Clinique, Anti - Blemish Solutions, Fond de Teint Liquide Formule SOS [Liquid Makeup] (Podkład korygujący)

Cena już od 89,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

Bardzo dobry.

Zużyłam kilkanaście próbek tego produktu o łącznej pojemności 15-20 ml.
Jestem zadowolona i zaskoczona efektem:

+ podkład dobrze się rozsmarowuje, ale po wklepaniu gąbeczką wygląda najlepiej
+ nie daje efektu maski
+ dobrze kryje
+ ma satynowe wykończenie
+ nie ściera się
+ nie ma tendencji do błyszczenia się w ciągu dnia
+ stapia się z kolorytem cery
+ nie podrażnia, delikatny dla skory
+ niweluje zaczerwienienia
+ nie podkreśla zmarszczek, ani porów
+ bardzo ładnie odbija światło
+ nie zapycha

- cena
- sprawia trudności przy zmyciu
- zbyt mało jasnych odcieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352361].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Moja cera kiedy używałam jakiegokolwiek podkładu zawsze wariowała. Wyskakiwało mi mnóstwo krostek i zaczerwieniała się. Jakiś czas temu postanowiłam kupić ten podkład z nadzieją, że chociaż ten bedzie dobry.
Podkład jest naprawdę dobry.nie wyskoczyło mi doslownie nic, dobrze kryje, bardzo dobrze sie rozprowadza a najjaśniejszy kolor był dla mnie idealny, a jestem naprawde blada. Trochę podkreśla suche skórki ale przy dobrym nawilżeniu twarzy przed pomalowaniem jest dobrze.
Polecam wszystkim, którzy mają cere tłustą lub mieszaną i wszystkim, którzy mają problemy z cerą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323306].usefull || 0 }}% pomocna.

lepszego nie znalazłam...

...i zawsze do niego wracam. Nie wysusza, jest dość trwały, nie zapycha, dobrze się rozprowadza pędzlem do podkładu i nie ciemnieje. Trzeba jedynie uważać, żeby nie przesadzić z ilością, ale moim zadaniem to się tyczy każdego podkładu-im mniej tym lepiej. Kryje wystarczająco jak dla mnie, lepiej niż DW Estee Lauder, w ogóle jest bardzo dobry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322621].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

POLECAM

+ pięknie stapia sie ze skóra
+ lekki, ale ma jednocześnie zadowalające krycie
+ nie zapycha
+ bez efektu maski
+ nie podrażnia, delikatny dla skory
+ idealny do cery wrażliwej
+ niweluje zaczerwienienia
+ stan mojej skory (mam problemowa) po całodniowym "noszeniu" nie ulega pogorszeniu, a pojedyncze wypryski lekko "leczy"!
+ idealny do cery tłustej/mieszanej
+ lekki efekt półmatowy

- wymaga pomocy korektory przy trądziku, bardziej widocznych plamach, bliznach
- nie jest zbytnio wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268601].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Ciemnieje!

Niestety kompletnie się nie sprawdził.
W skrócie:
- bardzo ciemnieje ( oprócz najjaśniejszego odcienia 01)
- wysusza
- bardzo widoczny
- robi maskę
- wałkuje się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227813].usefull || 0 }}% pomocna.

Klapa choć wiązalam z tym podkladem duze nadzieje...

To może tak- mam 28 lat, cera tłusta, rozszerzone pory, zaskórniki, czasem nawet jakaś dioda wyskoczy a do tego przebarwienia. Mam skórę bladą więc na wstepie zaczne ze najjasniejszy kolor i tak był około pół tonu dla mnie zbyt ciemny.
Faktycznie Nie zatyka porów
Nie ważny się
Nie wysusza
Nie powoduje wyskakiwanie nowych zaskórników
ale...
Po około 4 godzinach znika mi z twarzy nawet gdy użyje bazy porefection benefit
Kupiłam ten podkład po zachwalaniu go blogerki Olfaktorii
Niestety jest beznadziejny nie wart swojej ceny...
to bardziej bb cream niż podkład korygujacy
lubie markę clinique tymbardziej jestem zasmucona ...
ale cóż- życie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207673].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie na plus!

