Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Cena już od 23,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 15 szt

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

Napisanych recenzji: 1

sposób na wypadające włosy

Zdecydowałam się użyć ampułek w akcie desperacji i nie zawiodłam się ;) w trakcie 2 opakowania urosło mnóstwo nowych włosków a wypadanie zmniejszyło się. Preparat ma dość przyjemny zapach jedynym minusem jest niewygodne otwieranie ampułek. Z chęcią sięgnę po nie kolejny raz;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy na wypadające włosy.

Najlepszy szampon jaki stosowałam. Efekty widoczne już po kilku myciach.

Plusy:

-działa!
-cena
- wielkość opakowania

Minusy:

- nie zawiera silikonu więc włosy po umyciu są ostre, matowe. Niektórym może to przeszkadzać. Ja zawsze używam odżywkę ponieważ nie byłabym w stanie rozczesać włosów po myciu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123891].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 49

NIE

Długo przymierzałam się do zakupu i niestety żałuję. Mam wrażenie, że ten produkt nie zrobił praktycznie nic, a nawet mi zaszkodził na początku.

PLUSY
- delikatnie przyspiesza wzrost włosów
- dobrze wpływa na przetłuszczające się włosy

MINUSY
- wydajność
- nie wpływa na wypadanie włosów
- nie powoduje wzmocnienia włosów
- nie powoduje wzrostu nowych włosów
- przesusza
- łupież przez pierwsze dwa dni stosowania (nigdy nie miałam z tym problemu i po zastostowaniu tego produktu nagle skóra głowy zaczęła mi się łuszyć. Na szczęście krótko)
- opakowanie + aplikacja (tragia! Praktycznie zawsze przy otwieraniu ampułek część się rozlewała, mają duży otwór przez co nałożenie go na całą głowę jest wręcz niewykonalne)
- ilość produktu (na jedną aplikację starczają dwie ampułki)
- dostępność (Internet)
- cena (mogę za produkt do włosów dać nawet 100 zł, ale ma działać! Tymczasem 35 zł wyrzucone w błoto za bardzo niewielką ilość produktu)

Podsumowując - raczej nie polecam. Nie widzę żadnej różnicy i wracam do Jantaru. A jak skrzyp, to tylko w tabletkach - cena 4 razy niższa i chociaż widać działanie gołym okiem.

Używam tego produktu od: Półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105421].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Napisanych recenzji: 15

Bardzo miłe zaskoczenie

Dość długo borykałam się z wypadaniem włosów,byłam wręcz zrozpaczona,dlatego przetestowałam ampułki i po miesiącu byłam bardzo mile zaskoczona,poniewaz przestały tak mocno wypadać,a na dodatek zaczęły rosnąć nowe:)
Włosy zregenerowane,wzmocnione:)
Bardzo fajny skład,zawierający naturalne składniki.
Na pewno powrócę do produktu,gdy bedzie taka potrzeba:)
Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032298].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Bardzo dobry

Przed rozpoczęciem kuracji nie byłam nastawiona optymistycznie co do efektów. Niesłusznie.
Stosowałam 1 ampułkę dziennie. Po 2 tygodniach wcierania pojawiły się efekty - włosy zrobiły się optycznie zdrowsze, gęściejsze, lśniące i przestały wypadać, ba- zaczęły rosnąć nowe, a skóra głowy uspokoiła się. Na długo mogłam zapomnieć o problemie przetłuszczających włosów.

Minusem kuracji jest jej tymczasowy efekt. Zarówno przetłuszczanie włosów jak ich wypadanie wróciło, może dlatego, że nie kupiłam kolejnego opakowania do kuracji podtrzymującej efekty.

ale produkt sam w sobie jest bardzo dobry, oparty jest na naturalnych składnikach i działa. Szczerze go polecam osobom, które mają cienkie, zniszczone lub wypadające włosy.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 całe - 30 ampułek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965466].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 73

Napisanych recenzji: 252

Zawiera substancje stymulujące wzrost włosów...

No niestety nie, a przynajmniej na mnie te substancje nie zadziałały.

Od początku, nie borykałam się ostatnio z problemem wypadania włosów a ampułki Radical kupiłam aby sprawdzić na sobie czy rzeczywiście mogą przyspieszyć wzrost włosów poza tym nie pogardziłabym ich prewencyjnym wzmocnieniem, zwłaszcza teraz, w okresie jesienno-zimowym.

