Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Cena już od 24,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 15 szt

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

Średnio

Mam problem z wypadającymi włosami i próbowałam chyba wszystkich dostępnych kosmetyków drogeryjnych. Jedne działają lepiej, inne zdecydowanie gorzej lub wcale. Ten produkt plasuje się raczej w połowie tej stawki. Może i zauważyłam chwilowe zmniejszenie wypadania włosów, ale tak jak mówię, było chwilowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501031].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zauważyłam działania

Chciałam wzmocnić swoje włosy, więc postanowiłam kupić sobie serum, jako kosmetyk, który działa silniej i mocniej.
Ten konkretny niestety się u mnie nie sprawdził.
Wady:
- opakowanie może i wygląda profesjonalnie, ale ampułki są strasznie nieporęczne przy otwieraniu
- 1 ampułka nie do końca wystarcza na wtarcie w tą moją łepetynkę
- wydajność kiepska
- wysusza mi skórę głowy
- pojawił się łupież
- nie wzmacniał włosów
- nie wpływał na ich wzrost

Zalety:
- kupiłam na wyprzedaży

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466807].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawde dzialaja :)

W opakowaniu jest 15 ampulek przyjemnie, ziolowo pachnacych. Po jednym opakowaniu moze nie zauwazy sie roznicy ale sluchajac rady producenta zuzylam 2 opakowania i rzeczywiscie zauwazylam roznice. Zmniejszylo sie wypadanie wlosow, odzyskaly blask i wygladaly ogolnie lepiej. Zalezalo mi bardziej na zmniejszeniu wypadania, nie ma wzroscie. Nie zawiodlam sie;) polecam, kuracje bede na pewno raz na jakis czas powtarzac:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458902].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bardzo dobry na wypadające włosy

Radicalu używam już od dłuższego czasu, kiedy w okresie jesiennym i wiosennym moje włosy zaczynają mocniej wypadać (włosy wysokoporowate). Zawsze miałam problem z wypadającymi włosami, potrafiły lecieć garściami, a ja zostawiałam je dosłownie wszędzie. 1 kuracja stanowczo była efektem wow - przy ostatniej buteleczce podczas mycia wypadał mi może jeden włos. Stosowałam pół buteleczki każdego wieczoru, wcierając w skórę głowy, dlatego moja kuracja trwała miesiąc. Jednak moim zdaniem dużą wadą jest efekt kuracji, bo utrzymuje się on jedynie przez kilka dni. 2 podejście było trochę inne, bo używałam ampułek zamiennie z innymi wcierkami (Jantar,kozieradka) i ciężko ocenić mi samodzielnie ten produkt. Należy też pamiętać o nawilżaniu skalpu, bo w składzie jest alkohol, który może trochę wysuszyć nam skórę głowy! Ogólnie jest to bardzo dobra wcierka, bo praktycznie redukuje wypadanie do minimum, wzmacnia włosy i przyspiesza porost nowych. Moja ocena to 4,5, trochę brakuje do 5, być może skuszę się na przedłużenie kuracji i zobaczę czy wtedy efekt utrzymuje się trochę dłużej, dlatego na razie zostaję przy 4, ale na pewno będę chętnie wracać do tego produktu.
Plusy:
-bardzo dobrze ogranicza wypadanie
-wzmacnia włosy
-wysyp "baby hair"
-stymuluje wzrost nowych
-cena
Minusy:
-krótki efekt kuracji, za co odejmuję 1 gwiazdkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373426].usefull || 0 }}% pomocna.

Łał

To działa! Podczas kiedy moje włosy przechodziły kryzys i masowo wypadały sięgałam po wszystko co się da aby temu zapobiec i miałam szczęście że trafiłam na te ampułki. Włosy powoli przestały wypadac a po jakimś czasie pojawiały się nowe małe włoski. Nie zawiodłam się i przy kolejnej takiej sytuacji do nich powrócę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315611].usefull || 0 }}% pomocna.

sposób na wypadające włosy

Zdecydowałam się użyć ampułek w akcie desperacji i nie zawiodłam się ;) w trakcie 2 opakowania urosło mnóstwo nowych włosków a wypadanie zmniejszyło się. Preparat ma dość przyjemny zapach jedynym minusem jest niewygodne otwieranie ampułek. Z chęcią sięgnę po nie kolejny raz;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171361].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na wypadające włosy.

Najlepszy szampon jaki stosowałam. Efekty widoczne już po kilku myciach.

Plusy:

-działa!
-cena
- wielkość opakowania

Minusy:

- nie zawiera silikonu więc włosy po umyciu są ostre, matowe. Niektórym może to przeszkadzać. Ja zawsze używam odżywkę ponieważ nie byłabym w stanie rozczesać włosów po myciu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123891].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE

Długo przymierzałam się do zakupu i niestety żałuję. Mam wrażenie, że ten produkt nie zrobił praktycznie nic, a nawet mi zaszkodził na początku.

PLUSY
- delikatnie przyspiesza wzrost włosów
- dobrze wpływa na przetłuszczające się włosy

MINUSY
- wydajność
- nie wpływa na wypadanie włosów
- nie powoduje wzmocnienia włosów
- nie powoduje wzrostu nowych włosów
- przesusza
- łupież przez pierwsze dwa dni stosowania (nigdy nie miałam z tym problemu i po zastostowaniu tego produktu nagle skóra głowy zaczęła mi się łuszyć. Na szczęście krótko)
- opakowanie + aplikacja (tragia! Praktycznie zawsze przy otwieraniu ampułek część się rozlewała, mają duży otwór przez co nałożenie go na całą głowę jest wręcz niewykonalne)
- ilość produktu (na jedną aplikację starczają dwie ampułki)
- dostępność (Internet)
- cena (mogę za produkt do włosów dać nawet 100 zł, ale ma działać! Tymczasem 35 zł wyrzucone w błoto za bardzo niewielką ilość produktu)

Podsumowując - raczej nie polecam. Nie widzę żadnej różnicy i wracam do Jantaru. A jak skrzyp, to tylko w tabletkach - cena 4 razy niższa i chociaż widać działanie gołym okiem.

Używam tego produktu od: Półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105421].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo miłe zaskoczenie

Dość długo borykałam się z wypadaniem włosów,byłam wręcz zrozpaczona,dlatego przetestowałam ampułki i po miesiącu byłam bardzo mile zaskoczona,poniewaz przestały tak mocno wypadać,a na dodatek zaczęły rosnąć nowe:)
Włosy zregenerowane,wzmocnione:)
Bardzo fajny skład,zawierający naturalne składniki.
Na pewno powrócę do produktu,gdy bedzie taka potrzeba:)
Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032298].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Przed rozpoczęciem kuracji nie byłam nastawiona optymistycznie co do efektów. Niesłusznie.
Stosowałam 1 ampułkę dziennie. Po 2 tygodniach wcierania pojawiły się efekty - włosy zrobiły się optycznie zdrowsze, gęściejsze, lśniące i przestały wypadać, ba- zaczęły rosnąć nowe, a skóra głowy uspokoiła się. Na długo mogłam zapomnieć o problemie przetłuszczających włosów.

Minusem kuracji jest jej tymczasowy efekt. Zarówno przetłuszczanie włosów jak ich wypadanie wróciło, może dlatego, że nie kupiłam kolejnego opakowania do kuracji podtrzymującej efekty.

ale produkt sam w sobie jest bardzo dobry, oparty jest na naturalnych składnikach i działa. Szczerze go polecam osobom, które mają cienkie, zniszczone lub wypadające włosy.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 całe - 30 ampułek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965466].usefull || 0 }}% pomocna.