Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Clinique, Anti - Blemish Solutions, Fond de Teint Liquide Formule SOS [Liquid Makeup] (Podkład korygujący)

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Sprawdzi się dla posiadaczek bardzo tłustej cery

Dostałam próbki tego podkładu w drogerii. Przetestowałam i uważam, że to dobry produkt, ale nie dla mnie. Mam cerę mieszaną, ale też skłonną do przesuszeń. Podkład jest bardzo "suchy" i trochę oporny w nakładaniu jeśli nie ma się bardzo tłustej cery. Sądzę jednak, że może być strzałem w dziesiątkę dla młodych dziewczyn borykających się z nadmiernym łojotokiem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606206].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Podkład kupiłam z uwagi na pogorszenie się stanu skóry, potrzebowałam mocniejszego krycia (niż krem BB). Nie liczyłam specjalnie, że wyleczy mi pryszcze i nie wyleczył, ale też nie pogorszył.

+ całkiem trwały, na mojej suchej cerze trzyma sie ok 8h
+ bardzo przyjemna formuła; zastyga i nie odbija sie na ubraniach, a jednocześnie nie zasycha na cement, jest komfortowy na skórze
+ fajne średnie krycie, daje rade z drobniejszymi wypryskami i przebarwieniami, jednak przy konkretnym trądziku bez korektora sie nie obejdzie
+ wygląda naturalnie

- opakowanie, nie widać ile produktu zostało
- najjaśniejszy odcień jest niestety różowawy

Podsumowując, jestem z niego zadowolona, spełnił swoje zadanie na cieżkie dni, na szczęście udało mi się wyleczyć trądzik więc nie planuję do niego wracać. Jeśli jednak ktoś lubi mocniejsze krycie i jednocześnie względnie naturalne wykończenie podkładu, to z pewnością polecam ten produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553876].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczarował mnie

Moja cera- mieszana, w kierunku tłustej, bardzo tłustej w strefie T. Zaskórniki, blizny potrądzikowe, przebarwienia, popękane naczynka, zaczerwienienia. Nadwrażliwość, gdzieniegdzie suche skórki.
Mój podkład musi być TRWAŁY. Recenzja ta, będzie takim jakby porównaniem z podkładem Catrice HD, bo jak dotąd Clinique Catrice, to najlepsze podkłady dla mojej skóry, jakie miałam okazję używać. Lepsze od Double Wear czy Mac Pro Longwear.

Konsystencja- rzadka, płynna, przez co podkład jest łatwy w aplikacji, pomimo iż lekko zastyga.
Krycie- tu wypada nieco gorzej niz Catrice, ale i tak, jak na tak lekką konsystencje Clinique dobrze kryje. Druga warstwa zakrywa co potrzeba, nie tworząc maski.
Mat- tu również wypada nieco gorzej od Catrice. Moja bardzo strefa T po dwóch godzinach zaczyna lekko się świecić, nawet po uprzednim przypudrowaniu twarzy. Wtedy w ruch idzie bibułka, odrobina pudru gotowe. I tak jest super jak na moja oleistą cerę. Z resztą twarzy nie mam problemu przez caaały dzień. Buzia jest sucha ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ), gładka,
Trwałość- Catrce znowu wypada nieco lepiej, aczkolwiek Ant Blemish jest naprawdę trwałym podkładem. Spokojnie wytrzyma cały dzień, przy czym po ok. 6-7 godz. na brodzie, w bardziej newralgicznych miejscach trzeba go odrobinę ponowne nałożyć, jeżeli przeszkadza nam niewielkie przebijanie się zaczerwień. Podkład sam w sobie jest naprawdę trwały. Nie waży się, nie roluje, nie spływa. Skóra po całym dniu wygląda naprawdę świeżo.
Cena- Catrice przoduje, wiadomo.
Dostępność- Douglas, Sephora, drogerie internetowe. Tutaj mają egzekwo.
Odporność na ścieranie- dobra, jestem zadowolona
Odcienie- Clinique proponuje nam 6 odcieni, całkiem fajnych. Pók co używam Nr 02 Fresh Ivory. Nie jestem bladziochem, początkowo bałam się, że podkład może być dla mnie za jasny, jednak fajnie stapia się z moją skórą no i z pomocą przychodzi Ziemia Egipska, żeby buźkę lekko ocieplić. Na wakacje, przy mocniejszej opaleniźnie, na pewno sięgne po ciemniejszy odcień.
Nie utlenia się.
Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula, mnie nie wysusza, aczkolwiek ma w sobie alkohol bodajże na trzecim miejscu w składzie. Co do samego "leczenia" skóry nie ejstm w stanie się wypowiedzieć, gdyz za krótko go używam. Na pewno wrócę do recenzji, uzupełnić tę jak i info. nt. wydajności.
Nie podkreśla suchych skórek, zresztą peeling robię regularnie porządnie nawilżam skórę, nie mam z tym problemu .