Mój standardowy miesięczny przyrost wynosi 1 cm. Ampułki stosowałam bardzo systematycznie przez 30 dni (jedna wystarczała mi na dwa dni wcierania) i jaki był wynik? Około 1 cm, wydaje mi się, że nawet niepełny 1 cm :rolleyes:

No niestety, nie udało się ale zauważyłam kilka pozytywnych rzeczy.
Po pierwsze włosy rzeczywiście się wzmocniły. Nawet podczas mycia i czesania wypadła ich mniejsza ilość. Z tego powodu myślę, że jeśli kiedyś dopadnie mnie wzmożone wypadanie (i kozieradka sobie z nim nie poradzi, chociaż w to nie wierzę ;) ) będę skłonna kupić je ponownie.

Kolejnym ogromnym plusem wcierki jest fakt, że mnie nie podrażniła i nie spowodowała powstania łupieżu.
Mam ogromny problem z wcierkami, w których składzie znajduje się alkohol np. woda brzozowa z Kulpola.
To co się dzieje z moim skalpem po ich zastosowaniu to jakaś porażka. Kilka aplikacji i pojawia się podrażnienie, swędzenie i łupież odchodzący płatami.
Radzę sobie z tym nakładając oleje na skalp, zazwyczaj po tygodniowej kuracji wszystko wraca do normy ale gra nie jest warta świeczki.
Tak więc ampułki Radical mimo zawartości alkoholu mi nie zaszkodziły. To ogromny plus.

Opakowanie i sposób aplikacji. Z tego nie jestem zadowolona. Plastikowy aplikator pękł (nie wiem jak to się stało ani kiedy) gdzieś przy dziesiątej ampułce przez co musiałam potem kombinować z przelewaniem ampułek do innych pojemniczków, inaczej z nich ciekło.
Kolejna sprawa otwór jest maleńki, trzeba się nieźle namęczyć aby dokładnie pokryć cały skalp.
Koleżanka poradziła mi aby poszerzyć go wkładając w otworek długopis. To rzeczywiście pomogło ;)

Nie rozumiem. Skład był zmieniany? Na moim opakowaniu jest inny...

Podsumowując, i tak i nie. Tak bo nie uczula, nie podrażnia i wzmacnia włosy. Nie, bo są tańsze rzeczy przeciw wypadaniu (kozieradka), nie przyspiesza wzrostu włosów, opakowanie nie do końca daje radę.

Używam tego produktu od: cały listopad, 30 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno, 15 ampułek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

DZIAŁA !!!!!!

Tak jak w temacie! Kupiłam kurację w akcie desperacji, gdy straciłam już nadzieję że coś pomoże moim cienkim rzadkim wypadającym garściami włosów. Postanowiłam spróbować po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wielu forach. Używałam różnie- raz codziennie raz co dwa dni... jakież było moje zdziwienie gdy po ponad miesiącu zauważyłam na całej głowie masę (naprawdę! ) maleńkich włosów!!! Nigdy nie widziałam na mojej głowie czegoś podobnego po żadnym specyfiku! Więc gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954367].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

u mnie połowicznie

Zakupiłam ten produkt sugerując się pochlebnymi komentarzami. Borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów i stwierdziłam, że pora się tym zająć. Wcierałam jedną ampulkę co drugi dzień ponieważ zakupiłam tez suplementy doustne i stwierdziłam, że nie będę przesadzała. Włosy rzeczywiście odrobinę mniej wypadają ale nie do końca zlikwidowały ten problem. Włosy zaczęły rosnąć szybciej i są błyszczące, nowych włosków mam odrobinę.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933694].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Nie dla mnie

Stosowałam się do zaleceń producenta w używaniu tego specyfiku. Osobiście nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji włosów, ani też mi nie urosły jakoś więcej niż zwykle. Dodatkowo ten ziołowy zapach mnie odstraszał.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917838].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Działa, ale na krótko

Z wypadaniem włosów staram się walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Postanowiłam sięgnąć także po ampułki Radical. Zachęciła mnie zwłaszcza ich cena: w porównaniu z innymi specyfikami tego typu jest ona wyjątkowo przyjemna ;)

Zmniejszenie wypadania włosów zaobserwowałam po około dwóch tygodniach. Co więcej, włosy stały się błyszczące, wyglądały na zdrowsze. Niestety kilka dni po odstawieniu preparatu włosy wróciły do poprzedniego stanu - są matowe i wypadają. Wiem, że moje wypadanie spowodowane jest problemami hormonalnymi, dlatego nie spisuję tego preparatu na straty - myślę, że ampułki pomogą bardziej osobom, u których wypadanie wynika, np. ze złej diety lub nieodpowiedniej pielęgnacji.

Na plus zaliczam wygodny aplikator i delikatny, ziołowy zapach; na minus - zwiększone przetłuszczanie się włosów.

Reasumując, myślę, że warto spróbować tego preparatu. Najważniejsze jest jednak poznanie przyczyny wypadania włosów.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856341].usefull || 0 }}% pomocna.