Soft & Silky, Roll-on deodorant

Soft & Silky, Roll-on deodorant

Dezodorant kulkowy. Regulując aktywność gruczołów potowych, zmniejsza pocenie się i nadaje skórze przyjemny zapach.

Super

Piekny zapach, kosmetyk nie wysusza skory pod pachami. Jest wydajny, jako dezodorant spelnia swoje zadanie - maskuje won potu. Poreczne opakowanie. Soft&Silky nie pozostawia bialych sladow na ubraniu, a to zatwierdza jego pozycje KWC.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Szkoda, że juz nie ma

Dość dobry, ładnie pachnie. Myślę, że jest dobrym antyperspirantem, ale nie mogę być pewna, bo ja się wogóle mało pocę. Troszkę nie lubię tej formy dozowania, ale tak to wszystko spoko

bdb

Zużyłam juz ponad 10 opakowań i na szczęście mam jeszcze kilka zapasowych :-) Skuteczny dezodorant na normalną potliwość, nie farbuje, nie zostawia białych śladów, ma miły delikatny zapach, nie koliduje z perfumami, można go użyć o depilacji i nie piecze, nie wysusza skóry, wydajny. Po prostu bardzo dobry!

Manicure z chmurkami

invisible

Opakowanie tego dezodorantu jest jego dużym atutem. Miłe dla oka, w kolorze słodkiego różu, a przede wszystkim uroczo maleńkie - wszędzie się zmieści. W sam raz na wyjazdy, tym bardziej że z plastiku. Zapach jest utrzymany w słodkiej tonacji, idealnie współgra z opakowaniem, albo na odwrót opakowanie współgra z zapachem;) Zapach ponadto jest delikatny, mało wyczuwalny, taki lekko pudrowy - choć niektórym może się wydać zbyt mdły. Aplikacja wymaga chwili cierpliwości, ponieważ po posmarowaniu pojawia się uczucie lepkości. Trwa ono na szczęście krotko - minutę lub dwie - tyle potrzeba, aby dezodorant wyschnął. Dopiero po wyschnięciu mam odwagę się ubrać. Przez resztę dnia uczucie lepkości się już nie pojawia, dezodorantu nie widać, nie słychać, ani nie czuć ;) Nie czuć także zapachu potu. Nie ma białych śladów, mokrych pach i innych przykrych niespodzianek, jakie mogą nam zafundować antyperspiranty. Dezodorant jest do tego bardzo delikatny, idealnie nadaje się bezpośrednio po depilacji, właściwie to nie wyobrażam sobie używanie go na nieogolone pachy.

fuj fe

Ten zapach mimo,że delikatny to od razu mnie odrzuca. Używam go bo szkoda mi kasy na jakiś inny(oczywiście narazie). Nie chroni przed potem-a raczej słabo. Kiedy po całym dniu zdejmuję z siebie ubranie to czuję ten jego zapach zmieszany z bądz co bądz potem i jest to koszmarne. Ładne ma tylko opakowanie.

DOBRY

Nie wiem dlaczego jest w tej kategorii, bo caly czas mozna go kupic, a zmienil sie nieznacznie wyglad opakowania (uklad liter w napisie).

Dezodorant ten dobrze sie sprawdza jako antyperspirant.
Ma lagodny zapach, ktory nie przeszkadza w uzywaniu innych perfum, nie brudzi ubran pod pacha.

na dwie gwiazdki

Generalnie ten dezodorant wogóle się nie sprawdza - jego działanie jest znikome, na dodatek nie pielęgnuje skóry pod pachami. Zapach to jedyna rzecz, która mi się w nim podoba. Jest stosunkowo wydajny, a do tego niedrogi, zatem można go wypróbować i wyrzucić przy ewentualnym rozczarowaniu. Słowem - ja jestem zawiedziona, bo inne dezodoranty Oriflame`u były zdecydowanie lepsze.

Używałam tego kosmetyku przez kilka miesięcy/ ilość zużytych opakowań: wykańczałam 1 ;)

jeden z ulubionych

Niby zwykła kulka... A jednak działa lepiej niż wszystkie 'Avony' w konkurencyjnych cenach. Chroni przed poceniem się, nie podrażnia, ma przecudowny, delikatny zapach (w ogóle jestem fanką całej serii Soft and Silky). Polecam i jeszcze raz polecam.

nic specjalnego

kupilam odrazu 2 sztuki ale raczej tego zauje! nic specjalnego nie radzi sobie po prostu zupelnie nie nadaje sie na silownie ani do uzywania podczas wiekszego wysilku fizycznego, .....ten zapach okropny jak dla mnie strasznie mdly, mozna sprobowac zwlaszcza ze jest tani jak sie nie bedzie podobal mozna spokojnie go wyrzucic....

nie polecam

Dostałam w prezencie, więc nie żal mi wydanych pieniędzy, sama go na pewno nie kupię. Moje spostrzeżenia:* Brudzi ubrania> mam większość czarnych, więc widzę ślady* Nie chroni przed poceniem, pomimo że nie pocę się nadmiernie ani nie prowadzę zbyt aktywnego trybu życia* Nie wiem, czy mój egzemplarz jest taki felerny, ale kulka ma problemy z obracaniem się ;) i nabiera mało produktu... ale może jeszcze się rozchodzi* zapach bardzo delikatny, lekko mdły

nienajlepszy

Zalety:- Ma ładny zapach, - nie podrażnia, - można stosować zalaz po depilacji,- nie brudzi ubrań,- niska cena, zwłaszcza w promocji.Wady:- nie chroni zbyt dobrze.Na zimę to może i dobry.Jest to pierwszy produkt z tej serii, na którym zawodłam się

zaskoczenie

Zaskoczenie w 100% nie spodziewałam sie nawet że to bedzie działac :D a tu niespodzianka i nie uczuliło mnie.Wczesniej byłam wierna nivea roll onowi zielonemu dla wrazliwców i lady speed stick(czy jak to sie tam pisze :D ) ale akurat mi sie skończył nivea a nie zabardzo miałam kase a w domu stał sobie zamówiony przez mame z antyperspirant oriflamu.Pomyślałąm raz kozie śmierc,lepiej troche miec mokro pod pachami niż cała smierdziec.Uzyłam i mile jestem zaskoczona uczucie suchości nawet podczas intensywnych ćwiczen!!!!Jest sucho :Dno i ładnie pachnie