Bielenda Professional, Ideal Skin, Profesjonalna sól do kąpieli stóp `Lawenda`

Bielenda Professional, Ideal Skin, Profesjonalna sól do kąpieli stóp `Lawenda`

Produkt szczególnie polecany do stosowania przy nadmiernym poceniu stóp
Zmiękcza zrogowaciały naskórek, modzele, odciski i popękaną skórę, działa dezynfekująco. Częste kąpiele z solą Lawenda wzmacniają skórę, zapobiegają jej pękaniu a także poceniu się stóp. W składzie:
Sól naturalna-bogata w mikro- i makroelementy,
Kozie mleko - naturalny środek nawilżający i odżywiający skórę, nadaje jej miękkość i gładkość.
Skrzyp - bogaty w łatwo przyswajalną krzemionkę, wzmacnia płytki paznokciowe,
Olejek lawendowy - przeciwdziała infekcjom bakteryjnym, poprawia krążenie.
Stosowanie: Miarkę soli rozpuścić w 3l ciepłej wody. Moczyć stopy przez 10 do 15 minut. Można stosować w pasażerach do stóp.
Szczególnie zalecana przed zabiegiem pedicure.

Cena: 25zł / 600g
/s/

JAK DLA MNIE IDEALNA

Używa tego produktu od miesiąc raz w tygodniu. Dla mnie ideał od dawna miałam problem z moździelami na stopach a dzięki tej soli prawie o tym problemie zapomniała. Skura stała się miękka i rzeczywiście tak jak obiecuje producent stopy się mniej pocą. Dodam że zawsze latem chodziłam na pedicure do kosmetyczki i stopy nie były idealne po zabiegu a tutaj w domowym zaciszu mam stopy idealne, gładkie. Polecam!!!

Używam tego produktu od: od miesiąca