Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Ten zapach i lekkość :)

Uwielbiam zapach tego kremu! Dawniej cały czas miałam w domu pudełeczko tego kremu, teraz wracam do niego sporadycznie, ale zawsze bardzo chętnie. Dobry do stosowania na twarz i całe ciało. Kiedyś wystarczał jako jedyne nawilżenie twarzy, teraz moja skóra chyba potrzebuje już czegoś mocniej działającego więc jest tylko dodatkowym kremikiem. Wydajny, ładnie się wchłania, pozostawia na skórze miłe uczucie nawilżenia i chłodu.

Bardzo dobry jako balsam.

Uzywam go jako balsamu do ciala.
Spisuje sie idealnie ale uzywajac w ten sposob jest bardzo niewydajny.
Pieknie pachnie i pozostawia skore idealnie gladka, nie uczula, nawet po depilacji nie podraznia skory, utrzymuje nawilzenie bardzo dlugo.
Nie stosuje na twarz bo mam problematyczna skore i zapewne zaczalby zapychac sadzac po konsystencji.
Wygodny sloiczek, ktory umozliwia wydobycie reszty produktu.
Przystepna cena i dostepnosc.

Nie nawilża

Kiedyś stosowałam ten produkt i dobrze nawilżał cerę. Teraz nawilżenie trwa tylko chwilę, potem mam wrażenie jakbym nie nakładała żadnego kremu. Zapach ładny, delikatny, podobny do charakterystycznego zapachu kosmetyków Nivea.

Od lat ze mną!

Nie mogę uwierzyć, że są osoby niezadowolone z efektów jaki daje ten krem. Mam cerę mieszaną i w okresie gdzie skóra staje się sucha , nie widzę żadnego produktu innego, który może mnie uratować. Uwielbiam ten zapach, który kojarzy mi się z latem, wakacjami...;)

Super Nawilżający

Kiedy potrzebuje szybkiego ratunku, nawilżenia zawsze po niego sięgam!
Zalety:
+bardzo dobrze nawilża
+uniwersalny
+przyjemny zapach
+dobra cena

Wady:
-dosyć tłusty, nie nadaje się pod makijaż

Ok

Jeden z lepszych jakie znam kremów uniwersalnych . Pięknie pachnie , dobrze nawilża i nie jest drogi . Można go dostać w każdym sklepie co jest dużym plusem .

przyjemny, lekki, nawilżający

Lekki niczym piórko, delikatny krem o przyjemnym zapachu. Efekt nawilżenia już po kilku sekundach. Kremy Nivea zawsze się sprawdzają. Lubię, stosuję i polecam :)

Codzienny zwyklaczek

To nie jest krem, który coś robi. On po prostu pielęgnuje. Jak pasta do butów dla butów, tak Soft Nivei dla skóry. Nawilży, dostarczy, czego trzeba skórze przesuszonej i ściągniętej (np. po mydle czy szamponie - zawsze mam suchą twarz:), ładnie się wchłonie. Nadaje się pod makijaż. Dobry na lato (kremik urlopowy), przyjemnie pachnie. Taki zwyklaczek, ale dobry.

Każdy powinien go mieć!

Krem dla wszystkich tych którzy nie przepadają za klasyczną wersją kremu Nivea. Ten jest leciutki, szybko się wchłania a do tego bardzo dobrze nawilża. Prosty, nieprzekombinowany krem który zawsze się sprawdza i nie uczula. Nie znikają po nim zmarszczki itp ale nie jest od tego. Używam go do twarzy i rąk i sprawdza się jak nic innego. Jest wydajny i przyjemnie pachnie. Taki pewniak w łazience.

Lekki, przyjemny.

Krem stosowałam wyłącznie do twarzy.
Krem ma przyjemny, kremowy zapach, charakterystyczny dla kosmetyków Nivea.
Jest przyjemny - miła, lekka, łatwo wchłanialna konsystencja, dość dobrze nawilża.
Krem jest ogólnie w porządku, może nie robi cudów, ale całkiem przyjemnie nawilża i jest lekki.

Klasyk od Nivea

Nivea to pierwsza marka kremów jakie zaczęłam używać. Po słynnym "granatowym" kremie Nivea zdecydowała się wypuścić jego lżejszą wersję i tak powstał Soft. Lubimy się. Krem jest gęsty ale nie tak tłusty jak jego poprzednik. Ma lżejszą formułę.Przyjemny zapach. Aplikuje się go wygodnie z plastikowego słoiczka.

Krem dobrze nawilża cerę, pozostawia ją odżywioną, promienną i zdrowo wyglądającą. Przydatny też przy podrażnieniach skóry. Krem wchłania się dosyć szybko. Jest to krem który zawsze poratuje :)

Taki sobie

Krem dobrze nawilża ale po dłuższym stosowaniu pojawiają się pory i cera robi się szara. Jest bardzo wydajny i kosztuje naprawdę niewiele ale zapach mnie troszkę przeraża.