozczarowanie. Po pierwsze nie zauważyłam poprawy kondycji skóry. Dodatkowo jest z tym jednak trochę zabawy - to całe spryskiwanie, później osuszanie - zdecydowanie nie dla mnie. Po trzecie zepsuł mi się atomizer z jeszcze ok. 1/4 produktu, przez co zmuszona byłam wyrzucić butelkę do kosza.
Polecam osobom, które lubią sobie odświeżać w ten sposób twarz. Mi wystarcza jednak zwykłe przemycie twarzy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034374].usefull || 0 }}% pomocna.