Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cera
wrażliwa
w sprayu
płyn
>100ml

Fajnie chłodzi

Tak naprawdę nie wiedziałam w ogóle jak jej używać wyczytałam w internecie, że wystarczy nią po prostu spryskać buzię i osuszyć lekko ręcznikiem. Woda działa nawilżająco, orzeźwiająco a także przedłuża makijaż. Jestem z niej bardzo zadowolona woda świetnie nawilża skórę tylko trzeba po spryskaniu osuszyć buzię inaczej efekt będzie odwrotny. Skóra jest miękka, nie wygląda na zmęczoną a w upały chłodna woda wspaniale orzeźwia. Nie zauważyłam żadnego wysypu krostek ani uczucia ściągnięcia skóry.

Używa produktu od: próbka

Woda w sprayu

Moje pierwsze myśli to jak sprzedać zwykłą wodę za kilkadziesiąt razy większą ceną. Nawet w długim opisie producenta produktu nie jestem w stanie doszukać się co właściwie ta woda ma powodować oprócz ukojenia skóry. I tu w tym przypadku jednak muszę przyznać rację, bo ukojenie przynosi, szczególnie w upalne dni. Ukojenie i przyjemny chłód. Bardzo przydało mi się podczas wizyty w szpitalu w czasie upałów. Zwykła zimna woda podejrzewam dałaby podobny efekt ale przegrałaby z łatwością aplikacji i szybkością wchłaniania.
Także jest ukojenie, jest uczucie chłodu, jest łatwe użycie ale czy to warte tych pieniędzy?!

Wspanialy losmetyk.

Kosmetyk, ktory ratuje skore latem. Pryskam nia nie tylko twarz ale nawet nogi i cale cialo kiedy jest goraco. Mam mieszana cere wiec bylam ciekawa egektu, balam sie ze podrazni moja skore a jesli nie podrazni to znowu jej nie pomoze zbytnio. Jakze sie mylilam. W polaczeniu z moim ubionym olejem do demakijazu i kremem na noc, tworzy cudna powloke przed kolejnymi wypryskami i nadmiernym wydzialeniem sebum w nocy. Od zawsze bowiem mialam problem z nadmiernym "tluszczem" na czole i nosie z rana, mialam wrazenie ze w nocy po prostu sie ogromnie poce. Problem zniknal kiedy zaczelam stosowac eau de thermale razem z kremem Rituals - krem na noc intensywnie regenerujacy.
Fakt, ze woda nie jest tania - obecnie kupilam ja w cenie 9€ za opakowanie 150 ml + 50 ml "gratis". Jak na cene prawie 40 zl moge jednak powiedziec, ze to jedna z najlepszych inwestycji kosmetycznych w ostatnim czasie. Do tej pory borykalam sie bowiem z przetluszczaniem skory w nocy, dosc czesto w srodku dnia a nawet z okropnymi wypryskami. Oczywiscie, nie chce przechwalac ze dzieki tej wodzie problem calkowicie znknal, jednak poprawa jest ogromna. Moja skora po uzyciu tej wody jest nawilzona, delikatna i gladka. Cudownie orzezwia mnie w ciagu dnia a wieczorem w trakcie zabiegow oczyszczajacych jest istnym ukojeniem calego procesu demakijazu. Buteleczka z atomizerem jest swietnym rozwiazaniem, woda delikatnie rozpryskuje sie na twarzy, nie trzeba jej wiele by nie sciekala po twarzy. Po spryskaniu twarzy wklepuje ja palcami w skore i nakladam krem. W ciagu dnia uzywam jej na makijaz i swietnie sie sprawdza, makijaz nie splywa, nie sciera sie. Skora natomiast jest caly czas swieza i nawilzona , a sebum zdecydowanie mniej sie wydziela. Kupilam juz drugie opakowanie i nie zamierzam rezygnowac z tej wody.

Serum na zmarszczki

Orzeźwienie. Ochłodzenie.

Gdy nadciągają upały woda termalna przychodzi z pomocą, chłodzi, uspokaja moją delikatną skórę, gdy wieje hula zimny wiatr i siarczyste mrozy, znowu ratunek w wodzie termalnej, która łagodzi zaczerwienienia. Bezzapachowa. Nie uczula. Orzeźwia lepiej i delikatniej niż sto mokrych chusteczek! Bogata w minerały dostarcza skórze to co najlepsze.

