Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Clinique, Anti - Blemish Solutions, Fond de Teint Liquide Formule SOS [Liquid Makeup] (Podkład korygujący)

Cena już od 89,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

Na pewno do niego wrócę

Jestem zaskoczona tą dosyć niską oceną. U mnie sprawdza się świetnie. Dobrze kryje, nie ciemnieje, nie wysusza, bardzo ładnie się dopasowuje. Minusem jest niestety cena i tak małe opakowanie, mogłoby być większe, chociaż podkład jest naprawdę wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473301].usefull || 0 }}% pomocna.

Ściema jakich mało

Podkład słaby- po prostu...
Krycie słabe
Odcień 02- żółty
Opis producenta ściema
Nic nie koryguje a nawet pogarsza przez tę żółtość
Jak ktoś to kupuje i nie ma idealnej i żółtej cery to wątpię żeby był zadowolony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452127].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Dobrze kryje ,ale nie daje efektu maski. Nie zapycha i nie wysusza, a nawet lekko nawilża przy czym świetnie matuje. Nie wiem ,które to już opakowanie...Raz zmieniłam na clarins i wróciłam do niego przy pierwszej okazji. Jest idealny dla skory problematycznej. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395521].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Straszny

Kupiłam ten podkład pod namowa miłej pani z sephory. Mam cerę trądzikową, tłusta, zapewniała, ze wszystko będzie pięknie. Niestety strasznie sie zawiodłam. Podkład nie matowal, po godzinie świecilam sie jak latarnia, nic nie zakrywał i powodował u mnie wysyp. Uważam, ze za taka cenę można poszukać zdecydowanie lepszego podkładu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392011].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Zużyłam kilkanaście próbek tego produktu o łącznej pojemności 15-20 ml.
Jestem zadowolona i zaskoczona efektem:

+ podkład dobrze się rozsmarowuje, ale po wklepaniu gąbeczką wygląda najlepiej
+ nie daje efektu maski
+ dobrze kryje
+ ma satynowe wykończenie
+ nie ściera się
+ nie ma tendencji do błyszczenia się w ciągu dnia
+ stapia się z kolorytem cery
+ nie podrażnia, delikatny dla skory
+ niweluje zaczerwienienia
+ nie podkreśla zmarszczek, ani porów
+ bardzo ładnie odbija światło
+ nie zapycha

- cena
- sprawia trudności przy zmyciu
- zbyt mało jasnych odcieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352361].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Moja cera kiedy używałam jakiegokolwiek podkładu zawsze wariowała. Wyskakiwało mi mnóstwo krostek i zaczerwieniała się. Jakiś czas temu postanowiłam kupić ten podkład z nadzieją, że chociaż ten bedzie dobry.
Podkład jest naprawdę dobry.nie wyskoczyło mi doslownie nic, dobrze kryje, bardzo dobrze sie rozprowadza a najjaśniejszy kolor był dla mnie idealny, a jestem naprawde blada. Trochę podkreśla suche skórki ale przy dobrym nawilżeniu twarzy przed pomalowaniem jest dobrze.
Polecam wszystkim, którzy mają cere tłustą lub mieszaną i wszystkim, którzy mają problemy z cerą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323306].usefull || 0 }}% pomocna.

lepszego nie znalazłam...

...i zawsze do niego wracam. Nie wysusza, jest dość trwały, nie zapycha, dobrze się rozprowadza pędzlem do podkładu i nie ciemnieje. Trzeba jedynie uważać, żeby nie przesadzić z ilością, ale moim zadaniem to się tyczy każdego podkładu-im mniej tym lepiej. Kryje wystarczająco jak dla mnie, lepiej niż DW Estee Lauder, w ogóle jest bardzo dobry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322621].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM

+ pięknie stapia sie ze skóra
+ lekki, ale ma jednocześnie zadowalające krycie
+ nie zapycha
+ bez efektu maski
+ nie podrażnia, delikatny dla skory
+ idealny do cery wrażliwej
+ niweluje zaczerwienienia
+ stan mojej skory (mam problemowa) po całodniowym "noszeniu" nie ulega pogorszeniu, a pojedyncze wypryski lekko "leczy"!
+ idealny do cery tłustej/mieszanej
+ lekki efekt półmatowy

- wymaga pomocy korektory przy trądziku, bardziej widocznych plamach, bliznach
- nie jest zbytnio wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268601].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Ciemnieje!

Niestety kompletnie się nie sprawdził.
W skrócie:
- bardzo ciemnieje ( oprócz najjaśniejszego odcienia 01)
- wysusza
- bardzo widoczny
- robi maskę
- wałkuje się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227813].usefull || 0 }}% pomocna.

Klapa choć wiązalam z tym podkladem duze nadzieje...

To może tak- mam 28 lat, cera tłusta, rozszerzone pory, zaskórniki, czasem nawet jakaś dioda wyskoczy a do tego przebarwienia. Mam skórę bladą więc na wstepie zaczne ze najjasniejszy kolor i tak był około pół tonu dla mnie zbyt ciemny.
Faktycznie Nie zatyka porów
Nie ważny się
Nie wysusza
Nie powoduje wyskakiwanie nowych zaskórników
ale...
Po około 4 godzinach znika mi z twarzy nawet gdy użyje bazy porefection benefit
Kupiłam ten podkład po zachwalaniu go blogerki Olfaktorii
Niestety jest beznadziejny nie wart swojej ceny...
to bardziej bb cream niż podkład korygujacy
lubie markę clinique tymbardziej jestem zasmucona ...
ale cóż- życie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207673].usefull || 0 }}% pomocna.