Cap Soleil, Bronzant Express

Cap Soleil, Bronzant Express

Samoopalacz do twarzy, nazwany przyspieszaczem opalania. Przeznaczony do ciemnej cery, zawiera filtr ochronny 4. Dostępny jedynie w zestawie z peelingiem, który ma przygotować cerę do opalania. Peeling również jest zgłoszony do katalogu i tam należy go oceniać.

Cena: 35 zł w zestawie z peelingiem

Kiszka

Pamietam ten produkt jeszcze w starym opakowaniu i muszę powiedzieć, że to była kiszka na 102 !!! Zapach niby sezamowy, ale jakiś taki mdły, że po już po drugim zastosowaniu niedobrze się robiło, oczywiście zapach samoopalaczowy się jawił jako główny w tej kompozycji zapachowej. Opalał na kolor małointensywny, czyli żółty, konsystencja rzadkiego mleczka, no i z tego powodu źle się nakładało, bo spływał i pozostawiał plamy. No nie mam dla niego litości, bo i nie mogę się doszukać żadnych zalet. Drogi, jak na taką jakość !

daje ładny efekt

Samoopalacz ma jaśniutki pomarańczowy kolor choć efekt końcowy jest bardzo naturalny....łatwy w aplikacji gdyż ma postać lekkiego kremu,ani razu nie powstały mi na twarzy jakieś ciemniejsze plamki.Nie wiem po jakim czasie pojawia się opalenizna bo zawsze samruję się na noc ale rano buźka jest jak po krótkim pobycie na słoncznych wakacjach.