Zatem, czy jest w czymś lepszy od Catrcie? Ano jest, tym mnie oczarował.
Efekt jaki daje na skórze jest nieziemski. To pierwszy podkład, który u mnie wygląda naprawdę pięknie. Idealnie stapia się ze skórą, nie wchodzi w zmarszczki, załamania. Buźka po nim wygląda ZDROWO, nie tworzy maski ( niestety Catrice nie jest tak subtelny ). Twarzy jest łądna, wypoczęta, praktycznie nie widać, żeby był na niej podkład. Tym mnie oczarował. Tym bije na głowę wszystkie podkłady jakie miałam. Pomimo dobrego krycia, matu, trwałości ten podkład jest nieziemsko lekki, naturalnie wyglądający.

Będzie ze mną na zawsze ! No chyba, że znajdę coś lepszego. Będzie w mojej kosmetyczce na zmianę Catrcie, wszystko będzie zależało od stanu mojego konta, ewentualnie czy będe potrzebowała ekstremalnej trwałości (wtedy jednak sięgne po Catrce).
POLECAM

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548126].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Dobry ale...

Mam cerę tłustą i mieszaną z niedoskonalosciami. Podkład poleciła mi pani w douglasie. Ma fajną konsystencję, nie za lekach, nie za gęsty, przypomina mi trochę krem nawilżający, krycie średnie jak dla mnie. Muszę używać dodatkowo korektora punktowo. Odcień najjasniejszy prawie idealny. Choć wydaje mi się, ze delikatnie wpada w róż. Niestety po kilku godzinach święci się, chociaż nie tak jak niektóre inne podkłady jakie miałam. Dla mnie trochę za mało wydajny, kiepskie opakowanie. Wyciskanie go mi nie przeszkadza, ale nie widać ile zostało go do końca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518676].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie ideał

Używałam podkładu w okresie letnim i zimowym i mam kilka spostrzeżeń dot. produktu.
+ szybko się wchłania/nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy
+ mimo, że kolor był ciemniejszy niż moja skóra to po 20 minutach idealnie dopasował się do kolorytu skóry
+ bardzo delikatnie się ściera - nawet jak kilka razy wycieram nos
+ ładne krycie, moja cera wyglądała na zdrowo wyspaną, odświeżoną
+ nie warzy się na twarzy
- mam cerę mieszaną i po 2 h od nałożenia moja skóra świeciła się jak po nałożeniu olejku - notorycznie musiałam korzystać z bibułek matujących
- brak pompki

Generalnie produkt oceniam na plus bo nawet te z wysokiej półki nie zaspokoiły moich wymagań, tylko gdyby nie to świecenie...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512471].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno do niego wrócę

Jestem zaskoczona tą dosyć niską oceną. U mnie sprawdza się świetnie. Dobrze kryje, nie ciemnieje, nie wysusza, bardzo ładnie się dopasowuje. Minusem jest niestety cena i tak małe opakowanie, mogłoby być większe, chociaż podkład jest naprawdę wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473301].usefull || 0 }}% pomocna.

Ściema jakich mało

Podkład słaby- po prostu...
Krycie słabe
Odcień 02- żółty
Opis producenta ściema
Nic nie koryguje a nawet pogarsza przez tę żółtość
Jak ktoś to kupuje i nie ma idealnej i żółtej cery to wątpię żeby był zadowolony

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452127].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Dobrze kryje ,ale nie daje efektu maski. Nie zapycha i nie wysusza, a nawet lekko nawilża przy czym świetnie matuje. Nie wiem ,które to już opakowanie...Raz zmieniłam na clarins i wróciłam do niego przy pierwszej okazji. Jest idealny dla skory problematycznej. Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395521].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszny

Kupiłam ten podkład pod namowa miłej pani z sephory. Mam cerę trądzikową, tłusta, zapewniała, ze wszystko będzie pięknie. Niestety strasznie sie zawiodłam. Podkład nie matowal, po godzinie świecilam sie jak latarnia, nic nie zakrywał i powodował u mnie wysyp. Uważam, ze za taka cenę można poszukać zdecydowanie lepszego podkładu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392011].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Zużyłam kilkanaście próbek tego produktu o łącznej pojemności 15-20 ml.
Jestem zadowolona i zaskoczona efektem:

+ podkład dobrze się rozsmarowuje, ale po wklepaniu gąbeczką wygląda najlepiej
+ nie daje efektu maski
+ dobrze kryje
+ ma satynowe wykończenie
+ nie ściera się
+ nie ma tendencji do błyszczenia się w ciągu dnia
+ stapia się z kolorytem cery
+ nie podrażnia, delikatny dla skory
+ niweluje zaczerwienienia
+ nie podkreśla zmarszczek, ani porów
+ bardzo ładnie odbija światło
+ nie zapycha

- cena
- sprawia trudności przy zmyciu
- zbyt mało jasnych odcieni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352361].usefull || 0 }}% pomocna.