Fajna

Dostałam próbkę od mojej dermatolog. Kupiłam potem wersję pełnowymiarową, ponieważ tak mnie ta woda zachwyciła. Już po pierwszym użyciu skóra staje się miękka bardziej Promienna. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczne zmiany, między innymi mniej pojawiało się wyprysków na twarzy. Cena jest troszeczkę za wysoka, ale mimo wszystko sądzę że warto ją kupić.

Warto kupić !

Woda termalna jedna z bardziej znanych i dobrze dostępnych na polskim rynku bardzo dobrze nawilża skórę. Koi i łagodzi podrażnienia, polecam kupić w większym opakowaniu.

była moim ulubieńcem, ale znalazłam lepszą

Używałam tego produktu, gdy nakładałam maseczkę z glinki, w ten sposób nie zasychała. W tej roli spisywała się wyśmienicie. Była moim ulubieńcem dopóki nie poznałam wody z Uriage. Uriage ma bogatszy skład i czuć ukojenie gdy spryskamy twarz np. w upalny dzień, w przypadku tej czuję odświeżenie i nic poza tym.

Jestem zawiedziona

Miałam nadzieje, ze produkt bedzie łagodził podrażnienia, przyjemnie chłodził, delikatnie niwelował rumieńce (tak jak to podaje producent), jednak nie robi on zupełnie nic. Po psiknięciu, dosłownie przez pare sekund czuć ulgę i chłodek, po czym skóra wraca do stanu w jakim byla wcześniej. Dodatkowo produkt jest zupełnie niewydajny, po 2tyg codziennego psikania nie pozostało już prawie nic w środku. Daje dwie gwiazdki za fajne opakowanie i atomizer, niestety zawiodłam sie jego znikomym działaniem.
NIE POLECAM

niezbędna w każdej torebce

Świetnie koi, łagodzi podrażnienia skóry (np. po zabiegach kosmetycznych), odświeża ją także w ciągu dnia. Niezastąpiona po demakijażu i w podróży.
Używamy jej także całą rodziną w lecie -mocno schłodzonej w lodówce.
Ciekawostka:
Sprawdziła się także jako nawilżacz do kaktusów -wprost uwielbiają to lekkie nawilżanie w postaci mgiełki :-)

Najlepsza woda termalna jaką znam!

Bardzo lubię produkty Avene, a wśród nich na wyróżnienie zasługuje woda termalna (którą stawiam o wiele wyżej niż Vichy).
Aplikowana przed lub po makijażu spełnia swoje zadanie - koi skórę, łagodzi podrażnienia, niweluje zaczerwienienia, albo po prostu odświeża makijaż (szczególnie zimą w pomieszczeniach ogrzewanych lub latem, gdy ukrop leje się z nieba).
Nie wiem do końca, na czym polega ten fenomen wody termalnej. W moim odczuciu - działa fenomenalnie. Mogę zapomnieć wielu rzeczy w torebce, ale wodę termalną mam zawsze! Mój KWC!

Zwykła woda w sprayu

Nie wiem nawet od czego zacząć. To chyba produkt na którym właściciele marki zarabiają grube pieniądze. To zwykła woda (tak, wiem, ze termalna , ale ciągle woda ze źródła wypływająca z ziemii) zamknięta w sprayu.
Mieszkam blisko gór i unas wód i źrodeł termalnych jest cała masa, wolę wydać tych kilka euro i wymoczyć się tam cała niż kupować małe opakowanie wody w sprayu. Znam też kilka dzikich źródeł w góach, gdzie można się wymoczyć za darmochę ;) Płącić 40zł za 300ml wody to jak płacić za powietrze... absurd.

Działanie produktu, cóż jak to woda, schłodzi, złagodzi, nic szałowego. Fajne, ale da się bez niej żyć.

Gdyby nie to, że produkt dostałąm w prezencie, pewnie w życiu mariana bym po niego nie sięgnęła.

Ukojenie

Woda wspaniale koi skórę przesuszoną twarz, przynosi ulgę dla przegrzanej skóry. Super chłodzi. W upalnie dni wystarczy psiknąć a powiew wiatru dokończy dzieła i schłodzi skórę.