Puder w kremie witaminowy

Puder w kremie witaminowy

Puder w kremie witaminowy zawiera witaminę E i prowitaminę B5. Czyni skórę aksamitnie gładką nadając jej piękny, ciepły koloryt. Skutecznie koryguje przebarwienia i wady cery. Chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w tym również przed promieniowaniem UVA, UVB.

Masakra

Nikomu nie polecam tego "czegoś".... Ogólnie miałam kosmetyki z Marizy i zazwyczaj się sprawdzały, więc zdecydowałam się na puder... Jego jedynymi plusami są cena i zapach... Poza tym po tym źle się rozprowadza, swędziała mnie po nim skóra aż w końcu wyskoczyły pryszcze. Także naprawdę odradzam zakup :///

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

najzwyklejszy puder w kremie..

Kupiłam go przez przypadek bo koleżanka go uzywała i mówiła ze dobry i taniutki w osiedlowym sklepiku;)No a że wtedy na podkładach sie nie znałam i uzywałam anffinitone to pomyslałam zaryaykuje:)I tak wybrałam najjaśniejszy kolor który ma smieszna nazwe ,,różowy ciemny,, bo innych nie było. Kolor jest b. jasny po rozsmarowaniu nie widać różowego koloru.pachnie proszkiem do prania ale nie az tak bardzo.Ma 40 ml nietestowany na zwierzętach... no a na mojej zwykle nieświecącej się buzi , sprawił świecąca sie powłoczkę. nie kryje, nie matuje, jedynie rozswietla i poprawia koloryt.Nie wytrzymuje nawet 3 godzin no ale i tak jest dobrze na puder za 4,80:) Szczerze mówiąc jesli ktoś kupuje jako pierwszy podkład to ok, ale dla rozeznanych dziewczyn no to odradzam.

Używam tego produktu od:zadko kupiłam rok temu na wiosne
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

po porównaniu z innymi - słaby

+ plus to że tani ;) ja go za ok. 4zł kupowałam

+ minusy to: nic nie kryje, nie nawilża, przy lekko wysuszonej miejscowo skórze od razu pojawiała się na twarzy jakaś "skorupka" :/ ...
+ przy zdrowej cerze bez problemów to byłby świetny tylko w takim wypadku po co ? ;) no chyba że ktoś dobrze się czuje (podświadomie) bo ma się coś na twarzy. Już chyba lepiej kupić jakiś dobry krem witaminowy.
+ nie spełnia swojego zadania więc nie widzę sensu go używać, nawet na co dzień. Już go nie kupię.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

wrastające włoski

ani zly ani dobry

Tak przypadkiem wpadły w moje ręce trzy próbki tego pudru. Jeden odcień naturalny- jak dla mnie za jasny jak na naturalny; drugi pastelowy jasny-może być, ładnie komponuje się ze skórą; trzeci najciemniejszy z możliwych brzoskwiniowy-nie przypomina kolorem brzoskwinki bo jest jasno brązowy, a na skórze za rażący. Ja używam tego drugiego. Nie nadaje się on na jakies wyjścia bo znać go na twarzy, moją skóre wysusza. Jak wspomniała któraś z przedmówczyń po nałożeniu widać suche skórki i więsze wypryski. Ale na co dzień jest moim zdaniem świetny. Ale zaznaczam że nie mam znaczących problemów ze skórą twarzy. Kryje małe niedoskonałości i wygląda przyzwoicie. No i cena jest niewielka...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: próbki

Niezły :)

Nie rozumiem tych złych opinii :P Na mnie podkład ten zrobił niezłe wrażenie :) Na większe wyjścia się może nie nadaje, jednak tak na co dzień.. czy na mniejsze okazje ;)

~ ma ładny zapach
~ jest bardzo tani
~ średnie krycie - z mniejszymi przebarwieniami, małymi krostkami itd. sobie radzi, jednak z większymi już niestety nie... dlatego jest on raczej dla osób które nie mają zbytnich problemów z cerą
~ dosyć długo się trzyma

Używam tego produktu od: 1 roku

Masakra a nie puder

Nie mam słów co do tego "pudru w kremie" ;/ jak można było coś takiego dopuścić do sprzedaży:/. Nawet za dopłatą bałabym się wysmarować tym kosmetykiem twarz.Kupiłam go przypadkiem-->zupełnym. Miałam go na swojej buźce 2 razy. Dosłownie. Pierwszy raz kiedy miałam wyjście :( ...niestety miałam podsuszoną z lekka cere. Że uwidocznił skórki to mało powiedziane :/. Później chciałam znów go spróbować tym razem kiedy moja twarz była w całkiem nie złej kondycji. Niestety nawet to nie pomogło bo jak go szybko nałożyłam tak jeszcze szybciej go zmyłam. Czy w małej ilości czy w dużej robił nieestetyczne plamy i zacieki. Wiem że to możliwe w przypadku samoopalaczy ale że podkładów? No temu pudrowi w kremie mówie stanowcze 3 x NIE

Używam tego produktu od: 2x
Ilość zużytych opakowań:1 i już dawno w koszu

Takie nic.

Dziwaczny.
- Ciężko się nakłada, tworzy smugi.
- Nie kryje nic.
- Skóra po nim jakaś sucha się robi, a zarazem po godzinie już się niemiłosiernie błyszczy i uwidacznia baaardzo suche miejsca!!
-Nic nie matuje.
- Nie dla osób z problemową cerą. Po zmyciu powstają jakieś dziwne krostki:(
+ Moja koleżanka go używa i na jej gładkiej, czystej cerze wygląda cudownie!!!Lekko ją rozświetla i dodaje uroku.Ona innego podkadu nawet nie próbuje.Więc za to jedna gwiazdka więcej:)

Dobry dla cer czystych, normalnych. Zabroniony dla osób z cerą trądzikową:D

nienajgorszy

Pod wplywem opinii wizazanek postanowilam kupic sobie podklad mariza. Zakup zlecilam mamie, jako ze ona chodzi na rozne bazarki, a wiadomo ze wlasnie w takich malych sklepikach mozna dostac te tansze kosmetyki. Mama przyszla z tym pudrem w kremie, bo to jej sie udalo dostac. Pierwsze wrazenie - bardzo mily zapach i fajna konsystencja - gesta, ale na twrzy nie tworzy maski. Moim zdaniem swietnie nawilza. Mam kolorek pastelowy jasny i jestw miare ok, moglby jednak byc troche jasniejszy :) nie matuje nic a nic - ale nie jest od tego. Lubie sie nim wysmarowac na zimowy spacer, bo skora jest po nim dobrze nawilzona i przykryta warstewka ochronna. Na lato bedzie za ciezki. Aha, moja mama zaplacila za niego 5 zl :) Jednak nie jest to podklad dla kobiet wymagajacych :) ot, taki taniutki podkladzik :) mozna go miec, ale jako jedynego w kosmetyczce bym go nie polecala :)

Sredni

Kupiłam w ramach tzw. taniego eksperymentu. Niestety słabiutko kryje, maże się po twarzy i w sumie słabo nawilża. Kolorystycznie niezły, pachnie też przyjemnie, ale to zdecydowanie za mało na wysoką ocenę. Polecam jedynie jako ostatnią deskę ratunku.