Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Dobry

Używam go codziennie rano na twarz przed zrobieniem makijażem i potem na noc. Krem szybko się wchłania, dobrze nawilża i odżywa skórę. Krem ma ładny zapach. Jest dość wydajny, cena niska

Krem Nivea Soft

Używam kremu Nivea Soft od wielu lat do porannej pięlęgnacji twarzy przed makijażem i w tym celu sprawdza się świetnie. (Mam cerę mieszaną, z przeważającą ilością w kierunku suchej.) Jest lekki, ładnie się częściowo wchłania, ale pozostaje na skórze dając komfort na cały dzień. Nakładam na niego od razu puder albo podkład oraz puder. W obydwu przypadkach sprawdza się fajnie. Nie mam problemów z cerą. Jest wydajny, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację twarzy.

pozytywnie zaskoczona

moj ulubiony krem,głęboko nawilża,jest świetny. Polecam stosować go codziennie. Osobiście nakładam go przed makijazem,wtedy skora jest nawilżona i nie mam problemów z aplikacją podkladu

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Bardzo delikatny krem nawet nawet dla cery wrażliwej

Mam cerę suchą a jednocześnie wrażliwą i naczynkową. Często zmieniam kremy bo moja skóra szybko przyzwyczaja się do jednego kremu. Niektóre kremy też przesuszają mi skórę . Z Nivea soft nie mam tego problemu , dobrze się rozsmarowuję , szybko się wchłania , nie zatyka mi porów ale tworzy barierę ochronna.
Jest bardzo delikatny dla mojej skóry, nigdy nie miałam problemu z podrażnieniem ani swędzeniem , moja skóra zawsze była odpowiednio natłuszczona, gładka i przyjemna w dotyku po użyciu kremu Nivea.
Jest to jego nowsza wersja. Ja te markę znam od zawsze i używałam jej przez pół życia bo zawsze dbała o to by moja skóra nie była sucha.

Do rąk i ciała :)

Bardzo lubię krem Nivea Soft :) Ma przyjemną konsystencję (lepszą od jego starszego brata) oraz miły zapach. Dobrze się rozprowadza i wchłania w optymalnym tempie (nie za szybko, nie za wolno). Wygładza i nawilża. Pozostawia cienką warstwę ochronną. Nie polecam do twarzy- może zapychać (sporadycznie w trakcie mrozu).
Dobra cena i pojemność.

Świetny krem nivea soft

Krem nivea soft to najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam. Świetnie nawilża i szybko się wchłania oraz nie pozostawia tłustej warstwy. Opakowanie starcza nawet na kilka tygodni codziennego używania.

Superr

Krem miałam ten w słoiczku i jestem z niego bardzo zadowolona. Krem jest wydajny, bardzo miły w dotyku i zapachu, który jest delikatny , subtelny. Wchłania się bardzo dobrze . Nawilża, odżywia i uelastycznia skóre. Cena jest dośc niziutka za tę ilośc i jakoś produktu, chętnie do niego wrócę.

No cóż...

Mam cerę trądzikową, tłustą. Wykończona specjalistycznymi zelami kremami itd. I stęskniona za prostotą zaczęłam uzywac krem nivea Soft który czail w mojej łazience od jakiegoś czasu. Używałam go całkiem długo, myślałam że jest wspaniały, no coz, raczej nie byl. Wkoncu się opamietalam i zaczęłam czytać składy. Okazalo sie ze moj ukochany kremik ma tragiczny sklad. To odstraszylo mnie od niego na dobre. Może do ciała ale na buzię tego juz nie naloze.

Jest dobrze

Dobry, klasyczny, krem Nivea. Opakowanie, bardzo fajne, pozwala zużyć produkt do końca. Cena dużego pudełka (300ml) to ok. 20 zł, a taki pojemnik jest nie do zużycia! Używam go chyba od 3 lub 4 miesięcy, prawie codziennie, a produktu nie ubywa! Wydajność rewelacyjna. Konsystencja zwyczajna, trochę rzadka, zapach typowy, jak dla marki Nivea. Po nałożeniu na skórę produkt szybko się wchłania i fajnie nawilża, ale niestety nie radzi sobie z mocniejszymi przesuszeniami. Na przykład podczas choroby, mam tendencje do mocnych przesuszeń i właśnie z tym krem nie radzi sobie, ale nie ukrywam, iż wtedy potrzebuje na prawdę dobrego produktu nawilżającego.
POLECAM

Polecam!

Fajny odpowiednik tłustego kremu, nadaje się na dzień. Równie dobrze chroni przed mrozem i wiatrem. Nadaje się do dłoni, twarzy, jak i suchej skóry w innych partiach ciała. Polecam!

Lubię na lekkie nawilżenie

Używam głównie w zimie w przypadkach suchej skóry... Ten nivea jest fajny bo sie szybko wchłania, nie potrzeba tez dużo produktu żeby ładnie nawilżyć :) Jest w porządku, poprawia kondycję skóry.

obowiązek w moim domu!

Moja kaszka na policzkach zniknęła w ciągu dwóch dni nakładania tego kremu.
W okresie zimowym natomiast, zawsze nabawiam się maksymalnie przesuszonej skóry na dosłownie całej twarzy - i w tym przypadku nivea naprawia wszystkie szkody. Nakładam krem codziennie, ponieważ jest moim pewniakiem i zawsze mnie ratuje. Krem nakładam również pod makijaż, ponieważ szybciutko się wchłania i głęboko nawilża skórę (nieco się świeci, ale mi to nie przeszkadza). Kiedy akurat nie mam nic innego, używam tego kremu jako balsam do ciała - chociaż jeśli chodzi o to zastosowanie, znam lepsze produkty.