Plusy:
- leciutka konsystencja, nie zapycha, nie podkreśla porów
- ładnie wtapia się w skórę
- bardzo bardzo naturalny wygląd - jak bym miała nieskazitelną cerę
- lekko się rozprowadza
- dość trwały

Minusy:
- nie ma pąpki tylko trzeba go wyciskać/ wylewać co sprawia że kiepsko się dozuje
- na niedoskonałości trzeba nanieść drugą warstwę (ale na pocieszenie - nawet z nią wygląda naturalnie;))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191613].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszego nie znalazłam

Do tej pory jedyny podkład, który nieźle poradził sobie z moją problematyczną mieszaną cerą i mam ochotę zakupić go ponownie mimo ceny. Niestety kolor jest zbyt ciemny, ale nie spotkałam się z lepszym produktem do tej pory (choć idealny nie jest), więc poświęcę się i spróbuję rozjaśnić go używając glinki.

+wygładza
+baaardzo wydajny
+lekki
+wytrzymuje cały dzień
+niezły dla problematycznej cery
+nie tworzy efektu maski
+nie zostawia smug na twarzy
+ładne opakowanie
+nie trzeba używać pudru na ten produkt

+/- zapach jakby alkoholowy, ale zupełnie nie przeszkadza

-nie widać ile produktu zostało
-drogi
-nie ma idealnego krycia na skórze problematycznej
-lekko wysusza
-roluje się
-najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149081].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Całkiem przeciętny, niestety.
- Według mnie ma trochę zbyt płynną konsystencję.
- Nie przykrywa większości niedoskonałości.
- Uwidacznia suche skórki.
- Nie widać ile go zostało - nieprzezroczyste opakowanie.
- Wybrałam najjaśniejszy, jednak mimo wszystko był minimalnie za ciemny.
+ Opakowanie poręczne - nie brudzi, gdy wyciśniemy za dużo podkładu, buteleczka może go "wessać" spowrotem ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140511].usefull || 0 }}% pomocna.

Tylko dla cery idealnej

Nie jestem zachwycona, podkład był dosyć drogi, a nie do końca jednak spełnia moje oczekiwania.
Rozprowadza się świetnie, sprawdza, że buzia jest gładka, wykończenie jest jednak tak naturalne, że spokojnie można pomyśleć, że ktoś podkładu nie ma. I właśnie mnie nie do końca taki efekt odpowiada... Zerowe krycie. Ja wiem, że niby można sobie budować, że kolejna warstwa, trele-morele, dla mnie ten podkład to jakby kosmetyk pomieszany z wodą, dlatego jest taki lekki i przyjemny. Nie wykluczam, że jeszcze kiedyś po niego sięgnę, zużyję opakowanie do końca i zobaczę, jak się w nim będę czuła, na razie jest średnio. Mam kilka niedoskonałości na brodzie, reszta twarzy jest ok, zatem podkład doskonale wygląda na czole, nosie, policzkach, brody niestety nie ratuje.
Bezzapachowy, opakowanie bardzo ładnie, jest bardzo wydajny, bo wystarcza go zaledwie kropelka, jak na razie nie zauważyłam żadnego ubytku, a używam go już miesiąc.

Minusy:
-niczego nie kryje,
-totalnie bezzapachowy,
-drogi.

Cechy neutralne:
-średnio długo utrzymuje się na skórze, nawet tanie podkłady trzymają mi się 8 godzin, ten jest ze mną około 3,
-naturalne wykończenie.

Plusy:
-idealne wykończenie, ale nie, jeśli mamy problemy z cerą,
-lekki,
-świetnie stapia się ze skórą,
-eleganckie opakowanie,
-bardzo wydajny,
-super przyjemnie i łatwo się go nakłada,
-buzia się nie świeci, jakby się uparł, to i pudru nie trzeba,
-nie zatyka porów,
-nie roluje się.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136386].usefull || 0 }}% pomocna.